Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 22 дні

Автор Тема: Про віру  (Прочитано 582709 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Про віру
« Прочитано #1340 : 20 Січня 2015, 19:05:53 »

Я от не розумію слів: "якщо віра ваша буде хоч з макове зернятко, то дано вам буде, що просите. Якщо скажете горі рушити -  то вона рушить". Може ті, що моляться за Україну не вірять у мир? Тим більше, кажуть, що молитви у час посту має більшу силу. Бо у цей час ми більше приділяємо часу духовному, менше розвагам чи мирському. Чи у словах з Біблії є ще якийсь таємний смисл? :( І взагалі чи є така ВІРА у когось окрім Бога чи Христа? А може то не слова "віра" мало бути написане (наприклад, помилка перекладу)? Може - самонавіювання чи творення образу бажаного? Чи наприклад - По самогіпнозу і дано вам буде? Таким чином наприклад виліковуються від деяких хворіб чи позбавляються шкідливої залежності. Чи може мало віри тисяч людей, що хочуть миру? Треба їхні дії. Тоді мало би бути  - По діям вашим воздасться вам? Що саме я тут не розумію?
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #1341 : 20 Січня 2015, 21:24:35 »

Слова Ісуса Христа тут мають образний зміст звичайно. Є два схожі вірші в Єванг. від Матф. і Луки Матф. 17,20 і Лк. 17,6. В одному згадується гора в іншому смоковниця.
В Біблії, а точніше Євангелії немає словосполучення "макове зерня", тоді дійсно було би незрозуміло.
Є "гірчичне зерня", а це пояснює, як ви кажете, "таємний смисл". З маленького гірчичного зерня може вирости велике дерево. З макового зерня одне маковиння..  Зміст в тому, що проста чиста віра може дати великі плоди і творити великі справи.
« Останнє редагування: 20 Січня 2015, 21:43:07 від newroman »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:06:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #1342 : 20 Січня 2015, 21:30:32 »

Яким чином пояснює?
Гірчичне зернятка більше за макове.
Махаріші також казав,  що спільна молитва (медитації) може зупинити всі війни. Може просто замало людей моляться?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
Про віру
« Прочитано #1343 : 20 Січня 2015, 21:42:57 »

На Бога надійся але й сам ну ви короче в курсі.Непогано можуть тут помогти багатотисячні мітинги з вимогою припинення війни і дипломатичним рішенням.Але видко молитися то більше ймовірно. Бо не дадут вже нахаляву чаю і пиріжків .Ті спонсори шо давали вже свого добилися.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2024, 11:31:18

    Звідки: пр. Л.Українки
Про віру
« Прочитано #1344 : 20 Січня 2015, 21:50:25 »

на мітинги прийдеться в Москву їхати.  ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:06:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #1345 : 20 Січня 2015, 22:06:14 »

Ну так, бо
але і на то певно якісь аргументи знайдуться.
Відповідь від: 20 Січня 2015, 22:04:42
Але Україна в особі Порошенка вже і так напідставляла щік. Видно не йде у грі з дідьком така стратегія.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
Про віру
« Прочитано #1346 : 20 Січня 2015, 22:07:37 »

їдь .Чи ти миру не хочеш.
Тіки москалів насилу руський мір ніхто не заставляє захищати.А лядьська жидо масонська влада вже і відступне придумала за життя .Хоч жити не хочеш вбивати плати 300 тисяч .Не маєш то дохни бо х..ті вже мало просто красти.Як до деяких тут ше не дойшло шо не там ворогів шукают. За людей треба боротися за їх життя а не за землю .Бо та земля буде кожному різна .Бандюкам шахти і заводи донбаські а бідоті два метра.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2024, 11:31:18

    Звідки: пр. Л.Українки
Про віру
« Прочитано #1347 : 20 Січня 2015, 22:40:20 »

Хоч жити не хочеш вбивати плати 300 тисяч .
Шта?

За людей треба боротися за їх життя а не за землю .
Там, на території яку окупувала Росія є люди, патріоти України. Чи показати фото з мітингів за Україну в Днецьку. Чи показати фото, як знущаються з патріотів на територіях окупованих русофашистами?


Мантра про бандюків, які захопили шахти заводи нагадує гасла більшовиків.  :facepalm:
Відповідь від: 20 Січня 2015, 22:20:15
а взагалі, як відомо
Цитувати (вибране)
You were given the choice between war and dishonour. You chose dishonour, and you will have war.
Winston Churchill

Відповідь від: 20 Січня 2015, 22:28:21
Що саме я тут не розумію?
Взагалі в релігії не оперують поняттями розумію - не розумію в класичному визначенні.
Тільки вірю.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #1348 : 20 Січня 2015, 23:57:37 »


Найголовніше для нас – це навчитися терпінню і смиренню. Смиренністю ми переможемо всіх демонів, а терпінням переможемо пристрасті, які нападають на наші душу і тіло. Просячи в молитві смирення, ми просимо, щоб Бог допустив якійсь людині нас упокорити. Смирення і любов до ворогів не прийдуть самі собою. Їх треба виробляти, правильно переносячи всі докори і приниження.

 Один священик, який втомився слухати "відмазки" про те, чому люди не ходять до церкви, написав наступне:
Кілька причин, за якими деякі люди не вмиваються:
1. Тому, що мене змушували вмиватися в дитинстві.
2. Тому, що мене не вчили вмиватися в дитинстві.
3. Ті, хто вмиваються - лицеміри - думають, що вони чистіші інших.
4. Не можу вирішити, яке мило краще.
5. Колись я вмивався, але потім мені це набридло.
6. Я вмиваюся лише по великих святах - на Різдво і Пасху.
7. Ніхто з моїх друзів не вмивається.
8. Почну вмиватися, коли стану старим і брудним.
9. У мене немає часу на вмивання.
10. Взимку вода дуже холодна, а влітку дуже тепла.
11. Не хочу, щоб на мені заробляли виробники мила.
12. Я миюся в душі (гра слів, хто зрозуміє)
13. Все мило однаково миє. Різні сорти мила придумані шахраями в білих халатах.
14. Усі війни в світі через мила.
15. Всі сорти мила мають свої недоліки. Я миюся трьома милами відразу. Бо тільки таке поєднання мил правильне.


Коли стикаються два камені - висікаються іскри. Але коли один предмет м'який, навіть якщо він зіткнеться з жорстким - ніяких іскор не буде. Так і з людьми. Смиренна людина - м'яка. Під час зіткнення вона відступає, завдяки чому вдається уникнути біди.
Старець Паїсій Святогорець

Чим більша любов, тим більше терпінь в душі, чим повніша любов, тим повніше пізнання, чим гарячіша любов, тим палкіша молитва, чим досконаліша любов, тим святіше життя.
Преподобний Силуан Афонський

Якщо ви страждаєте від несправедливості нехорошої людини - вибачте її, а то буде дві нехороші людини.
Блаженний Августин

Люби більш мовчати, ніж говорити: від мовчання розум зосереджується в собі, від багатослів'я він впадає в неуважність.
Преподобний авва Ісая

Якщо ви хочете в цьому житті спробувати все, спробуйте бути добрим, чесним і незіпсованим.

Нехай про нас говорять погано. А ми постараємося робити добре.
Преподобний Серафим Вирицький

Норма стосунків із нашими близькими - прощати без кінця, оскільки ми самі нескінченно потребуємо прощення.
Священик Олександр Єльчанінов

Хай з любов'ю все робиться у вас!
1 Кор. 16:14

Нас наближають до Бога скорботи, труди і немочі; не нарікай на них і не бійся їх

Церква - це не зібрання святих, а натовп грішників, що каються.
Преподобний Єфрем Сирін

Біблія вміщує в собі більше ознак достовірності, ніж уся світська історія.
Ісаак Ньютон

Якби за кожен наш гріх нам на голову падала цеглина, то за тиждень би від нас залишилася піраміда Хеопса.

Будеш молитися за інших, а за тебе все небо буде клопотатися.
Святий праведний Іоан Кронштадтський

Віра полягає в тому, що ми віримо всьому, чого не бачимо, а нагородою за віру є можливість побачити те, у що ми віримо.
Відповідь від: 20 Січня 2015, 23:50:23
"Якщо людина щиро благає і не отримує просиме - значить Господь готує їй більше й краще, ніж вона просить."
Святитель Іоан Золотоустий
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1349 : 03 Листопада 2015, 03:26:16 »

 :=) 

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:06:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #1350 : 03 Листопада 2015, 07:28:02 »

Є ще буддизм ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1351 : 03 Листопада 2015, 18:02:09 »

Є ще буддизм

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=bnk3RtqKQ38" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=bnk3RtqKQ38</a>

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:06:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #1352 : 03 Листопада 2015, 19:02:06 »

І яке то має відношення до буддизму?

Якщо Ти маєш інші погляди чи переконання, то навпаки повинен з повагою ставитися до інших людей з переконаннями.

Якщо нав'язуються - ставити на місце.
Але тупо бути переконаним, що лише Твоя думка правильна.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1353 : 03 Листопада 2015, 19:40:08 »

А я так і роблю - головне , щоб за мій рахунок не будували різню куйню в містах і селах , а потім ще й сміялись чи обзивали мене . Чи ще гірше - щоб потім бігали по судам доказуючи що я не розумію їхній "святий" ідіотизм . У кожного в голові каша , але не треба з нею бігати по світу .
 А коммент взагалі то якраз про це і був . І як це не дивно , у ньому не було  ніякої неповаги чи ненависті .

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1354 : 05 Листопада 2015, 15:27:55 »

Ва вєкі веков слава уроду і лайну , яке закликає убивати українських людей   :towall    :towall     :facepalm:    :facepalm:    :ganba    :ganba   


http://www.patriarchia.ru/db/text/4262369.html

Це ж що за бл..ські вірующі єврейського бога  і прихильники цього мацковського лайна , які настільки  тупі , що ще й це лайно розважають , замість того , щоб злити в унітаз НАВЄКІ ВЄКОВ ?
« Останнє редагування: 05 Листопада 2015, 18:43:41 від ББА »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:06:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #1355 : 05 Листопада 2015, 15:40:51 »

слава убивцю
такого в укр.мові нема ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Про віру
« Прочитано #1356 : 16 Грудня 2015, 14:11:14 »

Вичавлюючи Москву по краплині

Революція гідності і згодом російська окупація частини українських територій виразно розмежували релігійне середовище України за критерієм ставлення до процесів національного державотворення. Колабораціоністська зорієнтованість УПЦ (МП) Уся дипломатія митрополита Онуфрія, як у статусі місцеблюстителя Київської кафедри, так і предстоятеля УПЦ (МП), лімітована єдино координатами "русского мира". Для нього "духовна єдність братніх українського і російського народів" — доконаний факт. Відповідно, збройне вторгнення російської держави на Донеччину і Луганщину церковний ієрарх схильний називати "братовбивчим протистоянням", "громадянським конфліктом", "розбратом та ворожнечею", "зіткненням інтересів Заходу та Сходу" тощо. Митрополит Онуфрій свідомий противник визначеного державним керівництвом України зовнішньополітичного курсу на євроінтеграцію...


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Вчора в 22:41:49

Про віру
« Прочитано #1357 : 16 Грудня 2015, 15:05:10 »

розмежували релігійне середовище України
на мою думку , а я не претендую на світове визнання , фарисейство існує в кожній релігії , чи то УПЦ (МП) , чи УПЦ(КП) , чи УГКЦ , тому що віра і релігія то дві різні речі . Віра це твоє ставлення до Бога , а релігія (церква) це інструмент пропаганди направлений , в першу чергу , на формування покірності релігійного електорату. Тому я не бачу особливої різниці яка з церков закликає вбивати ,в цей момент  вони блище до біса  ніж до Бога.
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Про віру
« Прочитано #1358 : 16 Грудня 2015, 21:00:39 »

Цитувати (вибране)
"Тому я не бачу особливої різниці яка з церков закликає вбивати ,в цей момент  вони блище до біса  ніж до Бога. "
  Хтось там  колись сказав ;) "Релігія-опіум для народу".Можна лише підтвердити.Це ще один із способів упокорювати рабів.
Записаний

Gorilla

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 9
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2015, 17:06:10

    Звідки: Калуш
Про віру
« Прочитано #1359 : 19 Грудня 2015, 14:04:43 »

Віра і релігія це зовсім різні речі. Релігія спотворює розум, віра ж дозволяє пройти всілякі перешкоди.
Записаний
І чужому научайтесь,
Й свого не цурайтесь.