Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 19 днів

Голосування

За кого б Ви голосували на місцевих виборах, якби вони відбулись сьогодні

За Насалика І.С.
- 42 (43.8%)
За Сікору О.М.
- 26 (27.1%)
Не підтримую жодного
- 28 (29.2%)

Всього голосів: 81

Голосування закінчилося: 29 Жовтня 2010, 11:22:34


Автор Тема: Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)  (Прочитано 172235 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Вибори мера Калуша.
« Прочитано #680 : 29 Жовтня 2010, 20:08:34 »

Цитувати (вибране)
Бо як не як вона все ж охороняє нас від злодіїв і мародерів (що було б наприклад якби зовсім не було міліції? Ви скажете - вона погнана, нехай, але що було б якби її не було?)

дозвольте поцікавитись, хто Вам це сказав? і як саме вона охороняє? вона сама займається "стрижкою" тих кого повинна б охороняти.
У Вас були випадки коли міліція Вам допомогла? Чи знайшла те, що у Вас вкрали?
В мене були тільки проблеми від міліції - один незаконний штраф, інший законний, але я нікому нічого поганого не робив,  (в туалет пішов без дозволу "держави") кілька дуже неприємних незаконних обшуків, один раз вимагання грошей за те, щоб  не зробити обоюдку в дтп в якому я явно був невинний - в мене в бік з другорядної вїхав автомобіль.

є багато історій від знайомих про те як їм міліція створювала проблеми, та жодної про те як допомогла. В селах у нас міліції немає і нічого живуть люди, ніхто їх не обшукує, не гинуть від того що падають з висоти свого росту...
Відповідь від: 29 Жовтня 2010, 20:02:45
Цитувати (вибране)
Вона якщо не лікує нас безкоштовно, то хоча б вчить лікарів, які нас лікують, вчителів, які нас вчать..

лікарів вчить не держава, а такі ж лікарі, які з своїх учнів теж беруть гроші за навчання. держава тут ні до чого. Вона тільки заважає
лікарям досягти порозуміння з людьми - держава каже що медицина безкоштовна, але при цьому її не фінансує, а лікарі кажуть, що їхня високоваліфікована праця дорого коштує. от бідні люди не знають кому вірити, та з часом розуміють, що бреше держава.
Відповідь від: 29 Жовтня 2010, 20:06:56
Цитувати (вибране)
А ще - опалює лікарні

лікарні самі себе здатні опалити, їм тільки треба не заважати. обладнання багато лікарень і так за свій кошт купляє.
будь-що, що потрібне людям, буде самоокупни і опалить і прогодує себе.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #681 : 29 Жовтня 2010, 20:15:15 »

ну то, значить, ми достатньо свідомі щоб проголосити в себе анархічний лад раз нам держава зовсім нічого не робить, тільки заважає  :)
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Вибори мера Калуша.
« Прочитано #682 : 29 Жовтня 2010, 20:16:03 »

Цитувати (вибране)
Влада - це тільки казнокради, тільки ті, хто на яхточку заробляє і в людей стріляє?

ще раз дозволю собі нагадати Вам привселюдні, загальновідомі, цинічні рішення найвищого, найкращого, найідельнішого представника української влади - КСУ.

якщо таке витворяє найвищий, найкращий, найідельніший представник, який складається з еліти, майже напівбогів, то чого ж чекати від рядових державних мужів?  :prapor:
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:30:50

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #683 : 29 Жовтня 2010, 20:19:34 »

Люся, кома чи крапка не суттєво. ключовим є те, що це не конструктив. Так Ви написали.
Тобто оцінки влади на форумі це не несе конструктив?  Ви ж самі тут давали оцінку політикам вищого ешелону і не переймались неконструктивом.

Якраз випадок з Ігором Очкуром, на мою думку, є дуже конструктивним. А саме тому, що він може сам відповісти за себе. І це не є грою в порожні ворота.
От Ваш спіч, був направлений на те, щоб захистити Ігора. Правда спосіб захисту досить дивний - навішування ярликів.

зі.
ок, Люся, перепрошую, якщо Ви вирішили, що ставлення до Вас упереджене. Я до усіх відношусь однаково.
Ставлення, до Ваших повідомлень у даній темі і не тільки у мене неоднозначне. А до Вас у мене дуже позитивне ставлення. Мені подобається Ваша активна громадська позиція, тверезість та твердість поглядів.  :bouquet:
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Вибори мера Калуша.
« Прочитано #684 : 29 Жовтня 2010, 20:20:19 »

цікаво, якщо до звичайного судді простий смертний повинен звертатись "ваша честь", як тоді називають судей з КСУ?
"вашя святість"? "ваша непорочність"? "ваша божественність"?  :D
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:30:50

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #685 : 29 Жовтня 2010, 20:27:43 »

Відносно тією статті, що виклала ЯЯ. думаю, що Вест_уа зможе спростувати заяву Сікори О.М. про те, що її не запросили на телебачення.  :davay
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #686 : 29 Жовтня 2010, 20:30:07 »

Нє, ну та чесно!
 до неї додому ніхто не прийшов і з хлібом сіллю червоний хідник не постелив
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Вибори мера Калуша.
« Прочитано #687 : 29 Жовтня 2010, 21:40:56 »

Зате щойно по КМТ виступав п. Насалик, хоча як відомо, раніше він не особливо рвався на цей канал.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #688 : 29 Жовтня 2010, 21:54:01 »

Ми з Тенді у чаті то синхронно обговорювали. Вона мала змогу завдяки синхронній трансляції ефіру по радіо Калуш слухати його у Києві.  8)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #689 : 29 Жовтня 2010, 22:08:28 »

Але ж на вибори висловити свою думку прийдете.
 Я переконаний, що на вибори потрібно ходити і не висловлювати думку а через прийняття участі у голосування підтримувати (або не підтримувати) того чи іншого кандидата. Хоча ігнорування теж форма протесту, але вже краще прийти та попортити всі отримані бюлетні.  :D
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Забута мелодія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +62/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 228
  • не забувай
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 15:11:16

    Звідки: z
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #690 : 29 Жовтня 2010, 22:38:49 »

Чи намалювати свинок та котиків з піднятим хвостом   =))
І участь в голосуванні прийнято і моральне задоволення отримано. Політична арттерапія, як засіб для зняття стресу. :).
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #691 : 29 Жовтня 2010, 22:41:54 »

Ми з Тенді у чаті то синхронно обговорювали. Вона мала змогу завдяки синхронній трансляції ефіру по радіо Калуш слухати його у Києві.  Крутий
Ага :)  ;)
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #692 : 30 Жовтня 2010, 10:04:20 »

ну то, значить, ми достатньо свідомі щоб проголосити в себе анархічний лад раз нам держава зовсім нічого не робить, тільки заважає
Люся анархія це один із способів навести лад, порядок. Анархія це крок до порядку. І останнім часом я схиляюсь до цієї думки все більше. Розігнати Зраду КМ та Преза із СП. посадити якогось тиранчика потім його скинути і тоді може ми нарешті почнемо відноситись один до одного так як треба а не так як зараз.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Вибори мера Калуша.
« Прочитано #693 : 30 Жовтня 2010, 12:35:46 »

Відносно тією статті, що виклала ЯЯ. думаю, що Вест_уа зможе спростувати заяву Сікори О.М. про те, що її не запросили на телебачення.
Вест не має можливості заходити на форум, тому відповім я.
Те, що описано в статті про адмінресурс на ТБ - маячня сивої кобили.
Ближче до суті: Законом передбачено деяке фінансування передвиборчої агітації. Тобто, з держбюджету для кожної ТВК виділяється якась сума грошей, на які вона (ТВК) купує ефір на ТБ і радіо. Цей ефірний час розподіляється між учасниками виборчого процесу, в рівних частинах. Відбувається це методом жеребкування під час засідання ТВК в присутності представників партій чи кандидатів. Після цього, протокол з результатами жеребкування розподілу ефірного часу вивішується в приміщенні ТВК і оприлюднюється в ЗМІ. Крім того, копії протоколів надаються офіційним представникам партій і кандидатів в ТВК.
Так вийшло, що в Калуші лише два кандидати на міського голову, тому їм перепало аж по 40 хвилин. Партіям повезло менше, їх 19, тому часу їм нарізали менше, десь до 30 хв. Всі ці суб'єкти виборчого процесу на свій розсуд вирішували, як їм використовувати цей "шаровий" ефір. Хтось приніс ролики, хтось прийшов записати виступ, хтось в прямому ефірі щось говорив. Хтось з партій взагалі нічого не приніс і не прийшов. І Калуське ТБ також ставило заставку: "Ефірний час для передвиборчої агітації партії "Рога і Копита". І лише один кандидат на міського голову кричить про якийсь адмінресурс! Хто йому не давав принести свої матеріали чи прийти на прямий? Хтось забороняв? Не пустив? Насправді маємо звичайний випадок халатності і непрофесійності представника п.О.Сікори в ТВК, пана Ш. Саме цей пан Ш. на наступний день після "невдалого ефіру Сікори" дзвонив на ТБ з погрозами, що подасть в суд за те, що його не повідомили і не запросили. Хоча цей пан був присутній на жеребкуванні в ТВК особисто. А Калуське ТБ отримало протокол ТВК так само, як і представники кандидатів, і нікого повідомляти додатково не повинно.
Тепер цей забудькуватий "представник" і його кандидат пробують перекласти все з хворої голови на здорову, заявляють про утиски і роблять з себе жертву.
Записаний

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #694 : 30 Жовтня 2010, 13:28:45 »

Цитата: romashkin від Вчора в 20:27:43
Відносно тією статті, що виклала ЯЯ. думаю, що Вест_уа зможе спростувати заяву Сікори О.М. про те, що її не запросили на телебачення.
Вест не має можливості заходити на форум, тому відповім я.

Дякую, Ігоре, що відповів за мене, але щойно мені подзвонили і сказали, що є питання на форумі до мене, і тому я вирішив зразу ж на це питання відповісти.

Перш за все, закон "Про вибори..." (місцеві) передбачає, що ТВК надають можливість за кошти ТВК кандидатам та партіям виступити в ефірі.
Механізм - жеребкування. На жеребкуванні в ТВК "льоси" за Ссікору тягнув її представник Шинка.р. На тому ж засіданні були присутні представники багатьох учасників виборчого процесу (у т.ч. і Горець) (  :) знову арбітр).

(До речі, Закону "Про роботу ЗМІ під час виборів" як такого не існує в природі. Це як завжди, "брєд сівай кабили" О.Ссікори. та в принципі, як і вся стаття в цілому, ба - вся газетка в цілому. Недарма реклама "Західного вісника" на біг-бордах була на жовтому фоні...)

Ефірний час ТВК закупило в "КМТ" і у "Калуш ФМ". На КМТ - це 1 год. для кандидатів на голову та 30 хв. для політичних партій. Це 19 політичних партій, які висунули список, і ще 4 партії, які дали тільки "мажорів".

КМТ продало ефірний час для ТВК і, відповідно, за нього більше не відповідає. ТВК ним розпорядилось і у присутності тих, які вболівали за можливість агітації, визначило черговість і час. Постанова ТВК прийнята і опублікована. То що ж Ссікора ще хоче?! Чи може усі законодавці України повинні їй телефонувати і запрошувати, щоб вона почитала закони і підзаконні акти?! А крім того, ще їй повинні телефонувати всі суб'єкти, які згадані у законах і підзаконних актах? То чому саме КМТ і ніхто інший повинен був їй телефонувати?
До відома, у той же самий день Калуська міська організація ВО "Батьківщина" використала свій ефірний час і чомусь партія знала про це. А її кандидат на голову про це не знала?

Тупо, дуже тупо п.Ссікора. Робити з себе жертву так званого "адмінресурсу" у цьому випадку - це типу, як робити з г... сметану.
Я розумію, що говорити цілу годину про щось з людьми з телеекрану важко, а ще важче - говорити розумні речі, а особливо, коли з цим суцільна проблема (з розумними речами, судячи з "газєтьонки").
А у такому випадку п.Ссікора вибрала варіант не говорити з людьми, а робити з себе жертву "адмінресурсу".

До речі, "газєтка" вийшла 25 жовтня, а 23 жовтня ТВК розглянула скаргу п.Ссікори до КМТ і тоді ж винесла постанову, що у зв'язку з ... ну там дуже багато формулювань, які звелися до одного: "брєд сівай кабили" - дану скаргу залишили без задоволення.
І така бідна жінка, яку образив КМТ і "адмінресурс", все-одно через 2 дні публікує той же "брєд".
-------

Зате щойно по КМТ виступав п. Насалик, хоча як відомо, раніше він не особливо рвався на цей канал.

Для syddia: ефірний час усієї передвиборчої агітації Насалика і Української партії сплачений передоплатою виборчим фондом КМО Української партії. Аналогічно, як прямий ефір О.Тягнибока і ролики "Свободи" передоплатою сплачені виборчим фондом ІФ ОО "Свобода", агітація "Нашої України" - виборчим фондом ІФ ОО "НУ", агітація НРУ - виборчим фондом КМО НРУ і т.д. Я нічого не давав у ефір без підписання договору і отримання передоплати. Вартість 1 хв. для всіх політичних сил був однаковий. Це все вимоги Закону "Про вибори..." (місцеві).

Це є відповідь і на Ваше питання в темі "КМТ".
Записаний
Свій до свого по своє

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #695 : 30 Жовтня 2010, 13:31:18 »

ну то, значить, ми достатньо свідомі щоб проголосити в себе анархічний лад раз нам держава зовсім нічого не робить, тільки заважає
 Ну от і до висновку дійшли.
  Думаю, коли противсіхів стане більшість, прийдеться  і подумати про діючий державний устрій.
Меншість все відносно більшості є не нормою, тобто якась ненормальна. Але коли меншість стає в суспільстві більшістю то все відбувається дзеркально навпаки- ненормальними робляться, які були ще до недавна нормальними, тобто більшістю.
  Все у світі відносно. Так що, якщо противсіхі будуть нарощувати свою масу, та стануть нормальними, можливо прийде час коли прийдеться задуматись над заміною правил  проживання в нашій державі. :) :)
« Останнє редагування: 30 Жовтня 2010, 14:34:49 від Gorec »
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Вибори мера Калуша.
« Прочитано #696 : 30 Жовтня 2010, 13:36:21 »

"Тупо, дуже тупо п.Ссікора. Робити з себе жертву так званого "адмінресурсу" у цьому випадку - це типу, як робити з г... сметану".
а ще з гівна ліплять коників. а ще не знаю з чого "ліплять горбатого". а "дурня - клеять". філологічний екскурс до теми :=)
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #697 : 30 Жовтня 2010, 13:43:46 »

"Тупо, дуже тупо п.
 Підтримую. Досить не вдалий піар хід. Розрахунок мав бути простий - виборець майже завжди симпатизує  жертві. :(
 В ТВК, щодо надання ефірного часу, на мою думку, все відбувалось прозоро. Я був присутній. Хто мав бажання скористатись цим, той все зробив, аби скористатись. Для цього ніяких перепон не було.
  Хоча, щодо Сікори, в її останніх передвиборчих номерах газети є інформація,яка заслуговує на увагу та аналіз. 
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Вибори мера Калуша.
« Прочитано #698 : 30 Жовтня 2010, 13:55:00 »

Хоча, щодо Сікори, в її останніх передвиборчих номерах газети є інформація,яка заслуговує на увагу та аналіз.
Підтримую - є. Але я би цінувала цього "борця за правду", якби такі публікації з"являлися впродовж усього часу існування газети, а не коли ти йдеш на вибори і пос..ався з мером.
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #699 : 30 Жовтня 2010, 14:26:42 »

Чи вірно я пишу і чи все згадав
 Все було б добре,якби не одно но - економічна політика (якщо так можна назвати) була виключно побудована з метою отримання швидких надходжень у бюджет. З якою метою, судити Вам. Тимчасовий ефект, можна і отримати, якщо на меті мати заробляння політичного капіталу. Економічні процеси в нашому місті йшли виключно в ручному режимі, тобто без прийняття реальних, прозорих програм  розвитку нашого міста. (Лозунги на сесіях, які потім успішно роздувались в ЗМІ, я за програми не вважаю)
  Місто нічого суттєвого не створило, що працювало б на наповнення бюджету, чи економії його у майбутньому. Одне що мене тішить, це позика Світового банку для реконструкції водозаборів та водних мереж нашого міста. Тема, з якою носився ще при Сушку, Ігор Яковина, слава Богу, що була почута Насаликом.  Гроші вже працюють в Калуші.
Політика була проста - побільше продати майна громади,  побільше стягнути з підприємців, (когось нагнули на площадку дитячу, хтось став кредитором виконаних робіт, хтось мусів бути спонсором якихось міроприємств і т.д.), щоб вкладувати у ті сфери, які дають максимально швидко заробляти політичний капітал.  
 У свій час, для того, щоб  таки я вирішив піти у депутати, мене остаточно переконав  один лозунг Ігора О, з яким він йшов на голову  міста - "Місто не повинно продаватись, а заробляти"  Я і зараз би підписався під кожним його словом.
  Іншого шляху,чим створення, або сприяння створенню, робочих мість у нашому місті, для стабільного наповнення бюджету я не бачу.
Місцева влада повинна бути не черговим фіскальним органом, а партнером бізнесу.  :)
  
  Але це довгий шлях, і не завжди можна отримати подяку від громади одразу.

Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»