Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Про віру  (Прочитано 578731 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #540 : 20 Серпня 2011, 18:26:50 »

Істина є Сам Бог, такий, як кожен сам його розуміє
залатие слава :good
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Про віру
« Прочитано #541 : 21 Серпня 2011, 02:20:18 »

Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Про віру
« Прочитано #542 : 21 Серпня 2011, 07:29:52 »

Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі . :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Про віру
« Прочитано #543 : 21 Серпня 2011, 13:04:55 »

Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .

точно .

Істина об"єктивна, вона існує поза нами з тобою і від нас жодним чином не залежить.

навіщо до істини приписувати якихось богів і чортів ???
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Про віру
« Прочитано #544 : 03 Вересня 2011, 12:59:32 »

ВІДЕО
« Останнє редагування: 03 Вересня 2011, 13:11:09 від DVania »
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #545 : 03 Вересня 2011, 15:29:49 »

Як не намагайся, а в цій темі постійно іде сповзання до обговорення окремої релігії, - християнства. А тема значно ширша: буває віра в чудеса, в цінності майдану, в демократію... Інколи віра може "пропасти". Здавалось би ще недавно вона була, - а ВЖЕНЕМА. Так сталось з вірою в те, що Земля плоска, з вірою в те, що скоро буде комунізм, в ЮщенкоТАК!, в чесну Юлю, хоча дехто продовжує вірити, або переметнулись і почали вірити в Яценюка, Тягнибока, чи навіть в Януковича - сильного і рішучого. Такі метаморфози бувають. Ось весела мініатюра про віру в народного цілителя:<a href="https://www.youtube.com/watch?v=bigdUSU_lHw" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=bigdUSU_lHw</a>
ПРОСТО НАДО ВЕРИТЬ! - =)) але на холєру вуно міні треба?
Записаний
Следи за контекстами!

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина
Про віру
« Прочитано #546 : 03 Вересня 2011, 16:00:58 »

ВІДЕО
Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назовуться. Мт.5:9. Не знаю почему,но именно эти слова пришли мне на ум.
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Про віру
« Прочитано #547 : 03 Вересня 2011, 20:00:03 »

Записаний

Salam

  • Користувач
  • **
  • Карма +16/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 50
  • Радуемся жизни как дети
  • Останні відвідини:
    03 Червня 2012, 12:03:41

    Звідки: Калуш
Про віру
« Прочитано #548 : 18 Вересня 2011, 09:44:07 »

Події форума дають віру в те, що не все так, як це не банально звучить,  погано в нашому домі. 
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #549 : 22 Вересня 2011, 09:28:54 »

Щановні форумці. Прошу ставитися з розумінням. Адміни не живуть у компютері, а тому не завжди можуть все присікати на корню.
Проблема у тому, що важко знайти незаангажованого модератора у тему про релігію. Зараз якщо встигну - перечитаю, все що тут понаписували і будемо щось вирішувати.


Відповідь від: 22 Вересня 2011, 09:18:12
Отож читаємо правила:
Форумець є особою вільною у думках, переконаннях і висловлюваннях, але в жодному разі не повинен ображати іншого Форумця. Форумець НІКОЛИ відкрито не відповідає образою на образу. Якщо Форумець вважає, що його честь і гідність зневажена, то звертається за допомогою до Модераторів, або Адміністраторів у Приват.


відповідальність
Форумець несе відповідальність за своє повідомлення. Якщо повідомлення Форумця носить образливий зміст, без змісту взагалі, або систематично не відповідає конкретній темі, то такий Форумець буде попереджений. Саме повідомлення може бути видалене або виправлене Модератором. При наступному ігноруванні зауважень Модераторів, Форумець може бути обмежений у своїх правах на певний час, або назавжди. 

Отже:
1. Вважаю, що derevynka навмисно і планомірно НЕПРЯМО образив гідність багатьох форумців відразу назвавши їх переконання ідіотськими і т.п.
2. Повідомлення що містять ці образи будуть видалені.
3. derevynka отримує попередження.
Відповідь від: 22 Вересня 2011, 09:25:42
Також хочу звернутися до тих форумців, що відповідали на пости derevynkи. Зрозумійте, що ви лише робите йому тим приємне.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Про віру
« Прочитано #550 : 22 Вересня 2011, 16:37:33 »

derevynka навмисно і планомірно НЕПРЯМО образив гідність багатьох форумців відразу назвавши їх переконання ідіотськими

не переконання , а типу "віра" і тому я ще раз хочу підкреслити що НІХТО НЕ МАЄ ВІРИ . для цього ЩЕ раз пропоную ДУЖЕ простий приклад з геврейської біблії  :

слова з бібліїї :
" Коли матимите віру, як зерно гірчиці, то скажете оцій горі: Перенесися звідси туди – і вона перенесеться; і нічого не буде для вас неможливого’’ (Мт.17:20). Саме в цих словах Св. Євангелії криється справжній приклад твердої християнської віри. "

Тут випадково в калуші є така цікава гора - карєр . можна перевірити свою віру і акуратно перенести її . Так що все тепер залежить від віруючих . Тобто це є елементарний спосіб доказати віру - не більше і не менше .



3. derevynka отримує попередження.
Також хочу звернутися до тих форумців, що відповідали на пости derevynkи. Зрозумійте, що ви лише робите йому тим приємне.

скоріше навпаки так як стараюсь нікого не ображати , а тут деякі "нравоученія" чомусь вивели мене з себе і майже опустився до рівня тих , хто мені намагався довести "вчення якоїсь істини "  і я почав давати ярлики і обзивати  :( ... 
« Останнє редагування: 22 Вересня 2011, 16:55:56 від derevynka »
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Про віру
« Прочитано #551 : 22 Вересня 2011, 17:01:52 »

derevynka :) тебе шо дійсно від слова БОГ - ковбасить :) :D
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Про віру
« Прочитано #552 : 29 Вересня 2011, 01:49:12 »

тебе шо дійсно від слова БОГ - ковбасить

мене ковбасить від лохотронів і від того , що люди вірять що можуть щось виграти в лохотроні ( типу гроші , хату , рай чи ще якісь цяцьки ) . І самий самий лохотрон є релігія
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Про віру
« Прочитано #553 : 29 Вересня 2011, 09:24:01 »

мене ковбасить від лохотронів і від того , що люди вірять що можуть щось виграти в лохотроні ( типу гроші , хату , рай чи ще якісь цяцьки ) . І самий самий лохотрон є релігія
це до мене відноситься якось :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #554 : 30 Вересня 2011, 15:16:01 »

слова з бібліїї :
" Коли матимите віру, як зерно гірчиці, то скажете оцій горі: Перенесися звідси туди – і вона перенесеться; і нічого не буде для вас неможливого’’ (Мт.17:20). Саме в цих словах Св. Євангелії криється справжній приклад твердої християнської віри. "

Тут випадково в калуші є така цікава гора - карєр . можна перевірити свою віру і акуратно перенести її . Так що все тепер залежить від віруючих . Тобто це є елементарний спосіб доказати віру - не більше і не менше .

Гевреська Біблія дюже цікава книжко ))
От наприклад для таких "перевіряльників чужої віри" є спеціальні слова Ісуса Христа, коли прийшли до нього фарисеї і запропонували у підтвердження того, що Він є Син Божий "продемонструвати" якесь диво (знамення), то Він досить ввічливо (якщо вірити Євангелію) послав їх подалі:

Тогда приступили ко Иисусу некоторые из книжников и фарисеев, говоря: Учитель! хотелось бы нам видеть от Тебя знамение. Но Он сказал им в ответ: род лукавый и прелюбодейный ищет знамения; и знамение не дастся ему, кроме знамения Ионы пророка; ибо как Иона был во чреве кита три дня и три ночи, так и Сын Человеческий будет в сердце земли три дня и три ночи. Ниневитяне восстанут на суд с родом сим и осудят его, ибо они покаялись от проповеди Иониной; и вот, здесь больше Ионы. Царица южная восстанет на суд с родом сим и осудит его, ибо она приходила от пределов земли послушать мудрости Соломоновой; и вот, здесь больше Соломона.

Когда нечистый дух выйдет из человека, то ходит по безводным местам, ища покоя, и не находит; тогда говорит: возвращусь в дом мой, откуда я вышел. И, придя, находит его незанятым, выметенным и убранным; тогда идет и берет с собою семь других духов, злейших себя, и, войдя, живут там; и бывает для человека того последнее хуже первого. Так будет и с этим злым родом.


Воно вам треба?  :unknow
Лишіться того, дайте віруючим людям розібратися в тому, до чого вам немає ніякого діла  :=)
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина
Про віру
« Прочитано #555 : 01 Жовтня 2011, 13:13:15 »

Вот стаття о девушке которой вера помогает жить.     Дівчина з Тернопілля живе без рук, зате вишиває, робить манікюр всім сусідкам і збирається заміж

Мешканка села Залісці Шумського району Віра Фещук народилася без рук та з однією коротшою ногою. І попри це, зараз Віра все робить ногами: пере, прасує, пише, вишиває. На макіяж до Віри приходять мало не всі дівчата із Залісців. Про це інформує повідомляє ТВ4.
Коли у сім'ї Фещуків із села Залісці Шумського району народилася довгоочікувана п'ята дитина, батьки одразу ж вирішили назвати дівчинку Вірою, бо в них вже були Надія і Любов. І хоч мама у сім'ї - Антоніна, деколи її жартома називають Софією. Віра народилася без рук та з однією коротшою ногою.
Лікарі пропонували матері відмовитися від немовляти. Але батьки попри труднощі виховали дівчинку у любові та турботі. Медики, пригадує мама Віри, казали, що дівчинка ні ходити, ні говорити не зможе. Віра справді не ходила до трьох років. А потім стала на ноги. Зараз Віра все робить ногами: чистить картоплю, пише, пере, прасує. Улюблене заняття дівчини - вишивання.
"Вишиваю вже з семи років, - каже Віра. - Рушники, салфетки, на подушки наволочки. Вишивати навчилася, дивилася як мама вишиває, але спеціально мене ніхто не вчив, я навчилася сама. Навчилася кольори підбирати, візерунки складати. Найбільше мені подобається вишивати рушники на образи".
Коли Віра підросла, її запропонували зробити протез на ногу. За нього, пригадує мама Віри, Антоніна Фещук, довелося заплатити близько шести тисяч. Тоді сім'ї допомогла зібрати гроші громада села Залісці. Далі Вірі запропонували зробити протези й на руки, але дівчина відмовилася.
"Лікар вийшов, виніс протези такі як для форми, - розповідає Антоніна Фещук, мама Віри. - Вона подивилася, розплакалася і каже: "Мені їх не треба". Я їй кажу: положеш собі в сараї, а вона каже: "Не хочу і все, їдьмо додому". Так ми і приїхали і "дали боки".
Віра навчалася вдома. Здобула середню освіту, вчитися у вузі дівчина зараз не може, бо треба, щоб хтось її постійно супроводжував і допомагав. Віра пише ногами так, що не кожен зміг би написати руками. Вже більше року Віра дає майстер класи з макіяжу. До неї приходять мало не всі дівчата з села Залісці. А ще одне її захоплення - рослини, Віра навчилася самостійно доглядати за ними.
Тільки Божа сила та воля дали Вірі можливість жити, творити, дали мудрість та талант, переконана мама дівчини. Ісус Христос часто говорив зціленим: "Віра твоя - спасла тебе", так йдеться у Євангелії. Віра ж ніколи не падала духом, і вкотре переконувалась: віра допомагає людині жити, дає сили і дарує надію.
Зараз у Віри чимало клопотів. Дівчина готується до весілля. З нареченим Петром Віра знайома з дитинства, бо живуть молодята по-сусідству. Зустрічаються вже п'ять років. А весілля планують відгуляти двадцять третього жовтня.
Весільне плаття Віра ще не обрала. Каже для неї знайти одяг не так вже і легко. Весільний рушник Віра не вишиватиме, планує його купити. Наразі вдома у сім'ї Фещуків активно готуються до весілля.
 
http://www.expres.ua/news/2011/10/01/51132
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #556 : 01 Жовтня 2011, 13:20:14 »

А хіба хтось каже що вірити погано. Просто тут багато хто впевнений що вірити тре в саме в християнсто дехто в іслам. я ососбисто проти релігії як такої а не проти віри.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #557 : 01 Жовтня 2011, 16:37:30 »

А хіба хтось каже що вірити погано. Просто тут багато хто впевнений що вірити тре в саме в християнсто дехто в іслам.
Дивно, таких постів в цьому розділі не зустрічав. Були пости людей які вірять Христа, в Мухамеда, ще в когось, і таких що ні в кого не вірять, самі в себе вірять було немало, а таких що вірять в християнство чи іслам як обєкт поклоніння не зустрічав.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #558 : 01 Жовтня 2011, 17:47:58 »

то для чого вам церква?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #559 : 01 Жовтня 2011, 18:04:39 »

то для чого вам церква?
Це місце де християнин має можливість перебувати на максимально близькій відстані, яка тільки можлива для людини у своєму земному існуванні, від обєкту поклоніння - Бога - Ісуса Христа, більше того, в церкві людина має можливість зєднатися зі своїм Творцем, прийнявши Його у таїнстві св. Причастя, виконуючи постанову Творця.
Записаний