Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 18 днів

Автор Тема: Про віру  (Прочитано 582495 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #500 : 23 Липня 2011, 19:22:03 »

Я би продовжив наше спілкування якщо би ви нормально могли спілкуватися.

Чомусь то у деревинки то у вас присутня якась злоба, ображаєте мої почуття як віруючого.

То жа я маю право не відповідати більше на ваші пости.
 :ignor   :ignor   :ignor
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #501 : 23 Липня 2011, 19:29:12 »

Я шукаю істину, і спілкуюсь тут з усіма, хто може вказати на путь істинний.
Уважно перечитав свій попередній пост, і не второпаю, чим я вас образив :unknow, але воля ваша, відповідати, чи ні. По правді кажучи спадає на думку, що ви капітулюєте, бо нема чим заперечити.
Записаний
Следи за контекстами!

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #502 : 23 Липня 2011, 21:53:15 »

Цитувати (вибране)
Я шукаю істину, і спілкуюсь тут з усіма, хто може вказати на путь істинний.
успіхів.
По правді кажучи спадає на думку, що ви капітулюєте, бо нема чим заперечити.
марно тішитесь. споживайте свій десерт самі. на здоровя.
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #503 : 24 Липня 2011, 00:32:09 »

успіхів
вам також.
на здоровя
і вам хай щастить.
Записаний
Следи за контекстами!

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #504 : 24 Липня 2011, 09:51:17 »

Хоч підтримую Ньюромана у тому, що його опоненти ведуть дискусію занадто жорстко, не можу також не погодитися з тим, що yaro my надав досить багато ціккавих контраргументів.
Шкода буде, якщо дискусія припиниться, але розумію, що без підтримки ще когось Ньюроманові не справитися. Бракує нам людини з теологічною освітою  :(
Відповідь від: 24 Липня 2011, 09:24:01
З родоводом дійсно не все зрозуміло
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B5_%D0%98%D0%B8%D1%81%D1%83%D1%81%D0%B0_%D0%A5%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Про віру
« Прочитано #505 : 24 Липня 2011, 10:25:26 »

У мене різні погляди з newroman на церкву,обряди,традиції,але я не ототожнюю це з Богом.Мені також не здаються переконливими аргументи людей які стверджують що всесвіт виник внаслідок якогось там вибуху і т.д. Тому я все ж більше на стороні  newroman,і на відміну від yurko ,не бачу великого смислу в продовженні дискусії,люди пишуть дорослі і я так розумію такі які визначились в цьому питанні.Тут справді пишуть образливі речі для віруючих людей і ображають Творця.Тому кожному своє,кожен має сам зробити свій вибір,учасники дискусії навряд чи змінять свої погляди,і  фактично вже починають ігнорувати один одного. p.s. ще на останок пропоную подивитись відео  http://www.youtube.com/watch?v=LiCv3XYdXsU напевно багато хто скаже що це несерйозно,але так само несерйозно говорити про теорію великого вибуху і інші різні теорії,на які ДО речі також немалі кошти виділяються.Я особисто бачу Творця в тому що він створив і це геніально і неперевершено.Я навіть думаю що в принципі тема могла би називатися ''про релігії"
« Останнє редагування: 24 Липня 2011, 11:19:58 від DVania »
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Про віру
« Прочитано #506 : 24 Липня 2011, 11:15:42 »

Тому кожному своє,кожен має сам зробити свій вибір,учасники дискусії навряд чи змінять свої погляди,і  фактично вже починають ігнорувати один одного.
 :good

«Не давайте святого псам і не кидайте перлів ваших перед свинями, щоб вони не потоптали їх ногами своїми

Матфея (гл. 7, ст. 6)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #507 : 24 Липня 2011, 12:51:07 »

Гарний і цікавий сюжет від Двані.
От якби ми не дискутували, я б його можливо ніколи і не подивився. Тому не поділяю думку, що дискусії взагалі непотрібні. Зате поділяю у тому, що дискісія "з ігноруванням думки" єдиною метою якої є довести свою "правоту" - то не дискусія.
Метою будь якого спору - є істина, а не доведення власної вищості.

Також мене дивує та частина позиції Двані у якій він говорить: "люди пишуть дорослі і я так розумію такі які визначились в цьому питанні"
А це ще як так? По перше, не всі дорослі (та навіть і сам термін"дорослість" щодо рівня свідомості не є визначальним), а по друге, я думаю, що навіть сам ДВаня знаходиться у процесі визначення. Всі ми у ньому знаходимося. Ціле наше життя. Самі  знаєте, хто ніколи думку не міняє.
Згідний також з твердженням, що тема більше про релігії ніж про віру. Проте не став би змінювати назву.
Якраз навпаки було б добре щоб дискусія ставала толерантнішою і прямувала з боку релігії у бік віри.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Про віру
« Прочитано #508 : 24 Липня 2011, 13:10:23 »

Метою будь якого спору - є істина, а не доведення власної вищості.
я думаю, що не так :)
істину нікто не знає, і не взнає :),
метою є - своя правота.
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Про віру
« Прочитано #509 : 24 Липня 2011, 13:31:07 »

Чомусь то у деревинки то у вас присутня якась злоба, ображаєте мої почуття як віруючого

тут дядя ваня стверджував що на ТЕОРІЮ "якогось там вибуху" уже потратили мільярди , але це все таки теорія і ніхто від неї не страждає . А ось якийсь ідіотизм божевільного який жив незрозуміло коли і прославляє жидівство уже потратили не лише трильони трильонів але й було знищено самими садистськими методами і найбільш огидними людьми ( які чомусь вважаюсь що вони мають якесь право на це по якійсь придуркуватій ідеї ) масу людей , країн , сіл , міст . І ПІСЛЯ ЦЬОГО ХТОСЬ ХОЧЕ СКАЗАТИ ЩО У МЕНЕ ПРИСУТНЯ ЗЛОБА ??? та достатньо прочитати біблію і ПОБАЧИТИ ЗЛОБУ В КОЖНОМУ ЇЇ РЯДКУ , достатньо прочитати коран І ПОБАЧИТИ ЗЛОБУ В КОЖНОМУ ЇЇ РЯДКУ .
 
 Але саме головне . На відміну від ТЕОРІЇ великого вибуху - ідіотизм під назвою релігія заставляють вважати АКСІОМОЮ чи типу істиною . Можна подумати що нюроман сидів на плечі у диявола ( так як біблія написана від третьої особи однини і описує діяння бога то як висновок то мав бути або диявол або його колега ) і бачив як мінімум створення світу .

 Я же не втручаюсь у вашу суперечку так як до цього часу не те що ви розглядаєте це колір коліс на велосипеді інопланетян які прилітали коли рак на горі свиснув . якщо же бажаєте то перше питання таке ( все про біблію - якщо ви її не читали то читайте ) :
1 . якого милого є дві версії створення світу ?
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #510 : 24 Липня 2011, 14:04:00 »

Той, хто розуміє, що таке ЧСВ, вже не так наполегливо намагається відстоювати в диспуті свою думку, хоча і хибну. У Ніколая Фомєнко є такий жарт-афоризм: "Нє могу стоять на свойом - больно" :D Якщо мене переконають, що я в чомусь "заблуждаюсь" - погоджусь і визнаю. Бо люди, які не міняються - вже "мертві". Життя - це рух.
ображають Творця
Сподіваюсь, що ви не мали на увазі мене, я лише виводив на чисту воду віру в культи, віру в догми, "демократичні цінності", патріотизм і таке подібне. А про те, що світ не виник випадково, після вибуху - тут я на вашому боці, "але на холєру вуно міні треба" в це вірити? ;) Я бачу скрізь, який чудовий Світ, і що таке чудо само з хаосу не утворюється, і мені навіть не потрібно для цього телескопів, мікроскопів, чи постійного заглядання в якісь сумнівні Писання.
 Моя критика релігійних канонів не означає, що там усе геть непотрібне. Там дійсно можна віднайти зерна істини, але і полови перелопатити прийдеться багато. Десь читав, що із 100 чоловік, які намагались досконально вивчити Біблію, у 18-ти (якщо я не помиляюсь), "зриває кришу". І вони стають, як у народі кажуть: "Ні до людей, ні до Бога". Тому здоровий глузд має бути в любих питаннях: віри, духовності і буденності.
Записаний
Следи за контекстами!

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Про віру
« Прочитано #511 : 25 Липня 2011, 09:21:51 »

що із 100 чоловік, які намагались досконально вивчити Біблію, у 18-ти (якщо я не помиляюсь), "зриває кришу".
Это называется "впасть в прелесть". Думаю, их больше чем 18 из 100.
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Про віру
« Прочитано #512 : 25 Липня 2011, 09:37:12 »

Думаю, их больше чем 18 из 100.
я також замітив шо більше :=)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Про віру
« Прочитано #513 : 27 Липня 2011, 13:37:15 »

Саме головне що повинен знати кожен :

Диявол також вірить в бога .
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #514 : 27 Липня 2011, 13:38:06 »

І до чого то?

Він же його бачив на власні очі. Чого йому не вірити.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Про віру
« Прочитано #515 : 27 Липня 2011, 14:56:30 »

derevynka вірить в перевтілення душ,
розраховує в наступному прожити тищу років, (як наприклад баобаб) :=)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Про віру
« Прочитано #516 : 27 Липня 2011, 17:04:14 »

і чим же тоді віруючі відрізняються від диявола ? диявол же і написав ( чи продиктував ) біблію , так як там все описано про бога а крім диявола ніхто того всього краще не знає . якби же бог сам писав чи диктував то було би " я " всюди
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Про віру
« Прочитано #517 : 27 Липня 2011, 17:22:50 »

і чим же тоді віруючі відрізняються від диявола ? диявол же і написав ( чи продиктував ) біблію , так як там все описано про бога а крім диявола ніхто того всього краще не знає . якби же бог сам писав чи диктував то було би " я " всюди
мухи окремо,
коклети окремо :=)
диявол завжди рядом :)
Поки жива душа опускається у вир пороку і деградує, чорт з нею ласкавий і послужливий. Він завжди поруч, завжди готовий підтримати за лікоть, щоб приречений не спіткнувся, повільно сходячи по сходах.
Але варто душі опинитися на дні, варто їй стати занепалої, як відношення тут же різко змінюється.
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #518 : 27 Липня 2011, 18:14:34 »

якби же бог сам писав чи диктував
Щось рівень дискусії різько впав  :(
Я так бачу що то вроді лише Хаос і yaro my аргументи логічні наводять...

Вроді ж ніхто не говорив, що Бог біблію надиктував. Навіть апостоли були лише натхненні Святим Духом. Що означає, що Він не говорив їхніми устами, а лише їм допомагав.
тому версія про авторство Біблії притягнуте навіть не за вуха.

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #519 : 28 Липня 2011, 01:05:18 »

Чи вірити церковним служителям? Може цей казус допоможе знайти відповідь:
Цитувати (вибране)
Гендиректор каналу "1+1" Олександр Ткаченко у відповідь на відкритий лист настоятеля Києво-Печерської Лаври, митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла про нібито "некоректну" поведінку журналіста каналу Михайла Ткача погодився не випускати сюжет у телеефір, однак вирішив опублікувати його в Інтернеті
Приховано: Показати
Так, у сюжеті видно, що журналіст ставить митрополитові питання про походження його Mercedes'а вартістю близько 1 млн грн, а також телефону Vertu його водія вартістю більше ніж 50 тис. грн. При цьому репортер дотримується ввічливого тону.
У свою чергу Павло ухиляється від відповідей, називаючи журналіста божевільним, душевно хворим, бандитом, невігласом, бомжем, жовторотиком, радить йому одягти "нормальні туфлі", а також погрожує Божою карою йому і його дітям.
Після того, як митрополит звинуватив журналіста в отриманні хабара за те, щоб зняти негативний сюжет про церкву, Ткач нагадав, що настоятель особисто запросив журналістів.
Також Павло постійно вимагав вимкнути камеру і грозив вивести репортерів за допомогою охорони.
У відповідь на прощання Ткача митрополит заявив йому: "Та будь ти..."
Митрополит Павло (цивільне ім'я Петро Лебідь) є також депутатом Київської міської ради від Партії регіонів.http://ukranews.com/uk/news/ukraine/2011/07/27/49136:
Краще подивитись:<a href="https://www.youtube.com/watch?v=1qUprGMRzSI" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=1qUprGMRzSI</a>
Записаний
Следи за контекстами!