Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Глобальне село. Світ в якому ми живемо. Їжа для роздумів.  (Прочитано 319302 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Так-так.
Відсосіть тепер у свохо пахана.
Якби він не почав війну і не забрав Крим - все б було як було до того.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27


Сагласен , але життя показуе , що саме вам наглосакси тепер по губам водять  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:02:46

    Звідки: Льондон

ти дивись . зразу видно , що ти уже все це як мінімум на своїй шкурі попробував . Кажен наглосакси до цього часу лише кацапам водили   по губам  :o   Тепер розумію , чому так хйло хоче встать с калєн      :D   

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27


<a href="https://www.youtube.com/watch?v=ay-H-3IzMl8" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=ay-H-3IzMl8</a>

Почему ББА ненавидят Россию ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:02:46

    Звідки: Льондон

величезна помилка . Я НЕ НЕНАВИДЖУ кацапію  - я там жив і просто по рюцкє кажуть "брєзгую і прєзіраю" те ватне лайно , яке живе в гівні і при цьому обсирає і ненавидить Європу і Америку ( і всі ті країни , які живуть краще за кацапію ) .

Ось краще послухай розумну людину , яка дуже чітко і правильно висловила мою думку

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=rjd2ffmgANs" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=rjd2ffmgANs</a>

Джохар Дудаев о России

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:02:46

    Звідки: Льондон

Российская пропаганда пытается разжечь ненависть к украинцам в США

Российские и пророссийские СМИ и интернет-тролли подхватили новость о, якобы, АТОшнике из Винницы, который наехал на толпу протестующих накануне в Миннеаполисе. К нашему величайшему сожалению, ряд украинских и западных СМИ также растиражировали данную новость, так и не удосужившись проверить источники.



+

Loghinov said Bogdan Vechirko came to the United States from Russia when he was 4 years old and met Liudmila in Minnesota.



====================

питання . коли у світі уже буде чітке розуміння що рюцкє - це значить гівно і ще до того тупо пи.дливе  ?

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27


Ситуація по Скрипалям   :prapor:

питання . коли у світі уже буде чітке розуміння що наглосакське - це значить гівно і ще до того тупо пи.дливе  ?
  :D
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:02:46

    Звідки: Льондон

Ситуація по Скрипалям 


точно . ватне лайно на весь світ нагло бреше що вони "паєхалі сматрєть на шпілі вілі" причому на лєвих документах і працюючи на кгб ( яким взагалі не дають виїзду ) . Добре що ти теж розумієш наскільки ватнікі кончєні

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:02:46

    Звідки: Льондон

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ти не чув?
Ми не вмієм аналізувати  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27


Ви замiсть весьолих картiнок , первоiсточнiк давайте , на парканi ще й не таке малюють  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:02:46

    Звідки: Льондон

Ми не вмієм аналізувати


та лєсіпєд не мій , я лише запостив кортінку . ось тут можна паркани подивитись   



https://www.instagram.com/p/CBWYI7Ap7nc/

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27


Річ Посполита за нами плаче навзрид!!!

https://expressbydgoski.pl/atak-na-tle-narodowosciowym-w-grudziadzu-33latek-strzelal-z-broni-gazowej-do-ukraincow/ar/c1-15024794

Цитувати (вибране)
33-летний призывал, в частности, украинцев покинуть Польшу
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:02:46

    Звідки: Льондон

The Real Reason Barack Obama & Michele Lost Their Law License

Oct 18th, 2012,

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Кацапським піхвинцям аби лиш влаштувати за бугром диверсію. А як не влаштувати , то бодай потішитися і роздути у себе.

То ж круто, коли не вони одні в гамні   :good
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:02:46

    Звідки: Льондон

я чесно кажучи не розумію їх АБСОЛЮТНО . адже в тій же гейропі і пєндосії ці самі чинуші і фанати рюцкє гівноміра тримають сімї бабло бізнес , або хоча б їздять на відпочинок . Я ще розумію тих мудаків , які дальше свого зажопінська ніколи в житті не можуть виїхати - тому вони па старіннай рюцкє традициє ненавидять хахлов чурок пєндосов гєйропцєв і тд 

зі . відносно посту Тада . Самий прикол що якраз зараз на тій "народнай рєспублєкє сієтла" почалась повна сегрегація ( тобто расизм )  :=)   а про те  , як вони клянчать жратву чи вимагають від торговців "дєліцца" - це просто супер классика     :=)

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27


Кацапським піхвинцям аби лиш влаштувати за бугром диверсію. А як не влаштувати , то бодай потішитися і роздути у себе.

То ж круто, коли не вони одні в гамні   :good
Тотiй фотцi вже 6 рокiв . :D Але ваша тупа ненависть , яку вам сформували , затьмарюе мiзки для розсуду i аналiзу . Ви крiм
рюцкє гівноміра тримають сімї бабло
не бачите i не усвiдомлюете , хоча я вам вже давно казав , що у суспiльств зформувалось прагнення до соцiальноi справедливостi , тому що розрив мiж багатими i зверхбiдними постiйно збiльшуеться . От i кучкуються довкола важдя пралетарiата .I справа не в расизмi i цiльованих мештах , справа набагато глибша . Елiти не бажають зменшувати своi доходи i будувати соцiально-спрямовану державу ( доступна медицина , доступна освiта , доступне житло ). Все що дала англосаксонська демократiя людству це кабальнi доступнi кредити , за якi людина повинна все свое життя пахати i не дзявати .
А те що у них негри скачуть , так то тому що не маскалi  :P бо  не отримали , на вiдмiну вiд вас , нормальноi освiти , бо пiд час пандемii не отримали медичноi домоги i мерли як мухи , от i скачуть по вулицях , що з них взяти  :-[ я таких i не в америцi видiв  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 13:02:46

    Звідки: Льондон

се що дала англосаксонська демократiя людству це кабальнi доступнi кредити , за якi людина повинна все свое життя пахати i не дзявати


ще раз повторю - бо бачу , що ти чомусь нічого не можеш запамятати . мої баба з дідом х.ярили в колгоспі за трудодні , а мої батьки пахали на роботах і ще після роботи гаратали на городах і тд . Коли я це розказую "нещасним англосаксонам які пашуть як негри за кредити " - то вони думають , що я чешу якусь ватну чушь


А те що у них негри скачуть , так то тому що не маскалi   бо  не отримали , на вiдмiну вiд вас , нормальноi освiти , бо пiд час пандемii не отримали медичноi домоги i мерли як мухи , от i скачуть по вулицях , що з них взяти   я таких i не в америцi видiв

мені дуже смішно читати як якийсь Тад , сидить у себе на зажопінську і розказує як бідують негри з пєндосії і англосаксії . тому просте питання : а чому це негри не бажають чухнути на скрєпну кацапію ? ну коли уже до тебе хоч трохи розуму повернеться ? я розумію , що у порівнянні з кацапами ти є гігант міслі і ваащє вумний хахол , але писати повну 4уєту про негрів ( і при цьому жити на зажопінськах ) - то це уже перебор

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь