Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Глобальне село. Світ в якому ми живемо. Їжа для роздумів.  (Прочитано 319018 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

таки багаті, якщо врахувати скільки витрачено на авто і на бензин.  :)

а житло повинно бути на першому місці, не під плотом же жити...
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

З-поміж американців 20% своїм математичним розумом зупиняються на восьмому класі

Вчені встановили фундаментальні навички, необхідні для того, щоб не боятися математики.

Згідно з результатами дослідження, діти, яким не вдалося здобути базові математичні навички в першому класі, серйозно відстали від однолітків за підсумками тестів у сьомому класі.

Базові математичні навички, знання системи чисел -- це здатність поєднувати кількість з числовим символом, а також маніпулювати кількостями і робити обчислення.

Цей навик - основа для всіх інших математичних здібностей, що необхідні для функціонування в якості дорослого члена суспільства. Як інформує UBR, концепція ця називається здатністю до кількісного мислення.

Дослідники повідомили, що допомога дітям у подоланні труднощів, коли вони знаходять знання системи чисел, може принести істотну довгострокову користь.

Вони відзначили, що більш ніж у 20% дорослих американців математичні навички на рівні нижче восьмого класу, тобто недостатні для кваліфікованої праці.

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

А, якщо порівняти рівень життя американців і наш, то можна зробити висновок - а на "який" нам та математика і математичний розум? Є калькулятори і ПК, а ще книги, де можна подивитись формули...
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

А, якщо порівняти рівень життя американців і наш, то можна зробити висновок - а на "який" нам та математика і математичний розум? Є калькулятори і ПК, а ще книги, де можна подивитись формули...

математичний розум - це є закони логіки в житті . тобто коли бачиш що на вулиці дощ - то ЛОГІЧНО припускаєш що будеш мокрим і береш парасольку ( але не дитячу чи іграшкову ) . точно так же це відображається на виконанні законів , відношення до людей , роботи , середовища .

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

То, что вы не хотели знать об Англии

http://www.sdelanounih.ru/to-chto-vy-ne-xoteli-znat-ob-anglii/

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Бомбезна стаття!!! Дякую.

Бачив молодих англіків у Болгарії. Точно то, про що пише автор. Бичарня ще та  :=)

Ми жили через стінку з купкою таких.
Вони приходили в 4-й рано і робили рейвах.
Я спершу думав з ними якось боротися, але зробив по жидівськи  :=)
Просто встав трохи раніше ніж звичайно і врубав тєлік на повну. А тєлік якраз був під спільною стіною.

Вони і далі приходили під ранок, але від тоді вже не було ні криків ні пісень. Прийдуть, ще погомонять не голосно з пів години і спатки. Я вже навіть не будився  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

той автор ще досить таки щасливчик .  мій знайомий шахтар з донецьку ( дядько в літах але таких бугай що не раджу нікому проти нього йти ) працював на йогуртній фабриці в абердіні ( десь в тих краях ) . так там ще цікавіше було - чоловік з 60 робочих незалежно від статі жили в одному бараку з пару туалетами і душами . вологість страшна , попрати речі - забудь , робота правда не смертельна і не тяжка була . але саме цікавіше !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   :ganba    :ganba :ganba     

перед днем видачі зарплати ХАЗЯЇН фабрики викликав ментів і ті всіх загребли . потім еуропейців відпустили назад ( тобто литовців поляків і тп ) , а решту - типу нелегалів - здали в іміграційний відділ , звідки всіх відправили додому ( на родіну - радімую і так любимую )  . моєму знайомому пощастило ,так як не хватило місця для всіх у автобусі ( права людини все таки трохи дотримуються ) , а на другий день був типу вихідний - ну він попросився купити цигарок ( хоча не курить ) - менту пофіг було , думав куди вуйко з антрацитівки з підводної лодки дінеться , дозволив піти , а знайомий і пішов , а потім сів в автобус і назад в льондон приїхав . так матюкав всіх шотландців і решту уродів що мало не буде .
« Останнє редагування: 25 Липня 2013, 02:07:47 від ББА »
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

ось ще одна цікава стаття для роздумів . знаю багатьох панянок наших ( в смислі з бувшого совка ) які чітко і ясно кажуть що типу вийдуть заміж ( це одним словом ) лише за британця . це досить цікава мрія - не хочу ображати образ мишлення жіночої половини людства - яка звучить як мінімум смішно  :)


http://www.ladyfromrussia.com/rus/safety/s11.shtml

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Платиш за них податки?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Платиш за них податки?

ні . не плачу . взагалі . хоча в принципі кожен платить якщо не в прямому так в прихованому вигляді - послуги , покупки і тд .
Відповідь від: 25 Липня 2013, 16:53:16
ось була передача на інтері - теж думаю буде вам цікаво

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=7VZpTDcqphs" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=7VZpTDcqphs</a>



також є про інші країни

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

За все своє життя ніколи не хотілося за іноземця. Більше того, живучи в Києві всім казала, що заміж таки вийду за "західняка"...Але описаний у статті тип може зустрічатисмя де завгодно. І у нас в першу чергу. Я так зрозуміла, що жіночка потрапила на хворого (в прямому сенсі) чоловіка. В нашій країні такий псих уже і прибив би і не зупинив би його і плач дитини. Скільки таких випадків, на жаль, у нас є...А щодо тих, що шукають іноземок - то і справді якщо не сто то 90 відсотків точно тих,хто не потрібен жінкам своєї країни. Бо ті вже добре знають що від нього чекати.
Я по роду своєї діяльності (коли працювала у туризмі) познайомилась з французом. Я чула сотні розповідей про їх скупість. Але, напевно, все таки залежить від людини. Цей платив за все. Більше того ладен був забрати мене у подорож без нічого і все купити спершу на базарі у Києві, а згодом докупити у Франції. Але, не зважаючи на свою авантюрність, я не погодилась. А нігті гризуть багато українців і у носі колупаються також((. І не шизофреніків навіть, а здорових :).
А щодо проблем, то у нас простіше - ти у своїй країні, щось не сподобалось - "до мами".
Відповідь від: 25 Липня 2013, 17:10:06
ось була передача на інтері
О  і там Юрко ;)
Відповідь від: 25 Липня 2013, 17:42:05
За кордоном українці стараються зберегти свою культуру. Респект і шана їм за це. А ми тут на рідній землі збайдужіли і не те, що часто не розвиваємо, а самі ж і гробимо - спалюємо, гноїмо, продаємо і просто не помічаємо і не відчуваємо потреби. Як це "смішно" не звучить, але інколи здається, що спарвжні українці - виїхали...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Був би не дивився. Але прочитав, що є Юрко і... мусив  :)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

О  і там Юрко

з цієї передачі я знаю лише  паню Марію ( мама педра лилика ) - мене порекомендувала пані Маруся Мороз , яка в той час була головою української просвіти  .  також  памятаю  пану Михайлину - вона вела уроки іспанської для новоприбулих , були й інші чудові люди . ось наприклад фото , де за столом сидять "старші" представники СУМу Аргентини ( друга зліва - Маруся Мороз , крайня справа - пані Михайлина ) .

також хочу наголосити , що українська громада не вважає евреїв ( навіть знаменитих типу хофмана чи сталлоне чи інших їм подібних ) за українців , там досить таки добре відрізняють чорне від білого , та й знання російської мови для української громади не є в допомогу новоприбулим , так як це для них як для нас китайська .



Відповідь від: 25 Липня 2013, 20:26:31
ось ще трохи пробігся по інтернету і знайшов взагалі чудо минулих днів

Під Чужим Небом- Фільм Ярослава Кулинича 1971

Я якраз мав рік і вся вулиця хіміків знала , що я думав про камунистів    :=)  , ну хоча би сусіди догадувались    =))

А ось і сам шедевр .  1971 рік .

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=u3CZmhPvTNw" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=u3CZmhPvTNw</a>

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

А у Калуші недавно померла родичка Крушельницьких  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

ще трішки "джинтильменського" льондону

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=4N16cD5mEo0" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=4N16cD5mEo0</a>

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

Ось вона, чиста "сєрмяжная правда" про "еуропейські потреблядські цінності".
 Цю статтю варто прочитати усім, хто плекає і леліє іллюзії щодо "Цивілізованої Еуропи", робить з неї культ і дуже хоче прилучитися до того потреблядства.

 Кількома мазками проіллюстрували життя простого народу  в "блок оф флетс" (у нас їх називають "хрущобами") "города Паріжу" в фільмі 1+1 Intouchables, просто це пройшло мимоходом по фільму і тому не всі звернули увагу.

 А ше краще розкрита тема і перспективи демократичної купи-продажної цивілізації в фільмі "Ідіократія".


Записаний
Следи за контекстами!

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон

Сын спрашивает отца:
— Папа, а что такое "американская внешняя политика"?
Отец со всей дури заряжает ему по шее.
— За что, папа?!
— Я подозреваю, что ты украл у меня 50 баксов.
— Но я этого не делал!!!
— Заткнись и отдавай назад, и ещё столько же за моральный ущерб!
— Но ты же ещё ничего не доказал!
— Вот в этом, сынок, и состоит суть "американской внешней политики".

Vitalij

  • Користувач
  • **
  • Карма +55/-55
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 86
  • Останні відвідини:
    10 Вересня 2013, 13:49:45

    Звідки: Калуш

http://informator.su/povniy-spisok-deputativ-yaki-vidmovilisya-vid-materialnoyi-dopomogi/

Цитувати (вибране)
Очевидно, Богословська бере матдопомогу, щоб оздоровитися і мати нові сили поливати брудом Юлію Тимошенко? Опозиціонер Яценюк взяв у держави грошей, бо йому накладно платити за дві машини охоронців? Олігархам Жванії і Мартиненку не вистачає на нові “Бентлі”?

А Олександра Кужель використає бюджетні кошти на нові брендові шмотки? Вадим Колісніченко вирішив на рік вперед зробити запас фарби для волосся? Олександр Турчинов не має можливості самотужки зробити ремонт у свої 500-метровій квартирі?

Тягнибок вирішив купити собі нову машину замість величезного джипа “Тойота Секвойя”? А Рудьковський – нові крокодилячі туфлі?

“Опозиціонерка” Тетяна Донець, у якої – 7 квартир, збирає гроші на восьму? А Ірині Фаріон не вистачає грошей на манікюр і перукаря? “Великий врадіївський ходець” Сергій Каплін взяв матдопомогу, бо в процесі всієї вказаної вище ходи кожну ніч, коли люди були в наметах …ночував у готелях.

І, звісно, не відмовився від матеріальної допомоги адепт секти золотого ключика Микола Катеринчук – а що ви думали: витрачає мільйони щомісяця на рекламу, так діти вдома голодні сидять і “Лексус” не заправлений…
« Останнє редагування: 08 Серпня 2013, 11:28:34 від yurko »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Я так розумію, що офтоп у даній темі викликаний незрозумілістю її назви. Перечитайте перше повідомлення теми!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.