Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Про віру  (Прочитано 578759 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #560 : 01 Жовтня 2011, 18:31:02 »

ви забули додати з гроші. впринципі я не проти, але для чого називати всіх хто думає інакше різними словами. ваше право вірити в що хочете, але ставтесь із розумінням до інших.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #561 : 01 Жовтня 2011, 19:14:20 »

Вот стаття о девушке которой вера помогает жить.     Дівчина з Тернопілля живе без рук, зате вишиває, робить манікюр всім сусідкам і збирається заміж
Я не спец по вірі. Але в цій статті мова перш за все за любов. Правий Апостол Павло: Вера, Надежда, Любовь ... но Любовь из них больше!
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #562 : 01 Жовтня 2011, 20:11:10 »

але для чого називати всіх хто думає інакше різними словами. ваше право вірити в що хочете, але ставтесь із розумінням до інших.
Наприклад, якими словами ?
Записаний

яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
Про віру
« Прочитано #563 : 02 Жовтня 2011, 23:38:59 »

людей які вірять... в Мухамеда... чи іслам як обєкт поклоніння.
Сподіваюсь, що таких тут нема.
перебувати на максимально близькій відстані від обєкту поклоніння - Бога
хіба для цього потрібна церква-споруда? Жити треба так. Памятаючи, що навіть коли ти не бачиш Бога, Він тебе бачить.
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Про віру
« Прочитано #564 : 03 Жовтня 2011, 14:09:19 »

«…Я пришел разделить человека с отцом его, и дочь с матерью ее, и невестку со свекровью ее. И враги человеку домашние его» (Мф 10:35,36)

поважай батька і матір ( хм , якого бісу коли і так потім убють один одного заради якогось бога )
и невестку со свекровью - ну це в принципі зрозуміло - цей рядок з біблії як бальзам на душу для невісток і свекрух


«…любите врагов ваших, благословляйте проклинающих вас, благотворите ненавидящим вас и молитесь за обижающих вас и гонящих вас» (Мф 5:44)

якого ж такого біса одні типу віруючі не люблять коли інші типу віруючі ідуть їх убивати і закабалювати в рабство ???
Відповідь від: 03 Жовтня 2011, 13:49:47
хіба для цього потрібна церква-споруда?

само собою що потрібна . де ж як не в звичній обстановці можна проводити лохотрон ? адже в казіно йдеш щоб протриньками гроші , а в цирк - подивитись на клоунів . в церкві же - легко і просто злупити з народу бабло
Відповідь від: 03 Жовтня 2011, 13:57:20
От наприклад для таких "перевіряльників чужої віри" є спеціальні слова Ісуса Христа, коли прийшли до нього фарисеї і запропонували у підтвердження того, що Він є Син Божий "продемонструвати" якесь диво (знамення), то Він досить ввічливо (якщо вірити Євангелію) послав їх подалі:

шановний . я на відміну від фарисеїв ( які теж є віруючі ) просто ЦИТУЮ СЛОВА БІБЛІЇ  ( тобто біблії і нічого іншого ) . а це як кажуть не плутати член з пальцем .
Відповідь від: 03 Жовтня 2011, 13:59:49
А хіба хтось каже що вірити погано. Просто тут багато хто впевнений що вірити тре в саме в християнсто дехто в іслам.

проблема не в тому що ми віримо хто в жидівського бога-аллаха , хто просто в діда мороза , а проблема в тому , що ці віруючі не лише успішно убивають один одного але й портять життя тим , хто не бажає вірити в їх бога . причому це не є моя думка - це є біблія ( не буду давати епітетів але справочник  по тому яким чином убити якомога більше людей явно є дитячою книжкою в порівнянні з біблією )
Відповідь від: 03 Жовтня 2011, 14:04:34
Це місце де християнин має можливість перебувати на максимально близькій відстані, яка тільки можлива для людини у своєму земному існуванні, від обєкту поклоніння - Бога - Ісуса Христа, більше того, в церкві людина має можливість зєднатися зі своїм Творцем, прийнявши Його у таїнстві св. Причастя, виконуючи постанову Творця.

там що - підземний хід прокопано ? якщо сказано що бог у серці кожного то якого хрена ще церква потрібна ? може для того щоб бабло з лохів злупити ?

чомусь у біблії не написано про обєднання з твоїм творцем у церкві та й таїнства напевне без грошей не пройдуть на ура . а постанова твого творця була і є жертви трупи убивства знищення . тобто в церкві легше всього колись було убити людину ??? інквізіція це прекрасно доказала . якщо же історія інквізіції для тебе просто дрібниця то варто читати біблію - супер пупер керівництво як знищити людей
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #565 : 03 Жовтня 2011, 18:25:02 »

хіба для цього потрібна церква-споруда? Жити треба так. Памятаючи, що навіть коли ти не бачиш Бога, Він тебе бачить.
Звісно ж що жити треба в мирі з оточуючим світом, але все одно людина не в змозі сама себе наблизити до Бога настільки, наскільки Бог себе наближає до людини під час Таїнства Євхаристії приносячи Себе в жертву за увесь світ. І це відбувається в храмі Божому. З Діянь св. Апостолів видно, що дуже часто молилися в Єрусалимському храмі. Храм Божий це святе, особливе місце зустрічі з Богом ще із Старого Завіту.
Записаний

A.L.V

  • Старожил
  • ****
  • Карма +104/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 287
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2023, 23:51:50

    Звідки: S.S
Про віру
« Прочитано #566 : 03 Жовтня 2011, 23:01:50 »

       
  І це відбувається в храмі Божому. З Діянь св. Апостолів видно, що дуже часто молилися в Єрусалимському храмі. Храм Божий це святе, особливе місце зустрічі з Богом ще із Старого Завіту.
Дім Мій буде домом молитви, а ви робите з нього печеру розбійників. Matthew 21:12 UKR

Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #567 : 03 Жовтня 2011, 23:26:38 »

Думаю ціни не остаточні і варюються залежно від додаткових опцій. Хоча я проти таких цінників і не всюди вони практикуються.
Печера розбійників тут зовсім ні до чого. При вході в храм Єрусалимський також стояла скринька куди богомольці кидали гроші на храм. Христос не був проти. Бо із тих грошей утримувався храм як будівля, закуплялися речі для обряду богослужіння, для утримання служителів, за словом Господа, що служитель храму буде годуватися з престолу.
« Останнє редагування: 03 Жовтня 2011, 23:34:25 від newroman »
Записаний

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Про віру
« Прочитано #568 : 04 Жовтня 2011, 05:07:54 »

Храм Божий це святе, особливе місце зустрічі з Богом ще із Старого Завіту.

для жидів і їхнього бога-аллаха може і святе , але яке відношення цей храм має до нас чи до решти світу ? я розумію що ти як єврей можеш вірити що ти типу кращий за інших , але нафіга ці понти решту людству ???

Тогда сыновья иноземцев будут строить стены твои и цари их — служить тебе… чтобы приносимо было к тебе достояние народов и приводимы были цари их. Ибо народ и царства, которые не захотят служить тебе, погибнут, и такие народы совершенно истребятся.(Исх 60,10 – 12)
И истребишь все народы, которые господь, бог твой, дает тебе; да не пощадит их глаз твой… (Второзак 7,16)
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Про віру
« Прочитано #569 : 05 Жовтня 2011, 19:01:51 »

наскільки Бог себе наближає до людини під час Таїнства Євхаристії приносячи Себе в жертву за увесь світ
Извините, может неосторожно обижу сейчас чьи-то религиозные чувства. Но вот это: "ешьте тело мое и пейте мою кровь". Лично для меня попахивало всегда каннибализмом. Мне кажется, изначально смысл был другой. Может имелось ввиду духовное приобщение.
Відповідь від: 05 Жовтня 2011, 19:01:32
Или я что-то не так понимаю.  :-[
Записаний

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина
Про віру
« Прочитано #570 : 05 Жовтня 2011, 19:24:05 »

[quote author=Доктор Хаос
 Мне кажется, изначально смысл был другой. Может имелось ввиду духовное приобщение. Или я что-то не так понимаю.  :-[
[/quote] Я тоже понимаю как духовное приобщение.
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #571 : 05 Жовтня 2011, 20:17:46 »

Но вот это: "ешьте тело мое и пейте мою кровь". Лично для меня попахивало всегда каннибализмом. Мне кажется, изначально смысл был другой. Может имелось ввиду духовное приобщение.
Так, це стало каменем спотикання і для язичників серед яких жили перші християни. Вони думали, що християни канібали і на своїх збираннях жертву приносять людину і зїдають бідолагу. :)
В Св. Писанні Христа називають Спасителем, Месією, Господом, Поманзаником, Агнцем. Саме Агнець є жертва призначена для заколення в жертву перед Богом за гріхи. Тобто людина в Стар. Завіті приносила за свої гріхи видиму жертву - тварин. Під час визволення з єгипетської неволі євреям через Мойсея Бог наказав заколоти жертву, агнця, облити його кровю одвірки помешкань а самого агнця спожити, при чому давалась настанова, що у агнця чи ягняти повинні бути цілі кістки не переломані. Це спасало євреїв помешкання котрих були позначені кровю від руки ангела смерті. Це була Старозавітня Пасха. Слово Пасха означає пройти мимо.Тобто ангел проходив мимо тих домів.
 В Новому же Завіті Христос приносить Сам Себе в жертву за весь людський рід. Сам Бог стає людиною щоб віддати Себе як людину в жертву перед Богом Отцем за гріхи людей. Він як той старозавітній агнець, кров якого спасла тоді євреїв від біди, спасає тепер віруючих в Нього від загибелі вічної. У старозавітнього агнця не було переломано жодної кістки і у Христа як Новозавітнього Агнця за пророцтвом не було переломано кісток. Старозавітнього агнця споживали євреї, а ми споживаємо Тіло і Кров Агнця - Христа.
Для того щоб християни могли споживати Тіло і Кров Христа, Господь встановив на Тайній Вечері Таївнство Євхаристії, де Свою жертву, тобто Самого Себе подав Апостолам під виглядом хліба та вина.
І не один раз наголошував Христос в Євангеліях щоб споживали Тіло і Кров Його для життя вічного  - прямо, в буквальному сенсі.
"Прийміть, споживайте: це є тіло Моє, що за вас ламається"
"Пийте з неї всі: це є кров Моя Нового Завіту, що за вас і за багатьох проливається на відпущення гріхів"
"Це чиніть на спомин про Мене" (див. Мф.26.26-28;Лк22.19;1Кор11.24)
"Я є хліб життя. Батьки ваші їли манну в пустелі - й померли.
Це ж є хліб, який сходить з небес, той, хто його їсть, не помре.
Я - хліб живий, який зійшов з небес; хто їсть цей хліб, житиме вічно;
хліб же, який Я дам, є Плоть Моя, яку Я віддам за життя світу.


"Ісус же сказав їм: істинно, істинно кажу вам: якщо не будете
споживати Плоті Сина Людського і не питимете Його Крові, то не
будете мати життя в собі.
Хто їсть Мою Плоть і пє Мою Кров, має життя вічне, і Я воскрешу його
в останній день.
Бо Плоть Моя є істинногю їжею, і Кров МОя є істинним питтям.
Хто їсть Мою Плоть і пє Мою Кров, в Мені перебуває, і Я в ньому.
Як послав Мене Живий Отець, - і Я живу Отцем, - так і той, хто
їсть Мене, житиме через Мене.
Цей і є хліб, який зійшов з небес. Не так, як батьки ваші їли манну
і померли; хто їсть хліб цей, житиме повік" (Ін.6.49-58)

Після цих слів Христа чітко видно, що Він саме говорив про фізичне споживання Його Тіла і Крові тобто жертви за весь світ.
« Останнє редагування: 05 Жовтня 2011, 20:47:48 від newroman »
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #572 : 06 Жовтня 2011, 22:43:04 »

шановний . я на відміну від фарисеїв ( які теж є віруючі ) просто ЦИТУЮ СЛОВА БІБЛІЇ  ( тобто біблії і нічого іншого ) . а це як кажуть не плутати член з пальцем .
Просто? Та що Ви говорите...
А нафіга?

 :D
Відповідь від: 06 Жовтня 2011, 22:29:39
"ешьте тело мое и пейте мою кровь". Лично для меня попахивало всегда каннибализмом.
Майже усі моменти вчення Христа, які здаються нам суперечливими (наприклад, щодо стосунків між родичами, ставлення до "ворогів" та саме цей момент, що тут згадується) можна обговорювати тільки підійшовши до них у процесі невпинної практики.
Простіше кажучи: не перевіриш -- не зрозумієш.

Що стосується фраз про поїдання плоті та крові Христа, то тільки дійшовши певної (не побоюся цього слова: граничної) точки у дослідженні вчення Христа, починаєш розуміти (напевно), несподівані аспекти.
По-перше, треба розуміти, що все, що сказав Христос, Він сказав перебуваючи у Дусі. Це фундаментальне поняття. Без нього ні про що можна далі не розмовляти.
Але я можу спробувати дещо пояснити.
Канібалізм -- це коли їдять інших, щоб вижити самому.
Інша справа, коли Ви, заради спасіння життя своїх друзів віддаєте їм в їжу своє тіло...
Різниця відчутна?
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
Про віру
« Прочитано #573 : 06 Жовтня 2011, 23:39:53 »

в церкві же - легко і просто злупити з народу бабло
Ви, особисто, багато залишили грошей в церкві? На вході питали чи маєте гроші?
я на відміну від фарисеїв ...просто ЦИТУЮ СЛОВА БІБЛІЇ
Така штука: я вмію читати німецькою, скількись-то слів навіть знаю, але ж то не означає, що я зрозумію текст, чи -тим більше- якийсь глибший зміст.
а фарисеї- віруючі? чи це секта тих,що збилися зі шляху? Секта- це невіруючі.
А.Кураєв рекомендує починати читати Біблію з Нового Заповіту. попробуйте. Тоді, зрозумівши, ["От Матфея 5:30] И если правая твоя рука соблазняет тебя, отсеки ее и брось от себя, ибо лучше для тебя, чтобы погиб один из членов твоих, а не все тело твое было ввержено в геенну.", може вдасться зрозуміти "И истребишь все народы, которые Господь, Бог твой, дает тебе; да не пощадит их глаз твой… (Второзак 7,16)"
портять життя тим , хто не бажає вірити в їх бога
як односторонньо. Це ж несправедливо, недемократично (яке визначення Вам більше до вподоби?). А може навпаки- "ті, хто не бажає вірити" псують життя віруючим?
для жидів ....,  як єврей
От не зрозумів- де закінчуються жиди, а починаються евреї? І звідки така нелюбов до євреїв, якщо те, що Ви пишете-кажете і є жидівське беззаконня-вільнодумство.
Подальшу суперечку з derevynka вважаю безглуздою тратою часу, проти чого застерігав Іса (мир йому): "НЕ ДАВАЙТЕ СВЯТОГО ПСАМ І НЕ КИДАЙТЕ ПЕРЛІВ ВАШИХ  ПЕРЕД СВИНЬМИ, ЩОБ ВОНИ НЕ ПОТОПТАЛИ ЇХ НОГАМИ СВОЇМИ"
жити треба в мирі з оточуючим світом,
Цікаво, і як Ви пропонуєте жити в мирі з тим, хто заперечує Істину? Паплюжить Вашу віру, пророків, Писанія? Це ж не просто слова, це- дія, направлена на руйнацію. Ніхто ж не розводить дома мишей, даючи їм нищити майно, бо вони, бач, тоже живі і хочуть їсти.
"Дім Мій буде домом молитви"- ось, думаю, призначення церкви. А те ж вино ритуальне- алкоголь, причому пьянить реально.
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #574 : 06 Жовтня 2011, 23:50:56 »

Ніхто ж не розводить дома мишей, даючи їм нищити майно, бо вони, бач, тоже живі і хочуть їсти.
Це надзвичайно недоречно.
Люди -- не миші.
Хто, хто Ви там за релігійними уподобаннями??
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #575 : 07 Жовтня 2011, 07:01:13 »

Цікаво, і як Ви пропонуєте жити в мирі з тим, хто заперечує Істину? Паплюжить Вашу віру, пророків, Писанія? Це ж не просто слова, це- дія, направлена на руйнацію. Ніхто ж не розводить дома мишей, даючи їм нищити майно, бо вони, бач, тоже живі і хочуть їсти.
"Дім Мій буде домом молитви"- ось, думаю, призначення церкви. А те ж вино ритуальне- алкоголь, причому пьянить реально.
знову ж таки ви вважаєте свою віру єдино правильною. а я так не вважаю. тобто ви залишаєте за собою право відстоювати свою віру. також і я маю право відстоювати свою. ви ж готові до насильства за свою віру. я ж просто прошу мені не навязувати вашу.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #576 : 07 Жовтня 2011, 11:52:56 »

А те ж вино ритуальне- алкоголь, причому пьянить реально.
Комусь на спокусу, а для нас християн - Тіло Христове і Кров Христова на спасіння душі і тіла.
Відповідь від: 07 Жовтня 2011, 11:51:25
Цікаво, і як Ви пропонуєте жити в мирі з тим, хто заперечує Істину?
слово мир в моєму пості було зовсім в іншому контексті. Не виривайте слова.
На рахунок того хто паплюжить віру і т.д... То скажу, що в християнина є три види ворогів і до всіх є різне ставлення.
  Своїх особистих ворогів треба прощати, молитися за них як вчив Христос і то зважаючи на обставини не завжди треба підставляти іншу щоку. Згадайте що у дворі первосвященника куди привели Христа з Гетьсиманського саду його вдарив якись слуга по обличчі. Що зробив Христос? Підставив іншу щоку? Ні, Він сказав за що ти Мене вдарив, якщо Я сказав щось не так то докажи спочатку. Бо є ситуації коли наглюка треба ставити на місце. Та головне не тримати зла в серці.
 Ворогів Бога ненавидь. Ще св. пророк і цар Давид в своїх псалмах писав - що повною ненавистю ненавижу. Головний ворог Бога є диявол і всі поплічники його. Отже той хто є противником Бога є поплічником диявола.
 Ворога Батьківщини знищуй. Виконуючи настанову Христа, що немає більшого як віддати свою душу за брата свого. Обороняй свій край і своїх земляків, сімю, сусідів і просто братів українців зі зброєю в руках від ворогів що зазіхають на нашу землю.
 
« Останнє редагування: 07 Жовтня 2011, 12:09:22 від newroman »
Записаний

Lana

  • Користувач
  • **
  • Карма +30/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 86
  • Останні відвідини:
    15 Серпня 2016, 22:26:57

    Звідки: Б.Хмельницького
Про віру
« Прочитано #577 : 07 Жовтня 2011, 13:14:56 »



Ворога Батьківщини знищуй. Виконуючи настанову Христа, що немає більшого як віддати свою душу за брата свого. Обороняй свій край і своїх земляків, сімю, сусідів і просто братів українців зі зброєю в руках від ворогів що зазіхають на нашу землю.
А як заповідь «Не убий»? Хто буде вирішувати, де та тонка межа  між убивством і захистом своєї землі? Ви чи ваш священник?
Фразу «немає більшого як віддати свою душу за брата свого» я розумію пожертвувати СОБОЮ для блага ближнього, а не вбити його. І чому це для мене мають бути ближніми тільки українці?
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #578 : 07 Жовтня 2011, 14:54:38 »

 Ворога Батьківщини знищуй. Виконуючи настанову Христа, що немає більшого як віддати свою душу за брата свого. Обороняй свій край і своїх земляків, сімю, сусідів і просто братів українців зі зброєю в руках від ворогів що зазіхають на нашу землю.
кто нє с намі тот протів нас. хіба цьому вас вчить біблія?! ще раз переконуюсь що хритияни з нормальної віри зробили пародію. підганяючи все до своїх потреб. тре когось захопити . в імя церкви тре з народу бабло збити на церкву.  ви втрачаєте людську довіру ось в чому проблема. хоча попередній папа був дійсно еталоном. от якби всі християни були такі.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #579 : 07 Жовтня 2011, 20:34:00 »

А як заповідь «Не убий»? Хто буде вирішувати, де та тонка межа  між убивством і захистом своєї землі? Ви чи ваш священник?
Не можна прирівнювати до злочинного вбивства битву на війні, коли захищаєш свою Батьківщину. Війне є велике суспільне зло, але, в той же час, війна є і велике лихо, яке попустив Господь для виправлення  і напоумлення народу, як Він допускає і епідемії, голод, пожежі та інші нещастя. Тому вбивство на війні Церква не розглядає як особистий гріх людини, тим більше, що кожен воїн повинен, за заповідд. Христовою, "покласти душу" свою за друзів своїх", для захисту віри й батьківщини.
Серед воїнів було багато святих прославлених чудесами. До прикладу, св. Георгій Побідоносець, св. муч.Федір Стратилат ...
Однак на війні можуть бути і злочинні вбивства, це коли, до прикладу, воїн вбиває противника, який здається в полон, піднявши руки, або допускає якісь звірства тощо.
Межа вбивства як гріха чи захисту батьківщини напевно лежить всередині кожної людини. Як бути? напевно залежить від обставин і вирішувати прийдеться самому, по совісті. А розсудить Господь на Суді.
Відповідь від: 07 Жовтня 2011, 20:06:13
І чому це для мене мають бути ближніми тільки українці?
Можете найнятись у "Французький легіон" і відддати життя за мір во всьом мірє.

Відповідь від: 07 Жовтня 2011, 20:09:38
кто нє с намі тот протів нас. хіба цьому вас вчить біблія?!
30 Кто не со Мною, тот против Меня; и кто не собирает со Мною, тот расточает. Мф. 12.30
Ці слова Христа означають, що не може бути нічого середнього між Царством Божим і дияволом, між світлом і темрявою. Або ти з Христом або з дияволом. Або гарячий або холодний. Теплого не може бути.
Відповідь від: 07 Жовтня 2011, 20:26:38
хіба цьому вас вчить біблія?
Церква вчить як спастись для життя вічного з Богом.
Відповідь від: 07 Жовтня 2011, 20:28:16
ще раз переконуюсь що хритияни з нормальної віри зробили пародію
цікаво, яка це нормальна віра ? розкажи, покажи, де вона, яка вона?
Відповідь від: 07 Жовтня 2011, 20:29:19
в імя церкви тре з народу бабло збити на церкву
та ви вже з тим баблом чисто подуріли, вибачайте на слові. Церква що податкова, до вас приходять і обдирають, а не хочете що тягнуть до суду. Хочеш даєш милостиню, не хочеш не даєш, не подобається ідеш до іншого храму.

Записаний