Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Про віру  (Прочитано 578895 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #680 : 30 Жовтня 2011, 09:23:00 »

та чомусь люди котрі вірили в творця до Христа себе християнами не називали. І релігії такої не було навіть в часи діяльності Христа. І хритстиянство це людське творіння. далеке від істини. дуже далеке.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #681 : 30 Жовтня 2011, 11:14:56 »

Ага.
Правильно каже Вчитель: "Від слів своїх засуджений будеш, та від слів своїх будеш виправданий".

І християнство це людське творіння. далеке від істини. дуже далеке.

За Вашими словами, за цією ознакою все, що є людським творінням -- дуже далеке від істини?
Бажання висловитися красиво, часто-густо призводить до казусів ))
Наше з вами не розуміння причин та не знання цілей будь-яких явищ робить їх для нас спочатку незрозумілими, пізніше -- непотрібними, а згодом і небезпечними.

Тоді скажіть: Який критерій істинності, на Ваш погляд? І, бажано, наведіть приклад.

Відповідь від: 30 Жовтня 2011, 11:03:09
та чомусь люди котрі вірили в творця до Христа себе християнами не називали. І релігії такої не було навіть в часи діяльності Христа.

А ось це, вже від повного нерозуміння (і не знання основ) християнства.
Термін християнство, в людському розумінні часу, до пришестя Христа не існував. Але головний принцип християнства: Люби Господа, Бога свого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всім своїм розумом, і з цілої сили своєї! А друга однакова з нею: Люби свого ближнього, як самого себе! існував завжди: На двох оцих заповідях увесь Закон і Пророки стоять.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Про віру
« Прочитано #682 : 30 Жовтня 2011, 11:26:59 »

ми зараз є таки, яки є зараз :)
і це завдяки християнству
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #683 : 30 Жовтня 2011, 11:45:54 »

chuck християнство побудоване на брехні і все що засноване на брехні істинним бути не може на мою думку. це щодо критеріїв.
Щодо принципів християнства, я впевнений що ті принципи є правилами людського існування, і існували до християнства. християнство просто запозичило їх. як і багато іншого.
Alexander думаю що наше суспцільство настільки погане продажне боягузливе безініціативне якраз через християнство. тому що ті люди котрі повинні своїми діями відстоювати людські принципи, самі ж їх порушують навіть більше самі роблять навпаки.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Про віру
« Прочитано #684 : 30 Жовтня 2011, 12:03:55 »

І хритстиянство це людське творіння. далеке від істини. дуже далеке.
Бог є Істина
Істина є Всесвіт
Вона в Мені і Я в Неї. :)
"плід гине в утробі матері, якщо він не визнав її плоть"
Відповідь від: 30 Жовтня 2011, 11:57:05
Alexander думаю що наше суспцільство настільки погане продажне боягузливе безініціативне якраз через християнство. тому що ті люди котрі повинні своїми діями відстоювати людські принципи, самі ж їх порушують навіть більше самі роблять навпаки.
большєвіки-лєнінці так проголошували, а потім розпочали дії,почитай історію шо з того вийшло
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #685 : 30 Жовтня 2011, 12:23:18 »

Бог є Істина
Істина є Всесвіт

Вона в Мені і Я в Неї. :)
"плід гине в утробі матері, якщо він не визнав її плоть"
 однозначно тільки до чого тут християнство зі своєю релігією?
большєвіки-лєнінці так проголошували, а потім розпочали дії,почитай історію шо з того вийшло
та можна і інквізицію згадати і освячення засобів знищення людей. та голвне що колись священники були дійсно з народом, своїми діями вони підіймали народний дух , віру в майбутнє. цим і завойовували свій авторитет. тобто релігія/християнство була суспільною організацією яка приносила свою користь. зараз же маємо повну протилежність, відсутність в служителів церкви моральних принципів. що веде до повної деградації релігії так як церква не розвивається на вимогу часу і відривається далі від суспільства.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Про віру
« Прочитано #686 : 30 Жовтня 2011, 12:37:48 »

однозначно тільки до чого тут християнство зі своєю релігією?
Христос це сказав :)

відсутність в служителів церкви моральних принципів.
я зрозумів, вони тебе чимось обіділи, скільки іх було, :) чому ти говоришь на всіх :unknow
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #687 : 30 Жовтня 2011, 12:59:53 »

Однозначно Христос був видатною людиною. Та думаю він сильно здивувався би як його слова використовують "служителі" церкви.
ггг мене ображає ставлення цих горе-служителів до віри людей .а про всіх говорю бо їх більшість ті кілька справжніх священників не впливають на суспільство.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #688 : 30 Жовтня 2011, 21:27:12 »

Это просто праздник какой-то! (Сл. ведут Колобки).

Коли друге речення
Щодо принципів християнства, я впевнений що ті принципи є правилами людського існування, і існували до християнства. християнство просто запозичило їх. як і багато іншого.

заперечує перше
християнство побудоване на брехні...

можна розмову зав'язувати ))

Цитувати (вибране)
Однозначно Христос був видатною людиною. Та думаю він сильно здивувався би як його слова використовують "служителі" церкви.
Ти, навіть, не спромігся почитати, що Він каже про церковників. А ще тут просторікуєш хто в чому винен. Сумно, бл...

Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #689 : 31 Жовтня 2011, 06:23:06 »

 вибачте в чому заперечення? в тому що друге речення стосується принципів , які ви чомусь називаєте принципами християнситва? а перше взагалі стосувалось критеріїїв істинності?! :duvno і ви ще говорите про спроможність шось читати? цілком схоже на служителів церкви. ну ну продовжуйте чи завязуйте , так чи інакше ви допомагаєте християнству зхагнутись.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #690 : 31 Жовтня 2011, 08:13:07 »

Шановний... про Ваше серце я нічого казати не буду, але у Вашому розумінні християнство навіть не зароджувалося. Тому допомогти йому там загнутися -- просто неможливо.
Між тим, завжди були, є і будуть люди, які слідують прикладу Христа й не відмовляються від своїх принципів навіть перед лицем смерті. Про що Христос казав: Не бійтеся тих, хто тіло вбиває, а душі зашкодити не може. Бійтеся Того, Хто і тіло, і душу може погубити.
Так, що справжнє християнство, насправді, справа сугубо індивідуальна і дуже сильно відрізняється від того явища, яке Ви вперто намагаєтесь назвати християнством.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #691 : 31 Жовтня 2011, 22:11:14 »

Шановний... про Ваше серце я нічого казати не буду, але у Вашому розумінні християнство навіть не зароджувалося. Тому допомогти йому там загнутися -- просто неможливо.
чесно кажучи не зовсім зрозумів про що ви?! :unknow але повірте в мому серці точно не християнство, віра так релігія ні.
Між тим, завжди були, є і будуть люди, які слідують прикладу Христа й не відмовляються від своїх принципів навіть перед лицем смерті. Про що Христос казав: Не бійтеся тих, хто тіло вбиває, а душі зашкодити не може. Бійтеся Того, Хто і тіло, і душу може погубити.
Між тим купа людей живуть за тими ж принципами і не є християнами, а може навітьі не знають що це таке.
Так, що справжнє християнство, насправді, справа сугубо індивідуальна і дуже сильно відрізняється від того явища, яке Ви вперто намагаєтесь назвати християнством.
я не намагаюсь , я чітко називаю. християнство штучно створена релігія. яка впринципі починалась як щось добре та завдяки деяким апологетам, перетворилась на те що маємо. розберіться спочатку в що вірите ви , а потім іншим правте. я ж не змушую вас невірити в християнство чи вірити в те що вірю я . це ваша особиста справа, та хто вам сказав що релігія зокрема християнство є істиною. так Біблія є посібником, хоча швидше це історичний документ, але ви переконуєте мене , що те як трактує Біблію ваша церква є істиною. вірте кому хочете , мені ж цікаво як все було насправді а не як там хтось вирішив!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #692 : 02 Листопада 2011, 18:12:21 »

християнство штучно створена релігія.
цікаво, на основі яких фактів таке твердження. Я, наприклад, знаю інше. Це Богооткровенна релігія. Бог взяв на себе нашу немічну плоть і поніс весь тягар гріхів на своїх плечах. Він переніс усе, що могла відчути і пережити людина того часу, немочі, болячки, працю, біль, образи, голод. Все крім гріха. Христос прийшов щоб показати вимученій гріхом людині шлях до спасіння, ходив проповідував, мав своїх учеників апостолів, через яких і створив Церкву Свою, як Він і обіцяв в Євангелію. Церква почалася з апостолів і тих хто повірив Христу і в Христа. Він сказав що Церкву цю ніхто не зруйнує до другого Його пришестя в світ. Христос помер на хресті за людей, і воскрес. Не аллах, не будда, не хто інший, а саме Христос - Бог. Люди в цій церкві почали називатися християнами. Отже Церкву створив Христос Боголюдина, а не проста грішна пристрасна  людина. І вона не штучна, а Божа, спасаюча.
ви переконуєте мене , що те як трактує Біблію ваша церква є істиною
А хто ще може трактувати документ правильно як не його автор і той хто уклав цей документ - Свята Церква.
Відповідь від: 02 Листопада 2011, 17:51:23
та чомусь люди котрі вірили в творця до Христа себе християнами не називали. І релігії такої не було навіть в часи діяльності Христа.
 :D та як же вони могли називатися християнами як ще Христос не прийшов і не проповідував.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #693 : 03 Листопада 2011, 08:39:55 »

1. найперше штучність доводить сама поява християнства. воно зявилось вже після Христа. та найпростіше пояснення. це те що християнство взяло заоснову . запозичило мяко кажучи релігію яка існувала до того. Вірили собі люди в Творця та тут зявились мудрі бізнесмени і придумали християнство. Зрозумійте в Бога вірили і до християнства, для чого було все міняти?
2. Я особисто сприймаю Христа як видатну історичну особу.
3. Вибачте або я щось не так розумію, або... короче хіба церква написала Старий Заповіт чи церква писала євангеліє? Церква сформувала бівблію так як було вигідно. Особливо мене цікавить частина в якій говориться про кару для тих хто не повріив у Христа.як на мене повна маясня. Я не вірю в те що Творець чи його наслідник можуть бути настільки злими що б когось карати, тим більше надосконалу людину, тим більше що всі ми діти Творця.
4. те що вас так розсмішило і є основним питанням для чого було створено християнство якщо і так вірили в Творця?! це і є доказом штучності.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Про віру
« Прочитано #694 : 03 Листопада 2011, 09:19:17 »

У меня вопрос к христианам. Если человек создан "по образу и подобию", ПОДЧЕРКИВАЮ, подобию, то, извините, все физиологические процессы у всевышнего происходят так же как и простых смертных? Или сейчас все дружно накинуться на меня, мол, не богохульствуйте...  А это ни в коей мере не оскорбление. Просто вспомнилось, как дети, будучи в 5-ти летнем возрасте задали мне вопрос: Раз мы такие же, как Боженька, то где у Бога на небе туалет? 
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #695 : 03 Листопада 2011, 09:32:04 »

я вже задавав схоже питання. по образу і подобію. я так розумію що мав вийти хтось один адже Творець один і він або жінка хоча скоріше чоловік? короче не ясно.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #696 : 03 Листопада 2011, 13:52:19 »

А хіба хтось каже що вірити погано
Я кажу:
Відповідь #462
« Останнє редагування: 03 Листопада 2011, 13:58:42 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #697 : 03 Листопада 2011, 16:50:50 »

все відносно. ви ж вірите що вірити не варто.! ;)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #698 : 03 Листопада 2011, 18:55:42 »

Думаю, що треба час від часу робити перевірку віри практикою. Бо іноді люди машинально, підсвідомо, чи піддавшись психічному впливу почали вірити, не піддаючи сумніву предмет віри. Для прикладу: вірили в те, що Земля плоска, і продовжували б, якби не знайшовся Галілео Галілей, який засумнівався.
Ось у мене сумнів, чи осмислено ви розмістили це:
Цитувати (вибране)
Не піддавайтеся смутку,
Виконуючи обов’язок.
А щодо обов’язку – знайте,
Немає кращого, як битися
В ім’я релігійних принципів,
Свою землю боронити від ворога,
Віддати життя в бою
І здобути славу героя!
- схоже на маніфест "гарматного мяса".
В імя яких релігійних принципів битися, віддавати життя, здобувати славу героя. Не знаю, чиї це слова, але свідомість автора переповнена "вінегретом" з служіння обовязку, насилля і ЧСВ. А щоб не боялись помирати, - написано спочатку:
Цитувати (вибране)
"Хто народився, той помре. А після смерти – знову народиться!"
- Ви в усе це вірите?

Відповідь від: 03 Листопада 2011, 18:45:55
newroman,про те , що у вас є готова  відповідь на будь яке питання – я не сумніваюсь. Але особисто для мене є пояснення , які вже дуже «притягнуті за вуха» ( наприклад, про розбіжності в родоводі Ісуса і т.п
Та нема в нього відповідей. Важких, не зручних запитань просто "не бачить" "в упор" з першої ж сторінки теми. Він гне свою лінію, а не відповідає. А коли не виходить відкрутитись і вигородити релігію, до якої належить, - то вдає ображеного, як в дитсадіку, і в ігнор. Мол, не буду метати бісер перед свиньми.
 З оцерковленими, у кого СПГМ, - порозумітись не легко, а з православнутими чи католикнутими на всю голову - неможливо, бо вони оголошують ворогами усіх, хто не з ними. З такими, хто ходить в церкву, аби бути ближче до об"єкту свого поклоніння: див. Відповідь #559. Католики ще "ближчі" (до маразму) - вони не дозволяють служителям свого культу статевих відносин з жінками. Оцерковлені по православному чи католицькому обряду віруючі поклоняються інсталяції смерті, і носять на шиї хрестик - символ тортури. (Єговісти заперечують хрест - ця секта - то повний маразм, імho). Присвоюють собі володіння Богом, і кажуть, що їхній бог не той самий, що в інших віруючих, наприклад мусульман. В оцерковлених християн всеосяжний бог має статеве обмеження - він чоловічого роду.
 Залиши сліпих поводирів: не вір, не бійся, не проси.
Основне питання до християн:
 Кому в жертву був принесений Син (Людський чи Божий)?
Можливі варіанти відповіді:
 а) Богу. - дивно виходить, Всеосяжний сам собі жертвує сина?
б) Людям, - аби вони оцінили жертву, і виконували заповіді. Теж дивно, невже не знайшов Всесильний Бог менш ефектного, зате більш ефективного і гуманного методу, аби навернути людей на путь істинний. Бо в результаті такої жертви виник ще один культ поклоніння,  з ритуалами і обрядами, які закріпачують свідомість людей. Оцерковлені віруючі люди ідуть до церков, аби "бути ближче до обєкту поклоніння", хрестяться, повторюють ритуальні слова і жести, наче зомбі, але заповіді, як правило, не виконують.
в)Ваш варіант???

Записаний
Следи за контекстами!

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #699 : 03 Листопада 2011, 19:55:44 »

1. найперше штучність доводить сама поява християнства. воно зявилось вже після Христа. та найпростіше пояснення. це те що християнство взяло заоснову . запозичило мяко кажучи релігію яка існувала до того. Вірили собі люди в Творця та тут зявились мудрі бізнесмени і придумали християнство. Зрозумійте в Бога вірили і до християнства, для чого було все міняти?
Весь Старий Завіт людство очікувало на прихід у світ Спасителя, якого Бог пообіцяв Адаму і Єві ще в раю після гріхопадіння.
2. Я особисто сприймаю Христа як видатну історичну особу.
Ну це ваше особисте сприйняття.
3. Вибачте або я щось не так розумію, або... короче хіба церква написала Старий Заповіт чи церква писала євангеліє? Церква сформувала бівблію так як було вигідно. Особливо мене цікавить частина в якій говориться про кару для тих хто не повріив у Христа.як на мене повна маясня. Я не вірю в те що Творець чи його наслідник можуть бути
навязати віру у щось чи когось ніхто не в силі, навіть Бог не переступає волі людини оскільки наявність волі у людини це частина образа Бога в людині.
Відповідь від: 03 Листопада 2011, 19:30:29
Та нема в нього відповідей
відповіді ніхто не вимагав оскільки в одному зі слідуючих постів я перепитував що саме незрозуміло.
Невже це тебе так зачепило ? скільки жовчі ти вилив у своєму пості.
 :duvno  :ignor


Відповідь від: 03 Листопада 2011, 19:38:02
Кому в жертву був принесений Син (Людський чи Божий)?
Людина не могла самотужки дати відкуп чи звільнитися від гріха оскільки перебувала в первородному грісі віддалена від Бога. Тому Бог зі своєї любові до творіння Сам дає відкупну жертву за людину за своєю волею Син бере тягар гріха і несе його приносячи Себе в жертву перед Богом як людина будучи Боголюдиною. Христос своєю жертвою примирив людину з Богом. Тому ніхто до Бога не приходить як тільки через Христа як Він і сам говорив, що Я є путь і істина і життя. 
Записаний