Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Про віру  (Прочитано 578806 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #80 : 14 Лютого 2008, 00:05:22 »

А скажіть, хто уклав список Святих Книг Нового і Старого Завітів.?
Канон книг Нового Заповіту уклала Православна Церква.
Але маю певні сумніви, що список книг Старого Заповіту уклала Православна Церква.
Відповідь від: 14 Лютого 2008, 00:01:10
А яке призначення церкви в загальному?
Записаний
When doctors differ who is to decide?

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #81 : 14 Лютого 2008, 00:09:36 »

Список Книг Старого Завіту був також затверджений Православною Церквою.

Хотілося ще почути відповідь від Джулі, а також:

І на якій основі ви приймаєте ці Книги ?
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #82 : 14 Лютого 2008, 00:15:35 »

Список Книг Старого Завіту був також затверджений Православною Церквою.
Особливо перші п'ять, що у євреїв мають назву Тора  :)

І на якій основі ви приймаєте ці Книги ?
Не зрозумів питання.

А яке призначення церкви в загальному?

Записаний
When doctors differ who is to decide?

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #83 : 14 Лютого 2008, 11:20:39 »

Ви, Ньюроман,  відповідаєте запитаннями  на запитання, намагаєтеся уникнути конкретної відповіді. Навіщо було приймати книги Нового чи Старого Заповітів, щоб потім їх не виконувати і не вважати істиною, щоб читати Слово Боже час від часу (в кращому випадку) і не будувати на Ньому своє життя? Виходить для вас це формальність, а важливе значення має щось інше. Ви намагаєтесь підлаштувати Біблію під себе, а не себе під Слово Боже. Я особисто будую своє життя на основі Слова Божого і маю плоди. А Богу для ствердження Царства Божого потрібні ті, хто виконує Його, а не Свою волю.
Раджу вам взяти піст (на воді або сухий), закритися десь окремо від людей і зустрітися з Богом, відкиньте свої знання і дозвольте Богу говорити у ваше серце, поговоріть з Ним на рахунок вашої позиції.

По плодам их узнаете их. Собирают ли с терновника виноград, или с репейника смоквы?
Так всякое дерево доброе приносит и плоды добрые, а худое дерево приносит и плоды худые.
Не может дерево доброе приносить плоды худые, ни дерево худое приносить плоды добрые.
Всякое дерево, не приносящее плода доброго, срубают и бросают в огонь.
Итак по плодам их узнаете их.
Не всякий, говорящий Мне: "Господи! Господи!", войдет в Царство Небесное, но исполняющий волю Отца Моего Небесного.
(Матф.7:16-21)

Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #84 : 14 Лютого 2008, 21:20:12 »

Так, я не часто читаю Біблію, грішний, каюся, і знову грішу, і знову каюся ..... Лінуюся брати книгу до рук. І ще багато гріхів маю, але сповідатися буду тільки перед священником, попердньо, як зможу заглибоко, покаюся.
У вас є плоди, а  мій плід тільки гріх. Такий я вже є. Стараюся як можу. Все, що у мене є доброго, тільки від Бога, бо сам не можу нічого доброго зробити.
Цитувати (вибране)
поговоріть з Ним на рахунок вашої позиції.
Моя позиція базується на вченні Православної Церкви.



У Біблії немає самої назви Православна, але є слова Господа," Я создам Церковь Мою, и врата ада не одолеют ее" (Мф.16.18) Це і є Церква Православна, яка славить Господа так як сам Він заповідав і як вчили Апостоли Христові.
І Св. Писання укладено Православною Церквою на Вселенських Соборах. Укладено для Церкви Православної.

А ви, користуючись каноном Книг Нового Завіту, який уклала Православна Церква, виступаєте войовничо проти цієї  Церкви.
Ви просто викрали ці книги у Православя і користуєтесь ними з метою розтління простодушних християн (2Кор.11.13.)
Ви викрали це Св. Писання для того щоб по ньому створити нову церкву, замість відкинутої вами істинної Церкви  Христової - Апостольської, Соборної, Православної.Сам Христос сказал; Апостолам: Слушающий вас Меня слушает, и отвергающийся вас Меня отвергается (Лк. 10, 16)
Знайте, що на основі Св. Писання не можливо створити нову церкву.  Бо Церква будувалася не на основі Св. Писання, Його ще в перші десятиліття просто не було, а на самому наріжному камені - Ісусі Христі.
Св.Писання не може бути основою будівництва Церкви, тому що воно належить Церкві, воно є документом Церкви Православної, яка написала його на основі Апостольських Євангелій і вчень Апостолів Христових.
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #85 : 14 Лютого 2008, 22:06:27 »

Тепер відповім на якій основі я приймаю Книги Нового та Старого заповіту.
Я приймаю Книги Нового і Старого Заповітів, бо я не противник Православної церкви, я вважаю що кожна церква від Бога, але кожна відіграє свою роль у розвитку християнства.

Все же сие производит один и тот же Дух, разделяя каждому особо, как Ему угодно.
Ибо, как тело одно, но имеет многие члены, и все члены одного тела, хотя их и много, составляют одно тело, - так и Христос.
Ибо все мы одним Духом крестились в одно тело, Иудеи или Еллины, рабы или свободные, и все напоены одним Духом.
Тело же не из одного члена, но из многих.
Если нога скажет: я не принадлежу к телу, потому что я не рука, то неужели она потому не принадлежит к телу?
И если ухо скажет: я не принадлежу к телу, потому что я не глаз, то неужели оно потому не принадлежит к телу?
Если все тело глаз, то где слух? Если все слух, то где обоняние?
Но Бог расположил члены, каждый в [составе] тела, как Ему было угодно.
А если бы все были один член, то где [было бы] тело?
Но теперь членов много, а тело одно.
(1Кор.12:11-20)

 
Всі церкви разом становлять Тіло Ісуса Христа. Вони можуть відрізнятися одна від одної і це нормально. Адже, в людському тілі так само, один орган не подібний на інший, та це не означає, що один з них не правильно створений і функціонує.

Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #86 : 14 Лютого 2008, 22:12:24 »

А може там є православний храм  ;)   домашній.
Сподобалась відповідь  :) +1
Записаний
When doctors differ who is to decide?

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #87 : 14 Лютого 2008, 22:23:38 »

Ну, що ж я можу відповісти на ваше, наголошую, саме ваше особисте, чи вашої церкви, тлумачення Св. Письма яке розтліває і збуджує простодушних християн.
Бо ось переді мною лежить Тлумачна Біблія Православної Церкви і тлумачення тут зовсім інше, і зовсім не так тлумачаться ці вірші, як того вам хочеться.
Кому Церква не мати, тому Бог не Отець - св. отці.

І раз Православна Церква уклала список Новозавітніх Книг, то тільки й вона, Православна Церква, може ПРАВИЛЬНО їх витлумачити.
« Останнє редагування: 14 Лютого 2008, 23:24:26 від newroman »
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #88 : 15 Лютого 2008, 12:34:12 »

ВІРА ХРИСТОВА - ВІРА ПРАВОСЛАВНА
...
Викупивши світ від гріха, смертю на Хресті, а Воскресінням, воскресивши “все від ада”, Христос звелів Своїм учням і апостолам проповідувати Євангелію всій тварі (Мк.16,І5). Його заповіт - нести в серця і душі людські любов до Бога і любов до ближнього, і мир народам. Святі апостоли, освятившись Духом Святим, виконали заповіт Ісуса Христа - понесли людям слово Євангелії. Словом Божим, прикладом Христової любові перемогли світ і заснували на землі Церкву Христову (Мф. 16, 18).

Перші християнські громади, увірувавши в Христа Господа, являли собою єдину, святу нероздільну Церкву Христову. Члени первісної Церкви були зв'язані такою любов'ю, ніби в них було одно серце і одна душа. І Церкву свою перші християни назвали Церквою Православною, тому, що славили Господа правдиво, не спотворюючи вчення, яке грунтувалось на вченні Самого Христа, Його учнів і апостолів.

Слово “Православіє”(ортодоксія - грецьк.) перший раз зустрічається в древніх християнських письменників ІІ-го століття (наприклад, у Климента Олександрійського).

Православну віру, як правдиву віру Христову, насаджену св. апостолами і учнями прийняли народи древньої Греції, Сирії, Палестини та інші народи Близького і Середнього Сходу.
...
Просімо ж Господа Бога, щоб на нас зійшло благання святої молитви Господа нашого Ісуса Христа, якою Він молився Отцю Небесному напередодні Своїх хресних страждань.

Тому, дорогі мої, стіймо в вірі, мужайтеся, як навчає нас св. ап. Павло (1 Кор. 16, 1З), як стояли за святу Православну віру наші діди і прадіди.

Утверди, Боже, святу Православну віру, православних християн во вік віка. Амінь.

Повна версія статті http://svitlo-p.narod.ru/2001/n2/01_2s7.htm
Газета "Світло Православ'я". Видання Львівської єпархії Української Православної Церкви
№2 (76)  2001 р.



Записаний
When doctors differ who is to decide?

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #89 : 16 Лютого 2008, 14:09:07 »

Ты веруешь, что Бог един: хорошо делаешь; и бесы веруют, и трепещут.
Но хочешь ли знать, неосновательный человек, что вера без дел мертва?
Не делами ли оправдался Авраам, отец наш, возложив на жертвенник Исаака, сына своего?
Видишь ли, что вера содействовала делам его, и делами вера достигла совершенства?
(Иак.2:19-22)


Так як тема бесіди: «Про віру», давайте проаналізуємо, яку віру маємо ми.  Нажаль, доводиться визнати, що сьогодні віра багатьох «християн» є мертвою вірою. Ці так звані віруючі нічого не роблять для Господа і тому не мають плодів. Хочу зауважити, що вони просто некорисні для Царства Божого, і тому Ісус говорить:

 Потому сказываю вам, что отнимется от вас Царство Божие и дано будет народу, приносящему плоды его;
(Матф.21:43)


Бог має потребу в людях, які діють. Згідно цього місця з Писання, той, хто нічого не робить, не достойний знаходитися в Царстві Божому, адже воно – не притулок для лодарів. Царство Боже – місце для людей, які бажають активно і плодотворно трудитися задля його блага. У тих, хто лишається бездіяльним, Бог відніме не лише благословення, але й саме Царство.
Як бачимо, не достатньо увійти в Царство Боже – потрібно здійснювати своє покликання, досягаючи поставлених цілей і задач. Бо даремною без цього виявиться наша віра, отримана як дар від Господа.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Про віру
« Прочитано #90 : 16 Лютого 2008, 18:45:36 »

Доречі за останні десь три роки різко збільшилась кількість старовірів(особливо у північних регіонах), багато людей повертається у прадавню віру в Перуна, Велеса і т.д. І у Франику є кілька таких.
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #91 : 17 Лютого 2008, 16:13:26 »

Будь-хто хоче стати богом для людей, та лише Ісус помер за людей на хресті, віддав своє життя і цим довів свою любов до нас. Такому Богу варто служити.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #92 : 19 Лютого 2008, 21:45:28 »

І раз Православна Церква уклала список Новозавітніх Книг, то тільки й вона, Православна Церква, може ПРАВИЛЬНО їх витлумачити.
Православна Церква затвердила канон Святих Книг, на тому її місія сі скінчила. Тепер вона іде на смітник історії, на превеликий жаль  :(
Записаний
When doctors differ who is to decide?

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #93 : 19 Лютого 2008, 21:58:16 »

Цитувати (вибране)
Православна Церква затвердила канон Святих Книг, на тому її місія сі скінчила.

 =))  =))  =))
Ще сі повдивимо  :)
"... бо врата пекла не здолають ЇЇ "
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #94 : 19 Лютого 2008, 22:02:40 »

Дуже не хотілося би, щоб здолали.
Я вірю, що пробудження настане  :)
Записаний
When doctors differ who is to decide?

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #95 : 19 Лютого 2008, 22:08:44 »

Цитувати (вибране)
Тепер вона іде на смітник історії, на превеликий жаль
Напевно ви дуже цього хочите , але ви забули що Церква стоїть на Наріжному камені Ісусу Христі, скорше людина піде туди через свою гордість , аніж Церква !
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #96 : 19 Лютого 2008, 22:14:03 »

Ось тому Господь підіймає протестанські церкви по всьому світу
Записаний
When doctors differ who is to decide?

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #97 : 19 Лютого 2008, 22:20:53 »

 Протестантів підіймає не Господь, а хтось "інший", хто сам протестував. і на це підбиває і людину .  :hot
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #98 : 19 Лютого 2008, 22:24:19 »

Ви хоч знаєте, що в перекладі означає "протестантизм"?
Записаний
When doctors differ who is to decide?

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #99 : 19 Лютого 2008, 22:59:56 »

Протестанти́зм (от лат. protestans, род. п. protestantis — публично доказывающий)
Записаний