Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Про віру  (Прочитано 578882 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #620 : 11 Жовтня 2011, 19:22:14 »

Newroman, але ж і  Благовіщення Пресвятої Богородиці не в березні...
за юліанським календарем (старий стиль) в березні за новим в квітні.
Записаний

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Про віру
« Прочитано #621 : 11 Жовтня 2011, 19:25:00 »

у derevynka Посмішка загострення Крейзі

та не думаю . чим наприклад відрізняється камунізм від віри в жидівського бога - ТА НІЧИМ !!!

 Ленін=вічно живий , всі дружно вірили !!! в камунізм , заради цієї віри убивали різали і спалювали брат брата , батька і всю рідню ( все як по біблії ) , всі вірили в наступлення камунізму ( рай ну просто рай ) , всюди були церкви-сінагогі-мечеті камунізму і камунізтичні паразити ( точно такі ж як попи мулли рабіни ) тринділи з ранку до вечора що камунізм лише для віруючих у нього . Саме цікавіше що під час моєї служби були два замполіта І У ДВОХ БУЛИ ПРІЗВИЩА ПОПОВ . Ну яке дивне чудо . Всі ті що ще до 17 року вірили в жидівського бога почали дружно вірити у камунізтичного бога ( прям як згідно евангелія про жидівську секту християнства ) .
 
 Так що шановний Александр у мене не загострення - я просто ї... в р.. цих всіх підорів що заради якогось бреду сивої кобили задовбують народ .
Дух дышит, где хочет, и голос его слышишь, а не знаешь, откуда приходит и куда уходит: так бывает со всяким, рожденным от Духа.
Бог есть дух


коли чиясь дружина завагітніє ( а чоловік уже так з роки 2-3 на заробітках ) то це і називається "від святога духа" . у мусульман це ще прикольніше - типу якщо залетіла під час рамадану то це типу чоловік спав на другому поверсі а сперма розлетілась по кімнаті і жінка завагітніла 9 теж за допопмогою святага духа )

  

Кто любит отца или мать более, нежели Меня, "; и кто любит сына или дочь более, нежели Меня, не достоин Меня…
(Мф 10:37) Де тут про зречення? Мова йде про те, що прагнення Царства Небесного повинно бути вищим за всі інші прагнення.
Якщо Вам, шановний derevynka, не потрібно до Царства Небесного, то до Вас ніяких претензій не буде.


желізно . раніше ми дружно прагнули у камунізм - зверни увагу що  " не достоин Меня… " для фанатів може означати просто і навіть дуже просто - убити чи відрізати голову

Релігія - це форма тобто обряд. Віра - це духовна практика.


угу . Релігія – явище дуже складне і має соціальний характер, тобто воно виникло в суспільстві цілком закономірно й існує разом з ним. Релігія є однією з найдревніших форм суспільної свідомості – однією з форм відображення світу, але відображення своєрідного.

Інші визначення терміну "релігія":

    спосіб життя;[Джерело?]
    система символів, моральних правил, обрядів та культових дійств, що надходить від загальних уявлень про порядок буття;[Джерело?]
    Будь-яка релігія - більше або менше струнка система, що складається з трьох елеменів: уявлень, настроїв, дій

Віра чи релігія ???

Напрямки в основних віровченнях
[ред.] Напрямки в християнстві

    Католицизм
        Католицька церква
            Римо-католицька церква
            Східнокатоличні церкви
        Старокатолицизм
    Православ'я
        Старообрядництво
        Катакомбна церква
    Копти
    Нехалкідонські віросповідання
        Монофізити
        Несторіани
        Вірменська Апостольська Церква
    Протестантизм
        Адвентисти Сьомого Дня
        Англіканська церква
        Баптизм
        Кальвінізм
        Пресвітеріанство
        Квакери
        Лютеранство
        Меннонізм
        Методизм
        Учні Христа
        П'ятидесятники
        Харизмати
        Молокани
    Парахристиянські конфесії
        Мормони (Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів)
        Свідки Єгови
        Дослідники Біблії
        Віссаріоніти

