Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 17 днів

Автор Тема: Глобальне село. Світ в якому ми живемо. Їжа для роздумів.  (Прочитано 321112 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

Тепер ти розумієш настільки тупе твоє хйло , яке замість того щоб покращувати життя ,  лізе в інші країни і вбиває людей заради якогось лайна рюцкє гівноміра !

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

God Bless America!


Мир перестает быть америкоцентричным, но Россия остается америкоцентричной страной





Боже, благослови Америку! Эти слова должны стать мантрой российского правящего класса. Речь идет об Америке, как "скрепе" российской системы. Звучит, как парадокс. Но оказывается реальностью.

Реальность эта такова: соотнесение Россией себя с США; взгляд российской элиты на мир через призму отношений с Вашингтоном; взаимное с Америкой сдерживание друг друга воспроизводят великодержавный статус России. А этот статус- хребет российского самодержавия.

Горькая ирония в том, что великая западная демократия, не сумев облегчить трансформацию России, неожиданно для себя облегчила возврат России к роли своего оппонента. Причем, российская система умело использует в своих нуждах как диалог с Америкой, так и конфронтацию с ней.

Кремль опасается (и правильно!) легитимировать державность через демонстрацию мачизма Китаю. Это было бы самоубийственно. Мало ли как поведут себя в ответ китайские товарищи. А если так, как они себя вели на Даманском в 1969 г.?

Самоутверждаться через устрашение соседей выглядит, как стрельба по воробьям. Для убедительной демонстрации собственной мощи Кремлю нужна игра с самой могущественной силой. Но с такой силой, которая бы держала себя в рамках ответственного поведения и игнорировала наши шалости.

Однако остроумное изобретение – использовать оппонента в качестве адреналина - грозит оказаться в мусорной корзине. Америка устала. Америка хочет отдохнуть и сбросить с себя обязательства, которые она набрала. Но в этом случае нет смысла в производстве российского "веймарского синдрома" и нытье по поводу американского гегемонизма. А чем тогда возбуждать себя и оправдывать стремление к реваншу и поиску "пятой колонны", работающей на ЦРУ?!

Между тем, геополитика не терпит пустоты. Освобождающееся место Америки Россия заполнить не может. Но готова ли Россия к возвышению Китая? А как Россия справится с региональными гегемонами, типа отвязавшейся Турции, уже не опасающихся окрика из Вашингтона?

Но самое гадкое - это то, что Америка начала игнорировать Россию. Вашингтон даже не отвечает на российские инициативы! Вместо американо-российской биполярности начинается танго Америки и Китая. России остается умерить аппетиты и удовлетворять себя в лучшем случае отношениями с Германией и Францией. Почти самоубийство!
Разрушается последняя опора, поддерживавшая державность России через взаимное сдерживание с Америкой - режим контроля за вооружениями. А с ним завершается бесконечный диалог Москвы и Вашингтона по стратегической стабильности, массирующий самолюбие российской элиты.

Правда, в Америке сохранилось влиятельное лобби, которое посвятило свою жизнь отношениям с Россией. Это лобби пытается вернуть России роль основной для Америки угрозы. Одни его представители полагают, что с Россией нужно говорить и этот разговор спасет мир от ядерного апокалипсиса. Другие говорят, что Россию нужно санкционировать и требовать от нее играть по правилам. Но и те, и другие, рассматривая Россию, как ключевой вызов, поддерживают державный статус России. Но смогут ли они вернуть Америку к роли российской "скрепы"?

Сам президент Путин понимает значение США для российской державности. Именно поэтому он не устает предлагать Америке возобновление диалога. Давайте сядем за стол, предлагает Путин. Давайте будем говорить о бизнесе. Давайте примем гарантии невмешательства во внутренние дела друг друга. Давайте начнем сотрудничество в сфере информационной безопасности. Ау, Америка, отзовись!! Но в ответ тишина.

Эти призывы Кремля вряд ли продиктованы ощущением слабости. Нынешняя Америка не создает впечатления мощи и готовности ее использовать. Речь идет о попытке Кремля не потерять самое драгоценное - свою державную роль, которую Москва воспроизводит через отношения с Америкой.

Причем, создается впечатление, что Путин больше надеется на демократов и приход президента Байдена, полагая, что тот вернется в режим двустороннего контроля за вооружениями. Словом, к российско-американскому танго.

Конечно, Кремль не заинтересован в возврате Америки к мессианизму и попыткам восстановить роль мирового гегемона. Но вряд ли Москва хочет, чтобы Америка ушла в свою раковину. Ведь в этом случае выиграет Поднебесная. Либо начнется мировой Парк Юрского периода. Или я заблуждаюсь относительно кремлевской дальновидности?!

Напоследок еще один парадокс: мир перестает быть америко-центричным; но Россия остается америко-центричной страной. Привычка ли, традиция, механизм осуществления интересов, менталитет политической элиты, страх поколебать жесткость модели - не важно. Диалог с Америкой либо конфронтация с Америкой (скорее то и другое) остаются системным фактором существования российского государства. Для того, чтобы он работал, Россия должна оставаться для Америки важнейшим геополитическим вызовом. Но не объектом унизительного игнорирования!


Так, что: "Боже, благослови Америку".



Лилия Шевцова

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:07:23


 :goodфайний аналіз
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:07:23


У кожноi людини в життю е якась мрiя i вона по-легонько йде до тоi мрii . От для прикладу , Ромко мрiе закiнчити хату , обмеблювати i щасливо зажити в тiй хатi з дiтьми , а потiм радуючись онукам зустрiти старiсть  :good
Тобто е мрiя , дii по ii виконанню i кiнцевий результат , мрiя збулась  :frend
А тепер у мене питання , чи тема для обговорення . От для прикладу всi вашi соцiально-полiтичнi мрii збулися . А iменно - нагнали кацапiв з Донбасу , такой всiх включаючи ватникiв, всiх совкодрочерiв навчили говорити украiнською , а хто не захотiв нагнали в срепну кацапiю , впхалися в НАТО i тепер у вас по периметру стоять ракети з америки , вступили в Евросоюз i ви катаетесь аж до Лiссабону на Червонiй Рутi , кацапську трубу закрили i отримуете газ тiльки з Европи , елекрику з кацапами обрiзали , най кацапи собi лучiной свiтять . Ну й саме головне нiяких стосункiв з маскалями - закрити кордон i побудувати стiну як у Трампа з Мексикою . Ну ще залишаеться Крим i розвал Росii , але то вже не за нашого життя . Розглядаемо вашу мрiю на найближчи 10 рокiв .
Ну от виходячи з усiх ваших бажань i мрiй , пiсля поступового iх виконання у життю кожного щирого патрiота настане щастя ? Я правильно вас зрозумiв ?
Тобто якщо всi цi мрii збудуться , чи будете ви щасливими зустрiти свою старiсть ? От таке у мене до вас питання  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:30:33

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

i щасливо зажити в тiй хатi
без дітей  :dopovid
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:30:33

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

чи будете ви щасливими зустрiти свою старiсть ?

от бачимо, що то вже нещасливий.
Інакше клав би с на писанину  :dopovid
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:07:23


Ну шо Юрку , апять тупiк  :=) Чисто як з питанням про перемогу нацистiв ?  :P Включай вентилятор
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:30:33

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

У тебе тупік - ти собі і включай!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:07:23


Я вас заохочую до аналiзу , а ви , як тота жаба на уроцi бiологii , все рефлексуете . Памятаете як  жаба вiд батарейки смикала лапку ? Так i ви , щось паскудне у вашому життю - виннi кацапи . А проаналiзувати , а навiщо , простiше рефлексувати i пiшов дальше  :dopovid
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон

А ти ніколи не спілкувався з жителями інших країн ? Попробуй вияснити що таке щастя для жителів інших країн . А українці НІЧИМ НЕ ГІРШІ від жителів інших країн і себе не ставлять вище , як тупі ваньки . І якщо для кацапів щастя існує лише тоді коли іншим погано , то для українців щастя - це цілком приземлений момент ( без різних там геополітик і много ходов ачька чергового хйла кремля ) . Уже 100500 раз писали про "картинковий вид" щастя українців - садок вишневий коло хати , хрущі над вишнями і тд і тп , і в реальності - це є десь на 99% вірний варіант .

Ти Таде занадто довго на кацапії жив . Я теж був таким давба4обом як ти , коли жив на кацапії . Але коли звідти виїхав , то зрозумів , що не дай бог туди повертатись .


зі

+


Приховано: Показати
І навіть пару моїх знайомих пропонували роботу : є двоє моїх однокласників на самій мацкві ( причому один з них приїжджав в Лондон і я з ним спілкувався - він працює у якомусь великому видавництві і якщо я попаду в мацквабад то обіццяв допомогу з житлом і роботою на видавництві ) , і навіть є одногрупник з універу  , що мав/має фірму будівельну ( але після моєї хвороби і блокуванню телефону я втратив його контакти , а після 2014 року вирішив його не турбувати взагалі , щоб не розчаруватись якщо він став ватніком як ти   ) , і крім того ще є двоє моїх однослуживців , які  точно можуть мені допомогти , враховуючи те , що я для них зробив під час служби  ( але це я так думаю - насправді можливо вони все забули , не буду гадати ) . АЛЕ Я ЩЕ РАНІШЕ УСВІДОМИВ ЩО ТО ЗА ГІВНО ТІ КАЦАПИ .  Особливо мене вбило те , що коли я в 2001 році жив за бугром ( не в Англії ) , то до мене в кімнату підселились два кацапи - один з омська а інший з томська . Так той , що з омська мав маму з України і в принципі був відносно нормальним ,а той що з томська був чистий ватний підар , і кожен день чесав якусь хйню про бєндєравцєв і хахлов . У мене було бажання його  нах викинути з вікна і в принципі я би навіть це і зробив , але сидіти в тюрязі за то ватне гівно щось не бажав . А він не дуже ліз , так як розумів , що фізично я його просто прибю і не втомлюсь . Причому він бухтів лише тоді , коли його корєш з омська був , а корєш весь час був "посередині" і типу заспокоював його і чесав брєд про мішєбратья  . Логічно , що довго ми не прожили і через деякий час вони знайшли хату і переїхали .  Зараз в Лондоні я з кацапами спілкуюсь лише на рівні : "прєвєт" "пака"  , так як не бажаю час тратити на ватне лайно

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:07:23


Зараз в Лондоні я з кацапами спілкуюсь лише на рівні : "прєвєт" "пака"  , так як не бажаю час тратити на ватне лайно
Сагласен , маеш право на таке  :good
Але все ж таки яка вiдповiдь на питання
Тобто якщо всi цi мрii збудуться , чи будете ви щасливими зустрiти свою старiсть ?

ББА то питання не стосуеться  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:27:19

    Звідки: пр. Л.Українки

звідки нам знати, як то буде на старість.
нам поки задача номер один - дожити до старості.


от ти вже дійшов до того віку і проводиш її (старість) з нами на форумі.  ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:07:23




Зверни увагу , i кацапи там нi при чому  :unknow
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:27:19

    Звідки: пр. Л.Українки

ти правий. але за вікном тільки тоді тишина, коли кацапи сидять в своєму болоті.
 :russin
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:07:23


Ну от виходячи з усiх ваших бажань i мрiй , пiсля поступового iх виконання у життю кожного щирого патрiота настане щастя ?
Тобто у тебе в життю все ОК ? Залишилось позбавитись ватникiв , совкiв i потенцiйних кацапiв ? Тогди для тебе настане щаслива тиша ?
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:27:19

    Звідки: пр. Л.Українки

що значить все ок.
треба по філософськи підходити до всього. шукати позитив в тому що маєш.
нині ти здоровий і багатий, а завтра хворий і бідний.
нічого в цьому житті не постійне, ну крім кацапів що заважають нам жити в спокої.  :=)


Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:07:23


треба по філософськи підходити до всього.
 :good
Я тобi вiдповим словами ББА
ТЕ ЩО У НИХ ВІДБУВАЄТЬСЯ ВДОМА Є НАЙГОЛОВНІШЕ . Тобто для них є ДУЖЕ І ДУЖЕ ВАЖЛИВІ такі поняття як сімя , друзі , родина , місто , село і їхня країна ,а вже потім ідуть ідеї і країни за межами їхнього кола .
От видиш , наглосаксам глубоко насрати , що там вбивають афганцiв , чи бомблять сербiв , головне аби вдома було файно i саме головне спокiйно . I саме головне , що iм глубоко насрати , що вони натравивши украiнцiв на росiян , погiршили внутрiшне життя тих украiнцiв , головне отримати свiй профiт .
Яйцеголовими вченими пiдраховано , що вiд розпаду СРСР , наглосакський свiт заробив бiльше 5 трилiонiв долярiв i це лишень вiд того , що був лiквiдований конкурент . А скiльки вони ще зароблять на тому , що вони творять в Украiнi ? Закриття заводiв комусь бiда , а комусь профiт , бо нема конкурента . Памятаете , був такий в Калушi магнiевий завод , так от як тiльки вiдкрили в Iзраiлi аналогичний , наш моментом здох . Ну а тепер щей землю продадуть , загонять в борги МВФ .
Не там ви свое щастя шукаете , той свiт несе вам тiльки злиднi  :-[
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:27:19

    Звідки: пр. Л.Українки

кожен кацап чи підкацапник вважає своїм обовязком повчити, як ми маємо жити.   
дехто навіть зі зброєю в руках.  :russin
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:07:23


кожен кацап чи підкацапник вважає своїм обовязком повчити, як ми маємо жити.
Сагласен , тому ви й слухаете наглосаксiв , i маете "щасливе" життя  :P Вас розвели як дiтей , а ви все нiяк не можете чи не хочите в то повiрити  :-[
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь