Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Про віру  (Прочитано 578776 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Lana

  • Користувач
  • **
  • Карма +30/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 86
  • Останні відвідини:
    15 Серпня 2016, 22:26:57

    Звідки: Б.Хмельницького
Про віру
« Прочитано #580 : 07 Жовтня 2011, 22:08:16 »

   newroman, невже ти сам завжди погоджуєшся з  думкою церкви і ніколи не виникає сумнівів в правильному тлумаченні ? Але ж всі конфесії так само свято вірять, що тільки їхні знання істинно правильні… Я також хотіла б так сліпо вірити, але трохи дивлюсь  тверезо… Невже мільярди китайців  горітимуть у пеклі тільки тому , що незнайомі з православною вірою? І ця фраза про перли і свиней трохи образлива, тут уже гординя якась… Я поважаю людей,навіть  якщо не погоджуюсь  з їхньою думкою…
І чому це вбивство однієї людини – гріх, а вбивство тисяч – якась велична необхідність? Цього я не зрозумію і сперечатись нема потреби…
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #581 : 07 Жовтня 2011, 23:26:21 »

newroman, невже ти сам завжди погоджуєшся з  думкою церкви і ніколи не виникає сумнівів в правильному тлумаченні ?
Шлях до віри вкритий сумнівами. Сумніви виникають через брак інформації, через незнання. Та слава Богу є ще духівники які можуть пояснити і доступно донести те що цікавить.

Я також хотіла б так сліпо вірити, але трохи дивлюсь  тверезо
Сліпа віра це не віра, це фанатизм, відсутність критики. Я ж можу критикувати багатьох: священників, арихєпископів, патрарха, їхні дії, поступки, мені може не подобатись деякі речі, особливості обряду чи ще щось одному храмі чи в іншому, може не подобатись проповідь священника, і багато іншого  - і я можу про все це висловити в голос. До прикладу в секті ви такого не почуєте. Спитати їх чи можуть щось сказати поганого про свого голову чи пастора? такого не почуєте.
 

Відповідь від: 07 Жовтня 2011, 23:08:29
Невже мільярди китайців  горітимуть у пеклі тільки тому , що незнайомі з православною вірою?
От бачите, ви просто не володієте інформацією.
Кому не було проповідане Євангеліє і він ніколи не чув про вчення Христа, ті люди чи народи будуть суджені на Страшному суді по моральному закону. Моральний закон присутній у всіх народів, навіть у аборигенів. Це голос совісті, відчуття поступку, добра і зла. Ось як слухалась людина своєї совісті і поступала по ній протягом свого життя так вона і буде суджена по них. І горітиме у пеклі така людина не буде якщо жила праведно, але і блаженного життя у Царстві Божому не отримає у такій мірі як це буде мати той хто кому було відоме вчення Христа і він жив по ньому.
Відповідь від: 07 Жовтня 2011, 23:16:56
І ця фраза про перли і свиней трохи образлива, тут уже гординя якась…
Яка ще гординя це слова Христа.

Записаний

яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
Про віру
« Прочитано #582 : 07 Жовтня 2011, 23:49:16 »

Люди -- не миші.
Люди- не миші, не дерево, не поле, не виноградна лоза. Тому притчі з Євангелія треба повидаляти. Бо "Це надзвичайно недоречно.":D
Я не спец по вірі.
то може менше писати, а більше читати?
bornslippy , коли навчишся читати, то легше буде зрозуміти написане. Я писав: "Вашу віру".
кто нє с намі тот протів нас. хіба цьому вас вчить біблія?
А може все-таки відкрити Біблію і прочитати цей євангельський вірш?
newroman , будьте простішим: від вина під час причастя християни пьяніють чи ні? наскільки я знаю- пьяніють. Про спокусу я не питав.
"жити треба в мирі з оточуючим світом". І як же треба було це зрозуміти, якщо частина цього світу (частина людей) заперечує Істину? Як жити з ними в мирі, чи що означає "мир"? "Ворогів Бога ненавидь"- це про який мир?
"Своїх особистих ворогів треба прощати" теж ніби правильно, але "є ситуації коли наглюка треба ставити на місце."
Ви можете собі уявити, що вівця простила вовка? чи точніше, Ви повірите, що вівця простила вовка? А що вовк простив вівцю? Правда ж, скоріше в друге? Бо це не прощення коли людина безсильна, прощати може сильний.
Не знаю як у вас, а у нас молитва людини, яка гнівається на брата (не по крові) більше тьох днів, не приймається. три дні на примирення.
У Іси (мир йому) щось не пригадую нічого про захист Батьківщини-территорії, братів-українців ( навіть братів-християн), а от визачення братів, сімї є:
[От Матфея 12:49] И, указав рукою Своею на учеников Своих, сказал: вот матерь Моя и братья Мои;
[От Матфея 12:50] ибо, кто будет исполнять волю Отца Моего Небесного, тот Мне брат, и сестра, и матерь.
цікаво, яка це нормальна віра ? розкажи, покажи, де вона, яка вона?
Іслам.
А як заповідь «Не убий»? Хто буде вирішувати, де та тонка межа
не убий. І на такій заповіді можна спекулювати. якщо замовчати інші заповіді. Межа тонка не завжди. Є закон і є беззаконня. порушення закону повинно каратись щоб не збільшувалось беззаконня. підтасовка доказів вини і т.п.- інша тема і не розглядається.
І розділяйте все-таки "ближніх" і "дальніх", щоб не заплутатись. не може ворог бути ближнім. він може ним стати. різні речі.
можу критикувати багатьох: священників, арихєпископів, патрарха, їхні дії, поступки, мені може не подобатись  - і я можу про все це висловити в голос.
Багатьох, але не релігію. І сектанти поступають правильніше.
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #583 : 08 Жовтня 2011, 00:44:34 »

newroman , будьте простішим: від вина під час причастя християни пьяніють чи ні? наскільки я знаю- пьяніють. Про спокусу я не питав.
якщо ви вже такий знавець ісламу, а отже сходу то мали би знати, що на східні народи не вживають вина в чистому вигляді, розбавляють його водою і так споживають. Такий напій краще втамовує спрагу і корисний для шлунка. Вживання вина в чистому вигляді вважалося прикладом дурного тону.
Під час Таїнства Євхаристії причасникам подається чаша у якій вино тобто Кров Ісуса Христа розбавляється теплотою - теплою водою, на знак того, що коли воїн простромив Ісуса на хресті з його рани витекла Кров і Вода.
Тому спочатку ніж маєте написати якусь нісенітнецю через те що добре не знаєте про що говорите, то краще запитайте когось чи знайдіть інформацію.
Від пів чайної ложки Причастя не може впяніти навіть мала дитина не те що дорослий. Першими до Причастя в Церкві стають діти, навіть груднічки з перших тижнів життя. Це для інформації.
Відповідь від: 08 Жовтня 2011, 00:06:54
Не знаю як у вас, а у нас молитва людини, яка гнівається на брата (не по крові) більше тьох днів, не приймається. три дні на примирення.
До заходу сонця примирись з братом своїм.
Відповідь від: 08 Жовтня 2011, 00:16:45
Ви можете собі уявити, що вівця простила вовка? чи точніше, Ви повірите, що вівця простила вовка? А що вовк простив вівцю? Правда ж, скоріше в друге? Бо це не прощення коли людина безсильна, прощати може сильний.
Прощати може сильний духом, у якого мир в середині і немає гніву, хоча фізично він може бути і немічним перед кривдником.
Відповідь від: 08 Жовтня 2011, 00:24:44
цікаво, яка це нормальна віра ? розкажи, покажи, де вона, яка вона?
Іслам.
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=kBDoCOhW_Yg" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=kBDoCOhW_Yg</a>
Записаний

яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
Про віру
« Прочитано #584 : 08 Жовтня 2011, 02:52:21 »

ніж маєте написати якусь нісенітнецю
може для того, хто вживає алкоголь не тільки на причасті (а правда, що можна?)- це і нісенітниця.Маю усне підтвердження своїх слів. і власний досвід.
Про грудничків- алкоголь отрута чи ні? дайте, як знавець заходу, відповідь у цій темі.
А от "про Схід":
'Убада ибн ас-Самит рассказывал, что Посланник Аллаха сказал: «Некоторые люди из моей общины будут считать опьяняющие напитки разрешенными и придумывать для них другие названия».
Именно так поступают в наши дни многие люди, которые оправдывают употребление опьяняющих напитков тем, что в Коране, якобы, запрещено только употребление вина, а они пьют водку, ликер, шампанское и другие напитки, но только не вино. Некоторые нечестивцы даже называют водку "лекарством". Господи! Как же извращены их умы!
Я можу якось побачити, що Ви (чи інший)-сильний духом і простили, чи слабак і змирились? Можете Ви (інший) бути зразком прощаючого, точніше- сильного, якщо цього не видно.
Ви самі впевнені, що простили, а не змалодушничали?
Кривдник знає, що Ви простили,хоч могли надавати, чи він залишився переконаним, що Ви слабак? Візьми його за горло,щоб пищав, а потім прощай.
Відео подивлюсь іншим разом. може. А Вам нагадаю, що від ворога не часто взнаєте правду.
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Про віру
« Прочитано #585 : 08 Жовтня 2011, 09:13:05 »

якщо ви вже такий знавець ісламу, а отже сходу то мали би знати, що на східні народи не вживають вина в чистому вигляді, розбавляють його водою і так споживають. Такий напій краще втамовує спрагу і корисний для шлунка. Вживання вина в чистому вигляді вважалося прикладом дурного тону
В Коране ясно и четко написано (прочитано лично), что ВИНО - ХАРАМ - ЗАПРЕТ. 
Відповідь від: 08 Жовтня 2011, 09:09:08
А вообще, могут же мирно сосуществовать разные религии. Верьте как хотите и кому хотите, только помните об одном: В ЧУЖОЙ МОНАСТЫРЬ СО СВОИМ УСТАВОМ НЕ ХОДЯТ.
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #586 : 08 Жовтня 2011, 18:19:09 »

Яничар іслам і християнство дають різні оцінки тих чи інших поступків людини у багатьох ситуаціях бо це є абсолютно різні релігії і нічого спільного між ними немає. Тому не дивно що ви не розумієте багатьох речей в християнстві, а мені чуже те, про що ви пишете.
У нас християн Бог - Трійця, Бог абсолютна любов, у вас зовсім інше.
Відповідь від: 08 Жовтня 2011, 18:11:59
: В ЧУЖОЙ МОНАСТЫРЬ СО СВОИМ УСТАВОМ НЕ ХОДЯТ.
Це правильно сказано.
Та я виріс і живу тут на моїй землі - Україна, мій дід і прадід тут жили і воювали за свою землю і за свою віру. Україна була і залишається християнською країною, тому сповідувати Христа тут не є ходінням в чужий монастир, а от іслам це чужа і ворожа для українців віра.
Записаний

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Про віру
« Прочитано #587 : 08 Жовтня 2011, 18:35:43 »

Та я виріс і живу тут на моїй землі - Україна, мій дід і прадід тут жили і воювали за свою землю і за свою віру. Україна була і залишається християнською країною, тому сповідувати Христа тут не є ходінням в чужий монастир, а от іслам це чужа і ворожа для українців віра.
А почему вы все принимаете на свой счет?  Я не исповедую ислам, равно, как и христианство, иудаизм, буддизм и прочие религии, но это не мешает мне жить и уважать других людей.  И, как уже было подчеркнуто мною не раз, я не навязываю никому своих взглядов, и, "не хожу в ваш монастырь со своим уставом". Кстати, вы забыли, что в Крыму живут татары -  истинные мусульмане, есть еще караимы, которые тоже далеко не все христиане. И кто дал вам право решать, что есть "вороже" а что нет? Кстати, от священников вашей конфессии, таких высказываний слышать никогда не приходилось. :!! Или в узком кругу...? ;) :)
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #588 : 08 Жовтня 2011, 18:46:32 »

 :)
І я вам не навязую нічого, і не заствляю бути православним. І це ніяк не означає що я вас чи когсь іншого не поважаю. Я православний а отже і відображаю думку Правосланої Церкви по тому чи іншому питанні, наскільки вмію.
Історично склалося так, що для українців в основній масі християн, мусульманство було чужим і далеким, а в сповідуванні Бога ворожим вченням. Та тепер у нас свобода віросповідання і кожен вірить у те що йому до серця. І християнин з мусульманином чи кимось іншим можуть жити нормально, але знати і відстоювати свою віру.
Записаний

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Про віру
« Прочитано #589 : 08 Жовтня 2011, 18:54:48 »

 :)  Свобода была всегда. Каждый верил в то, что хотел. Только не каждый это показывал.
Відповідь від: 08 Жовтня 2011, 18:52:44
И почему "відстоювати"?  Никто никому ничего не навязывает. Вот вы, верующие, как-то ведете себя все время агрессивно.
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #590 : 08 Жовтня 2011, 18:58:32 »

ящо людина щиро сповідує віру у що би то не було то чому вона має це скривати і непоказувати, ну хіба що вона цього соромиться.
Христос говорив, що якщо посоромитеся Мене тут в земному житті то і Я посоромлюся вас там, на Небесах.
Записаний

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Про віру
« Прочитано #591 : 08 Жовтня 2011, 19:09:19 »

ящо людина щиро сповідує віру у що би то не було то чому вона має це скривати і непоказувати, ну хіба що вона цього соромиться.
Люди же разные. 
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #592 : 08 Жовтня 2011, 19:16:45 »

И почему "відстоювати"?  
"...будьте всегда готовы всякому, требующему у вас отчета в вашем уповании, дать ответ с кротостью и благоговением" 1Петр3.15
Цитувати (вибране)
Никто никому ничего не навязывает
Багато ходять тепер з книжечками і впихають своє вчення.
Цитувати (вибране)
Вот вы, верующие, как-то ведете себя все время агрессивно.
люди агресивні є і верующіє і нє верующие, і не треба пришивати ярликів. Люди є різні як ви пишете.
Записаний

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Про віру
« Прочитано #593 : 09 Жовтня 2011, 06:10:34 »

Багато ходять тепер з книжечками і впихають своє вчення.
Дьявол проникает в нашу жизнь разными путями. Мы гоним в двери, он - в окно.
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #594 : 09 Жовтня 2011, 13:43:22 »

Тому притчі з Євангелія треба повидаляти. Бо "Це надзвичайно недоречно."Посміхаюся
Ты сказал.

Відповідь від: 09 Жовтня 2011, 13:11:49
то може менше писати, а більше читати?
Насколько меньше я должен писать, и как много должен читать?
Ты станешь для меня эталоном?
Имей уважение, не вырывай слова из контекста:
Я не спец по вірі. Але в цій статті мова перш за все за любов. Правий Апостол Павло: Вера, Надежда, Любовь ... но Любовь из них больше!
Как видим, больше читать -- вовсе не значит больше понимать. Правда?

Відповідь від: 09 Жовтня 2011, 13:20:52
Дьявол проникает в нашу жизнь разными путями. Мы гоним в двери, он - в окно.
Это происходит до тех пор, пока "наш дом" не будет занят тем, кто сильнее его.
"Невозможно расхитить дом Сильного..."

Багато ходять тепер з книжечками і впихають своє вчення.
Сам же написал:
ящо людина щиро сповідує віру у що би то не було то чому вона має це скривати і непоказувати, ну хіба що вона цього соромиться.
Христос говорив, що якщо посоромитеся Мене тут в земному житті то і Я посоромлюся вас там, на Небесах.
Ну, вот, у них такая вера.

І я вам не навязую нічого, і не заствляю бути православним. І це ніяк не означає що я вас чи когсь іншого не поважаю. Я православний а отже і відображаю думку Правосланої Церкви по тому чи іншому питанні, наскільки вмію.
Історично склалося так, що для українців в основній масі християн, мусульманство було чужим і далеким, а в сповідуванні Бога ворожим вченням. Та тепер у нас свобода віросповідання і кожен вірить у те що йому до серця. І християнин з мусульманином чи кимось іншим можуть жити нормально, але знати і відстоювати свою віру.
Вот, за что "люблю" церковников (разных конфессий), так за то, как они бесцеремонно смешивают понятия Веры и религии. А, между тем, разница КОЛОССАЛЬНА: вера -- объединяет, потому, что основывается на любви к ближнему, а религии -- разъединяют, так как основаны на контроле нашей воли.
Если вы отстаиваете позиции вашей религии, то тут все средства "хороши", можете даже назначать стрелки, где-нибудь "за гаражами".
Если же мы хотим быть верующими, то всё, что нужно сделать: жить ради ближних. Не знаю, как в других учениях, но в учении Христа понятие Ближний приравнено к Богу и написано, что ближний это тот, кто в нас нуждается (не обязательно это люди имеющие с нами один цвет кожи, одну речь, один флаг или даже одних родителей)
Христос в притче о Ближнем специально резанул по самому святому для иудеев: по религии. Избитому страннику помог иноплеменник.
Все разговоры и вопросы фарисеев и книжников о религии, сводились Христом к ответам о Вере.
Вы же превращаете тему о Вере в словоблудие о религии.
Пока, любимые.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Про віру
« Прочитано #595 : 09 Жовтня 2011, 15:37:09 »

Вы же превращаете тему о Вере в словоблудие о религии.
 :good :good :good
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Про віру
« Прочитано #596 : 09 Жовтня 2011, 19:09:23 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=pE1ao4I2_Qw" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=pE1ao4I2_Qw</a> художній фільм,можливо комусь сподобається,хто захоче переглянути.
Відповідь від: 09 Жовтня 2011, 18:28:57
А, между тем, разница КОЛОССАЛЬНА: вера -- объединяет, потому, что основывается на любви к ближнему, а религии -- разъединяют, так как основаны на контроле нашей воли.
  :frend
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #597 : 09 Жовтня 2011, 22:45:27 »

Цитувати (вибране)
Вот, за что "люблю" церковников (разных конфессий), так за то, как они бесцеремонно смешивают понятия Веры и религии. А, между тем, разница КОЛОССАЛЬНА: вера -- объединяет, потому, что основывается на любви к ближнему, а религии -- разъединяют, так как основаны на контроле нашей воли.
Буває таке що часто змішують віру та релігію.  Це не одне і теж але це і нерозривні речі.
Віра може обєднювати тоді людей коли вони вірують в щось спільне - в сонце, в блискавку, в стовб дубовий, нарешті в божество, ідола чи Бога. Так от людей які вірять в сонце їхня віра буде обєднювати, і людей які вірять в стовб дубовий також буде обєднювати віра в цей стовб, але аж ніяк віра обох общин не буде обєднювати їх між собою бо вони вірять в різні речі. Так, що віра обєднює людей які вірять в щось спільне. Наприклад християн може обєднювати віра в Христа.
Віра це стан людської свідомості чи стан душі і серця коли вона вірить у обєкт поклоніння. Це внутрішній світ окремої людини.
Релігія ж розуміє під собою спосіб вираження своєї віри. Це певні знання про обєкт поклоніння, звертання до нього, внаслідок віри в нього, які основи духовного життя мають бути в мені. Це спільна молитва єдиновірців які будують на основі знань про свій обєкт поклоніння і віри в нього певні правила поведінки.
Отже відстоювати позицій своєї релігії є природним для віруючої людини.
Я вірю в Христа, хтось вірить просто в добро, чи зло, хтось в космос, а хтось в Аллаха, і всі будуть розказувати погляд своєї релігії на ті чи інші речі  і ніякого тут словоблуддя немає.
« Останнє редагування: 09 Жовтня 2011, 23:01:40 від newroman »
Записаний

Lana

  • Користувач
  • **
  • Карма +30/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 86
  • Останні відвідини:
    15 Серпня 2016, 22:26:57

    Звідки: Б.Хмельницького
Про віру
« Прочитано #598 : 09 Жовтня 2011, 22:56:35 »

newroman,про те , що у вас є готова  відповідь на будь яке питання – я не сумніваюсь. Але особисто для мене є пояснення , які вже дуже «притягнуті за вуха» ( наприклад, про розбіжності в родоводі Ісуса і т.п.). Але все рівно хотілось би почути вашу думку на декілька питань:
1.        Нехай жінка навчається мовчки в повній покорі. А жінці навчати я не дозволяю, ані панувати над мужем, але бути в мовчанні!  Адам бо був створений перше, а Єва потім. І Адам не був зведений, але, зведена бувши, жінка попала в переступ. (1Тим., 2: 11-14).
Питання- від первородного гріха Ісус  відкупив тільки чоловіків, що   над жінкою він дальше  тяжіє?
2. Головною умовою спасіння 144 тисячі чоловіків є повна відмова від спілкування із жінками. “І ніхто не міг навчитися пісні, окрім цих 144 тисяч, викуплених від землі. Це ті, хто не осквернився з жінками, бо чисті вони” (Об., 14: 3-4).
Питання-  просто поясніть.У мене складається враження , що  це апостоли просто ненавиділи жінок. З Євангелія видно, що жінки стояли під хрестом , коли  учні –чоловіки порозбігалися, і зявився після  смерті Ісус спочатку жінкам… І тепер церкви переповнені саме жінками, у чоловіків інші заняття,  то чому жінки вже такі другосортні?


Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #599 : 09 Жовтня 2011, 23:05:34 »

Це неправда ніякі жінки не другосортні, ви не так зовсім розумієте слова послань апостольських. Завтра, дасть Бог спробую пояснити.
Що конкретно з родоводу Христа вам неясно, про родовід вже йшлося в цьому розділі.
Записаний