Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Про віру  (Прочитано 578775 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #400 : 14 Травня 2011, 10:04:01 »

Називають тему «Про віру» і шукають в ній все, що завгодно.

Окрім віри.
В тому то й річ що віру ми знайшли. А ви шукаєте релігію.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Про віру
« Прочитано #401 : 14 Травня 2011, 15:50:56 »

ось дали на роздум але я не в курсі що то все значить .  (просьба не зважати на назву і коментарі так як думаю що то не відноситься до відео )
 але саме головне що це напевне прояви віри у мусульман якоїсь гілки . інтересно хто знає ???

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=QAXVrM5ETSI" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=QAXVrM5ETSI</a>
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #402 : 14 Травня 2011, 16:46:36 »

від мене залежить МОЄ ЖИТТЯ І МОЯ ДОЛЯ !
Знайомтесь, шановні форумчани: derevynka — людина від якої залежить її ж життя і його ж доля.
Запитайтеся у цієї людини, якщо схочте, звичайно, чи настільки сильно його життя залежить від нього, що він може й сам себе зачав й народив??
Можливо зараз ця людина перебуває у безмежному вакуумі, де окрім нього самого на нього більше не впливають ніяки чинники.
Якщо так, тоді питань не може бути до нього ))

derevynka, ти б хоч троха думав, що пишеш!  :D
Відповідь від: 14 Травня 2011, 16:30:33
В тому то й річ що віру ми знайшли. А ви шукаєте релігію.
Якщо Бог (якого, ви до тепер вважаєте лиш дідусем з сивою бородою) забажає, то у Вас житті з’являться такі співрозмовники, що ви будете згадувати теперішні часи, коли Ви як хотіли перекручували слова і зміст сказаного людьми з іншою точкою зору, і шкодувати (м’яко кажучи) про це.
Тому, що ті співрозмовники дадуть Вам найкращий урок, який лиш може бути.
Можете заздалегідь подякувати Богу за це.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Про віру
« Прочитано #403 : 14 Травня 2011, 17:07:01 »

ти б хоч троха думав, що пишеш!

я завжди думаю що пишу . зачав і народив -

якщо же тобі треба розглянути теорію ймовірності то почитай книги які думаю все ще в наявності . якщо же ти не розумієш про що я говорю то тоді не соромся а йди вчитись . 
 тому по порядку : зачаття і народження - ймовірність що я міг бути народжений в інший день року є 1 з 365 , ймовірність що я міг бути народженний дівчинкою - 50% , ймовірність що я міг бути народжений в інший рік з життя моїх батьків є десь 1 з 45 .
 Це так для початку . також потрібно врахувати ЗАЛЕЖНІСТЬ того чи іншого ВИПАДКУ від подій і стану .
 Також для повної картини варто врахувати ЯКІСТЬ середовища .
 Тобто все це відносне .
 
 А ТЕПЕР САМЕ ГОЛОВНЕ :  людина яка не тратись сил і час на те щоб компостувати собі мозги якимось маразмом ( немає різниці як це називається ) живе так як вона хоче . і може так жити до того часу поки на неї не впливають ідіоти які чомусь думають що вони пізнали якийь бред седой кобили і всі повинні цьому слідувати . тобто замість того щоб дати людині самій вирішувати як вона повинна жити її починають годувати казками про сірих бичків , 70 целок в раю чи перетворення в тараканів 

 СПЕЦІАЛЬНО ПОВТОРЮ 

від мене залежить МОЄ ЖИТТЯ І МОЯ ДОЛЯ !
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #404 : 14 Травня 2011, 17:37:08 »

Доля людини залежить від самої людини і від Бога
Цитую святителя Ніколу Сербського
Цитувати (вибране)
Если под судьбой понимается слепая случайность или фатальность, Церковь решительно не принимает, отрицает существование такой судьбы. Церковь все обосновывает разумом, от разума и через разум. Она ничего не приписывает случайности или слепой фатальности, но все объясняет Промыслом всесильного и всевидящего Господа, исходящего из высшей целесообразности и характера тайных помыслов, чувств и действий человека. Само слово "судьба" происходит от слова "суд", в данном случае суд Божий.
...
В славянском тексте [Біблії] везде вместо слова "судьба" стоит "суд". И мы часто говорим: "Как рассудишь об этом?", что значит – "Как ты думаешь?".

Следовательно, судьба – это мысль Божия обо всем происходящем, но не такая пассивная и немощная, как человеческая, а активная и решающая. Кто-то собирался наутро поехать в ближайший город, но ночью настигла его смерть и перенесла в далекий небесный град. И говорят люди: такова его судьба. Кто-то полюбил девушку, а пришлось жениться на другой, опять говорят: судьба! Кто-то укрывался в тылу, но настигла его пуля в укрытии – судьба! Только судьба прозорливая, а не слепая, от Бога Мыслителя и Промыслителя, Который всему знает причину. Тот, кто говорит "слепая судьба", исповедует непонимание причины и смысла событий. Без милостивого и праведного Господа не происходит ничего.

Відповідь від: 14 Травня 2011, 17:31:28
І я так і не розумію чому Існував Старий Завіт і Зявився Новий?!
Якщо коротко, через Боговтілення
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Lana

  • Користувач
  • **
  • Карма +30/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 86
  • Останні відвідини:
    15 Серпня 2016, 22:26:57

    Звідки: Б.Хмельницького
Про віру
« Прочитано #405 : 14 Травня 2011, 17:58:31 »

З усієї Біблії я вважаю найважливішими слова Ісуса "По тому пізнають усі, що ви учні Мої, якщо будете мати любов між собою" Єв. від Івана 13-35.
Будьте добрішими....
Записаний

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Про віру
« Прочитано #406 : 14 Травня 2011, 20:45:20 »

Доля людини залежить від самої людини і від Бога

ха ха . і яким же чином залежали долі тих людей від бога , які жили в ті часи коли бога ще не створили   ???
Відповідь від: 14 Травня 2011, 20:39:36
По тому пізнають усі, що ви учні Мої, якщо будете мати любов між собою


тобто іншим уже можна не любити ?

я вважаю найважливішими слова Ісуса

можна взяти любі слова любої людини і ефект буде той самий .

краще за все варто спитати у чака чи є у нього віра ? і чи дійсно він впевнений що у він вірить , а потім попросити перевернути гору . результат на всі 100% передбачуваний але саме цікавіше що при цьому ми всі дружно прочитаємо слова з біблії , які типу віруючі талдичать без кінця АЛЕ НЕ РОЗУМІЮТЬ !!! :(  :(  :( 
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #407 : 14 Травня 2011, 22:38:48 »

ха ха . і яким же чином залежали долі тих людей від бога , які жили в ті часи коли бога ще не створили   ???
Люди залежали від обставин, які вони змінити були не в змозі. І тепер так є. Якщо Ви відкидаєте Бога, замість слова "Бог" читайте обставини непереборної сили, форс-мажор і т.д.
Записаний
When doctors differ who is to decide?

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Про віру
« Прочитано #408 : 14 Травня 2011, 23:06:28 »

непереборної сили, форс-мажор і т.д.

звичайно . але що робити тим у кого форс-мажору не було ? так би мовити типовий український селянин який жив на хуторі і не був ні в місті ні в сусідніх хуторах по причині відсутності форс мажору чи бажання ? і бога як не було так і не може бути по визначенню
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #409 : 14 Травня 2011, 23:23:31 »

але що робити тим у кого форс-мажору не було ?
Все одно доля людини тільки від самої людини не залежить. Залежить від оточення, від інших людей

так би мовити типовий український селянин який жив на хуторі і не був ні в місті ні в сусідніх хуторах
Сам факт народження і перебування людини в певній країні - то воля Божа. Своє народження і походження людина змінити не може
Записаний
When doctors differ who is to decide?

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Про віру
« Прочитано #410 : 14 Травня 2011, 23:50:23 »

Сам факт народження і перебування людини в певній країні - то воля Божа

угу . з таким же успіхом можна сказати що сам факт вбивства згвалтування катування і гопстопу - то є воля божа .  в оригіналі воно так і є - адже почитавши біблію є бажання лише вбивати різати і гвалтувати во імя бога .


нова віра

http://saltt.ru/node/9303
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Про віру
« Прочитано #411 : 15 Травня 2011, 00:50:26 »

з таким же успіхом можна сказати що сам факт вбивства згвалтування катування і гопстопу - то є воля божа .
Я тобі більше скажу: весь той бруд, що ти тут виливаеш на віруючих — теж Його воля. Хоча те, що ти робиш — значно гірше за вбивства, згвалтування, катування і грабіж.
Відповідь від: 15 Травня 2011, 00:31:58
можна взяти любі слова любої людини і ефект буде той самий .
ми тут вже стільки дали слів. І ти не останній за кількістю дописів.
А ефекту — чистий нуль.

Виходить, що ти помиляєшся.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #412 : 15 Травня 2011, 01:52:10 »

Якщо коротко, через Боговтілення
Для чого? Яка мета втілення. Хіба тобі потрібні свідчення того що над нами хтось є?!
Люди залежали від обставин, які вони змінити були не в змозі. І тепер так є. Якщо Ви відкидаєте Бога, замість слова "Бог" читайте обставини непереборної сили, форс-мажор і т.д.
Мене дивує що кожна релігія вваєає що тільки у неї правильний Бог.
Я тобі більше скажу: весь той бруд, що ти тут виливаеш на віруючих — теж Його воля. Хоча те, що ти робиш — значно гірше за вбивства, згвалтування, катування і грабіж.
З чого ви це взяли. Я чомусь впевнений що краще бути собою, ніж сліпо вірити не розуміючи в що і для чого?!
Виходить, що ти помиляєшся.
З чого це виходить цікаво?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Про віру
« Прочитано #413 : 15 Травня 2011, 03:59:54 »

Хоча те, що ти робиш — значно гірше за вбивства, згвалтування, катування і грабіж.

о  - та ти виявляється фанат чикатило ? готовий вбивати різати і гвалтувати тільки за те , що твій ідіотизм ніхто не хоче зрозуміти ??? може поки не пізно звернися до психотерапевта ?
 
 а якщо ти дійсно маєш таку віру - то давай тоді сам переконайся в цьому і не вішай народу лапшу на вуха . ось тобі біблія в поміч :

Бо істинно кажу вам: якщо ви матимете віру як зерно гірчичне (а воно дуже дрібне) і скажете горі цій: перейди звідси туди, і вона перейде, і не буде нічого неможливого для вас” (Мф. 17, 20).

і не старайся chuck нам тут перекручувати і доказувати що біблія не те каже чи то ми не так розуміємо . якщо ти віруючий то для тебе біблія закон ( хоч і ідіотський але закон )  . тому згідно даного докажи перш за все собі що ти маєш віру . а ми уже і так це зрозуміємо коли побачимо як наш карєр з твоєю допомогою переміститься ну хоча б на метрів з триста- чотириста в сторону голиня .
 
 так що chuck - хватить теревенити і переливати з пустого в порожнє . або ти маєш віру


прошу, без образ.
« Останнє редагування: 15 Травня 2011, 08:32:13 від romashkin »
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Про віру
« Прочитано #414 : 16 Травня 2011, 00:42:23 »

прошу, без образ.

та нема питань ! нехай chuck  докаже що у нього віра , а не просто базар гнилий
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Про віру
« Прочитано #415 : 16 Травня 2011, 07:51:45 »

та нема питань ! нехай chuck  докаже що у нього віра , а не просто базар гнилий
я впевнений, що у нього є віра. Але це до нічого його не зобов'язує. Він не повинен нам щось доказувати.

 Я взагалі дивуюсь, як віруючі хочуть доказати свою віру. Віру не можна доказати, як і не можна доказати будь-яке інше припущення. Докази мають базуватись на фактах, а фактів звісно ....
За таким принципом можна вірити і у народні  казки та легенди...
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Про віру
« Прочитано #416 : 16 Травня 2011, 11:51:40 »

Я взагалі дивуюсь, як віруючі хочуть доказати свою віру.

вони це зроблять згідно біблії -я якраз указав як вони це можуть зробити

За таким принципом можна вірити і у народні  казки та легенди

що вони успішно і роблять . просто через це ще страждають інші прямо чи опосередковано

ось ще одна нова віра

http://saltt.ru/node/9303
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина
Про віру
« Прочитано #417 : 22 Травня 2011, 18:13:53 »

Недавно інформаційні агент-
ства Європи поширили новину про
прийняття парламентом Угорщи-
ни нової конституції країни. Мова
в ній іде про те, що угорський
народ об’єднують «Бог і христи-
янство». За державою закріплю-
ється обов’язок захищати життя,
при цьому обумовлено, що життя
починається при зачатті. Фактич-
но, ця стаття конституції вводить
заборону на аборти. Окрім цього,
шлюб позначено в угорському
основному законі як союз чолові-
ка і жінки, що виключає визнання
так званих одностатевих шлюбів.
Ці факти багато хто розглядає як
удар по сучасних «європейських
принципах»  Вот молодцы не то что наши.
Відповідь від: 22 Травня 2011, 17:31:01
У нас уже тоже люди пробуждаются понимая опасность псевдоценностей http://ruh4serdec.blogspot.com/2011/03/blog-post_30.html

Відповідь від: 22 Травня 2011, 18:08:27

<iframe src="http://vkontakte.ru/video_ext.php?oid=-24401136&id=159874872&hash=d02928734e0c9e80&sd" width="607" height="360" frameborder="0"></iframe>
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Про віру
« Прочитано #418 : 23 Травня 2011, 13:21:00 »

Це аргумент проти євроінтеграції? А як же віра в Євроцінності? За що боролись, на те і напоролись.
Про суспільство, його цінності,  до чого треба пробуджуватись і за що, як Юлька казала,
 варто боротись, добре написано тут у темі на 18-й сторінці:
Суспільство давно вже зробило свій вибір і керується не Словом Божим (я зараз не про Біблію), а своїми суспільними законами. Законодавчі органи штампують ці закони пачками. От нехай суспільство саме собі і відповість на запитання, чи зайняте воно тим чим потрібно?

В нас з вами не має часу на те, що ходити, кричати і з кимось боротися: «не ходіть і не шукайте».

Повірте, для того, щоб здолати всі перепони на шляху до Царства Небесного потрібно дуже багато зробити. Тому Христос сказав: «Царство Небесне силою береться.» Але вся сила християнина зосереджена на боротьбі в своєму серці. Рятуючи себе, ти рятуєш цілий світ.
Записаний
Следи за контекстами!

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Про віру
« Прочитано #419 : 24 Травня 2011, 01:21:00 »



знищив
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія