Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Про віру  (Прочитано 578788 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #160 : 21 Квітня 2009, 13:55:47 »

Та і з твого сарказму випливає, що ти сам не вважаєш їх добрими пастирями. Чи не так?
недобрими це мяко сказано!!!!!!!
Вони всі не православні
все християнство православне!!!
П.С. марне діло осуджувати священників, ви ж не йдете до священника коли ви в церкві у них буде своя нагорода.
 я веду до того що осуджують ПБ в той час коли самі ж такі!!!! релігію вже давно перетворили на прибутковий бізнес!!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Кітка_Проня

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1027
  • Останні відвідини:
    20 Жовтня 2014, 15:37:10

    Звідки: Львів
Про віру
« Прочитано #161 : 21 Квітня 2009, 14:14:30 »

я веду до того що осуджують ПБ в той час коли самі ж такі!!!! релігію вже давно перетворили на прибутковий бізнес!!!!
покажи приклад всім, - теж перестань осуджувати  :)
Записаний


изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #162 : 21 Квітня 2009, 15:32:43 »

я їх не осуджую!!! я їм просто не вірю  :)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Про віру
« Прочитано #163 : 21 Квітня 2009, 17:49:31 »

Ось тут я знайшов цікавий сайт,здається католицький,подивіться "декларація(12.2.2009)"це стосується теми,а інше на сайті можливо комусь буде цікаво  http://community.org.ua/ukrletters.html#  виходить всі і протестанти і не протистанти роблять собі бізнес.І кому вірити?виріти бідному сину теслі,який часто і голови немав де прихилити ,ІСУСУ.ВІН не грошей від нас хоче,а любові.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #164 : 21 Квітня 2009, 19:50:45 »

всі хочуть любові, але в деяких любов до грошей сильніша!!!!
Відповідь від: 21 Квітня 2009, 19:50:09
з.і. головне самому вірити !!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Кітка_Проня

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1027
  • Останні відвідини:
    20 Жовтня 2014, 15:37:10

    Звідки: Львів
Про віру
« Прочитано #165 : 21 Квітня 2009, 19:50:59 »

я їх не осуджую!!! я їм просто не вірю  :)
ну як не віриш, то ліпше мовчати ;)
Записаний


изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #166 : 21 Квітня 2009, 20:42:53 »

переконливий аргумент  :duvno
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #167 : 22 Квітня 2009, 12:47:23 »

я веду до того що осуджують ПБ в той час коли самі ж такі!!!! релігію вже давно перетворили на прибутковий бізнес!!!!
Що саме цікаве, у сектантів релігії взагалі немає, залишається тільки бізнес  :good
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #168 : 22 Квітня 2009, 13:48:07 »

Побільше конкретики, прикладів і доказів будь ласка.
Відповідь від: 22 Квітня 2009, 13:41:55
Я як приклад можу привести одну з релігійних громад міста (на жаль не знаю якої саме, але всі сестри у хусточках). Вони мають магазинчик на базарі. І не буду стверджувати що саме вони, а може і інші, мають базу з продуктами. І я вже колись писав, що вони змушують своїх працівників підкладати зіпсовані яйця поміж свіжі, щоб спихнути. То все прояви того як мамона зятягує і спонукає до гріха. Загалом я багато разів спостерігав, як підприємці тримають свій бік у конфліктах із покупцями у яких покупець на 100% правий. Все через гроші.
Чомусь вживання вина чи інших спитрних напоїв, яке може і добру справу робити, ПБ категорично відкидає, а от гроші - ні.  :duvno
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Про віру
« Прочитано #169 : 22 Квітня 2009, 14:20:09 »

Чомусь вживання вина чи інших спитрних напоїв, яке може і добру справу робити, ПБ категорично відкидає, а от гроші - ні.
Та ніхто гроші не відкидає , хіба в наших церквах хто проти багатих прихожан, які роблять пожерви? :=) А як колись продавали прощення гріхів,а як священники не хочуть хрестити дітей без грошей і т.д. Священники зовсім не бідні люди, до якої б віри вони не відносились. :P Звичайно винятки є всюди. :) :good

Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #170 : 22 Квітня 2009, 14:57:59 »

Ну звісно ж так. Але вони хоч не підстроюють релігію під свої майнові інтереси.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #171 : 22 Квітня 2009, 15:48:18 »

Я можу зрозуміти, що люди піддають сумніву швидше, ніж вірять. Але я не розумію, як можна так зухвало звинувачувати людей, яких взагалі не знаєш! Не знаєш мотивів, не чуєш їх, не розбираєшся в їх справах, не знаєш звідки у них гроші, які зарплати і чи вони є взагалі... Вам не страшно осудити? Бо це вже схоже на хворобу.


Відповідь від: 22 Квітня 2009, 15:40:37
>> Це ніхто не котролює. 
19 січня 2007 року Juli прямо мене спитала про зарплату 
Я відповів, що мені вистачає

Людина навіть дату запам`ятала!!!!! Це що? Прояв щедрості?
І сьогодня, коли Макс вже не ходить в церкву "Посольство Боже" ні я, ні будь-яка інша людина не знає чи давав Макс десятину чи ні.  :unknow І при цьому він звинувачує пасторів в тому, що вони вимагають гроші і роблять бізнес на людях. Людина, яка абсолютно несвідома в цьому питанні і робить такі гучні заяви, спираючись лише на свої домисли, як не боїться Бога?
Чи така поведінка вважається признаком великого розуму? Це признак незалежності? Чи що це?
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #172 : 22 Квітня 2009, 16:37:16 »

Православний чи католицький священник теоретично не повинен бути багатим, бо буквально сприймає слова Ісуса про верблюда.
Щоправда це не дає нам ніякого права їх за це осуджувати і наші з вами слова осуду є гріхом для нас.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Кітка_Проня

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1027
  • Останні відвідини:
    20 Жовтня 2014, 15:37:10

    Звідки: Львів
Про віру
« Прочитано #173 : 22 Квітня 2009, 16:45:17 »

Бо це вже схоже на хворобу.
тоді "хворіє" більшість із нас?  :=)
Записаний


изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #174 : 22 Квітня 2009, 17:08:47 »

http://observer.sd.org.ua/filedata/book-PBK.zip

Автор теж вірить у те що написав. Завтра він створить релігійну організацію, зареєструє і очолить її. Йому навіть не доведеться називати себе протестантом.
І якщо ви спробуєте апелювати до нього називаючи його сектантом він просто звинуватить вас у тому, що ви неуважно читали, неправильно розуміли і просто не хочете прийняти Хреста, а образливо називаєте його Христом і сповідуєте юдейохристиянство.
Він ще щось допише і його послідовники будуть щиро переконані у необхідності сплати десятини на побудову нового храму і розвиток общини.
Цікаво чого сам Христос не збирав десятину з своїх апостолів івсіх хто йшов за ним. Не додумався мабуть у своїй святій невинності. А новітні лжепророки додумуються та ще й створюють інвестиційні фонди і банки куди їх паства чемно вкладає бабло. Але ви просто дурні і не розумієте, що все то робиться з найблагішими намірами.

А пофантазую собі трохи.
Може б то і собі якусь релігійну громаду замутити. А легенда буле така: гроші-зло! Тому віддавайте їх мені, а я буду їх утилізовувати. В перервах між вдалими утилізаціями ми з вами ще помолимося під музику, поспіваємо гімни, потанцюємо. Все це я буду як ваш пастор робити і проводити для вас зовсім безкоштовно. Ну а від вас вимагатиметься лише вербувати нових спраглих до утилізації власних заощаджень, щоб нас ставало щоразу більше, бо разом ми сила.

* Хочу зазначити, що написане мною є суто літературним вимислом і всяка подібність із реальними людьми і організаціями є випадковою.
Відповідь від: 22 Квітня 2009, 16:54:47
Гроші, гроші. Всюди лише про них і чуємо, весь час лише про них і думаємо. Віримо, що багацтво може зробити нас щасливими. Марно! Воно лише змушує нас знову і знову за ним гнатися.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #175 : 22 Квітня 2009, 19:05:47 »

Ну звісно ж так. Але вони хоч не підстроюють релігію під свої майнові інтереси.
навпаки дуже віртуозно підстроюють!!!
тоді "хворіє" більшість із нас?
отож МАМО!!! ;)
Цікаво чого сам Христос не збирав десятину з своїх апостолів івсіх хто йшов за ним.
це хтось може підтвердити???
Може б то і собі якусь релігійну громаду замутити.
простіше партію ефект практично тойже!!!!
Гроші, гроші. Всюди лише про них і чуємо, весь час лише про них і думаємо. Віримо, що багацтво може зробити нас щасливими. Марно! Воно лише змушує нас знову і знову за ним гнатися.
я розглядаю гроші як єдиний засіб прогресу. який стимулює людину розвиватись!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #176 : 23 Квітня 2009, 09:18:17 »

Цікава цитата
1Кор.2:2...коли маю всю віру, щоб навіть гори переставляти, та любови не маю, то я ніщо!.. 13 А тепер залишаються віра, надія, любов, оці три. А найбільша між ними любов!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #177 : 23 Квітня 2009, 12:41:11 »

от мені цікаво . ви тут аргументуєте правоту своєї віри тмм що їй аж 2000 років чи трохи більше!!! алеж  люди існували задовго до цього і вже доказано що були цивілізації і 10000 років тому і можливо вони були навіть бульш розвинені ніж ми.  мабуть вони теж у щось вірили ???!!! чи їх віра була також неправильною???!!!!! уявіть що 2000 чи нехай 3000 років в історії землі це як секунда в житті людини !!!!! але справа навіть не в тім. головне що люди завжди вірили . і ця віра мала ті чи інші форми. навіть зараз є іслам буддизм християнство яке теж має різні форми. головне що люди вірили. а не те яких форм цій вірі надають справжні християни!!! які далеко не святі в своїй вірі і навіть у виконанні своїх же канонів!!!! я вірю а чи вважаєте ви мене віруючим чи християнином чи атеїстом мені байдуже!!!!
Відповідь від: 23 Квітня 2009, 12:35:38
з.і. ще маю питання от були адам і єва припустимо що єву якимось чином клонували ну нехай створили з ребра адама. у них родились діти так???? то виходить що усі наступні нащадки були жертвами інцеста чи я??? чи їх теж клонували. не хочу нікого образити. просто цікаво з наукової точки зору??!!!! :-[
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #178 : 23 Квітня 2009, 13:02:15 »

алеж  люди існували задовго до цього і вже доказано що були цивілізації і 10000 років тому і можливо вони були навіть бульш розвинені ніж ми
Всесвіту всього 7500 років  :)
просто цікаво з наукової точки зору??!!!!
Особливо Воскресіння  ;)
Записаний
When doctors differ who is to decide?

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #179 : 23 Квітня 2009, 13:18:05 »

з.і.і. і взагалі що значить  
Цитувати (вибране)
І сказав Бог: Створімо людину за образом Нашим, за подобою Нашою,
що значить за образом нашим і подобою нашою??? чому у множині????
Цитувати (вибране)
І Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх.
і звідки він знав яка жінка і чому між ними має бути різниця????
Цитувати (вибране)
Бо відає Бог, що дня того, коли будете з нього ви їсти, ваші очі розкриються, і станете ви, немов Боги, знаючи добро й зло.
що значить БОГИ????
і взагалі у адама і єви було двоє синів. каїн вбив авеля і залишився сам то звідки дітиі населення землі???? чи він клонував єву ??? :-[
Відповідь від: 23 Квітня 2009, 13:07:41
Всесвіту всього 7500 років
   це ваш духовний наставник таке придумав???
Особливо Воскресіння
це відповідь???? :duvno

Відповідь від: 23 Квітня 2009, 13:10:33
доречі церква колись вважала що земля плоска не кажучи вже про всесвіт. і взагалі для чого тоді створювався всесвіт????
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.