Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Глобальне село. Світ в якому ми живемо. Їжа для роздумів.  (Прочитано 319061 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Дослідження: У Східній Європі не повертають єврейську власність

Кілька країн Східної Європи досі не виконали міжнародні зобов'язання щодо реституції майна євреїв, засвідчило дослідження. Європейські чиновники закликали країни-членів ЄС провести "остаточну реституцію".

Приховано: Показати
http://www.dw.com/uk/дослідження-у-східній-європі-не-повертають-єврейську-власність/a-38616362

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Во время войны полька Анна Пухальская, мать пятерых детей, в течение 17 месяцев спасала в вырытой под полом яме пять евреев, среди них шестнадцатилетнего Феликса Зандмана.

Она рисковала каждую секунду. Если бы тайник обнаружили немцы, то вся семья Пухальских была бы уничтожена, а то и сожжена вся деревня. Соседи говорили: «Пани Пухальская берет слишком много хлеба… Зачем ей так много хлеба? Не такая уж большая у нее семья». Поэтому ей приходилось добывать хлеб тайком, то в одном месте, то в другом, чтобы никто не видел. Некоторые соседи прямо говорили: «Пухальская прячет евреев». Но почему-то не пошли в гестапо.

Спасенные выжили. Феликс Зандман закончил Сорбонну, стал крупным ученым-электронщиком и бизнесменом, миллиардером. Его концерн «Вашей» имел подразделения в 27 странах мира.

26 июня 1986 году Анна и ее муж Ян Пухальский были признаны Праведниками народов мира; 19 октября 1987 года были признаны Праведниками и их дочери –  Ирена, Кристина и Сабина.

Зандман сказал про Анну Пухальскую: «Она рисковала не только своей жизнью, но жизнями своих детей. И не пять минут, а 17 месяцев. 24 часа в сутки. Ужас…. Анна Пухальская была ангелом. Обычные люди таких вещей не делают. Нормальные люди не подвергают своих пятерых детей смертельной опасности. Она была ангелом».

Однажды на пресс-конференции в Израиле молодая журналистка задала Феликсу Зандману вопрос. Вопрос невыносимый: «А Вы могли бы вы пойти на такой риск ради них?».

Я не знаю, долго ли Зандман размышлял над ответом, были ли слезы на его глазах.

Он ответил честно: «Если бы я был женат, имел пятерых детей… то, скорее всего – нет».

И он неподсуден. Мы не ангелы.

Автор: Юрий Табак

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=ppAbxl8qLRM" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=ppAbxl8qLRM</a>


 :D      :D   


<a href="https://www.youtube.com/watch?v=f48S1oggCGg" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=f48S1oggCGg</a>

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27


от видиш як вони зустрiчаються то нормально , як росiйський посол то скандал . Проблема з подвiйними стандартами http://www.bbc.com/russian/features-39139790

Генпрокурор США Сешнс – в центре скандала из-за встреч с послом России
I не рiвень посла займатись похвальством  :-[
У наглосаксiв з адекватнiстью проблема  ;)

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

У наглосаксiв з адекватнiстью проблема


Проблема не в тому  , що хтось з кимось зустрічається ( любовь панімашь )  , проблема в тому , що про ці зустрічі ніхто ніде не пише , як це робить Макфол ( в масковцкаму камсамольцю чи хоча би написати в фбр чи в фсб відповідно ) .

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27


Интересно, а есть русские аналоги вышиватников - лапотники, например, или косоворотники? Ватников не предлагать - это совсем не то. Я о свидетелях Гипербореи, первогорода Аркаима, 500-летней войны с жидомасонами (включая династию Романовых и большевиков), а также носителей исконно славянских гаплогрупп и прочих копателей морей и океанов.
И чтобы визуализация была... И массовость... Представьте новость: "Мухосранчане сплели самый большой в мире лапоть!". Или  так: "По городам и весям России прошёл Косоворотый марш. Всем миром уважили русский генетический код". :D
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Тут ось цікаве питання до цього часу залишилось - А ХТО ТАКІ ЦІ РЮЦКЄ ? А дальше уже можна про фінскі лапті і косоворотки , чи китайські пельмєні говорити .



=====================

Нет никаких "русских" !!!  Есть: мерю, мокшу, эрзю и  вепс (мордва), мари, мари-эл,  чухня,  ханты, манси, эвенки,  ненцы, буряты, юкагиры (одул - иркин азуу),  татары, чуваши, ингуши, адыги (черкесы),  чечены, эвенки, тыва, самоеды,  тунгусы, лопари, мещера, остяки,  уйгуры, мурома, весь, тыва, чудь,  пермь, ямь, сосолы, комь, чуваши,  якуты, алеуты, чукчи, коряки,  удмурты, ительмены, нанайцы,  карелы, калмыки, нганасаны хакасы,  ойроты, цины, дауры, солоны,  (а кириков осталось всего 8 человек,- остальные 120 записались «русскими»)  торгоуты (потомки кереитов)  ... всего около 160 несалвянских народов.  "Русские" - это их общее название.  И нет в России "русской федеративной республики".  Нет в России административной единицы  где живут так называемые "русские".  Татарстан есть, Дагестан есть, а "Русскиестан" – нету .



ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

За что русского человека так не любят?    :o

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27


<a href="https://www.youtube.com/watch?v=ne3f6UvVe78" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=ne3f6UvVe78</a>
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Продовження історії " За что русского человека так не любят?"


