Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Про віру  (Прочитано 578828 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #460 : 15 Липня 2011, 22:32:15 »

Я уже давно не пю . як зрозумів що релігія і пянство заодне - то і перестав пити . так що не треба всіх судити по собі .
Бачиш, хоть шось корисного для тебе принесла релігія.
А щодо білочки то я про того дядька на відео, тебе я не мав на увазі.
Цитувати (вибране)
попи батюшки і решту уродів цього лохотрону можна віднести до збоченців в першу чергу - кидають народ , разводять на гроші
 ти часто ходив до церкви і там батюшкам нічого робити було як  кидати і розводити тебе, що так судиш ?
І взагалі звідки скільки злості і жовчі ?
Цитувати (вибране)
так що давай розглядаємо питання а не будемо колупатись церковним пальцем в дупі
 :kulturno
Цитувати (вибране)
що у тебе робота така , але можливо пора навчитись щось робити ніж просто мозги людям просирати в церкві
моя робота немає жодного відношення до церкви. Але знаєш, пропадає бажання вести якусь дискусію з людиною, котра не хоче хоча би поважати почуття і цінності інших людей і хамить, вибач.
« Останнє редагування: 15 Липня 2011, 23:06:05 від newroman »
Записаний

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Про віру
« Прочитано #461 : 16 Липня 2011, 01:33:22 »

хоть шось корисного для тебе принесла релігія

нічого корисного не принесла . а так як я вчасно побачив ідіотизм релігії то й поганого не встигла принести .


ти часто ходив до церкви і там батюшкам нічого робити

будем все таки наводити приклади . ось людина яка не так як я знає релігію і ось її творіння 

http://lib.ru/HRISTIAN/ATH/TAKSIL/sacredde.txt

котра не хоче хоча би поважати почуття і цінності інших людей і хамить, вибач.

я чесно говорю що лохотрон то є лохотрон , а якщо хтось в те вірить то від цього лохотрон не стане чимось кращим
Це раз . А по друге - знайди колоду в свому оці - так як все таки ти почав шукати алкоголізм і тд замість простого діалогу . тому буду вибивати клин клином . або порада - навчися спілкуватись , а не диктувати якусь херню під виглядом гнилих і тупих законів божих , до яких релігія не має ніякого відношення взагалі .


Відповідь від: 16 Липня 2011, 01:25:27
ти і тобі подібні просто паразітіруете на суспільстві організованому за законами віри більшості

вибач але більшість вірить в дідька (чорного кота , діда мороза , порожні відра , камунізм , фляцик горівки , цицьки чи ще що ти там бажаєш добавити )  і гроші . а бога сприймають таким самим чином як у знаменитому досліді , коли десь з 50 чоловік стверджує що чорна дошка є білою і тоді 51а людина ( яка не в курсі того що все це завчасно придумано ) теж говорить на чорну дошку що то є біла .


суспільство починає деградувати
Alexander

так воно нібито деградує з самого його появлення . який же ти віруючий коли навіть забув що твій любимий адам деградував а потім згідно біблії деградація відбувалась щороку напевне 

цей процес також як і боротьба з патріотизмом, цілком ініціюється  зовнішніми силами

чудово сказано . яке відношення до україни має жидівська біблія і жидівський бог ??? може почнемо користуватись логікою хоча би :)
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #462 : 16 Липня 2011, 02:34:07 »

пропадає бажання вести якусь дискусію з людиною, котра не хоче хоча би поважати почуття і цінності інших людей
:!!, видно, як ви поважаєте почуття і цінності прихильників ісламу.

Віра затьмарює розум, заважає тверезо мислити, тому зла від неї надто багато. Поясню це твердження: саме віра, часто сліпа і фанатична перетворює людей в покірне знаряддя в руках прохіндеїв від релігії.
 Попи і ксьондзи "воюють" за душі, вірніше за контроль над свідомістю і за гроші прихожан.
 Добре пам"ятаю міжконфесійні чвари, до яких підбурювали і нацьковували служителі культу своїх парафіян проти таких же християн, але іншої конфесії. В результаті віруючі  сварились, м"яко кажучи, між собою. Бо їх свідомість, затьмарена вірою в казанє свого батюшки в церкві вже служить не їм, а тій особі в рясі, котра щонеділі проводить сеанси НЛП і зомбування.
Тим же самим займаються і політики:
Цитувати (вибране)
Политика — это всего лишь способ возбуждать народ таким образом, чтобы суметь его использовать.
автор- Шарль Морис де Талейран-Перигор (1754—1838) — французский политик и дипломат, занимавший пост министра иностранных дел при трёх режимах.
Заклики політиків не мали б руйнівної сили, якби не було віри в їх слова. Бо ніхто б не мерз за них на "стихійних" майданах, ніхто б не віддавав за них свій голос в лохотроні під назвою загальнонародні вибори.
Саме паразити, які рвуться у владу, апелюють до народу з патріотичними гаслами.
Оскар Уайльд говорив, що патріотизм - чеснота тиранів.
Ось іще весело про віру в патріотизм:
Приховано: Показати
Цитувати (вибране)
Казахстан наш народный
Лючши в мире страна
В другой такой стран только бабы держат влаасть,
Казахстан первый мест
По продажам навоза,
У других в средней азии удобрения го*но гов*о.
Казахстан наш родной,
Лючший в мире страна
В других разных странах
Проживай пи***ас!
Б.Сагдиев


Патриотизм отвергается универсалистской этикой, полагающей, что человек в одинаковой мере связан нравственными узами со всем человечеством без изъятия. Эта критика началась ещё философами Древней Греции (киники, стоики — в частности, киник Диоген первым описал себя как космополитa, то есть «гражданина мира». Далее представлены мысли луюдей по этому поводу. Они все это писали. а думать вам.
-Те, кто радостно маршируют в строю под музыку получили головной мозг по ошибке: для них и спинного было бы достаточно. Я настолько ненавижу героизм по команде, бессмысленную жестокость и весь отвратительный нонсенс того, что объединяется под словом „патриотизм“, равно как презираю подлую войну, что скорее готов дать себя разорвать на куски, чем быть частью таких акций — Альберт Эйнштейн
-Патриотизм есть, главным образом, уверенность в том, что данная страна является лучшей в мире, потому что вы в ней родились. Вы никогда не будете жить в спокойном мире, пока не выбьете патриотизм из человеческого рода. — Бернард Шоу
-Душа и суть того, что обычно понимают под патриотизмом, есть и всегда была моральная трусость — Марк Твен
-Патриотизм — это готовность убивать и быть убитым по пошлым причинам — Бертран Рассел
-На мой взгляд, является ужасным унижением, если душу контролируют по географическому признаку — Джордж Сантаяна
-Патриотизм — добродетель порочного — Оскар Уайльд
-Патриотизм — это свирепая добродетель, из-за которой пролито вдесятеро больше крови, чем от всех пороков вместе. А. И. Герцен
-Патриотизм — это убеждение, что к людям, живущим по одну сторону от некой условной черты, проведённой на поверхности планеты, следует относиться лучше, чем к живущим по другую сторону. А все остальное — выбор аргументов почему это должно быть так. Виктор Олсуфьев
-«Патриотизм» — чувство безнравственное потому, что, вместо признания себя сыном Бога, как учит нас христианство, или хотя бы свободным человеком, руководящимся своим разумом, — всякий человек, под влиянием патриотизма, признает себя сыном своего отечества, рабом своего правительства и совершает поступки, противные своему разуму и своей совести. Л. Н. Толстой.
-Мне говорят: «Умри за Ирландию», а я отвечаю: «Пусть Ирландия умрёт за меня» Джеймс Джойс
-Патриотизм — разрушительная, психопатическая форма идиотизма. Джордж Бернард Шоу
-Истинный патриот — это человек, который, заплатив штраф за неправильную парковку, радуется, что система действует эффективно. Билл Воган
-Иные так расхваливают свою страну, словно мечтают её продать. Жарко Петан
-Если Ваша мать родила бы Вас на корабле, то Вы что, старались бы остаться в море навсегда? Эльчин Гасанов
-Патриотизм определяется мерой стыда, который человек испытывает за преступления, совершенные от имени его народа. Адам Михник
[/cut]-http://www.erepublik.com/en/article/-v1-11-1707869/1/20

 
 
« Останнє редагування: 16 Липня 2011, 02:44:03 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Про віру
« Прочитано #463 : 16 Липня 2011, 05:57:26 »

Для Alexander

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=_YQzqipyfzs" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=_YQzqipyfzs</a>


 а також для загалу





 а також про православну виставку


http://alexandrpikalev.livejournal.com/220012.html
« Останнє редагування: 16 Липня 2011, 07:27:52 від derevynka »
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #464 : 16 Липня 2011, 11:58:18 »

А по друге - знайди колоду в свому оці - так як все таки ти почав шукати алкоголізм і
в того дядька були проблеми з алкоголем та наркотиками.

Цитувати (вибране)
http://lib.ru/HRISTIAN/ATH/TAKSIL/sacredde.txt
 все вивернуто навпаки. БРЕХНЯ.
 До прикладу :николаїти, гностики, несторіани, аріани та інші блуди - ранньохристиянські єресі і діяльність їх засуджена ще в ті часи. Ну і що що диякон Миколай був одним із семі дияконів в Єрусалимі. Впав в заблудження і не покаявся і був вилучений з Церкви. І єресь їх в неправильному тлумаченні слів Христа щодо спасіння людської душі, а те що там написано як один з проявів того неправильного вчення.Николаїти вчили що щоб спастися треба більше грішити і впадали у страшні крайності в тому числі і в содомські гріхи.
 Іуда Іскаріот був взагалі апостолом Христа, але пішов не тією дорогою.
Щодо святих отців взагалі все брехня. Таког начитатися дійсно можна зненавидіти кого хоч.

Відповідь від: 16 Липня 2011, 11:53:18
Цитувати (вибране)
, видно, як ви поважаєте почуття і цінності прихильників ісламу.
поважаю, але не підтримую. І не кидаю гнівних брудних лайок у ваш адрес чи в адрес вашої релігії.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #465 : 16 Липня 2011, 12:33:41 »

Ну він ж уже написав, що для нього навіть повязування його особи з будь-якою релігією, чи припускання можливості будь-якої його релігійної заангажованості - то вже образа.

Виходить правда трохи дивно.
З одного боку derevynka заявляє, що його дратують навязування релігії у вигляді її пропагування, а з іншої він всіми своїми постами сворює "маніфест атеїзму", тим самим протагуючи всім безвір"я.

Можливо таке враження складається тому, що derevynka у меншості?

Писати, що хтось є лохом бо ходить до церкви де його околпачують і розводять на бабки це хіба не буде образливим для людини яка все ж ходить до церкви?

Як би банально то не звучало, але треба рахуватися з тим, що твої висловлювання зачіпають і ображають інших. А в релігійній полеміці тим більше.

Чесно кажучи мені спокійніше було б жити у суспільстві тих "Околпачених", які при тому мають страх Божий і повагу до законів, як до церковних так і до світських. Аніж у світі де функцію стримування, яку частково здійснювала віра,  перекладено лише на людську свідомість.
Бачимо щодня приклади тієї "свідомості", як в принципі і приклади недієвості "псевдовіри" теж щодня бачимо :(.

Сумно. А що зробиш...

Звісно, якщо уявити людину мудру, але арелігійну (хоч пригадати приклад такої людини доволі важко), то від того, що вона арелігійна вона не повинна стати злішою чи гіршою для суспільства. Але якщо вона до своєї мудрості ще й релігійна, хіба це робить її дурнішою?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Про віру
« Прочитано #466 : 16 Липня 2011, 17:23:56 »

І єресь їх в неправильному тлумаченні слів Христа
А вы уверенны, что вам "тлумачать" правильно учение Христа?  Ведь каждый, читающий Библию, а тем более переводящий ее,  понимает по-своему и преподносит вам свое понимание Святого письма.
Относительно выкачивания денег церковью, не знаю как в других церквях, ибо я бываю, правда, когда получается быть в Калуше, только у отца Григория. Как-то давно, еще в безденежные 90-е, отец Григорий сказал (лично слышано мною): - Якщо треба хрестити, поховати, брати шлюб, чи маєте любу потребу, приходіть. Не бійтеся, що не маєте грошей. Навіть за гроші не думайте, просто приходіть та кажіть, що потрібно. Є речі, які треба робити негайно.   
Причем, я вообще не отношу себя к людям религиозным.
Відповідь від: 16 Липня 2011, 17:12:33
А в церкви бываю не потому, что верую. Просто человек интересный, начитанный  и умный - отец Григорий. И кстати, без фанатизма, с уважением относится ко всем религиям. Честь и хвала ему за это.   
Записаний

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Про віру
« Прочитано #467 : 16 Липня 2011, 18:32:08 »

derevynka заявляє, що його дратують навязування релігії у вигляді її пропагування

скоріше мене дратує і навіть дуже те , що релігії привласнюють собі всі "благодаті" - мовляв без них людство би щезло , і в той же самий час весь гній що вони несуть у світ вони називають що то або диявол ( шайтан майтан чи майкл дшексон ) попутав чи мовляв така гріховна суть людини  . хоча можливо значно більше прикладів де без релігії люди не мали проблем а ось з появою даного лохотрону все понеслось у всім відомому руслі .

Але якщо вона до своєї мудрості ще й релігійна, хіба це робить її дурнішою

скоріше навпаки . під тиском і страхом людину заставлять признатись що вона типу вірить і багато не треба . а якщо релігійники ідіоти то щоб виглядати розумним вони легко розкидують пальці що мовляв мудрість божа незрозуміла для смертних . тобто не релігійник ідіот і повний придурок а той , хто це розуміє і бачить . ось таким чином появилась байка що релігійники мудрі . може назвеш якихось з релігійників які дійсно мудрі , а не просто перекидують лопатою понти  з біблії   ? на таких релігійників від біблій достатньо простоти : чи може бог створити камінь який не зможе підняти .  і нехай жують свої соплі до кінця світу так як вони нікому не потрібні з цим своїм релігійним біблійним розтлумаченням .  адже якщо припускати що біблія була написана богом і тепер ще є якісь бовдури , які будуть її тлумачити , то це значить що бог мяко кажучи не достатньо розумний і мудрий , що не зміг передбачити , що його не зрозуміють . якщо він дійсно бог то повинен був продумати і написати біблію щоб кожен міг зрозуміти без різних мудозвонів тлумачників . якщо же біблія не була написана богом то давайте замість неї казку про котигорошка і буде всім краще
Відповідь від: 16 Липня 2011, 18:19:28
Можливо таке враження складається тому, що derevynka у меншості?

і саме головне - я не думаю що я у меншості . можливо навіть навпаки . АЛЕ !!!! багато хто не бажає розчарувати стареньких , чи сваритись з батьками і родичами , чи бути "білою вороною" , чи просто пофіг , чи не бажає щоб взагалі ця тема піднімалась ( поважаючи почуття душевнохворих або віруючих як вони себе називають )  .
 Як би там не було користуйтесь біблією щоб зрозуміти що ніяких богів немає і все це понти . тобто прочитайте цю наповнену кровю , брехнею ,, зрадою  , злочинством , братовбивством , тупізмом , кровозмішанням , безчестям , збоченством і іншим огидним людським вчинкам ,  які стали пристойними і необхїідними тільки тому  , що хтось типу "вірує" . тобто якщо без крику "бог-аллах  акбар" - то це є злочин , а з криком - уже гідний вчинок , за який місце на небі гарантовано :)   

 ще раз повторю - при цьому підтверджуючи слова Юрка
іншої він всіми своїми постами сворює "маніфест атеїзму", тим самим протагуючи всім безвір"я.
     читайте біблію і думайте про те , що читаєте ! боюсь що надовго не вистачить  ( якщо не патологічний вбивця чи збоченець )

Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Про віру
« Прочитано #468 : 16 Липня 2011, 20:04:05 »

Заглянув сюди і бачу таку знайому ситуацію,був час коли і я не вірив,був час  коли сварився з Богом ,був час коли шукав Його, відвідував церкви,зібрання і  щось знаходив,чимось розчаровувався.Але хто стукає,тому відкривають і я для себе знайшов віру,чи переконання чи кому як більше подобається.Я зрозумів,є Творець(це важко заперечити)  і є Спаситель(і це також важко заперечити) і є я.І  жити треба просто,звіряючи своє життя з Богом.Для мене тепер немає значення якої віри,конфесії людина,то все від людей.Головне щоби вона не робила зла.Ісус говорив"по ділах їхніх пізнаєте їх",тобто якщо людина любить,творить,робить добро,не вбиває, то я таку людину підтримаю,незалежно хто це і як він себе називає,якщо ж людина повна ненависті,немилоердна і творить зло то теж не важливо до якої церкви,секти,чи просто невіруюча,така людина не від Бога,бо діла не Божі робить,а наслідує того кого Господь низивав чоловіковбивцею.Тому моя порада,просто порада,шукайте Бога,а не церкви,шукайте гармонію і душевний спокій,а не ритуали,і робіть людям так,як хочете щоби і вони вам робили.Ще на рахунок церков,вони покликані приводити людину до Господа,коли ж вони ведуть до каси,до пустих проповідей за якими нічого не стоїть,коли церкви все вищі і куполи все золотіщі,а суспільство деградує вже до рівня Содому і Гомори,то такі церкви не служать Богу,а мамоні.Тому той кому це потрібно,шукайте Господа самі ,стукайте і вам відчинять,і Він дасть Вам Закона Свого в серце ваше і будете як ті що знають.Закон цей зовсім не важкий,бо коли ваше і Боже співпадає,коли ви робити добро і від цього маєте радість,то це і є виконувати Його закон.Все, більше не вв'язуюсь,кожен має вибрати сам.
Записаний

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Про віру
« Прочитано #469 : 16 Липня 2011, 20:25:44 »

Для мене тепер немає значення якої віри,конфесії людина,то все від людей.
Ой ли?
Я внимательно читаю форум и в теме ислам тоже........
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #470 : 16 Липня 2011, 20:27:24 »

 :-D :-D :-D

тонко підколов...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Про віру
« Прочитано #471 : 16 Липня 2011, 20:28:49 »

Просто не люблю, когда волки прикидываются ягнятами. :!!
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Про віру
« Прочитано #472 : 16 Липня 2011, 20:36:08 »

В темі іслам треба було уважніще читати чому.Люди які були в Душанбе в 90 році добре побачили,що таке іслам і добро на своїй шкірі відчули.Так можливо я нетиповий християнин,і до роблячих добро, добре відношуся,а до вбивць і насильників я вовк і це мій гріх,але я по іншому не можу.
Записаний

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Про віру
« Прочитано #473 : 16 Липня 2011, 20:48:09 »

В Душанбе бывать не приходилось, но пришлось побывать в одном христианском городе и увидеть воочию жестокость религиозных фанатиков от христианства.  Поверьте мне, картина была не лучше-фильм ужасов. Так что мне теперь ненавидеть христиан? Фанатизм нехорош в любых его проявлениях.     
Відповідь від: 16 Липня 2011, 20:42:39
Если  человек творит грех, не всегда он сам виновен в этом. Виновными являются те, кто научил и повел за собою. Отсюда вывод, лично мой, религия средство для управления массами, такое же средство, каким были коммунистические, националистические и прочие идеи. 
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Про віру
« Прочитано #474 : 16 Липня 2011, 20:58:06 »

Християнин вбивця,чи мусульманин вбивця для мене різниці немає і проти теми ісламу на форумі я виступав не тому що ненавиджу мусульман, я був тоді в Душанбе і були у мене знайомі мусульмани і деякі навіть помагали руским переховуватися.А проти теми я був тому,що ті мої знайомі не лізуть на наші форуми,не пропагують екстремізм,не є вахабітами,а прості люди  і до них я відношуся як до звичайних людей.А тут дехто почав розповідати як краще людям голови відрубувати,це явно не ті мирні таджики яких я знав,а швидше ті які дітей ,дівчат обв'язуть поясами шахідів і відправляють в автобуси.Таке в нас не повинно бути.Все я би хотів цю тему закрити,тому на таке відповідати не буду.
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #475 : 16 Липня 2011, 21:09:55 »

А вы уверенны, что вам "тлумачать" правильно учение Христа?
Впевнений. Святе Письмо таке в якому вигляді  воно існує трохи менше двох тисяч років було укладено і пояснено святими отцями Церкви Христової котрі не просто читали Біблію, а використовували слова Христа на практиці.  Затверджено Вселенськими Соборами де збиралися духовенство і християни з усього світу.
Цитувати (вибране)
А в церкви бываю не потому, что верую. Просто человек интересный, начитанный  и умный - отец Григорий. И кстати, без фанатизма, с уважением относится ко всем религиям. Честь и хвала ему за это
Проповіді отця Григорія (Мороза) дійсно справляють враження бо він говорить просто, часто накладаючи на проповідь  ситуації з життя мирської людини і порівнюючи їх з текстами Євангелія. Дійсно людина начитана і має що людям сказати.
Записаний

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Про віру
« Прочитано #476 : 16 Липня 2011, 21:18:59 »

Все я би хотів цю тему закрити,тому на таке відповідати не буду.[/quot
Я только "за" :frend
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #477 : 17 Липня 2011, 10:10:42 »

Впевнений. Святе Письмо таке в якому вигляді  воно існує трохи менше двох тисяч років було укладено і пояснено святими отцями Церкви Христової котрі не просто читали Біблію, а використовували слова Христа на практиці.  Затверджено Вселенськими Соборами де збиралися духовенство і християни з усього світу.
а підкажіть будьласка чому писання не всіх апостолів "одобрені" вселенськими соборами? хто вирішував що правильно а що ні? хто "створив" те християнство яке нам пропагуєте зараз. християнство це людське творіння.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Про віру
« Прочитано #478 : 17 Липня 2011, 15:23:32 »

Затверджено Вселенськими Соборами де збиралися духовенство і християни з усього світу

вибач але явно не з усього світу а щоб зрозуміти що за збрід там був - почитай все таки  Священный вертеп         http://lib.ru/HRISTIAN/ATH/TAKSIL/sacredde.txt

"   Клерикалы  очень  гордятся императором Константином,  а,  между прочим,
гордиться-то нечем.
     Перечислим  вкратце некоторые  подвиги  этого  императора.  Он  заколол
собственного  сына  Криспа, задушил  в  бане жену  Фаусту,  отдал  приказ об
убийстве своего двенадцатилетнего племянника Лициниана, который впоследствии
мог бы  потребовать отчета о том, как император избавился от его отца - мужа
родной сестры  Константина.  Вот  какую  милосердную  любовь  проявлял  этот
великий  святой  к  своей  семье  в  то  самое  время,  когда он  возглавлял
пресловутый Никейский собор, призванный выработать символ христианской веры!
     С  точки  зрения  простой  гуманности  этот  император  был  чудовищем.
Пруссаки, совершавшие, как всем  известно, преступления в  1870  году,  явно
уступают  ему  в жестокости. Во время войны  с франками (предками французов)
Константин с неслыханной свирепостью расправлялся с  пленниками: он  отдавал
их на растерзание диким хищникам, которых вела за  собой  его армия. К концу
жизни, истощенный, он пытался  подкрепить свои силы ваннами из теплой  крови
убитых для этой цели младенцев.
     Таков этот святой    "


проти теми ісламу на форумі я виступав не тому що ненавиджу мусульман

кожна релігія базується на ненависті до іншої - було би дуже дивно якби це було не так ! подумай сам і буде все зрозуміло ( при цьому не будемо враховувати гроші , владу і політику - а лише чисто релігію і тіпа віру у вказаного даною релігією бога-аллаха-друшляка-самогону )
« Останнє редагування: 17 Липня 2011, 16:02:52 від derevynka »
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Про віру
« Прочитано #479 : 17 Липня 2011, 23:21:00 »

бога-аллаха-друшляка-самогону
Я считаю себя человеком вне конфессий (в Бога верю),  но думаю, что не стоит так отзываться о Боге, ибо тем самым вы  унижаете чувства верующих людей, кои присутствуют на этом форуме.
Записаний