Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Про віру  (Прочитано 578827 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #700 : 03 Листопада 2011, 20:39:34 »

yaro my
1. практично у всьому з вами згідний. та погодьтесь не можна відкидати все. тобто є якась основа навколо якої все крутиться. в даному випадку Творець.
2. це Махабгара́та. бачите як все відносно а мене цей маніфест підбадьорює і сповнює патріотичного настрою. все залежить від того що ти бажаєш почути?! і я в усе це вірю. який тоді сенс існування людини на землі?! якщо немає продовження то значить людина це купка гною яка мнить себе вершиною еволюції?! в такому разі для чого людина створена взагалі?
newroman
1. скажіть це євреям, для котрих впринципі і писався Старий заповіт. Дивно чому вони в Христа не вірять? Чесно кажучи в мене таке враження що років через 200 Джобса будуть називати святим , наприклад?!
2. Так як і ваше відповідно.
3. все вірно. Бог в людині . тільки Христос тут до чого? вибачте туплю починаю читати вашу тезу спочатку.. :-[
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #701 : 04 Листопада 2011, 19:13:14 »

Сам дає відкупну жертву
Питання було: кому?

Відповідь від: 03 Листопада 2011, 20:56:19
який тоді сенс існування людини на землі?! якщо немає продовження то значить людина це купка гною яка мнить себе вершиною еволюції?! в такому разі для чого людина створена взагалі?
"Познать себя, познать, где Вы на самом деле находитесь - два наиболее важных вопроса, на которые следует ответить. Это Ваша задача — понять всё это. По сути, если кто-то даст Вам правильный ответ, он не будет ничего значить для Вас, так как всё в нём сказанное не будет применимо к Вам так,
 как оно было бы Вашим, найди Вы сами этот ответ. Если Вы найдёте ответы на эти вопросы, Вы выполните большую часть долга перед самим собой. После этого Вашей задачей будет жить в соответствии с Божественным Законом, который откроется Вам после этого этапа, до вашего отправления." - Инсайдер.

Відповідь від: 03 Листопада 2011, 20:59:14
років через 200 Джобса будуть називати святим , наприклад?!
"Боже, не представляю себе, что будет когда умрет создатель куклы Барби...
Сколько ж мудаков вокруг...
"ДЖОПС ЖЫВ !!!" (с) Папаша Мюллер
Записаний
Следи за контекстами!

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #702 : 04 Листопада 2011, 19:36:03 »

Познать себя, познать, где Вы на самом деле находитесь - два наиболее важных вопроса, на которые следует ответить. Это Ваша задача — понять всё это.
отож взнати істину. та якщо ви все відкидатимете то як зможете не пропустити те що є істиною.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #703 : 04 Листопада 2011, 19:43:50 »

як зможете не пропустити те що є істиною
Практика - критерій істини.


Відповідь від: 04 Листопада 2011, 19:41:04
Виявляється, православні хоронять небіжчика так, що хрест ставлять в ногах, а не там де голова.
Первый раз слышу. Сколько приходилось бывать на похоронах православных, крест ставился в головах.  У мусульман, кстати, надгробный камень тоже ставится в головах. И не сидя хоронят, а в полусидячем положении.  Причем, в могиле делают специальную нишу...
Як оці усі ритуали допомагають Вам виконувати заповіді? Ви вважаєте, що коли написано, що ЦН береться силою, то потрібні обряди а-ля "танець з бубном" чи "махання кадилом"? Як такі ритуали біля трупа, який "з праху вийшов і в прах піде", допомагають душі померлого попасти в ЦН?
Ось три цитати, перші дві з НЗ,наступна з не менш цікавого джерела:
 1. "Залиште мертвим хоронити їхніх мертвих."
 2. "Бог є богом не мертвих, а живих."
 3. "...ритуал вынуждает обычных людей строить высокие церкви — эти монументы собственной важности."
Записаний
Следи за контекстами!

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Про віру
« Прочитано #704 : 04 Листопада 2011, 22:18:47 »

Две рыбки в аквариуме спорят: машут друг на друга плавниками, пускают пузыри, поднимают муть со дна. Внезапно одна резко юрк на дно, посидела среди камней, всплывает к другой рыбке и говорит:
- Hу хорошо, Бога нет. А кто тогда воду в аквариуме меняет? :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #705 : 05 Листопада 2011, 16:52:55 »

Что примечательно, если бы людям всё это действительно было до фени, никто бы тут не тусил и не "ломал копья" ))
Но вместо того, чтобы разобраться, что к чему и от чего, люди продолжают переливать из пустого в порожнее: чья религия ближе к Богу, как нужно утилизировать трупы, кому принёс жертву Христос и так до бесконечности...

Ребя, коммон до практитки-критерия истины! Все, что нужно -- подробнейшим образом описано в Евангелиях. И в еще одном "не менее интересном источнике". Вперед.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #706 : 05 Листопада 2011, 19:19:11 »

ви не зрозуміли . мені особливо не до фєні. мене цікавить істина і християнство в тій формі яку воно набрало сьогодні істиною не є точно.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #707 : 07 Листопада 2011, 18:57:24 »

ви не зрозуміли . мені особливо не до фєні. мене цікавить істина і християнство в тій формі яку воно набрало сьогодні істиною не є точно.

Я знаю, що вам не до фені. Тому так і сказав.
Але, для того, щоб заявляти, що являється істиною, а що - ні, треба принаймні мати більш-менш чітке уявлення, що воно таке є.

Навіть, якщо розглядати слова Христа, про те, що Він є і Істина, і Шлях, а також Його зауваження про те, що судити про будь які явища можна тільки "за плодами", то ми бачимо, що все далеко не однозначно. З одного боку...
А з іншого -- все гранично просто.

Тільки, як казав Чапаєв, є один нюанс...
Вирізною рисою християнства (і не тільки) є така життєва позиція людини, коли вона в першу чергу зайнята "видаленням колоди з власного ока", тобто займається собою, а не критикою тих, хто їй "не подобається" за тими, чи іншими ознаками.
Ось і виходить, що коли ми зайняті тим, що кажемо: от ті брехуни та й ті ні чим не кращі... в цей момент ми ще дальше від істини, ніж ті, кого ми намагаємось "вивести на чисту воду". Пригадайте притчу про митаря та фарисея: фарисей дякував Богу, за те, що він "хоча б не такий грішник, як той митар..." Пам'ятаєте, що на це сказав Христос?
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #708 : 07 Листопада 2011, 23:20:03 »

А чи не думали ви що наприклад той самий Ісус був людиною просто випереджав за своїм розвитком соплемінників. Уявіть собі що ви маючи айфон потрапляєте у середні віки. вас би спалили негайно. До чого веду ми прості люди і часто перебільшуємо те що нам не зрозуміло. можливо діяння тих чи інших осіб обожествлялись тільки через те що вони випереджали у розвитку свій час.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #709 : 08 Листопада 2011, 16:39:26 »

Ні. Я так не думав і вже навряд чи, коли так подумаю.

Нам, простим людям, краще подумати не про те, що хтось з наших сучасників випередив свій час, а про те, що скоріше за все ми відстаємо, завдяки своїй інертності і просто неймовірної здатності до самовиправдовування шляхом перекладання "с больной головы на здоровую".
Якщо вам здається, що Христос випередив свій час, то скажіть, будь ласка, що змінилося за 2000 років? (це я так, м'яко)
І, що з Ним зробили би тепер? Байки про випередження часу -- це всі відмазки.
В світі Духу часу не існує.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Про віру
« Прочитано #710 : 08 Листопада 2011, 17:34:29 »

І, що з Ним зробили би тепер?

Бог будет распят на обычной березе,
 у тысячи родин до срока отобран,
 на самом зверином славянском морозе
 стекляными станут священные ребра.
 Но что ему, Богу?
                                   Он трогал руками
 талмуды галактик и веды молекул...
 К полуночи будет он снят лесниками
 и пущен дымком в черномазое эхо.

 - А что будет с нами?
 - А что будет с нами...

 ...нам нужен был Бог, а не чокнутый Йорик -
 мы живо разыщем за пазухой знамя
 и хлынем на площадь ликующим морем.
 И в этом рывке - наше высшее право,
 мы чтим аксиомы науки старинной:
 огнём и мечом добывается слава,
 и только бессмертие кровью невинной. :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #711 : 11 Листопада 2011, 20:11:50 »

мені деколи буває страшно за себе )) Відчуваю себе над Безоднею...
"Якщо довго заглядати в Безодню, то Безодня відобразиться в тобі." - Ніцше.


Відповідь від: 11 Листопада 2011, 20:03:15
релігія і віра -- різні речі. Релігія -- формальність, віра -- спосіб життя.
Релігійний фанатизм - це наслідок сліпої віри попам, ксьондзам, пасторам, отцям церковним різного гатунку і пошибу.
 Закликають до віри, а приводять до релігії. Тому віра і релігія - поняття майже не роздільні.
Чи варто тут згадувати про філософські категорії: що є форма а що зміст?
 Таке розділення існує лише в теоріях філософів і релігійних та оккультних доктринах.
 А в природі не існує просто матерії чи просто ідеї, окремо форми і окремо змісту.
 І християнство тут не виключення.


Відповідь від: 11 Листопада 2011, 20:06:58
Це, покіщо, лиш цифра.
"Будьмо уважні"(ксьондзи так часто повторюють "відправляючи" ритуальне "кАзанє", але не кажуть до чого - це частина методу церковного охмуряння) до знаків, які посилає світ:
 "пчих" - значить правда, "каркає ворона" - попередження, "закипів чайник" - світ погоджується, а знак "666" - число Звіра, якщо вірити останній книзі НЗ: на чому і кому 666  - той належить Звіру. Чи не так там сказано?
 І на фондових біржах теж служать Мамоні в образі звірів: ведмедя і буйвола. В бога Мамону вони вірять, і написано про це на їх банкнотах.
 В штрих-кодах і справді закладені три "шістки", бо кожен штрих-код розділений трьома парами здвоєних рисочок, які означають цифру "6". Хтось не випадково так придумав, залишається вияснити, хто розробив штрих-коди?

Записаний
Следи за контекстами!

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #712 : 12 Листопада 2011, 07:40:59 »

yaro my одне питання. до кого ви звертаєтесь коли у вас тревога, чи хочете подякувати що день класний і в житті все непогано?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

uniqpaid.org.ua

  • Початківець
  • *
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 35
  • Останні відвідини:
    11 Листопада 2013, 20:03:39

    Звідки: Lviv
Про віру
« Прочитано #713 : 12 Листопада 2011, 18:38:42 »

ми прості люди і часто перебільшуємо те що нам не зрозуміло.

я сприймаю релігію як школу. в щось паранормальне і невидиме я не вірю, що є творець невидимий для всіх і за всіма слідкує)
на мою думку релігія була "створена" як закон моралі, поведінки. саме ті закони які не врегульовуються законами держави по цей день.
релігія вчить правильно жити і відноситися до ближніх. хто буде поганим - того в пекло. звісно мусить буди страшилка для людини, страшилка яка базується на вірі.
як буду чемним - тоді в рай!

чому я цитую твоє повідомлення? я з тобою згідний, що люди перед невідомим багато чого придумають.
і як стимул в релігії був придуманий  для покірних (чемних\вірних) - рай, і невірних, грішників - пекло. і звісно без образа Бога який всім цим керує не обійдеться.

релігія повинна зміцнювати силу духу - вірою. без віри і надії людина як тряпка, не вірить в свої сили, слаба духом в справах.
від релігії не треба фанатіти, інакше втратите здоровий глузд.
це гра красивих слів не підтверджених сьогоденною реальністю.

світ надто жорстокий і несправедливий.
боюсь якщо я буду жити правильно по біблії то буде важко жити.

це все моє бачення, релігії. якщо я не правий - не каменуйте мене :)
Записаний
Відкрий для себе Львів! Фотоквест

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #714 : 12 Листопада 2011, 23:11:51 »

Закликають до віри, а приводять до релігії. Тому віра і релігія - поняття майже не роздільні.
Чи варто тут згадувати про філософські категорії: що є форма а що зміст?
 Таке розділення існує лише в теоріях філософів і релігійних та оккультних доктринах.
 А в природі не існує просто матерії чи просто ідеї, окремо форми і окремо змісту.
 І християнство тут не виключення.

Я перепрошую, але це просто порожні фрази-штампи, властиві для людей, які на догоду собі, вперто вкладають зручний для них зміст в термін віра.

У наступному уривку автору вдалося дуже виразно показати що воно таке є:
Цитувати (вибране)
... понял, что находится в совершенно безвыходном положении, и что умереть ... было единственным действием, достойным того, чему он научился ... Теперь каждую ночь после целого дня ... он терпеливо ждал, когда же наступит смерть.

Он был так уверен в своём конце, что его жена и её дети из чувства солидарности ждали прихода смерти вместе с ним. Все четверо в полной неподвижности сидели много ночей подряд и в ожидании смерти пересматривали свою жизнь.

...

– Не желай её, – говорил тот. – Просто жди, когда она придёт. Не пытайся представить себе, что такое смерть. Просто будь там, где её поток может захватить тебя.

Оце, я розумію, віра.
Цей чувак, я думаю, міг би і гору в море скинути.

А те, на що ви тут кажете, що віра -- це фігня, навіть і близько вірою назвати не можна. Ви не про те говорите.

А я перечитаю. Там далі, ще цікавіше...
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #715 : 13 Листопада 2011, 09:27:43 »

chuck якраз віра не фігня. вігня це те що з людською вірою роблять релігійні служки. є нормальні але більшість дескридетує релігію.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #716 : 13 Листопада 2011, 23:08:14 »

Якщо віра не фігня, то з нею вже ніхто нічого не зможе зробити.
Все решта -- наші відмазки, від небажання пізнати віру.
« Останнє редагування: 13 Листопада 2011, 23:33:21 від chuck »
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #717 : 14 Листопада 2011, 14:35:10 »

2bornslippy:на холєру вуно міні треба? :unknow, Роби те, що в твоїх силах, міняй на краще, і не тривожся про те, що не можеш змінити.
Бог, якого описали в "Магабхараті", чи в "Біблії" надто антропоморфний. Ось там порівнюють Бога з отцем, а люди, як діти мають з ним спілкуватись, просити, дякувати і т.д. Чи хотів би справжній батько виростити собі дітей, які б постійно щось клянчили, і постійно за ними шмарклі втирати? Він і так все бачить і знає, без "тєлячих нєжностей".
 Ці книжки містять зерна істини, але полови теж багато, бо писались людьми з певними цілями.
 Я вище наводив цитату, чим вважаю доцільним займатись.
те, на що ви тут кажете, що віра -- це фігня, навіть і близько вірою назвати не можна. Ви не про те говорите.

А я перечитаю. Там далі, ще цікавіше...
Я сказав те що сказав, не більше і не менше. Скажу більше: ця тема про віру була започаткована для "навернення" "заблудших" в лоно церкви, з такою постановкою питання віри я не погоджуюсь.

Я теж перечитав, там далі дійсно цікаво:
Цитувати (вибране)
— Конечно же, у нас есть темная сторона, — сказал он. — мы способны на бессмысленное убийство, не правда ли?
 Мы сжигали людей с именем бога. Мы уничтожаем себя, мы уничтожаем жизнь на этой планете, мы разрушаем землю.
 Потом мы облачаемся в мантии и ризы, и бог говорит с нами впрямую. Что же он говорит нам? Он говорит, что мы должны быть паиньками,
 или он накажет нас. Бог столетиями угрожает нам, но ничего не изменилось.
 Не потому, что мы с дьяволом внутри, а потому, что мы тупы, как пробки. Да, человек имеет темную сторону, и она называется глупостью.
Цитувати (вибране)
вопрос о смысле нашего существования. Я встал незамедлительно в защитную позицию и начал говорить о бессмысленности постановки этого вопроса, поскольку на него нет логического ответа. Я сказал ему, что для того, чтобы обсудить этот предмет, нам следовало бы поговорить о религиозных верованиях и обратить все это в дело веры.
— Древние видящие не просто говорили о вере, — сказал он. — хотя они и не были столь практичны, как новые видящие, однако они были достаточно практичны, чтобы понять то, что видят. То, на что я хотел обратить внимание своим вопросом, так сильно тебя расстроившим, состоит в том, что только наша рациональность не может подойти к этому вопросу о смысле нашего существования. Всякий раз, когда она это делает, ответ превращается в дело веры. Древние видящие пошли другим путем и нашли ответ, который основан не только на вере.
Он сказал, что древние видящие, встречаясь с несказанными препятствиями, в действительности видели ту неописуемую силу, которая является источником всех чувствующих существ.
Записаний
Следи за контекстами!

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #718 : 15 Листопада 2011, 17:45:09 »

Ці книжки містять зерна істини, але полови теж багато, бо писались людьми з певними цілями.
то просто люди забивають собі голову всякою половою, тому коли беруть в руки чисте зерно воно перемішується з половою яка у них в мозгах, і тоді сам не знає що де є, де зерно, а де полова.
Відповідь від: 15 Листопада 2011, 17:27:12
Скажу більше: ця тема про віру була започаткована для "навернення" "заблудших" в лоно церкви
"заблудших" не навертають, їм показують дорогу.
 Коли людина заблудила в лісі, наприклад, то як можна його "навернути".? Йому можна показати дорогу яка веде з лісу чи якусь прикмету, ознаку, точніше орієнтир по якій вона може вийти з цього лісу. Алу тут ще питання чи вона захоче іти тією дорогою що їй показали. Чи буде шукати іншу дорогу, це вже вільна воля людини. Тому тут ніхто не "навертає" нікого  :)
Відповідь від: 15 Листопада 2011, 17:35:36
Ось там порівнюють Бога з отцем, а люди, як діти мають з ним спілкуватись, просити, дякувати і т.д. Чи хотів би справжній батько виростити собі дітей, які б постійно щось клянчили, і постійно за ними шмарклі втирати? Він і так все бачить і знає, без "тєлячих нєжностей".
Щоб бути достойною дитиною в Бога треба прикласти немало зусиль і мужності бо Царство Небесне силою здобувається і хто  не прикладе зусиль той не здобуде Його. А зусиль треба ой як багато і мужності для боротьби із самим собою, з підступами лукавого, світу. І таким дітям Бог допомагає коли дуже важко. Вони тим і показують що вони Його діти що слухають Його і виконують Його волю. А справжня винагорода такій дитині стати перед лицем Бога в Царстві Його, задля чого і приложувались усі важкі труди в його земному житті.
« Останнє редагування: 15 Листопада 2011, 18:22:21 від newroman »
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #719 : 15 Листопада 2011, 18:55:22 »

yaro my бувають різні ситуації в житті.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.