[ред.] Напрямки в ісламі

    Суніти
    Шиїти
    Салафіти
    Суфіти
    Хариджити
    Ісмаїліти

[ред.] Напрямки в буддизмі

    Тхеравада
    Махаяна
    Ваджраяна

[ред.] Напрямки в джайнізмі

    Шветамбари
    Дігамбари

[ред.] Напрямки в індуїзмі

    Вайшнавізм
    Шиваїзм
    Шактизм
    Смартизм

[ред.] Релігії Східної Азії

    Конфуціанство
    Синтоїзм
    Даосизм
    Као Дай
    Бон
    Дзогчен

[ред.] Релігії Євразії

    Тенгріанство ( Аћ)

[ред.] Інші національні релігії та традиції

    Растафаріанство
    Язичництво
        Шаманізм
        Вуду
        Магія
        Марійська традиційна релігія
        Неоязичництво
            Рідновірство
            Асатру
            Вікка
        Культ карго

[ред.] Історичні

        Релігія Шумерів
        Релігія Давнього Єгипту
        Слов'янська міфологія
        Давньогрецька міфологія
        Давньоримська релігія
        Релігія Майя
        Міфологія ацтеків
        Міфологія інків

[ред.] Синкретичні навчання

    Сіхізм
    Зороастризм
    релігія Друзі
    Караїмізм
    Церква Об'єднання (муністи)

[ред.] Релігії, духовні і містичні вчення, які виникли у наш час

    Оомото-ке (Японія)
    Віра Бахаїзм (Іран)
    Даоюань (Китай)
    Као Дай (В'єтнам)
    Нуль-буддизм (Південна Корея)
    Болгарське Біле братство
    Манді (Ірак)
    Бабізм
    Спіритизм
    Неошаманізм
    Неоязичництво
    Бурханізм
    Неоіндуізм
    Вчення Ошо (Індія)
    Вчення Дона Хуана
    Саєнтологія
    Раеліти
    Культ карго

Ці релігії деякі вважають сестринськими релігіями епохи нью-ейдж.

Мое отношение к человеку проявляется не в том, чтобы унизить  и дать  почувствовать его ничтожество, а в том, чтобы поднять до своего уровня.

чудово сказано !!! я за - на всі 100% . правда спілкуючись з "віруючими" чи читаючи біблію побачив їхню зневагу до "невіруючих " і мозгойо.ку про переваги віри в якихось богів і тд . одним словом як кажуть не всіх дурних війна забрала - тому я і вважаю "віруючих" душевнохворими проте відношусь до них з повагою і вказую що хворобу можна перемогти з їхньою ж допомогою


Є таке свято церковне яке святкується на початку весни в березні коли вся природа починає пробуджуватися від сну

це свято ВІДНОСИТЬСЯ ДО ПОГАНСТВА В ПЕРШУ ЧЕРГУ ТОМУ ТВОЄ РІЗДВО БОГОРОДИЦІ Є ПОКЛОНІННЯ ПРИРОДІ ЯК ПОРОДІЛЛІ АБО ПРОСТІШЕ ЯК ВАГІНІ  ЗГІДНО СТАРОГО СЛАВЯНСЬКОГО ЧИ КЕЛЬТСЬКОГО ЧИ ШАМАНСЬКОГО ЧИ ІНШОГО ОБРЯДУ ,

Цифра 144 тис. є умовною і означає повноту всіх вибраних християн  особливо в останні часи.

згідно тебе вся біблія є умовна . сказано в біблії 144000 то якого хрена ти себе мудрішим біблії вважаєш ? чи може вона уже не свята для тебе книга ??


"Я є шлях і істина, і життя; ніхто не приходить до Отця як тільки через Мене"(Ін.14.6)


скажи це жидам - вони будуть довго з тебе сміятись

Християни українці також добре знали що таке іслам - море крові купа мяса, при чому української крові жінок, дітей і чоловіків.


християни поляки, українці , росіяни ,білоруси також дуже добре знали що таке християнство - починаючи з упиря князя володимира ( хрестив мечем і вогнем ) і закінчуючи добрими і милими християнами німецькими-нацистами , італійськими-фашистами і мадярськими-фашистами .

Ділення на чоловіків та жінок в духовному світі НЕ існує!

чудово . якого ж тоді бісу це ділення існує в церкві-синагогі-мечеті ? та й чому це в біблії адам породив якова яков породив неона неон породив онана - вони що педікі ???


Буде мати значення тільки віра в Христа.

нещасті муслими і всі решту 6 мільярдів людей на землі

Таким образом, единобожие является первоосновой каждого человека."

китайці будуть зачаровані . а також християни мусульмани і іудеї що вірять в чорта шайтана привидів інопланетян доллари чи комунізм


Нет предела совершенству.

зараз набіжуть і докажуть що бог і є совершенство і просто прокляті камуняки вигнали його з неба коли полетіли в космос .
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Про віру
« Прочитано #622 : 11 Жовтня 2011, 20:29:03 »

та не думаю . чим наприклад відрізняється камунізм від віри в жидівського бога - ТА НІЧИМ !!!
- Да не согласен я.
- С кем? С Энгельсом или с Каутским?
- С обоими, - ответил Шариков. :D

Так що шановний Александр у мене не загострення - я просто ї... в р.. цих всіх підорів що заради якогось бреду сивої кобили задовбують народ .
как все запущено :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
Про віру
« Прочитано #623 : 11 Жовтня 2011, 23:44:43 »

Ню ейдж така маловідома релігія,а на практиці всі ми приймаємо участь в їх планах,ню ейдж+протоколи сіонських мудреців,цікава тема,але в ню ейдж якраз не заробляння грошей є головним,хоть без них звичайно не обходиться.А дещо інше...
Записаний

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Про віру
« Прочитано #624 : 12 Жовтня 2011, 01:12:56 »

Alexander
как все запущено

поки не пізно :

http://www.pecherskiy.nne.ru/treby/upokoenie/


Ню ейдж така маловідома релігія

хтось же придумав і бабло стриже з народу  напевне без проблем
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
Про віру
« Прочитано #625 : 12 Жовтня 2011, 07:33:06 »

Прикол ,але коли ти дивишся "Битву екстрасенсів"а твої діти "Гарі Потера"то ви вже є членами ню-ейдж і виконуєте їхні плани.І ше раз хочу сказати не гроші там стоять на першому місці,гроші там як додатковий засіб,головне взяти контроль над всім і всіма.При чому контроль сатанинський.Глобалізація це те що в першу чергу їм потрібно.Коли ти думаєш шо такий мудрий і ти на всіх ложив то ти милишся ти також разом з запереченням Бога їм потрібен  як потрібні і ті релігійні фанати в усіх майже без винятку релігіях.Ню ейджом вже давно цікавлюся і бачу дуже багато сходст чи як то правильно сказати з всесвітнім правлінням жидомасонів.У Ню ейдж на кожного є свій гачок,віриш-добре,не віриш також добре,вони на всіх таких файно зароблять.А самі вони прикриваючись величезною кількістю байок,наукових,філософських,релігійних,добре маскуючись і залишаючись непомітними потихеньку знищують людство, і як ти derevynka кажеш стрижуть бабки.Але така вже іронія шо самі вони теж віруючі і готують все і чекають єдиного правителя.Найбільша небезпека тої релігії в тому шо її ніби і нема ніхто про неї нічого не знає відкрито то просто велика кількість різних часом ніби діаметрально відрізняючихся в поглядах організацій сообществ і таке різне вплоть до виробників ліків і харчів майже все контролюється ними.Ці розмови типу чи має жінка в хустці ходити чи ні в якій релігії обряди кращі і прочее виглядає не більше ніж на купу мурашок які вовтузяться в своєму муравейнику.а вже за пару метрів на них суне бульдозер.От такі от страшилки.
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #626 : 12 Жовтня 2011, 15:44:10 »

чудово . якого ж тоді бісу це ділення існує в церкві-синагогі-мечеті ? та й чому це в біблії адам породив якова яков породив неона неон породив онана - вони що педікі ???
Тому, що для тебе було написано, що релігія і віра -- різні речі. Релігія -- формальність, віра -- спосіб життя. Тому саме в релігії це ділення існуе. На практиці, в реальному житті, це не принципово  :D
З приводу педиків точно знати не можу, але якщо в твого батька є діти, то це, в будь-якому випадку, його діти незалежно від того, хто їх виношував: жінка, служниця чи сурогатна матір. Не вмикай долбо.ба, ти добре розумієш про що там йдеться.

желізно . раніше ми дружно прагнули у камунізм - зверни увагу що  " не достоин Меня… " для фанатів може означати просто і навіть дуже просто - убити чи відрізати голову
Не гоні. Купа людей відрізають голови і вбивають без різних там теософічних підгрунтій: по п'яні, з ревнощів, за бабло, заради задоволення, через психічні розлади. Приналежність до якогось віросповідання у випадку такого злочину -- те саме, що й приналежність до раси, або статі, тобто не має значення. Вбивця в першу чергу є вбивця, і вже ні в яку чергу не християнин, і не мусульманин. Просто вбивця. Релігія ні до чого. От коли він комусь життя врятував, тоді можна було би звернути увагу на його світосприйняття, але в решті решт виявиться, що й тут це не має ніякого значення.
Справжнє ділення лиш на тих, хто душі людські рятує і на тих, хто їх губить.
Чим займаєшься ти, Деревінка? Губиш чи рятуєш? Даю 100%, ЩО ЧІТКОЇ ВІДПОВІДІ НЕ БУДЕ.

Всі ті що ще до 17 року вірили в жидівського бога почали дружно вірити у камунізтичного бога ( прям як згідно евангелія про жидівську секту християнства ) .
Ти не правий. Тому, що, якби так було, то ніхто би не руйнував церкви і не розстрілював священників, не ссилав би на заслання до таборів АЖ ДО 1953 року. А тих, хто вірять у Христа, хоч до церкви і не ходять завжди теж було чимало. Віра їхня у їхньому серці і їхній щоденній поведінці. І самі вони себе далеко не завжди називають християнами, чи мусульманами, просто живуть заради інших людей. Пойняв? (маю сумнів, що зрозуміло, бо це буде розбігатися з так щиро відстоюваною позицією "атеіста".)

коли чиясь дружина завагітніє ( а чоловік уже так з роки 2-3 на заробітках ) то це і називається "від святога духа" . у мусульман це ще прикольніше - типу якщо залетіла під час рамадану то це типу чоловік спав на другому поверсі а сперма розлетілась по кімнаті і жінка завагітніла 9 теж за допопмогою святага духа )
Головне, ЯК ТИ САМ ВВАЖАЄШ. А, що тебе засмучує? Чи ти як справжній "жидівський ортодокс" впевнений, що Маріам залетіла? Це твої проблеми.
Мене особисто ВЗАГАЛІ НЕ ХВИЛЮЄ, як був зачатий Христос. Я тобі більше скажу: Мене навіть не хвилює чи існував Він взагалі, чи то все вигадки. І я тобі навіть скажу чому мене це все не хвилює.
І мені пофіг, тому, що яку б фігню тут не триндів, все, що написано у Євангеліях -- правда. Перевірено власним досвідом. Брехати не буду, але я ще в самому початку )))

нещасті муслими і всі решту 6 мільярдів людей на землі
Так міг сказати тільки той, хто не наважився зрозуміти, хто є Христос.
А Він казав (своїм жидам), щоб вони особливо не розраховували на те, що вони "діти Авраама", бо прийдуть люди з усіх кінців світу і увійдуть до Царства Небесного (це тобі термін не зрозумілий, але пропустити його ніяк тут неможливо), а вони (жиди) лишаться "у прольоті".
Вибач, якщо я різко.
« Останнє редагування: 12 Жовтня 2011, 20:40:07 від chuck »
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
Про віру
« Прочитано #627 : 12 Жовтня 2011, 16:16:49 »

виходить всі і протестанти і не протистанти роблять собі бізнес.І кому вірити?виріти бідному сину теслі,який часто і голови немав де прихилити ,ІСУСУ.ВІН не грошей від нас хоче,а любові.

Відповідь від: 12 Жовтня 2011, 16:16:01
Справжнє ділення лиш на тих, хто душі людські рятує і на тих, хто їх губить.
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Про віру
« Прочитано #628 : 13 Жовтня 2011, 06:51:01 »

Тому, що для тебе було написано, що релігія і віра -- різні речі. Релігія -- формальність, віра -- спосіб життя.
 :good
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #629 : 13 Жовтня 2011, 09:19:07 »

Тому, що для тебе було написано, що релігія і віра -- різні речі. Релігія -- формальність, віра -- спосіб життя.
Не можуть вони бути абсолютно різними речами бо одне без одного не можуть існувати. Приклад, Апостоли Христові. Хіба не вони встановили ієрархію в Церкві, богослужіння літургії (літургія ап.Якова) і т.д.
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Про віру
« Прочитано #630 : 13 Жовтня 2011, 09:52:58 »

Не можуть вони бути абсолютно різними речами
абсолютно - слово не доречне, є ше духовність, яку не звязують з тою чи їншою релігією :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #631 : 13 Жовтня 2011, 10:19:27 »

Тому, що для тебе було написано, що релігія і віра -- різні речі. Релігія -- формальність, віра -- спосіб життя.
Не можуть вони бути абсолютно різними речами бо одне без одного не можуть існувати. Приклад, Апостоли Христові. Хіба не вони встановили ієрархію в Церкві, богослужіння літургії (літургія ап.Якова) і т.д.
вибачте а чому ж церква визнає не всіх апостолів?! зрештою яке діло церкві з її релігією до моєї віри. це моя особиста справа а не купки збоченців котрі наживаться чи самостверджуються на людських почуттях. вірте в що бажаєте тільки не видавайте це за правду в останній інстанції. і зрештою розберіться спочатку в своїй релігії ато тільки християнських течій котрі вважають себе єдино правильними розвелось стільки що і не перелічити.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #632 : 13 Жовтня 2011, 10:25:29 »

вибачте а чому ж церква визнає не всіх апостолів?!
а не всі то котрі? Є 12 апостолів учнів Христа, є апостоли з числа 70-ти.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #633 : 13 Жовтня 2011, 10:28:52 »

вибачте я не правильно висловився. мав на увазі що євангелія деяких апостолів не визнані церквою. церква ставить під сумнів писання людей котрі були учасниками подій?!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #634 : 13 Жовтня 2011, 16:38:23 »

вибачте я не правильно висловився. мав на увазі що євангелія деяких апостолів не визнані церквою. церква ставить під сумнів писання людей котрі були учасниками подій?!
Правильно.
Церква є Соборна. Догматичні питання вирішуються Соборами, на яких збираються багато людей, за прикладом Собору який зібрали Апостоли. Одна людина може помилитися в тому чи іншому питанні, тому такі питання вирішуються на соборах.
Глава із Діянь про Собора Апостольський.
1 Некоторые, пришедшие из Иудеи, учили братьев: если не обрежетесь по обряду Моисееву, не можете спастись. Гал 2:3–4, 5:2; Флп 3:3
2 Когда же произошло разногласие и немалое состязание у Павла и Варнавы с ними, то положили Павлу и Варнаве и некоторым другим из них отправиться по сему делу к Апостолам и пресвитерам в Иерусалим.
3 Итак, быв провожены церковью, они проходили Финикию и Самарию, рассказывая об обращении язычников, и производили радость великую во всех братиях.
4 По прибытии же в Иерусалим они были приняты церковью, Апостолами и пресвитерами, и возвестили всё, что Бог сотворил с ними и как отверз дверь веры язычникам.
5 Тогда восстали некоторые из фарисейской ереси уверовавшие и говорили, что должно обрезывать язычников и заповедывать соблюдать закон Моисеев.
6 Апостолы и пресвитеры собрались для рассмотрения сего дела.
7 По долгом рассуждении Петр, встав, сказал им: мужи братия! вы знаете, что Бог от дней первых избрал из нас меня, чтобы из уст моих язычники услышали слово Евангелия и уверовали; Деян 10:20, 11:12
8 и Сердцеведец Бог дал им свидетельство, даровав им Духа Святаго, как и нам; Пс 7:10; Деян 11:15
9 и не положил никакого различия между нами и ими, верою очистив сердца их. Деян 10:43; 1Кор 1:2
10 Что же вы ныне искушаете Бога, желая возложить на выи учеников иго, которого не могли понести ни отцы наши, ни мы? Мф 23:4; Лк 11:46; Гал 5:1
11 Но мы веруем, что благодатию Господа Иисуса Христа спасемся, как и они. Гал 3:22; Еф 2:8; 2Тим 1:9; Тит 3:4–5
12 Тогда умолкло все собрание и слушало Варнаву и Павла, рассказывавших, какие знамения и чудеса сотворил Бог через них среди язычников.
13 После же того, как они умолкли, начал речь Иаков и сказал: мужи братия! послушайте меня.
14 Симон изъяснил, как Бог первоначально призрел на язычников, чтобы составить из них народ во имя Свое.
15 И с сим согласны слова пророков, как написано:
16 Потом обращусь и воссоздам скинию Давидову падшую, и то, что в ней разрушено, воссоздам, и исправлю ее,
17 чтобы взыскали Господа прочие человеки и все народы, между которыми возвестится имя Мое, говорит Господь, творящий все сие. Ам 9:11–12
18 Ведомы Богу от вечности все дела Его.
19 Посему я полагаю не затруднять обращающихся к Богу из язычников,
20 а написать им, чтобы они воздерживались от оскверненного идолами, от блуда, удавленины и крови, и чтобы не делали другим того, чего не хотят себе. Быт 9:4; Исх 34:15; Деян 21:25; Рим 1:27; 1Кор 6:15
21 Ибо закон Моисеев от древних родов по всем городам имеет проповедующих его и читается в синагогах каждую субботу.
22 Тогда Апостолы и пресвитеры со всею церковью рассудили, избрав из среды себя мужей, послать их в Антиохию с Павлом и Варнавою, именно: Иуду, прозываемого Варсавою, и Силу, мужей, начальствующих между братиями,
23 написав и вручив им следующее: «Апостолы и пресвитеры и братия — находящимся в Антиохии, Сирии и Киликии братиям из язычников: радоваться.
24 Поелику мы услышали, что некоторые, вышедшие от нас, смутили вас своими речами и покол :censore и ваши души, говоря, что должно обрезываться и соблюдать закон, чего мы им не поручали,
25 то мы, собравшись, единодушно рассудили, избрав мужей, послать их к вам с возлюбленными нашими Варнавою и Павлом,
26 человеками, предавшими души свои за имя Господа нашего Иисуса Христа.
27 Итак мы послали Иуду и Силу, которые изъяснят вам то же и словесно.
28 Ибо угодно Святому Духу и нам не возлагать на вас никакого бремени более, кроме сего необходимого:
29 воздерживаться от идоложертвенного и крови, и удавленины, и блуда, и не делать другим того, чего себе не хотите. Соблюдая сие, хорошо сделаете. Будьте здравы».
30 Итак, отправленные пришли в Антиохию и, собрав людей, вручили письмо.
31 Они же, прочитав, возрадовались о сем наставлении
.

От по прикладу цього Собору Церква і надалі збирала Собори по суперечливих питаннях віри. Бо "Церква є ствоп і утвердження істини" і ніхто інший. Так написано Апостолами учнями Христа. Які мало того що віурють в Христа, вони бачили Його, були Його учениками.  І які за настановою Христа "Я збудую Церку Мою", будували цю Церкву.
А ви кажете що мені до церкви, я маю свою віру. Маєте звісно тільки куди вона приведе вас чи до Христа чи куди інше. Дай Бог щоб до Христа. Та В
Є така цитата: Кому Церква не Мати тому Бог не Отець.

« Останнє редагування: 13 Жовтня 2011, 16:49:31 від newroman »
Записаний

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Про віру
« Прочитано #635 : 13 Жовтня 2011, 21:03:47 »

Кому Церква не Мати тому Бог не Отець.
Чья цитата? Автора!
С вашей точки зрения спасутся только православные христиане?  А как же бедные тубильцы? Живущие, как дети природы, без злости и зависти?
Відповідь від: 13 Жовтня 2011, 21:03:16
:unknow :unknow :unknow
Записаний

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Про віру
« Прочитано #636 : 13 Жовтня 2011, 21:12:31 »

Є така цитата: Кому Церква не Мати тому Бог не Отець.

від перестановки доданків сума не міняється . релігія на перше місце ставить ідіотизм ( називаючи це богом ) . а на рідню радить забити великий і товстий

СЛУХАТИ З 00:55

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=4q8lOnn_5BU" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=4q8lOnn_5BU</a>

Так міг сказати тільки той, хто не наважився зрозуміти, хто є Христос.


ну ось є дехто хто напевне знає точно хто такий христос - майже з самого початку

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=C0lMHZ1YRKs" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=C0lMHZ1YRKs</a>

А как же бедные тубильцы?

та ти напевне знущаєшся !!! згідно пахана від православія навіть славяни є скотом і другосортними

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=AaywUHzR8b8" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=AaywUHzR8b8</a>
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #637 : 13 Жовтня 2011, 21:26:38 »

Чья цитата? Автора!
свт. Кіпріан Карфагенський. IIIст. н.е.
Відповідь від: 13 Жовтня 2011, 21:24:07
С вашей точки зрения спасутся только православные христиане?  А как же бедные тубильцы? Живущие, как дети природы, без злости и завис
Це вже було.
От бачите, ви просто не володієте інформацією.
Кому не було проповідане Євангеліє і він ніколи не чув про вчення Христа, ті люди чи народи будуть суджені на Страшному суді по моральному закону. Моральний закон присутній у всіх народів, навіть у аборигенів. Це голос совісті, відчуття поступку, добра і зла. Ось як слухалась людина своєї совісті і поступала по ній протягом свого життя так вона і буде суджена по них. І горітиме у пеклі така людина не буде якщо жила праведно, але і блаженного життя у Царстві Божому не отримає у такій мірі як це буде мати той хто кому було відоме вчення Христа і він жив по ньому.
Відповідь від: 07 Жовтня 2011, 23:16:56
Записаний

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Про віру
« Прочитано #638 : 14 Жовтня 2011, 09:11:57 »

Це вже було.
Да что ж вы так все воспринимаете-то всерьез!
Читать я умею. И, как было как-то мною ж и замечено, форум читаю внимательно. :) :) :)



Відповідь від: 14 Жовтня 2011, 09:08:50
Классику читайте, тогда не будете так реагировать...
Відповідь від: 14 Жовтня 2011, 09:10:09
Ну раз вы такой всезнающий. Интересно, где ж буду находиться я, со всем своим неверием в чудеса?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #639 : 14 Жовтня 2011, 09:17:26 »

Вчора мав нагоду побачити ще одну різницю між православними і греко-католиками.

Виявляється, православні хоронять небіжчика так, що хрест ставлять в ногах, а не там де голова.
Тобто стоячи на могилі свого предка, ви ногами стоїте біля його голови, а дивитеся на портрет на хресті, котрий над ногами.
Вийшло так, що ми з дружиною того не знали і мало що не підняли шум, що мовляв труна не тим боком.

Гробарі пояснили, що за православним обрядом так і повинно бути, бо коли небіжчик вставатиме (на страшний суд), то вставатиме лицем до хреста.
Крім того, якщо цвинтар (і могили відповідно) розташовані за сторонами світу, то у такому випадку небіжчик ніби вставатиме лицем на схід. А як я знаю, це важлива умова у Юдеїв та мусульман, котрі взагалі сидячи хоронять, лицем на схід.


Трохи моторошний досвід, але тепер знаю і таке. Був немало здивований, бо досі бував лише на похороні у греко-католиків і католиків.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.