Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Про віру  (Прочитано 578910 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
Про віру
« Прочитано #740 : 23 Листопада 2011, 00:22:01 »

в трьох словах:
Бу-га-га. =)) Творіння, мислячи категоріями і поняттями творіння, хоче взнати ТВОРЦЯ в трьох словах. =))
Я знав людей які жили в Ізраїлі і які розповідали
Я знаю людей, які живуть в Україні і кажуть, що якщо тобі дорогу перейшла жінка з пустими відрами, то треба.... От забув,що треба зробити..... Виходячи з місцевого менталітету (яке бридке слово) допускаю, що її треба обматюкати або плюнути на ліве(праве) плече чи хоч в спину. :=)
я не заперечую того, що це має статися, але якщо Ви стверджуєте, що це ознака близькості приходу антихриста, то назвіть джерело- хто повідомив про таку ознаку.
****************
рав Авраам Шмулевич

Строительство Храма как политический процесс

Цитувати (вибране)
..............Одной из основных идей, которые занимают Человечество вот уже почти три тысячи лет, является идея строительства Иерусалимского Храма и связанного с ним прихода Мессии.
Еще лет сто пятьдесят абсолютно всем, и евреям и неевреям, было само собой понятно, что главное дело, которым евреи займутся после того, как вернутся в Землю Израиля и создадут там независимое государство, будет строительство Иерусалимского Храма и возрождение Храмовой службы- "работы жертвоприношений". Ведь заповедь строительства Храма является одной из центральных в иудаизме, одной из трех заповедей, которые еврейский народ обязан исполнить после возвращения в Эрец Исраэль. Обязанность осуществить ее возложена на каждого еврея, в строительстве Храма должны принимать участие даже женщины Будущий еврейский Храм рассматривался всеми, одними с надеждой, другими с опаской, как место, претендующее на роль духовного и религиозного центра человечества. Представление это разделяли и христиане и мусульмане, недаром одно из названий Иерусалима по-арабски -"Бейт-аль-Муккадас", то есть арабизированное ивритское "Бейт-ха-Микдаш", Храм. А знаменитый Золотой Купол, сооружение, именуемое Кипат-а-Села на иврите (Куббат ас-Сахра на арабском, его еще часто называют Мечетью Омара) - на самом деле не мечеть, а купол, специально построенный отвоевавшим Иерусалим у христиан-византийцев в 667 году н.э. халифом Омаром над местом, где находилось сердце Храма - Святая Святых и главный жертвенник.
Согласно Торе, Храмовая гора - это место, избранное Вс-вышнем. Место, откуда началось сотворение мира, место, на котором был сотворен Адам, и где Авраам готовился принести в жертву Ицхака.........
Многие люди, недостаточно знакомые с еврейской традицией, полагают, что Третий Храм может построить только человек (именуется он Машиах, Мессия), наделенный какими-то сверхъестественными способностями.
Однако Машиах - это такой же человек, как и все остальные, простой смертный.............Теоретически, Машиахом может стать любой человек - руководитель национального масштаба, например, премьер-министр Израиля.
Насколько сегодня реально, с практической точки зрения, начать строительство Храма?
Никаких неустранимых препятствий тут нет. И задача это не только для евреев, строительство Храма - всемирно-исторический процесс. Еврейский народ выступает тут как авангард всего человечества. Это интерес не только евреев, но и всех людей...........
Согласно галахе (Закону) (об этом прямо пишет Рамбам) еврею можно молиться в мечети. Непонятно, казалось бы, зачем Рамбам вообще об этом писал - кому придет в голову идти в мечеть, что бы читать там еврейские молитвы. Но известно, что еврейские мудрецы так просто ничего не говорят. Имеется в виду именно наше, предмессианское время. Если бы на Храмовой горе были не мечети, а церкви, то этими помещениями, согласно Закону, нельзя было бы пользоваться. Мечети же, поскольку там нет никаких изображений, которым поклоняются - икон, идолов, - их можно использовать и для еврейского Б-гослужения.........
« Останнє редагування: 23 Листопада 2011, 00:27:13 від яничар »
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #741 : 23 Листопада 2011, 00:38:46 »

в трьох словах:
Бу-га-га. =)) Творіння, мислячи категоріями і поняттями творіння, хоче взнати ТВОРЦЯ в трьох словах. =))

Если Ваш Творец создавал Вас не по своему образу и подобию... то у Вас, наверное меньше шансов познать Его.
Мой Творец создавал меня по Своему образу и подобию.
Я в чем-то должен Ему уступить??
В любви? В понимании? Может быть ещё в чём-то?
Такого запрета среди заповедей я не встречал.

Теперь по поводу трех слов:
"Бог есть Дух" (Иоанн 4:24)

Теперь по поводу храма:
Цитувати (вибране)
..............Одной из основных идей, которые занимают Человечество вот уже почти три тысячи лет, является идея строительства Иерусалимского Храма и связанного с ним прихода Мессии.
... Б-гослужения.........

Не останется камня на камне.
Настанут времена и настают уже, когда молиться будут не в храме и не на горе а в Духе и Истине.

А вы продолжайте мусолить про евреев и не-евреев.  :-[
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
Про віру
« Прочитано #742 : 23 Листопада 2011, 10:02:51 »

Я в чем-то должен Ему уступить??
Бу-га-га. 120разів бу-га-га. Клінічний випадок.
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #743 : 23 Листопада 2011, 15:16:36 »

яничар а що саме ви вважаэте клінічним? мені здаэться що якраз рабське відношення до Господа э неправильним.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #744 : 23 Листопада 2011, 18:34:34 »

ясно, що це було видіння Ісаї
Любую книгу можно вывернуть
;)
пропустили шостий і послідуючі вірші у яких розкривається суть пятого вірша, тобто чому Ісая залишився живим бачачи Господа :

"6. Тогда прилетел ко мне один из Серафимов, и в руке у него горящий уголь, который он взял клещами с жертвенника,
7. и коснулся уст моих и сказал: вот, это коснулось уст твоих, и беззаконие твое удалено от тебя, и грех твой очищен."
Отже, це виключення з закону?
Зразу згадав монументальний вірш Пушкіна А. С., "Пророк":
Духовной жаждою томим,
В пустыне мрачной я влачился, —
И шестикрылый серафим
На перепутье мне явился.
Приховано: Показати
Перстами легкими как сон
Моих зениц коснулся он.
Отверзлись вещие зеницы,
Как у испуганной орлицы.
Моих ушей коснулся он, —
И их наполнил шум и звон:
И внял я неба содроганье,
И горний ангелов полет,
И гад морских подводный ход,
И дольней лозы прозябанье.
И он к устам моим приник,
И вырвал грешный мой язык,
И празднословный и лукавый,
И жало мудрыя змеи
В уста замершие мои
Вложил десницею кровавой.
И он мне грудь рассек мечом,
И сердце трепетное вынул,
И угль, пылающий огнем,
Во грудь отверстую водвинул.
Как труп в пустыне я лежал,
И бога глас ко мне воззвал:
«Восстань, пророк, и виждь, и внемли,
Исполнись волею моей,
И, обходя моря и земли,
Глаголом жги сердца людей».
Хто  ще може так написати.
Відповідь від: 23 Листопада 2011, 18:27:16
У яничара знову "солнечный удар"  :)
Записаний
Следи за контекстами!

яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
Про віру
« Прочитано #745 : 24 Листопада 2011, 00:00:54 »

yaro my, а на попередню сторінку заглянути не хочете?
"Будьмо уважні"(ксьондзи так часто повторюють "відправляючи" ритуальне "кАзанє", але не кажуть до чого
. Не уважні Ви, yaro my , до "казаня" закликає ксьондз бути уважними.
Але хто не хоче бачити далі свого релігійного носа, той з носом і залишиться.
Але хто не хоче бачити далі свого нерелігійного носа, той з носом і залишиться.
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Про віру
« Прочитано #746 : 28 Листопада 2011, 01:56:50 »

Я думав,що не буду вже заходити в цю тему,бо тут можна зустріти все і богохульство і суперечки про релігії і самолюбовання і навіть замасковану ненависть.Та все ж ще один раз зайду щоби розповісти одну не знаю як краще сказати,скажу історію.Позавчора зранку я разом з своєю дружиною йшов на АС що на Пушкіна.І проходячи біля м'ясного магазину побачив молодого хлопця  в чорних окулярах з рюкзачком і з палочкою.Ясно було що він незрячий,то я підійшов і запропонував йому іти на Пушкіна разом,а він теж ішов на зупинку.По дорозі я розпочав розмову,спитав його вибачившись чи він взагалі нічого не бачить чи трошки все таки бачить.Він розказував як приспособився ,виявляється він ходить з gps і це йому дуже допомагає.Але не це мене вразило,а те як він сказав,"я небачу,але я не сліпий духовно,в мене все добре і  сім'я і взагалі я щасливий".Я спитав ти віруючий і він відповів,що так.Він по суті мені проповідував,і чесно скажу в мене  після тієї зустрічі ще довго комок в горлі стояв.Я так зрозумів що він належить до якоїсь як у нас кажуть секти,але яка різниця ,він був такий спокійний,якись як кажуть росіяни умиротворенный.Його віра зробила його щасливим...
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #747 : 28 Листопада 2011, 09:19:04 »

Закон.
"Чтобы купить что-нибудь ненужное, сначала нужно продать что-нибудь ненужное..."

Щоб отримати щось надзвичайно цінне, треба спочатку віддати щось надзвичайно цінне.
Не варто чекати, поки ви то втратите.
Зробіть це свідомо.

Людина може бути щаслива навіть без зору. Зрячому це здається "пристосуванням".
Але є люди, які набагато щасливіші без більш необхідних речей. Хоча і зрячі, і нічого зоввні їм не бракує.
"Безумное Божие — мудрее людей".
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #748 : 28 Листопада 2011, 19:34:09 »

 "Я верю в мудрость президентов
И в неподкупность постовых
В заботу банков о клиентах
В чертей, русалок, домовых..."
Записаний
Следи за контекстами!

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #749 : 28 Листопада 2011, 21:31:51 »

Христос учил о Намерении, а не о самовнушении.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
Про віру
« Прочитано #750 : 05 Грудня 2011, 23:55:56 »

http://forum.kalush.info/index.php/topic,641.msg115909.html#msg115909
Коли у нас, можливо, буде ісламська країна, тоді ми, можливо, будемо розглядати вади суспільства за традиціями притаманними таким країнам.
Україна- держава з християнськими традиціями? моя оцінка- світська держава без традицій. Християнські- відкинуті, а світські- не нажиті.
практикують Його вчення на собі (виймають колоду з власного ока).
чого ми, ніби-його-послідовники, повинні когось в чомусь засуджувати?? Я не розумію.
Крім як про колоду Іса (мир йому) більше нічому не вчив? Може ще "не судіть..."? а як же: 4. бо володар Божий слуга, тобі на добро. А як чиниш ти зле, то бійся, бо недармо він носить меча, він бо Божий слуга, месник у гніві злочинцеві!(ибо [начальник] есть Божий слуга, тебе на добро. Если же делаешь зло, бойся, ибо он не напрасно носит меч: он Божий слуга, отмститель в наказание делающему злое.)http://rm13.bble.ru/?u
Розбійник прямо з хреста потрапив до раю в один день з Христом.
Ви думаєте, хтось рахував його гріхи?
Я думаю йому врахувалася його остання фраза, яка все перекрила.
звідки берете даліль (основу, підставу) для такого твердження (про останню фразу)?
Розбійник поніс наказання в цьому житті(1) і розкаявся(2).
Цитувати
цікаво, а суд (світський) приймає такий "аргумент" як пом,якшуючу обставину?
А повинен?
мова про те, що Всевишній милостивіший і покаяння врахує.
За моєю логікою, з точки зору вчення Христа
О так, звичайно. випустив з уваги:
Цитата: chuck
Мой Творец создавал меня по Своему образу и подобию.
Я в чем-то должен Ему уступить??
В понимании?
  =))
Я "В понимании" уступаю. і в усьому іншому.
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #751 : 06 Грудня 2011, 02:20:23 »

Цитувати (вибране)
звідки берете даліль (основу, підставу) для такого твердження (про останню фразу)?

Если бы это было в моей власти, то мне бы хватило одной этой фразы, чтобы забрать его с собой в рай.

Цитувати (вибране)
ибо [начальник] есть Божий слуга, тебе на добро.
Если же делаешь зло, бойся, ибо он не напрасно носит меч:
он Божий слуга, отмститель в наказание делающему злое.

Если же делаешь зло...
А, кто решает что я делаю: зло или добро?
У начальника приказ, он должен его выполнять. К нему претензий нет.
Но я буду делать то, что я должен делать.
Может быть Христос зло какое-то сделал?? Или вы считаете, что "начальник", носящий меч, справедливо отдал Его на истязания и на распятие??
Ну-ну...

Цитувати (вибране)
моя оцінка- світська держава без традицій. Християнські- відкинуті, а світські- не нажиті.

Чтобы давать оценку державе, нужно пожить и поработать хоть в половину от её возраста и в таких же условиях.
Как может, так и выкручивается. Государство должно быть отделено от религии. И писец.

Цитувати (вибране)
О так, звичайно. випустив з уваги:

Цитувати (вибране)
Цитата: chuck
Мой Творец создавал меня по Своему образу и подобию.
Я в чем-то должен Ему уступить??
В понимании?
 
Я "В понимании" уступаю. і в усьому іншому.

Ви випустили дещо важливіше: уступаю і повинен уступити — це різні речі.

Відповідайте просто:
1. Я повинен поступатися в мудрості?
2. Я повинен поступатися у прощенні?
Так чи ні?
І чого?
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #752 : 10 Грудня 2011, 13:02:46 »

а як же: 4. бо володар Божий слуга, тобі на добро. А як чиниш ти зле, то бійся, бо недармо він носить меча, він бо Божий слуга, месник у гніві злочинцеві!(ибо [начальник] есть Божий слуга, тебе на добро. Если же делаешь зло, бойся, ибо он не напрасно носит меч: он Божий слуга, отмститель в наказание делающему злое
Ці слова в Діяннях апостолів приписані єврею Саулу (апостолу Павлу), який не був в числі 12 учнів, а "приобщився" ніби-то після зустрічі в дорозі воскресшого Ісуса.
Для порівняння, ось слова царя Соломона, з книги Екклезіяста: "...Трапляється час, коли людина володарює над людиною на шкоду їй.", якраз так і відбулось з Ісусом, про що доречно зауважив chuck :good і в додачу слова, приписані в Євангелії самому Ісусу: "Не так буде між вами, але хто великим із вас хоче бути, хай буде слугою він вам" (Матвія 20:26)
Приховано: Показати
На перший погляд, цю фразу Ісус задресував лише своїм учням, коли пояснював взаємозв'язок між прагненням займати високу посади, отримувати винагороди та внутрішнім світом людини, її цінностями, ідеалами тощо.

Однак, незважаючи на те, що минуло понад 2000 років, даний вислів залишається бути актуальним. І, насамперед, актуальність викликана тим, що природа людини - егоїзм, прагнення до добробуту, високих постів, нагород, визнання; бути вищим за когось, тощо, була, є і буде проявлятися (різниця лише у ступені прояву такої природи): в когось вона може перетворитися на нав'язливу ідею, що буде цілком і повністю контролювати людину, в когось - залишатиметься потаємним бажанням, яке за зручних і вигідних обставин стане "явним"; в когось взагалі може так і не проявитися. Однак в останньому випадку потрібно осмислити і чітко усвідомлювати глибокий смисл, який Ісус вклав у вислів.

"Не так буде між вами, але хто великим із вас хоче бути, хай буде слугою він вам"

На ресурсі Викисловарь запропоновано такі значення слова "слуга":

Слуга:

1. Человек, находящийся в подчинении у кого-либо, выполняющий чьи-то личные поручения.

2. перен. Человек, посвятивший себя служению чему-либо.

Як філолог хотіла б наголосити, що одне із значень слова "міністр" (з англійської мови minister) є "слуга", "служити, допомагати, надавати допомогу комусь, сприяти чомусь". По аналогії, "прем'єр-міністр" - "перший, хто повинен служити".

Яким способами і засобами глибину вислову донести до наших можновлаців та людей, які прагнуть високих постів у суспільстві, різних форм визнання, збагачення тощо задля своєї власної втіхи? Як донести людям при владі, задля чого і хто їм надав такі повноваження? Кому, в першу чергу, вони повинні служити, про чиї інтереси повинні дбати та перед ким вони мають звітувати?

Чи є шанс достукатися до тих, хто тимчасово знаходиться "нагорі"?

Чи є вірогідність того, що фраза "Не так буде між вами, але хто великим із вас хоче бути, хай буде слугою він вам" глибоко вкоріниться в їх серцях та кардинально змінить цінності та пріоритети в їх діяльності?
Жанна Кобилінська, Голова ГО "Чисте перо" http://regionews.com.ua/ru/node/17134

Відчуваєте різницю? В цій темі я вже писав про це ось тут: Відповідь #320 : 26 Квітня 2011 http://forum.kalush.info/index.php/topic,330.320.html
Приховано: Показати
суперечностей в Новому Заповіті чимало, ось хоча би родовід Ісуса. Але це дрібниці. А по суті:те, що пише ап. Павло в посланнях, в Діяннях (це ж частина Нового Заповіту) багато в чому суперечить Ісусовим словам:
[ Читати далi ]
Цитувати
в тексте Нового Завета присутствуют два вероучения, совместить которые в жизни одновременно равнозначным образом не удаётся.
Социологическая доктрина исторически реального христианства, благодаря которой христианство в разных его модификациях становилось востребованным правящими «элитами» разных стран и обретало в них статус государственной религии, исходила из слов апостола Павла в его послании к Ефесянам, гл. 6:
«5. Рабы, повинуйтесь господам своим по плоти со страхом и трепетом, в простоте сердца вашего, как Христу, 6. не с видимою только услужливостью, как человекоугодники, но как рабы Христовы, исполняя волю Божию от души, 7. служа с усердием, как Господу, а не как человекам, 8. зная, что каждый получит от Господа по мере добра, которое он сделал, раб ли, или свободный».
Это положение в официальном вероучении церквей богословы развивали и приспосабливали к текущим политическим потребностям того или иного «кесаря», игнорируя последующий текст Павла:
«И вы, господа, поступайте с ними так же, умеряя строгость, зная, что и над вами самими, и над ними есть на небесах Господь, у Которого нет лицеприятия» (К Ефесянам, 6:9).
В результате возникла противная духу истинной веры и истинной религии разделённость религиозной и светской жизни в соответствии с принципом «отдавайте кесарево кесарю, а Божие Богу» (Матфей, 22:21).
Но из текста Нового Завета можно узнать, что Христос проповедовал иные социологические и общеэтические воззрения, за что и был отвергнут «элитой» и гоним:
Сущность учения Христа в том, что истинное благо чело­века — в исполнении воли отца. Воля же отца — в едине­нии людей. А потому и награда за исполнение воли отца есть само исполнение, слияние с отцом. Награда сейчас — в сознании единства с волей отца. Сознание это даёт выс­шую радость и свободу. Достигнуть этого можно только возвышением в себе духа, перенесением жизни в жизнь духовную.
Сущность учения Павла в том, что смерть Христа и его воскресение спасает людей от их грехов и жестоких наказаний, предназначенных Богом теперешним людям за грехи прародительские.
Как основа учения Христа в том, что главная и единст­венная обязанность человека есть исполнение воли Бога, то есть любви к людям, — единственная основа учения Павла та, что единственная обязанность человека — это вера в то, что Христос своей смертью искупил и искупает грехи людей.
Как, по учению Христа, награда за перенесение своей жизни в духовную сущность каждого человека есть радост­ная свобода этого сознания соединения с Богом, — так, по учению Павла, награда доброй жизни не здесь, а в будущем, посмертном состоянии. По учению Павла, жить доброй жизнью надо, главное, для того, чтобы получить за это награду «там». Со своей обычной нелогичностью он го­ворит, как бы в доказательство того, что должно быть бла­женство будущей жизни: «Если мы не распутничаем и ли­шаем себя удовольствия делать гадости здесь, а награды в будущей жизни нет, то мы останемся в дураках».
Да, основа учения Христа — истина, смысл — назна­чение жизни. Основа учения Павла — расчёт и фантазия.
Из таких различных основ естественно вытекают и ещё более различные выводы.
Там, где Христос говорит, что люди не должны ждать наград и наказаний в будущем и должны, как работники у хозяина, понимать своё назначение, исполнять его, — всё учение Павла основано на страхе наказаний и на обещаниях наград, вознесения на небо или на самом безнравственном положении о том, что если ты веришь, то избавишься от грехов, ты безгрешен.
Там, где в Евангелии признаётся равенство всех людей и говорится, что то, что велико перед людьми, мерзость перед Богом, Павел учит повиновению властям, признавая их от Бога, так что противящийся власти противится Божию установлению.
Там, где Христос учит тому, что человек должен всегда прощать, Павел призывает анафему на тех, кто не делает то, что он велит, и советует напоить и накормить голодного врага с тем, чтобы этим поступком собрать на голову врагу горячие уголья, и просит Бога наказать за какие-то личные расчёты с ним Александра Медника.
Евангелие говорит, что люди все равны, Павел знает ра­бов и велит им повиноваться господам. Христос говорит: «Не клянись вовсе и кесарю отдавай только то, что кесаре­во, а то, что Богово — твоя душа — не отдавай никому». Павел говорит: «Всякая душа да будет покорна высшим властям: ибо нет власти не от Бога; существующие же власти от Бога установлены», (Римл. XIII, 1, 2).
Христос говорит: «Взявшие меч от меча погибнут». Па­вел говорит: «Начальник есть божий слуга, тебе на добро. Если же делаешь зло, бойся, ибо он не напрасно носит меч, он — божий слуга... отмститель в наказание делающе­му злое» (Римл. XIII, 4).
http://www.vodaspb.ru/
Можна вірити. але не причисляти себе до конфесій, сект, релігій. Тай взагалі: а нащо  вірити? Краще відчувати, знати і розуміти.

Таких концептуальних розбіжностей багатенько в Біблії, бо писали люди, а людям властиво помилятись. Біблія писалась приблизно так само, як лист Дяді Фьодора з Простоквашино, коли і Матроскін і Шарік лапу приклали.
Записаний
Следи за контекстами!

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #753 : 19 Грудня 2011, 20:23:25 »

але якщо Ви стверджуєте, що це ознака близькості приходу антихриста, то назвіть джерело- хто повідомив про таку ознаку.
таку ознаку повідомляє Святе Писання. Антихрист має посісти в Єрусалимському храмі де буде вимагати поклоніня своїй особі. Оскільки  цього храму зараз не існує, а на його місці стоїть мечеть Омара (волею Божою мав нагоду на днях бути в Єрусалимі і побачити все на власні очі)  то звідси виходить що храм все таки буде відбудований.
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #754 : 20 Січня 2012, 21:41:53 »

Ломоносов М.В. “О Библии”
Мы должны думать так, как говорит Святое Писание, но не заставлять его говорить так, как мы думаем.
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #755 : 21 Січня 2012, 05:55:27 »

Лиш треба пам'ятати, що Ломоносов — вчений.
"Страшно" уявити, що він думає, коли читає Біблію.

Ви розумієте, що всі читають по-різному? Те, що прочитав Ломоносов навряд чи можна порівняти з тим, що прочитав я.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #756 : 21 Січня 2012, 20:34:26 »

Лиш треба пам'ятати, що Ломоносов — вчений.
"Страшно" уявити, що він думає, коли читає Біблію.

Ви розумієте, що всі читають по-різному? Те, що прочитав Ломоносов навряд чи можна порівняти з тим, що прочитав я.
А хіба вчені люди були і є невіруючими, навпаки білшість вчених були релігійні люди, і в тому числі Ломоносов. Поряд з науковими працями відомі його і духовні оди. Цікаво, але він був захисник і науки і релігії. Але ви, напевно, неуважно прочитали його цитату. Якраз він і закликає не намагатись тлумачити Святе Письмо на свій толк.
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #757 : 21 Січня 2012, 21:57:20 »

Мне лучше помолчать, но я всё-таки спрошу:

А Вы уверены, что ПРАВИЛЬНО понимаете Святое Писание, чтобы думать так, как оно говорит?
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #758 : 21 Січня 2012, 22:48:31 »

А хто може правильно розуміти і тлумачити своє творіння, будь це письмовий документ чи що інше ?
Той хто його створив, правда ? тобто його автор і той хто його уклав.
 Інші можуть по іншому його зрозуміти, а ще інші також по своєму уявляти написане. Та оригінальним і правильним буде авторське пояснення, це те, що автор хотів висловити і донести до людей у своєму творі.
Так само і Святе Письмо.
Треба сказати що св. Писанню передувало св. Передання Церкви, воно було і коли не було ще св. Писання. Церква керується св.Переданням і Писанням. Бо без Передання неможливо правильно розуміти св. Писання. Саме керуючись св. Переданням Церквою були вибрані Із багатьох апокрифів, послань, писань ,з натхнення Св. Духа саме ті, які правдиво розкривали суть Христовго вчення і мету Його приходу до людей. Св. Писання це "документ" який уклала св. Церква. І саме в Церкві міститься правдиве розуміння Св. Писання, тому я впевнений якщо я чогось не розумію я знаю до яких джерел звернутись.
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #759 : 22 Січня 2012, 01:08:03 »

"Я так и думал, господа..." (с) Маргадон. Формула Любви  :(
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв