Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 17 днів

Автор Тема: Про віру  (Прочитано 582441 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Про віру
« Прочитано #780 : 17 Листопада 2012, 20:51:46 »

Однажды атеист, прогуливавшийся вдоль обрыва, поскользнулся и упал вниз. Пока он падал, ему удалось схватиться за ветку маленького дерева, росшего из расщелины в скале. Вися на ветке, раскачиваясь на холодном ветру, он понял всю безнадёжность своего положения, поскольку внизу были замшелые валуны, а способа подняться наверх не было. Его руки, держащиеся за ветку, ослабевали.

«Ну, – подумал он, – только Бог может спасти меня сейчас. Я никогда не верил в Бога, но я должно быть ошибался. Что я теряю?» Поэтому он позвал: «Бог! Если ты существуешь, спаси меня и я буду верить в тебя!» Ответа не было.

Он позвал снова: «Пожалуйста, Бог. Я никогда не верил в тебя, но если ты спасёшь меня сейчас, я с сего момента буду верить в тебя».

Вдруг великий глас раздался с облаков: «О нет, ты не будешь! Я знаю таких, как ты!»

Человек так удивился, что чуть было не выпустил ветку. «Пожалуйста, Бог! Ты ошибаешься! Я на самом деле думаю так! Я буду верить!»

«О нет, ты не будешь! Все они так говорят!»

Человек умолял и убеждал.

Наконец Бог сказал: «Ну хорошо. Я спасу тебя... Отпусти ветку»

«Отпустить ветку?! – воскликнул человек. – Не думаешь ли ты, что я сумасшедший?»
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Про віру
« Прочитано #781 : 18 Листопада 2012, 09:53:21 »

Поток, родившийся далеко в горах, пройдя через разные земли, достиг, наконец, песков пустыни. Точно так же, как он пересёк другие препятствия,поток попытался пересечь и это, но обнаружил, что бежит в песок, что его воды исчезают.

Он был убеждён, однако, что его назначение пересечь пустыню, но не было пути. В этот момент тайный голос исходящий из самой пустыни, прошептал:«Ветер пересекает пустыню, это же может и поток».

Поток возразил, что он бросался на песок, но только поглощался им; что ветер мог летать, и, поэтому, он мог пересечь пустыню.

«Двигаясь своим обычным способом, ты не можешь пересечь пустыню. Ты либо исчезнешь, либо станешь болотом. Ты должен позволить ветру пронести тебя к месту твоего назначения».

«Но как это может случиться?»

«Позволь ветру поглотить тебя».

Эта идея была неприемлема для потока, ведь раньше его никто никогда не поглощал. Он не хотел терять своей индивидуальности. Однажды потеряв её, как он мог знать, что обретёт её снова?

«Ветер, – сказал песок, – совершает эту миссию. Он поднимает воду, несёт её через пески, и затем позволяет ей упасть опять. Падая как дождь, вода вновь становится потоком».

«Откуда я могу знать, что это правда?»

«Это так, и если ты не поверишь этому, то ты сможешь стать лишь трясиной, да и то это займёт много‑много лет; и это определённо не то же самое, что быть потоком».

«Но может ли быть так, что я не останусь тем же потоком, что есть теперь?»

«В любом случае ты не можешь оставаться тем же, – сказал голос. – Переносится лишь твоя сущность, которая потом вновь формирует поток. Ты сейчас называешь себя потоком, потому, что не знаешь, какая часть тебя – твоя сущность».

Когда поток услышал это, отдалённые, смутные воспоминания стали возникать в его мыслях. Неясно, смутно он вспомнил то состояние,в котором он – или часть его? – был в руках ветра. Он также вспомнил – вспомнил ли? – что это было реальностью,хотя и не очевидной.

И поток поднял свои пары в гостеприимные руки ветра, который нежно и легко поднял и понёс его, и позволил ему тихо опуститься, когда они достигли вершины горы,находившейся очень‑очень далеко.

И из‑за того, что у него были сомнения, поток был способен запомнить и запечатлеть в своей душе подробности этого опыта.

Он размышлял: «Да, теперь я знаю мою истинную сущность».

Поток учился. А пески шептали: «Мы знаем, потому что мы видим, как это происходит день за днём, потому что мы, пески, простираемся всюду от речного берега до горы».

Вот почему говорят, что пути, предназначенные для продолжения путешествия потока жизни, проложены в песках.

Всё, что нам нужно, чтобы достичь моря – это способность слышать, понимать и доверять этому шепоту, этой мудрости песков.

на мою думку - дуже класна притча :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #782 : 18 Листопада 2012, 15:49:51 »

Обидві притчі чудові!І корисні. Плюсики тобі в карму і квіточки у віртуальні руки :bouquet:
Тільки, може їх зібрати усі у певній темі, яка так і називається "притчі та легенди (здається)"?
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Про віру
« Прочитано #783 : 23 Листопада 2012, 18:09:17 »

це про віру Сонечко :) нехай тут живуть

вірш з моєї юності :good
А. Макаревич написав

Нас мотает от края до края.
По краям расположены двери.
На последней написано - "ЗНАЮ",
А на первой написано - "ВЕРЮ".


И одной головой обладая,
Никогда не войдёшь в обе двери.
Если веришь, то веришь - НЕЗНАЯ.
Если знаешь - то знаешь, не ВЕРЯ.

И своё формируя сознанье
С каждым днем, от момента рожденья,
Мы бредём по дорогам ПОЗНАНЬЯ,
А с познаньем приходит - СОМНЕНЬЕ.

И загадка останется вечной.
Не помогут учёные лбы.
Если ВЕРИМ - СИЛЬНЫ бесконечно...
Если ЗНАЕМ - ничтожно СЛАБЫ.

Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Астрологія-
« Прочитано #784 : 28 Листопада 2012, 18:43:29 »

Перенесено із теми "Астрологія"
науковці це люди котрі не бояться задавати питання. якби всі слухняно слухали християнську церкву, ми мабуть дось ходили по плоскій землі і сонце оберталося б навколо нас.
Відповідь від: 28 Листопада 2012, 18:34:17
з.і. це ця <a href="https://www.youtube.com/watch?v=eyv1k6OfMSg" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=eyv1k6OfMSg</a> церква визначає що бісівське а що ні?
« Останнє редагування: 29 Листопада 2012, 23:03:11 від Сонечко+ »
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Астрологія-
« Прочитано #785 : 28 Листопада 2012, 20:33:23 »

Справді, саме Папа та священство спотворило віру, яку приніс нам Ісус Христос. І "відмити" та відновити святість церкви ні один Католицький Папа не зможе - бо християнська церква давно і міцно стала джерелом фінансового збагачення. І будь-що, що заважатиме їм утримувати владу та отримувати легкі надприбутки буде об"явлено бісовським і гріховним. Але чи варті вони виносити такий "вирок" будь-чому?
Ми самі маємо у собі Боже начало і самі можемо вирішувати, напевно, що гріх, а що - життя. Якщо почуємо те Боже, а не суто зовнішні постулати. Та у тому-то і біда, що Божу іскру ми часто самі ж і задмухуємо. Бо вважаємо пізнання, зокрема пізнання себе - гріхом.
Записаний

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія
Астрологія-
« Прочитано #786 : 28 Листопада 2012, 20:50:43 »

Підтримую людей, які кажуть: "віруючий, але не релігійний". Віра - ставлення до Бога, релігія - інструмент грошей та влади. Духовні посередники, тобто священники людині не потрібні. Бо до Бога треба звертатися навпростець. Христос не був посередником і не підтримував такого інституту.
Записаний

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Астрологія-
« Прочитано #787 : 28 Листопада 2012, 21:16:22 »

Духовні посередники, тобто священники людині не потрібні
Не знаю. Все-таки, священники - це ті ж учителя, які допомагають нам правильно сприймати інформацію. Ще раз повторюю - учителя, а не надлюди чи посередники. І Таїнства (магічні ритуали), які проводяться у церквах також мають благодатні впливи......Правда, прийняті там цілування руки однією людиною іншій - трохи мене короблять. Ісус не казав, що одна людина повинна возвишатися над іншою, ким би вона не була. Бо усі ми - Божі діти. А от ноги помити - такий приклад був. Та я ні разу не бачила, щоб хоч один із священнослужителів помив ноги своєму прихожанину, як це зробив Ісус Христос відносно апостолів своїх.
« Останнє редагування: 28 Листопада 2012, 21:33:18 від Сонечко+ »
Записаний

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія
Астрологія-
« Прочитано #788 : 29 Листопада 2012, 22:39:46 »

А ще Ісус казав: "Встань з колін!" А посередники навпаки примушують впасти навколішки! Тобто підкоритись, але кому? Шукайте частину Бога в собі та звертайтесь до Нього безпосередньо! Повстаньте з рабства "господарів" та брехливих місіонерів!
Записаний

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #789 : 29 Листопада 2012, 23:11:04 »

Тобто підкоритись, але кому?
Богу. Не священникам же.
Записаний

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія
Про віру
« Прочитано #790 : 30 Листопада 2012, 00:07:51 »

Тільки не підкорюватись. Бог створив свого сина вільним та рівним Йому для спілного творіння. Релігії та їх апологети вкрали у нас таку можливість, бо нав’язують нам свої конфесії у якості інструмента рабства. Ще й використовують притому нейро-лінгвістичне зомбування! Як це все далеко від Віри та того, до чого закликав Христос!
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Про віру
« Прочитано #791 : 30 Листопада 2012, 08:32:36 »

Так це все далеко від Бога.Ось ще далеко вже не поодинокий випадок.Де "священник"який мав би приводити душі до Господа насправді нищить їх.Чий він служитель ,чию волю виконує?сатани!   
П'яний священик зґвалтував 15-річну парафіянку. Але суддя відмовив в арешті
30.11.2012 03:03
У Рівенській області України міліція порушила кримінальну справу відносно священика Української православної церкви Московського патріархату, якого підозрюють у сексуальній нарузі над неповнолітньою дівчиною.
У момент нападу на дитину передбачуваний педофіл у рясі знаходився у нетверезому стані. Суд навіть не став заарештовувати ґвалтівника.
Злочин був скоєний в одному із сіл Гощанського району, повідомляє прес-служба обласної прокуратури.
О 23:00 16 листопада в міліцію звернулася мати постраждалої дівчинки - жителька села Витків. За їїсловами, у той вечір якась людина на ім'я Микола зґвалтувала її дочку. У ході розпочатого розслідування встановлено, що приблизно о 21:00 підозрюваний, котрим виявився православний священик, застосував силу до 15-річної односельчанки й скоїв з нею статеві зносини.У той момент духовний пастор знаходився у себе вдома в стані алкогольного сп'яніння , пояснили у Відділі зв'язків із громадськістю управління МВС України в Рівенській області.
Наступного дня, 17 листопада, священика затримали й допитали. Вінчастково визнав свою провину.
Спочатку кримінальна справа була порушена за частиною 3 статті 152 КК України (зґвалтування). Але 22 листопада в райвідділіміліції кримінальна справа перекваліфікували на ч.1 ст.155 КК України (статеві зносини з особою, що не досягла статевої зрілості) .
Дані про цей злочин внесені до Єдиного реєструдосудових розслідувань, але відомо про нього стало лише два тижні потому.
Примітно, що передбачуваний педофіл як і раніше знаходиться на волі. Суддя Гощанського районного суду відмовив слідчим у його арешті.
Експрес онлайн
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #792 : 30 Листопада 2012, 10:27:36 »

На палю
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Про віру
« Прочитано #793 : 30 Листопада 2012, 12:00:32 »


У Рівенській області ......
А до чого тут віра? Віра відсутня якраз у тих людей, що не наказали по закону злочинця, і нема в них Страху Божого, бо в такій ситуації, священник - вже злочинець.
І на мою думку, не потрібно примішувати зовсім різні речі: людські упадки (священник перш за все - людина, така як ми, просто обовязки інші, якщо правдиве покликання) і  віру. Бог за зло карає, це однозначно, за нього і засудить. я в це вірю, але вимагати від Бога покарати ту чи іншу людину, то це вже гріш ціна моїй вірі, тим паче я не суддя, і не поставлений Божим провидінням бути суддею інших. Бог є ЛЮБОВ, і хто зна, які в Нього плани щодо кожного з нас.... Допускаючи такі упадки, чи як зі сторони потерпілої - потрясіння і терпіння, всерівно, Бог залишається милостивим,  милосердним і кличе нас до милосердя! Через якийсь час можна припустити, що праведниками рівноцінно можуть бути і священник і потерпіла, в залежності, як вони зроблять висновки з таких уроків життя і т.д.
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #794 : 30 Листопада 2012, 12:51:20 »

Духовні посередники, тобто священники людині не потрібні.

Держава потрібна, а духовні вожді ні?
Не буде держави (системи), не буде потреби у вчителях.
Інша справа, що не всі священники це розуміють.

Про священника, який трахнув 15-річну: ну з ким не буває.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #795 : 30 Листопада 2012, 12:55:30 »

Якраз духовні вожді нам зараз і потрібні але справжні а не ті що за гроші. та як їх відрізнити як знайти. зрештою справді духовні люди не люблять показуху.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #796 : 30 Листопада 2012, 13:02:43 »

та як їх відрізнити як знайти.

Ги.

"... один у вас вчитель — Христос..." (с) Новий Заповіт
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #797 : 30 Листопада 2012, 13:17:10 »

він символ. Людям потрібні символи.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Про віру
« Прочитано #798 : 30 Листопада 2012, 13:39:17 »

.
Якраз духовні вожді нам зараз і потрібні але справжні а не ті що за гроші. та як їх відрізнити як знайти. зрештою справді духовні люди не люблять показуху.
По ділам їх, по їх вченню розрізнити.
Знаєте, в мене таке враження, а можливо, все так і є, що українці якраз переживають все те, що пережили євреї. Але в них віра була більша, Страх Божий. А ми - явно відступники від законів Божих. Грішимо повсякчасно, з верху влади, закінчуючи слюсаром, чи будь-ким. Не каємося, тому що якби вірили, що Бог нас любить, що ми його творіння, то і вірили б,що без нього не дамо собі ради, не буде в нас миру і благополуччя, бо беззаконня наші ОГО які величезні.
Є духовні вожді, є духовні провідники, ті ж самі священники, монахи, пастори і т.д. Але легше бути десь посередині праведности, ні теплим ні холодним, в такий спосіб кимсь пишаючись слухаючи когось, і в той самий момент вірячи в Бога по-свому, так, як зручно. Бо духовні провідники, як кажете вожді (я певна річ маю на увазі християнство) ведуть і вказують на Бога, на Ісуса Христа, на Закон Божий. І не своєї волі, не своєї слави шукають. А ще можна їх вирізнити, як на мене, коли вони всетаки говорять про народ, як покликаний люд Божий, бо покликані всі, от вибраних мало. А цей світ вони бачать не інакше, як в полоні зла, але люблять його як Боже творіння, так, справді, крім гріха, вони нічого ненавидіти не вміють.  :)
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #799 : 30 Листопада 2012, 13:56:05 »

По ділам їх, по їх вченню розрізнити.
одного в Калуші вже цінять. у найпродажнішого найогиднішого священника в Калуші найбільший прихід. де логіка ?
Знаєте, в мене таке враження, а можливо, все так і є, що українці якраз переживають все те, що пережили євреї. Але в них віра була більша, Страх Божий. А ми - явно відступники від законів Божих. Грішимо повсякчасно, з верху влади, закінчуючи слюсаром, чи будь-ким. Не каємося, тому що якби вірили, що Бог нас любить, що ми його творіння, то і вірили б,що без нього не дамо собі ради, не буде в нас миру і благополуччя, бо беззаконня наші ОГО які величезні.
ну з євреями ти перегнув. але суть я зрозумів. знаєш я десь чув гарний приклад на тему діянь добрих і поганих. уяви що на твою дитину напала тигриця. ти як люблячий батько її вбиваєш , що б врятувати своє дитя. хороший вчинок з одного боку. з іншого для тигренят ти вбивця їх матері. веду до того що добро і зло це суб'єктивне. Я впевнений що Творець мудрий і справедливий і дає нам стільки скільки потрібно чи стільки скільки ми можемо прийняти. і так само знає хтодобрий а хто просто заплутався. я особисто вважаю що поняття пекло придумали священники що б залякати народ. 
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.