Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 19 днів

Автор Тема: Про віру  (Прочитано 582657 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #860 : 17 Грудня 2012, 00:32:21 »

Залежно яка віра малась у цьому випадку...І я не згідна з висловом. Повторюю ще раз - моя думка це сказано про СЛІПУ віру.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #861 : 17 Грудня 2012, 09:09:36 »

є купа речей котрі пояснити тільки знаннями не можливо.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Про віру
« Прочитано #862 : 17 Грудня 2012, 10:26:07 »

Знання - сила, віра - капітуляція.
Знання - сила, а віра - оплот\наслідок\двигун сили. Віра - капітуляція тільки тоді, коли вона сліпа, без будь-яких пізнань.
Від сліпої віри до впертосі і упередження - 1 крок. А ще часто знання стають як груз, і стають якраз перешкодою для здобуття нових знань.
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #863 : 17 Грудня 2012, 11:13:06 »

просто ми не знаємо всього раз, і з того що знаємо багато є помилковим. залишається покладатись на почуття. вони не брешуть.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Про віру
« Прочитано #864 : 17 Грудня 2012, 11:26:42 »

 те що кажете, називали "чуйкою"  :)
« Останнє редагування: 17 Грудня 2012, 11:42:28 від Lyolik »
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #865 : 17 Грудня 2012, 12:41:47 »

ну кохання чи любов до дитини чи почуття справедливості важко назвати чуйкою це почуття і все,так само віра ти відчуваєш що є якісь сили про котрі ми ще не знаємо, відчуваєш де істина а де брехня. чуйкою називають зілля коноплі з чуйської долини. :=)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Про віру
« Прочитано #866 : 17 Грудня 2012, 13:30:33 »

чуйкою називають зілля коноплі з чуйської долини.
я ніразу не сумнівався, що так хтось відпостить  :)
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #867 : 17 Грудня 2012, 14:06:41 »

я ніразу не сумнівався, що так хтось відпостить  Посмішка

Нє.
То мало бути так:
"Я ніколи і не сумнівався, що хтось почне допитуватися, де та долина"  :=) :D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Про віру
« Прочитано #868 : 17 Грудня 2012, 16:13:29 »

де та долина" 
...Та Долина перед Болеховом  :), а тої вам тре? тепер таке все дороге... :o
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #869 : 17 Грудня 2012, 17:54:12 »

ну кохання чи любов до дитини чи почуття справедливості важко назвати чуйкою це почуття і все,так само віра ти відчуваєш що є якісь сили
так, саме відчуваєш ! бо віру неможливо зрозуміти розумом.  її можна відчути - серцем. Інколи важко передати те, що людина відчуває всередині себе. як кажуть - словами не передати.
Записаний

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #870 : 10 Січня 2013, 03:20:08 »

Але як на мене, не потрібні посередники (священики, місіонери і т. і.). Я знаю літери, вмію читати слова, мозок мій, слава Богу!, поки що працює. Тому напевно сам спроможний прочитати та ЗРОЗУМІТИ Біблію (Коран, Талмуд - в залежності від обраної конфесії). А наявність посередників розцінюю як те, що мені хтось щось хоче нав'язати, до чогось залучити, та ще й зібрати гроші. Колись люди, які НЕ ХОТІЛИ брати на себе будь-яку відповідальність, радісно казали: "Фюрер думає за нас!"  Інші люди підкірливо волали:"Партія - наш кермовий!". Сьогодні існує багато людей, які мають атрофію мозку, та щасливі тоді, коли їм кажуть: "Не міркувати! Виконувати!"... Хоча, кожний САМ робить свій вибір-жити за своїми рішеннями або бути слухняним й безперечним виконавцем чужих наказів.
Напевно відкрию під це твердження нову тему. І дам тут посилання.
Відповідь від: 10 Січня 2013, 03:06:53
Відкрила ось тут: http://forum.kalush.info/index.php/topic,7570.new.html#new
Записаний

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Про віру
« Прочитано #871 : 31 Січня 2013, 15:09:23 »

Знайшов дещо цікаве, як на мене:
"Віра є добровільною згодою душі з тим, що сповіщає Бог"(Св.Антоній Великий, Повчання)

І ще: Якщо маємо віру, то на її підставі мусимо показати чесноту, тобто свою схильність до добра, бо вона, віра, спонукуватиме нас до цього. Наша схильність до добра відкриває нам дорогу до пізнання - пізнання самих себе, Бога......(Володимир Подорожній "Роздуми паломника під час Духовної Посухи")
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #872 : 31 Січня 2013, 17:51:32 »

Знайшов дещо цікаве, як на мене:
"Віра є добровільною згодою душі з тим, що сповіщає Бог"(Св.Антоній Великий, Повчання)

І ще: Якщо маємо віру, то на її підставі мусимо показати чесноту, тобто свою схильність до добра, бо вона, віра, спонукуватиме нас до цього. Наша схильність до добра відкриває нам дорогу до пізнання - пізнання самих себе, Бога......(Володимир Подорожній "Роздуми паломника під час Духовної Посухи")

Як це узгодити з висловом про ввергнення гори в море і випадком з засохлою (молодою) смоквою. Де тут добро?
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Про віру
« Прочитано #873 : 01 Лютого 2013, 16:48:48 »

Як це узгодити з висловом про ввергнення гори в море і випадком з засохлою (молодою) смоквою. Де тут добро?
НЕ треба узгоджувати, простіше тоді читати Карлоса Кастанеду  :), Віра, як на мене не тільки для якихось дій чи впливів на сторонні речі, предмети, чи особи, а конкретно для користі   душі, для людини, для її Перпеображення. І наведені приклади в Новому Завіті  не задовільнять логічні нувязки нашого приземленого розуму.
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #874 : 01 Лютого 2013, 18:20:48 »

"Віра є добровільною згодою душі з тим, що сповіщає Бог"(Св.Антоній Великий, Повчання)
З цим висловом згідний повністю.

Але:
Якщо маємо віру, то на її підставі мусимо показати чесноту, тобто свою схильність до добра, бо вона, віра, спонукуватиме нас до цього. Наша схильність до добра відкриває нам дорогу до пізнання - пізнання самих себе, Бога......(Володимир Подорожній "Роздуми паломника під час Духовної Посухи")
Це претензія на повчання.

Якщо перший вислів — констатація факту, річ в собі, самодостатнє визначення віри, якою є віра сама по собі, то другий — апелює до таких категорій, як чесноти, добро, пізнання ...
Якщо Бог сповіщає Ілії вбити сотню воїнів, це схильність до добра?

простіше тоді читати Карлоса Кастанеду
Ага. Тут вам все ясно. Ну, простіше, так простіше.
« Останнє редагування: 02 Лютого 2013, 10:11:22 від chuck »
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #875 : 02 Лютого 2013, 13:44:51 »

НЕ треба узгоджувати
Якщо Ви не можете узгодити, то так і кажіть.
простіше тоді читати Карлоса Кастанеду
Кому простіще, Вам? Мені було не простіще, ніж читати софістичні мудрствованія в Діяннях і Посланнях.
Я теж перечитав, там далі дійсно цікаво, з книги "Сила Безмолвия":
Цитувати
— Конечно же, у нас есть темная сторона, — сказал он. — мы способны на бессмысленное убийство, не правда ли?
 Мы сжигали людей с именем бога. Мы уничтожаем себя, мы уничтожаем жизнь на этой планете, мы разрушаем землю.
 Потом мы облачаемся в мантии и ризы, и бог говорит с нами впрямую. Что же он говорит нам? Он говорит, что мы должны быть паиньками,
 или он накажет нас. Бог столетиями угрожает нам, но ничего не изменилось.
 Не потому, что мы с дьяволом внутри, а потому, что мы тупы, как пробки. Да, человек имеет темную сторону, и она называется глупостью.

Цитувати

вопрос о смысле нашего существования. Я встал незамедлительно в защитную позицию и начал говорить о бессмысленности постановки этого вопроса, поскольку на него нет логического ответа. Я сказал ему, что для того, чтобы обсудить этот предмет, нам следовало бы поговорить о религиозных верованиях и обратить все это в дело веры.
— Древние видящие не просто говорили о вере, — сказал он. — хотя они и не были столь практичны, как новые видящие, однако они были достаточно практичны, чтобы понять то, что видят. То, на что я хотел обратить внимание своим вопросом, так сильно тебя расстроившим, состоит в том, что только наша рациональность не может подойти к этому вопросу о смысле нашего существования. Всякий раз, когда она это делает, ответ превращается в дело веры. Древние видящие пошли другим путем и нашли ответ, который основан не только на вере.
Он сказал, что древние видящие, встречаясь с несказанными препятствиями, в действительности видели ту неописуемую силу, которая является источником всех чувствующих существ.

« Останнє редагування: 02 Лютого 2013, 13:52:39 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

Podorognyj

  • Користувач
  • **
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 56
  • Останні відвідини:
    13 Лютого 2013, 22:02:52

    Звідки: місцевий
Про віру
« Прочитано #876 : 05 Лютого 2013, 16:08:38 »

Натрапив на цікаву статтю "Справжній християнин" в питаннях спражньої віри справжнього християнина.

http://pavlofox.net/spravzhnijj-khristyanyn/
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #877 : 08 Лютого 2013, 22:15:32 »

Знайшов дещо цікаве, як на мене:
"Віра є добровільною згодою душі з тим, що сповіщає Бог"(Св.Антоній Великий, Повчання)

І ще: Якщо маємо віру, то на її підставі мусимо показати чесноту, тобто свою схильність до добра, бо вона, віра, спонукуватиме нас до цього. Наша схильність до добра відкриває нам дорогу до пізнання - пізнання самих себе, Бога......(Володимир Подорожній "Роздуми паломника під час Духовної Посухи")

Як це узгодити з висловом про ввергнення гори в море і випадком з засохлою (молодою) смоквою. Де тут добро?
Це ще квіточки, далі ягодки:
Цитувати (вибране)
Сказываю вам, что всякому имеющему дано будет, а у неимеющего отнимется и то, что имеет;
Лк. 19: 27
врагов же моих тех, которые не хотели, чтобы я царствовал над ними, приведите сюда и избейте предо мною.
- добро має бути з кулаками, так би мовити.
З.І. Краще Кастанеду читати.
« Останнє редагування: 08 Лютого 2013, 22:39:10 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Про віру
« Прочитано #878 : 08 Лютого 2013, 22:48:11 »

Розумієте, вириваючи із контексту Історії Спасіння якісь фрази, і шукаючи де там добро - зайнятна справа, навіть захоплива. Колись так із захопленням читав доводи атеїстів, мовляв Бог-добрий???  :unknow

Цитувати (вибране)
врагов же моих тех, которые не хотели, чтобы я царствовал над ними, приведите сюда и избейте предо мною.
- невже не знайшли українською??7
Перестаньте витягувати з контексту!
Те що Ісус сказав - стосувалося притчі, то ж подавайте питання стосовно притчі, а не виділеного, як незрозумілого місця.
Ці слова сказав Господар з притчі, а не Ісус, розказавши притчу. Притча - це художньо-педагогічний прийом для засвоєння головної думки, і не євказівкою до дії  :(

Невже вам тяжко пошукати нетом цитати Богословів з цього приводу? може скоріше полюбите Ісуса? Ви мені нагадуєте менеж, тільки років 10-15 тому назад :).Даруйте  :-[
Відповідь від: 08 Лютого 2013, 22:39:40
Цитувати (вибране)
врагов же моих тех, которые не хотели, чтобы я царствовал над ними, приведите сюда и избейте предо мною
 В Євангелії це виділене пишеться з малої букви, а значить, ці слова 100 % не Христові, Він цитує господаря з притчі.
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #879 : 08 Лютого 2013, 22:52:11 »

Те що Ісус сказав - стосувалося притчі
Цитувати (вибране)
ибо Сын Человеческий пришел взыскать и спасти погибшее
, а потім розказав притчу. Тобто, він себе мав на увазі, коли розказав притчу про господаря, що прийшов на царство і питає у рабів про те, як примножили його богатство. Ось такий контекст.
Записаний
Следи за контекстами!