<a href="https://www.youtube.com/watch?v=Lhl6oe742IM" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=Lhl6oe742IM</a>

sokol

  • Старожил
  • ****
  • Карма +12/-23
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 320
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2018, 13:08:45

    Звідки: Пушкіна

Ти розповідай все по порядку.
Той росіянин - повна копія тебе. Як ти всюди пишеш вата, х**ло, возвишуєш українців так і він. Ну і дістав обратку. Так само як твої друзі спочатку нападають, а потім відхвативши питають: "а нас то за що".
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=HY_OlmqM-nU" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=HY_OlmqM-nU</a>
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Той росіянин - повна копія тебе. Як ти всюди пишеш вата, х**ло, возвишуєш українців так і він.


Ти дивись . Напевне ти правий . Адже це я приповз за тисячі км в бахатіє райони краснаярска чі магадана і почав там вбивати вату заради якогось рюцкава міра , це я постійно кричу , що "жіть мєшают разніє чуркі , урюкі , чухонці , асла.оби , бульбаші , ускаглазіє , хахлі , малдавашкі , піндоси , гейропці , нагласакси , чічі"  ( але під час якоїсь алімпіяди готовий тих же чеченців цєлавать з криком "рюцкіє впірьод" і "всєх парвьом" ) ,  це я вимагаю щоб прєзідєнт па клічкє хйло "сбросіл ядерную бомбу чтобі всє баялісь і уважалі вялічіє" . Ну не дивно , що потім обратка прилітає . Ось і мексиканці ( які на туристів дивляться як індуси на святих корів ) уже не витримали одного такого  "вялічія рюцкава міра" і вирішили трошки його "обробити" .    :o

sokol

  • Старожил
  • ****
  • Карма +12/-23
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 320
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2018, 13:08:45

    Звідки: Пушкіна

Бобіку зрада. В калуші випускають продукцію з двоголовим орлом.  ;)  Що ти тепер робитимеш?  :=)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27


Тут питання не чия то курка , а тому що двоголова , як любить ганчувати ББА  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Тут питання не чия то курка , а тому що двоголова , як любить ганчувати ББА

А ти краще згадай у якому констекті я цю двохголову курку згадую . Хоча де тепер та імперія ? Те саме буде з кацапською .

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

стара фотографія . Суть до цього часу не змінилась  :)

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27


Патріотизм – це любити своє і поважати чуже. Найяскравіші цитати Любомира Гузара
http://www.galka.if.ua/patriotizm-tse-lyubiti-svoye-i-povazhati-chuzhe-nayyaskravishi-tsitati-lyubomira-guzara/
Я знаю, що багато людей розчаровані тим, що Майдан не приніс швидких змін. Але питання, швидко або повільно ми рухаємося, набагато менш важливе, ніж питання, рухаємося ми або стоїмо на місці. Приймаємо ми кожен раз рішення стати кращими, ніж раніше, чи готові змінюватися?
Вчинки цих людей [Героїв Небесної Сотні] нагадують вчинок Ісуса Христа, який також був розп’ятий, хоча був без гріха. Він пожертвував своїм життям. Я думаю, що і ті, хто в минулому столітті вмирали у в’язницях і таборах, і Небесна Сотня … їх жертва якимось чином впливає [на суспільство]. Може це і не дуже явно, але я думаю, що ця невинно пролита кров нас якимось чином очищає.
Сьогодні війна в Україні справедлива, тому що вона оборонна, і ми, як християни, маємо право оборонятися. Звичайно, ми можемо і не оборонятися, я можу сказати: ти мене вдарив по лівій щоці, а я тобі підставляю праву. Але це завжди вибір, і ми можемо вибирати оборону, особливо коли у нас є зобов’язання перед тими, з ким живемо і кого любимо.
Якби Ісус жив зараз, він би працював на комп’ютері і користувався технічними способами, щоб достукатися до людей.
І в 90‑і, і зараз люди думають, що стати незалежним — це легко. Але ми повинні розуміти, що все ще перебуваємо в ситуації переходу і повинні свідомо залишати погані звички — давати хабарі, не звертати уваги на інших людей і жити тільки для себе.
Корупція – то є духовна недуга. Це не є щось фінансове. Якби люди серйозно ставилися до корупції, справді бачили її такою, як вона є, а це є гріх, то не треба було б нам так багато комісій всякого роду, законів і такого іншого. Корупція би і так зникала. Той факт, що корупція так важко, повільно зникає, доводить, що, на жаль, стан душі нашого народу не є таким, як хотілось.
До мене вже ніхто не звертається російською – тільки один раз до мене звернувся чоловік російською мовою і перепрошував, що не знає української.
Націоналізм – це любити своє і не поважати чуже, а патріотизм – любити своє і поважати чуже. В націоналізмі є величезна спокуса нетерпимості, а це не по-християнськи. Потрібно любити своє і поважати чуже.
Кожна влада мусить пам’ятати, що вона є від Бога, тобто сама по собі вона нічого не має і мусить лише респектувати те, що отримала від Бога. Був собі Нерон, був Сталін і Гітлер, були королі та диктатори, які хотіли церкву знищити, – їх вже давно нема, а церква є.
Радянський Союз не вбив людину духовно, але дуже її поранив. І процес лікування потребує часу.
Свобода – це можливість робити добро. Ми люди, і ми вільні. А це значить, що ми маємо право робити добро. Звичайно, ми можемо помилятися, але основний сенс свободи – людина не має права чинити зло. Натомість незалежність – це свобода від зовнішніх впливів. Незалежність – це не сваволя. Незалежність – це політичне поняття.
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь