Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Про віру  (Прочитано 578723 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #140 : 31 Жовтня 2008, 12:07:47 »

Ну тебе прорвало!!! :D
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Про віру
« Прочитано #141 : 31 Жовтня 2008, 13:14:18 »

Докторе, на що вказують Ваші цитування?
не думаю, що то вагомий аргумент ЗА чи ПРОТИ.

От станете Ви Нобелівським преміантом, то що Ваші особисті релігійні переконання мають в чомусь переконати інших? Не можна доказати чи заперечити те, про що не знаєш.

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #142 : 31 Жовтня 2008, 22:09:50 »

Дві тисячі мусульман перейшли у християнство
Патрік Барнс, що прийняв Православ'я, бувши англіканом, створив місіонерський англомовний православний портал, де говорить про православне сприйняття світу, вчення про життя та смерть, небезпеку екуменізму (!) http://www.orthodoxinfo.com/
Записаний
When doctors differ who is to decide?

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #143 : 31 Жовтня 2008, 22:19:00 »

файний сайт, але треба було вчити англійську в школі.  :pardon
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #144 : 31 Жовтня 2008, 22:26:20 »

Головне, факт! Але фактом також є, що Патрік Барнс належав до Англіканської Церкви, яка, як відомо, зберегла повноту Святих Таїнств! Навернення із безлітургійного протестантизму було би чудом, дійсно
Записаний
When doctors differ who is to decide?

яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
Про віру
« Прочитано #145 : 03 Листопада 2008, 10:19:54 »

newroman , все правильно, та я цитував Хорса і doktora. і не стверджував, а питав їх.
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #146 : 30 Грудня 2008, 22:55:21 »

Дві тисячі мусульман перейшли у християнство :horovod

Близько ста улемів Йемену звернулися до президента цієї країни Абдалле Салеху з проханням вжити заходи по запобіганню переходу мусульманського населення в християнство. “Президент, втрутіться, це ж тероризм!” - з такими словами ісламські богослови звернулися до глави держави.
Як повідомляє італійське щоденне видання “Джорнале” з посиланням на палестинську газету “Аль-Кудс аль-Араби”, тільки в старій частині Сани “за останній час дві тисячі мусульман звернулися до християнської віри”.
“Ви повинні узяти на себе релігійну і етичну відповідальність відносно відхилень, які зараз розповсюджуються в державі і які роблять замах на суспільство Йемену”, - мовиться в посланні богословів владі.
Автори документу також висловили незадоволення минулим в країні показом мод, а також молодими людьми, які під час народних гулянь танцювали з дівчатами, пише Релігія інтерфаксу.
Зустрічі християн для сумісної молитви в Йемені проходять в приватних будинках іноземців в строгій секретності, оскільки за законом цієї країни відхилення від норм шаріату карається стратою, відзначає видання.
http://logos.at.ua/news/2007-10-16-39

В ЮАР прошло самое массовое в истории страны православное крещение
30.12.2008
Сразу 42 представителя коренных африканских народностей зулу, тсвана и сото были крещены на днях в Тембисе, пригороде Йоханнесбурга.

Все крестившиеся - ученики местной школы Святого Афанасия, крестившие - сербские монахи, клирики Сербской православной церкви, возглавляемые митрополитом Йоханнесбургским и Преторийским Серафимом. Последние несколько лет они преподавали здесь катехизис.

Таинство состоялось в день памяти святого Амвросия Медиоланского и стало самым массовым принятием православия жителями ЮАР.

Информационное Агентство CNL-NEWS
по материалам: "Интерфакс-религия"   

http://www.cnlnews.tv/2008/12/30/christening/
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #147 : 13 Січня 2009, 17:34:37 »

«… в одном городе был судья, который Бога не боялся и людей не стыдился. В том же городе была одна вдова, и она, приходя к нему, говорила: защити меня от соперника моего. Но он долгое время не хотел. А после сказал сам в себе: хотя я и Бога не боюсь и людей не стыжусь, но, как эта вдова не дает мне покоя, защищу ее, чтобы она не приходила больше докучать мне. И сказал Господь: слышите, что говорит судья неправедный? Бог ли не защитит избранных Своих, вопиющих к Нему день и ночь, хотя и медлит защищать их? сказываю вам, что подаст им защиту вскоре. Но Сын Человеческий, придя, найдет ли веру на земле?»
(Лук.18:2-8)


В цій історії Бог показує нам не лише приклад наполегливості вдови. Якщо ви глибоко пороздумуєте над прочитаним місцем з Біблії, то зрозумієте, що ця жінка мала величезну віру, яку Ісус Христос ставить нам до прикладу. Саме віра в те, що вона досягне поставленої цілі, робила вдову такою наполегливою. Віра людини в те, що немає нічого неможливого, дає їй наполегливість, натхнення і впевненість в здійсненні поставленої задачі.
Дійсно, людина віри, яка живе в постійному спілкуванні з Богом і наполеглива у пошуку відповідей на виникаючі питання і проблеми, обов’язково стане переможцем в цьому житті. Вона неодмінно буде успішною і явить славу Божу на цій землі.
Будьте людиною, яка вірить Богу до кінця! Вірте йому в самих критичних ситуаціях і загрозливих обставинах. Вірте Йому, коли весь світ став проти вас! Вірте Богу скрізь і завжди!
Вірте, що його благодаті достатньо для того, щоб ви були успішні! Вірте, що Він не спить і не дрімає, Він ніколи не запізниться прийти вам на допомогу! Вірте, що Він любить вас і має ціль для вашого життя! Вірте, що ви потрібні Йому завжди, як улюблена дитина завжди потрібна турботливому батьку. Навчіться завжди вірити Богу, і нехай ваша непереможна віра буде твердою відповіддю на поставлене Ісусом запитання.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #148 : 13 Січня 2009, 22:27:16 »

Віра людини в те, що немає нічого неможливого
- це безглуздість. Немає нічого неможливого тільки для Бога

обов’язково стане переможцем в цьому житті. Вона неодмінно буде успішною і явить славу Божу на цій землі.
Знову Ви переходите до теології всезагального процвітання і успіху. Це НЕхристиянське вчення, небезпечна єресь. На жаль, я не можу назвати Вас сестрою у Христі, як не можу назвати християнами свідків і мормонів. Харизматія - це не християнство

Вірте, що його благодаті достатньо для того, щоб ви були успішні!
Все зрозуміло, Ваша мораль така: якщо ти не успішний, ти не віриш в Бога
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #149 : 13 Березня 2009, 17:41:01 »

Церква, в якій я служу, називається "Посольство Боже". Думаю, варто відзначити, що не лише моя, але кожна церква Божа є Його посольством, Його представництвом на цій землі. Відповідно, члени будь-якої християнської церкви - це Божі посли, тобто люди, які вже не живуть самі, а дозволяють Богу жити через них. Ми повинні в усьому являти Бога - так як Він любити, співчувати, змирятися, бути вірними.
Ми маємо постійно перевіряти, чи дозволяємо ми Богу жити через нас, проявлятися через нас. Чи не стаємо ми перешкодою для Нього? Ми повинні мати ті ж відчуття, що і Він, таке ж відношення. Ми повинні зробити все, щоб тільки Христос жив і діяв через нас на землі!
Цього можливо досягнути лише вірою. Вірою ми можемо побачити, що Христос в нас. Коли людина вперше приходть до Бога в молитві покаяння і говорить йому: "Господь, увійди в моє серце!", вона нічого не бачить своїми очами, але вона вірить, що Бог прощає її гріхи і входить у її серце.
Точно таким же чином потрібно повірити, що Христос в нас, що тепер ми живемо Ним. Своєю вірою дозвольте Богу думати в вас. Дайте Йому знати, що вже не ви живете,  а Він.

"...и уже не я живу, но живет во мне Христос. А что ныне живу во плоти, то живу верою в Сына Божия, возлюбившего меня и предавшего Себя за меня".
(Гал.2:20)


Апостол Павло жив вірою. Вірою він являв Бога, Який спершу явив Себе через Ісуса Христа.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #150 : 13 Березня 2009, 21:52:16 »

члени будь-якої християнської церкви - це Божі посли
не посли, а народ Божий. А Ви з Проповідником - посли від бога, яким собі його уявляє Аделаджа.

Якщо ви посли від Триєдиного Бога, де ваші вірчі грамоти (letters of credence)?
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #151 : 20 Квітня 2009, 16:47:20 »

Іноді так буває, що віра будь-якої людини перестає діяти, так неначе її щось паралізує. Скільки б не молився і не чекав рішення, відповідь не приходить.
Що ж може паралізувати віру?
1.   Непрощення.
2.   Лицемірство. Лише щира людина може мати правильну мотивацію.
3.   Багатослівність.
4.   Відсутність плодів.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Про віру
« Прочитано #152 : 20 Квітня 2009, 18:23:01 »

Juli,перепрошую може не зовсім в тему,але я десь тут прочитав про успішність.Скажіть будь-ласка в Ваші церкві дають десятину?
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #153 : 20 Квітня 2009, 20:45:49 »

Так, але це питання особисто кожного. Це ніхто не котролює.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #154 : 20 Квітня 2009, 22:44:30 »

>> Це ніхто не котролює.  =))
19 січня 2007 року Juli прямо мене спитала про зарплату  :)
Я відповів, що мені вистачає  :)
Відповідь від: 20 Квітня 2009, 22:22:17
Пастори з ПБ, які співають хвалу Сандею, уподібнюються журналамерам, що пишуть на замовлення. Наприклад, пастор з Івано-Франківська, пастор з Київської області (їх листи на захист Сандея вже видалено з сайту InVictory) та багато інших.
Відпрацьовують зарплату, що надходить від "центральної церкви". Дуже шкода цих людей, бо живуть на одну зарплату, десятини не вистачає, бо місцеві громади маленькі, а люди бідні. Частина пастви віднесла свої гроші в Ліонебанк (http://forum.kalush.info/index.php?topic=650.msg37861#msg37861) або в Кінгз Кепітал. Пастори звичайно мали свій процент від угод, але халява сі скінчила. Пастирі "добрі" підстригли своїх овець, але при кожній нагоді сурмлять, що життя покладуть за них. Варто було подивіться на підпис одної з учасниць форуму. Більшість пасторів заробляти своєю працею не здатні (я не маю на увазі пастирський труд - він має мати винагороду), а звикли жити від "годівниці" або спекуляціями на ниві сіткового маркетингу, фондового ринку (FOREX - шансів 0), інститутів сумнівного інвестування (ІСІ), пайових інвестиційних факів (ПІФ), шахрайських консалтингових і тренінгових компаній і т.д. При цьому заявляють, що працюють на ниві Божій.

http://forum.kalush.info/index.php/topic,650.msg31966.html#msg31966
http://forum.kalush.info/index.php/topic,1065.0.html

Апостол Павло попереджав про подібних хижаків і шахраїв:
"Бо я знаю, що як я відійду, то ввійдуть між вас вовки люті, що отари щадити не будуть..."
(Дії 20:29)
"Із вас самих навіть мужі постануть, що будуть казати перекручене, аби тільки учнів тягнути за собою..."
(Дії 20:30)
"А люди лихі та дурисвіти матимуть успіх у злому, зводячи й зведені бувши."
(2 Тим. 3:13)
"Настане бо час, коли здорової науки не будуть триматись, але за своїми пожадливостями виберуть собі вчителів, щоб вони їхні вуха влещували. Вони слух свій від правди відвернуть та до байок нахиляться."
(2 Тим. 4:3,4)

Стосовно "годівниці"... Народившись від Бога, деякі пастори і служителі ПБ продають своє перворідство Сандею за сочевичне вариво, як це було з Ісавом. (Буття 25:29-34).
Я про це вже казав. Відповіді не отримав. Значить, Слово Боже потрапило в ціль
http://forum.kalush.info/index.php/topic,25.msg32407.html#msg32407
Записаний
When doctors differ who is to decide?

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #155 : 21 Квітня 2009, 08:03:31 »

 :D макс а священник з студінки інший?? а бігун інший???? чи загірський священник??? їздить в церкву на бесі і не встидається.  ПБ хоч більш винахідливі. :=)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #156 : 21 Квітня 2009, 09:10:39 »

Звичайно що є такі що теж служать двом панам, але хоч не хваляться тим і не роблять то основою своєї релігії.
Відповідь від: 21 Квітня 2009, 09:09:46
Та і з твого сарказму випливає, що ти сам не вважаєш їх добрими пастирями. Чи не так?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


NetomaN

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +23/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 113
  • Останні відвідини:
    01 Жовтня 2016, 23:43:05

    Звідки: Калуш
Про віру
« Прочитано #157 : 21 Квітня 2009, 11:35:10 »

 :D макс а священник з студінки інший?? а бігун інший???? чи загірський священник??? їздить в церкву на бесі і не встидається.  ПБ хоч більш винахідливі. :=)

Вони всі не православні  :=) :D :P

П.С. марне діло осуджувати священників, ви ж не йдете до священника коли ви в церкві у них буде своя нагорода.
Записаний


Кітка_Проня

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1027
  • Останні відвідини:
    20 Жовтня 2014, 15:37:10

    Звідки: Львів
Про віру
« Прочитано #158 : 21 Квітня 2009, 13:12:48 »

Вони всі не православні
типу, якшо не правослвні, то все з ними ясно?  :duvno
Записаний


изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?

NetomaN

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +23/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 113
  • Останні відвідини:
    01 Жовтня 2016, 23:43:05

    Звідки: Калуш
Про віру
« Прочитано #159 : 21 Квітня 2009, 13:54:06 »

Кітка_Проня я пожартував  :frend
Записаний