Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 25 днів

Автор Тема: Про віру  (Прочитано 583022 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Про віру
« Прочитано #800 : 30 Листопада 2012, 14:33:55 »

Не священники видумали пекло, а сам Христос сказав про нього для тих, хто творить зло і не відкликається но Його проповідь і заклики до праведности і виконання Божого закону.

Бог логічно не діє, і ніде в Його обявленнях неможливо прослідкувати за логікою. Логіка - форма людських думок, і це природньо, людина хоче все пояснити. Хоча насправді незавжди пояснення потрібні.
Те що пишете про найбільший прихід, можливо й правда, видається несправедливим, те саме можна сказати і за президента і т.д. Але я ВІРЮ в те, що мене спитають не за те, чи бачив я гріхи того чи іншого, і чи виявляв я це іншим, а спитають за те, як я використав на добро можливості, якими я був обдарований, що доброго я зробив чи не зробив. МЕне і тільки мене спитають за МОЇ таланти. А священника спитають за його таланти, скільки овець він привів до Бога, спасши їх. І спитають за кожну загублену вівцю, яка згіршилася чере найбільш прибутковий прихід, і наших цвяхів і добивань білі помальвані гроби не потребують, а скоріше милості. Так, я собі уявляю, скільки в цей час спокушає бісів священника, якщо для для мене грішного достатньо одного, щоб спокусити на гріх... :-[
Спасіння було обявлене світові, тепер лишається його прийняти чи ні, якраз власне через віру. В Бога звісно і в те, що він хоче щоб ми не загинули, а жили, але ЖИТТЯМ ВІЧНИМ  :frend
Відповідь від: 30 Листопада 2012, 14:14:20
Ще такий собі реп про віру....
ВІРА

Кожен, здавалося б, може вірити,
Та чи кожен хоче Отцю життя довірити?
Без довіри немає відчуття синівства
І без нього не зрозуміти батьківства.
Комусь може і сином блудним треба стати,
Щоб від дна відштовхнувшись Отця Бога пізнати.
А комусь і святим, щоб іншим в цьому допомагати
Та своє життя для всіх, навіть вмерши, віддати.
Щоби Боже синівство люди всі вспадкували,
Хоч багато покликаних, тільки вибраних мало.
Віра – немов враннішня роса,
Не тілесна, а духовна краса,
Хто вірить – випромінює світло,
До всіх ставиться завжди привітно.
З Богом і вірою творить він чудеса.
Як попросить-отримає,
Як шукатиме,- знайде,
В імя Господа нашого ІСУСА ХРИСТА.
Віра у вогні не горить, у воді не тоне,
З нею серце щасливе, від болю не стоне.
Якщо Вона є – всі страхи минають,
Немов ніч на ранок – зникають.
З вірою муки приймали святі,
Страждання й терпіння зносили вони.
Бо учень не більший Учителя свого,
За ім`я Його й вмерти задля раю святого
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #801 : 30 Листопада 2012, 17:18:19 »

він символ. Людям потрібні символи.

Як тільки хтось говорить незручні, але ніби правильні речі, з нього відразу роблять символ. Бо символи потрібні. А вожді — ні.
Нехай люди визначаться, хто зробить їх щасливими: вожді чи символи.
Для когось Христос лиш символ — такий не запитає.
Для тих, в кого Христос дійсно Вчитель — життя змінюється кардинально. І питань, типу, на кого орієнтуватись і де знайти духовного вчителя в них не виникає.

Не треба гаяти часу.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Про віру
« Прочитано #802 : 30 Листопада 2012, 17:21:58 »

нічого блін не помінялось :)
Христа би зара теж казнили би
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #803 : 30 Листопада 2012, 19:02:27 »

Не священники видумали пекло, а сам Христос сказав про нього для тих, хто творить зло і не відкликається но Його проповідь і заклики до праведности і виконання Божого закону.
це в Біблії так написано? сумніваюсь що її писав Ісус. пекло придумали священники і політики. що б зробити з людей слухняних рабів. не думаю що цього хотів Творець. а тим більше мессія.
Бог логічно не діє, і ніде в Його обявленнях неможливо прослідкувати за логікою. Логіка - форма людських думок, і це природньо, людина хоче все пояснити. Хоча насправді незавжди пояснення потрібні.
так і малась на увазі людська логіка. ми ж говорили про духовного лідера і як його знайти?! :unknow

Але я ВІРЮ в те, що мене спитають не за те, чи бачив я гріхи того чи іншого, і чи виявляв я це іншим, а спитають за те, як я використав на добро можливості, якими я був обдарований, що доброго я зробив чи не зробив. МЕне і тільки мене спитають за МОЇ таланти.
100%  та на жаль не всі це розуміють. якби всі так думали нам не потрібні були б духовні лідери.  було б ідеальне суспільство. а той священник просто ганьбить свою і так не досконалу релігію. і плює на почуття людей які щиро вірять.
Спасіння було обявлене світові, тепер лишається його прийняти чи ні, якраз власне через віру. В Бога звісно і в те, що він хоче щоб ми не загинули, а жили, але ЖИТТЯМ ВІЧНИМ 
я признаюсь чесно уявляю собі то трохи по іншому. взагалі ми щемало знаємо про історію людства а відповідно не можемо говорити про те що таке спасіння а що таке вічне життя. але це інша тема.
Як тільки хтось говорить незручні, але ніби правильні речі, з нього відразу роблять символ.
ну я думаю все значно простіше. така людська природа. всі тащаться від епл дізель гуччі і шанель от і Ісус з тої ж серії. просто політики і священники використали його образ для того що б людей навернути в свою віру.
нічого млинець  не помінялось
Христа би зара теж казнили би
сто відсотків зробили б з нього терориста номер один
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #804 : 01 Грудня 2012, 00:46:43 »

Про священника, який трахнув 15-річну: ну з ким не буває.
Так можна сказати про простих людей. Але є професії, які не мають права на такі "помилки". Вчителі не повинні навчати злобі та розпусті, лікарі не повинні оперувати п"яними чи відрізати щось наугад(з ким не буває - помилився - тут ти або професіонал, або не лізь - дай дорогу тому хто може, вміє і здатен на той момент), а священник не має права на такі злочини - він як і лікар давав клятву, причому - Богу. З ким не буває? Не буває із свідомою людиною, яка усвідомлює хто вона і для чого. А яка не усвідомлює чи хворіє на психологічні хвороби нехай не працює з людьми, на суспільно-просвітницьких роботах.
По ділам їх, по їх вченню розрізнити.
Ой, не відрізнити. Чи відрізнити, але уже запізно. От Вам і приклад про священника-злочинця. До того, його напевно поважали - вчив Любові Божій. А діла його занадто пізно проявились.
крім гріха, вони нічого ненавидіти не вміють. 
та гріх вони люблять не менше за нас, на жаль. Чи то саме свій гріх? А чужий - ненавидять ;).
де логіка ?
чула одне пояснення такої логіки - "мої батьки були католиками, а не православними. Тому і я піду шляхом батьків. Бо Вони краще знали." І ще - людина, яка тягнеться до Світла і Чистоти може отримувати бажане і у неправедного священника (по ділам його), але який уміє в противагу своїм поступкам переконати словами, що грішити - то смерть і вказати\підказати\підштовхнути\підтримати на дорозі Життя.
Не священники видумали пекло, а сам Христос сказав про нього для тих, хто творить зло і не відкликається
Ой, вкажіть, будь-ласка, на це місце у Біблії. Я такого не читала. Але визнаю, що не досконало знаю Святе Писання, тому перечитаю вказане Вами місце про "пекло".
не думаю що цього хотів Творець. а тим більше мессія.
підтримую
Бог логічно не діє, і ніде в Його обявленнях неможливо прослідкувати за логікою.
Бог - не логічний і не інтуїтивний (це стосується людей), Він - гармонічний, тобто досконалий.
сто відсотків зробили б з нього терориста номер один
Та, ні. На цей раз Отець Небесний Його б захистив :). Тоді  - така жертва була потрібна для звільнення нас від гріху і смерті...
А яка доля іншого мессії - пророка Муххамеда, який прийшов до мусульман після Христа?( а то я не читала Корану. Його убили?)
Відповідь від: 01 Грудня 2012, 00:45:18
А яка не усвідомлює чи хворіє на психологічні хвороби нехай не працює з людьми, на суспільно-просвітницьких роботах.
Ну, це я ідеалізую, правда :-[. Але чому б і ні?
Записаний

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Про віру
« Прочитано #805 : 01 Грудня 2012, 10:07:41 »

Ой, вкажіть, будь-ласка, на це місце у Біблії. Я такого не читала. Але визнаю, що не досконало знаю Святе Писання, тому перечитаю вказане Вами місце про "пекло".
Євангеліє від Матея 5 ()Нагірна проповідь):
Хто ж скаже братові: Нікчема! - той підпаде Верховному Судові. А хто скаже: Дурень! – той підпаде під вогонь пекельний. ...29, І коли твоє праве око тебе спокушає, вирви його й кинь геть від себе: ліпше тобі, щоб один твій член загинув, аніж щоб усе твоє тіло вкинуто в пекло. 30 І коли твоя правиця тебе спокушає, відітни її і кинь геть від себе: ліпше тобі, щоб один твій член загинув, аніж щоб усе твоє тіло пішло в пекло.

Євангеліє від Луки 12:
5 Я покажу вам, кого треба боятись: бійтеся того, що, вбивши, має владу вкинути в пекло.

Друге послання апостола Петра 2:
 ....4 Бо коли Бог не пощадив ангелів, які були згрішили, а кинув у пекло й передав їх до темної безодні, щоб їх тримати на суд;...... .

Відповідь від: 01 Грудня 2012, 09:54:04
Цитата: Alexander від Вчора в 17:21:58
нічого млинець  не помінялось
Христа би зара теж казнили би
 сто відсотків зробили б з нього терориста номер один

От ви самі і бачите, що зробили б і роблять з духовними лідерами.
Я от собі думав, Христа чекали, бо месія був обіцяний пророками. Всі думали, що він буде як революціонер, визволить євреїв з римської неволі, а прийшов Ісус і почав проповідувати щось інше..... творив чудеса..... але не про добробут він обіцяв, а про життя вічне.... Про віру в це.

Ви б мабуть теж розчарувались, коли б у комусь побачили месію, а він раптом почав говорити трохи не про те, що ви насправді очікували.... Тут якраз і різниця і суть того, що не про духовне ми дбаємо. А про культурне, соціальне, справедливе, тому духовних лідерів ми б самі і засудили за те, що не про те, що ми сподівалися вони проповідували.
А священники, погані маю на увазі, яукраз і є виправданням нашої недуховності, і облінивленого прагнення/непрагнення до самоудосконалення. Христос якраз і торкався, здавалося б неможливого підняття рівня самодосконалости, і казав, що коли матимемо віру, зможемо все:Євангеліє від Луки 17:6 Господь же сказав: “Якби ви мали віру, як зерно гірчичне, сказали б цій шовковиці: Вирвися з корінням і посадися в морі, - і вона б послухала вас.


Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія
Про віру
« Прочитано #806 : 01 Грудня 2012, 21:07:45 »

Але як на мене, не потрібні посередники (священики, місіонери і т. і.). Я знаю літери, вмію читати слова, мозок мій, слава Богу!, поки що працює. Тому напевно сам спроможний прочитати та ЗРОЗУМІТИ Біблію (Коран, Талмуд - в залежності від обраної конфесії). А наявність посередників розцінюю як те, що мені хтось щось хоче нав'язати, до чогось залучити, та ще й зібрати гроші. Колись люди, які НЕ ХОТІЛИ брати на себе будь-яку відповідальність, радісно казали: "Фюрер думає за нас!"  Інші люди підкірливо волали:"Партія - наш кермовий!". Сьогодні існує багато людей, які мають атрофію мозку, та щасливі тоді, коли їм кажуть: "Не міркувати! Виконувати!"... Хоча, кожний САМ робить свій вибір-жити за своїми рішеннями або бути слухняним й безперечним виконавцем чужих наказів.
Відповідь від: 01 Грудня 2012, 21:01:23
той підпаде під вогонь пекельний.
Стосовно єгипетської традиції це - "чистилище". Сонячним вітром очищається (тобто гармонізується) негативна інформація з нашого духу. Щоб він мав можливість переходу у вищий рівень існування. Коли наступного разу він буде втілюватись (брати нове тіло), то та нова істота буде уже більш досконалою і носієм більшого позитиву. Недарма кажуть - чистий (безвинний) як дитина.
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Про віру
« Прочитано #807 : 01 Грудня 2012, 21:34:35 »

Я знаю літери, вмію читати слова, мозок мій, слава Богу!, поки що працює. Тому напевно сам спроможний прочитати та ЗРОЗУМІТИ Біблію
Сподіваючись на себе, людина обов'язково зіткнеться зі своєю неміччю.

Сподіваючись на Бога, людина обов'язково побачить Його могутність. :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія
Про віру
« Прочитано #808 : 01 Грудня 2012, 23:06:51 »

Так, звичайно! Я сказав би - сподіваючись на Бога та розраховуючи на себе! Під час впізнання Бога в собі, йти до Нього, не відхиляючись до сторонніх впливів, наказів, заповітів...
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Про віру
« Прочитано #809 : 02 Грудня 2012, 09:03:30 »

Під час впізнання Бога в собі, йти до Нього, не відхиляючись до сторонніх впливів, наказів, заповітів...

Просто будь собою - це і є твій шлях :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #810 : 02 Грудня 2012, 10:05:26 »

онлі май вей. моє татуювання :=)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Про віру
« Прочитано #811 : 03 Грудня 2012, 14:17:34 »

Я знаю літери, вмію читати слова, мозок мій, слава Богу!, поки що працює. Тому напевно сам спроможний прочитати та ЗРОЗУМІТИ Біблію
може тому, і маємо  стільки сект?
Що цікаво, християнство якраз і ширилося з послухом і любовю в серці, а не одноосібними бажаннями, без провідників...
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #812 : 03 Грудня 2012, 15:24:12 »

А Ви яку з тих сект вважаєте єдино правильною?
"Побільше сект, хороших і різних!"
Записаний
Следи за контекстами!

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Про віру
« Прочитано #813 : 03 Грудня 2012, 15:47:51 »

А Ви яку з тих сект вважаєте єдино правильною?
"Побільше сект, хороших і різних!"
Католицька, але не секта, а Церква.
КАТОЛИК походить від грецького слова catholikos (Καθολικος), що означає «соборний», «загальний», «всесвітній». В такому значенні цей термін вживав Ігнатій Богоносець 115 року, а 381 року на Першому Константинопольському соборі із доповненням Нікейського символу віри даний термін став одним із чотирьох визначальних для Церкви — так, згідно цього символу Церква вважається «єдиною, святою, соборною (Καθολικὴν) і апостольською».

Що значить хороших і різних сект?
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #814 : 03 Грудня 2012, 16:01:39 »

Хороших і різних - це означає не таких кровожерливих, як Римо-Католицька секта, яка організовувала хрестові походи, вбивство десятків тисяч жінок запідозрених в відьомстві, під егідою і прикриттям якої фінансували польську "Солідарність", в якій є такі догмати, як про непогрішність свого пахана-папи, і яка визнала, що Земля не плоска лише в 1992-му році, це через чотири століття після суда над Галілео.
Записаний
Следи за контекстами!

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Про віру
« Прочитано #815 : 03 Грудня 2012, 17:22:13 »


Ух як ви "накинулись", таке враження, що КЦ вас особисто образила... даруйте...

В Старому ЗАвіті відьмівство каралось смертю, перелюбку спалювали або каменували і т.д. - не жорстоко, а як християнство "ширилось"
 словянам - мирно?  :) це вас  не бентежить?
Інша справа, що в час про який ви згадуєте були особливі надуживання . Але нащо далеко ходити, не знаєте, як за часів Петра1 ширилося Православність?, скільки було пролито крові Уніатів? Знаєте, згадуючи і обвинувачуючи різні сторони, Воля Божа всеодно діється, уявлю собі, як Богові "смішно" за нашу конфесійність. ......І повірте, скільки Зла задіяно, щоби люди, християни так і залишалися різними. Розділяти і панувати - Диявольська справа!
Фундаментальне вчення Католицької Церкви зараз поперек горла стоїть тим, хто хоче узаконити евтаназію,аборти, одностатеві шлюби, чому ви це не критикуєте? Гаразд, давайте всіх критикувати: деякі протестанти ЗА одностатеві шлюби і т.д., жінки - пастори, дияконеси...у Православних ще щось там, не варта про це, ми говоримо і розважаємо про ВІРУ.  ВІра вища за конфесійність, така моя думка. Буду мати час, розповім одну історію....завтра.....дякую
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #816 : 03 Грудня 2012, 17:57:46 »

особливі надуживання
- Ви самі таке формулюваннячко придумали?
Це дуже схоже на "новояз" а-ля "зачистка території", "гуманітарні бомбардування" і т.д.
До речі, Ваш метод перевести стрілки на православ"я, яке теж "надуживало" не оправдовує ні на крихту Римську секту.
До Православної секти я не належу, просто там, де вона заправляла, не було "Великої Інквізиції" з усіма "особливими надуживаннями", як ви висловились.

Відповідь від: 03 Грудня 2012, 17:49:47
Розділяти і панувати - Диявольська справа!
Так то воно так, але це зовсім не означає, що всіх потрібно загнати, як стадо баранів в одне стадо в "лоно Вселенської Католицької" секти.
Відповідь від: 03 Грудня 2012, 17:53:11
В Старому ЗАвіті
Що там в ново-переписаному неодноразово "Старому Завіті", який базується на єврейських байках, написано - краще не читати, там "винос мозга".

Відповідь від: 03 Грудня 2012, 17:56:11
це вас  не бентежить?
Бентежить? -"На холєру вуно міні треба"?
Записаний
Следи за контекстами!

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Про віру
« Прочитано #817 : 03 Грудня 2012, 22:06:11 »

Та я так і відчуваю, що мені годі вам щось доказувати. Маєте свою думку? чудово!
З вами не погодждуюсь. І ще: де ви читали в моїх дописах, що я взагалі хочу когось кудись загнати?
Просто на тлі розмови в контексті віри говорячи про обьітницю спасіння через Ісуса Христа, що і є запевненням віри християнської, дуже гарно виглядає критикувати з вашого боку окремі конфесії. Історія і є на то історією, щоб простити її і рухатись далі. Історія спасіння і пізнання Бога теж різноманітна і багатогранна, наповнена як позитивом так і негативом. Але попри те все, люди, і Слава Богу! продовжують шукати Бога(навіть в різних конфесіях), вірують в нього, прагнуть вдосконалюватися, стають кращими, роблять діла милосердя і багато інших неймовірних речей, залишають алкоголь, наркотики і т.д. і підсумую
ЗАВДЯКИ ВІРІ, а не критиці її,
P.S. принаймі я цього не робив на даному форумі! МИР ВАМ!
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #818 : 03 Грудня 2012, 22:19:35 »

 Lyolik мене бентежить те що як католицька так і будь яка інша християнська церква,почались з брехні,  побудовані на брехні і вчать людей тому що їм вигідно.

Відповідь від: 03 Грудня 2012, 22:18:56
як я можу вірити брехунам?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Про віру
« Прочитано #819 : 03 Грудня 2012, 22:23:34 »

Інша справа, що в час про який ви згадуєте були особливі надуживання . Але нащо далеко ходити, не знаєте, як за часів Петра1 ширилося Православність?, скільки було пролито крові Уніатів? Знаєте, згадуючи і обвинувачуючи різні сторони, Воля Божа всеодно діється, уявлю собі, як Богові "смішно" за нашу конфесійність. .....
Уявляю як Йому боляче за такі
Цитувати (вибране)
надуживання
,такі "церкви" і таких "християн".
Записаний