Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Обережно грип??  (Прочитано 122744 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Обережно грип??
« Прочитано #340 : 14 Листопада 2009, 12:08:41 »

Нарешті відомо чому помирають хворі http://www.unian.net/ukr/news/news-346712.html тепер питання,як лікувати.
Записаний

Софія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 133
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2016, 12:45:16

    Звідки: вул. Пушкіна
Обережно грип??
« Прочитано #341 : 14 Листопада 2009, 21:05:31 »

Якщо це все правда,якщо ті лікарі з Буковини компетентні-то стає страшно.Це значить,що в кого слабкий імунітет-ніякої надії вижити.Він так прямим текстом і каже.А може то все брехня,і комусь нащось треба таке поширювати?
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Обережно грип??
« Прочитано #342 : 14 Листопада 2009, 22:38:59 »

Якщо це все правда,якщо ті лікарі з Буковини компетентні-то стає страшно.Це значить,що в кого слабкий імунітет-ніякої надії вижити.Він так прямим текстом і каже.А може то все брехня,і комусь нащось треба таке поширювати?
Цілком можливо,що правда.Минулого тижня на львівщині помер мій знайомий,тиждень пролежав з діагнозом пневмонія,потім стало гірше відправили в Сокаль і через день він помер в реанімації,після експертизи рідним його сказали,що всі легені набрякли і в крові.Я думаю,що є на даний момент не одна причина.Можливо є випадки пневмонії і її треба лікувати антибіотиками,а можливо є і другий варіант про який пишуть в статті буковинські лікарі.І тут потрібна висока компетентність лікарів,щоби поставити правильний діагноз.Я не медик,і це тільки моя думка, я думаю що не треба нехтувати масками, гігієною і профілактикою,піднімати імунітет,а не звалювати все на те що це політика,можливо,але треба дбати про здоров'я.А правда то була чи політичні ігри розберемся пізніще. Тому при перших серйозних проявах треба звертатися до лікарів.
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Обережно грип??
« Прочитано #343 : 14 Листопада 2009, 23:40:21 »

я думаю що не треба нехтувати масками,
 Зверніть увагу,як одягали маски при перших днях оголошення епідеміїї.Одиниці ходили без масок,мабуть ті,хто не придбав,або нехтував.А після гучних розмов,що маска на вулиці не потрібна-лише там,де велике скупчення людей,за маски забули.Я протягом цого тижня ходила на роботу в масці,всюди де була-і на вулиці,і в магазині,і при розмові з людьми-маску не знімала.І що ви думаєте?Народ дивиться на мене ,як на дуру.Ще тиждень тому,так дивилися на тих,хто без маски.І ви цілком праві,щодо особистої безпеки.Моєї знайомої дев"ятимісячну доньку, цього тижня забрали у Франківськ в дитячу лікарню,де поставили діагноз двосторонньої пневмоніїї.Дитина цілком була здоровою,батьки берегли,як могли.А от самі не береглися-відмахувалися,мовляв,шо ти нам розказуєш?Я впевнена,що мала підчепила вірус від дорослих,які приходячи додому весь час були з нею в контакті.А ще цікавий момент той,що коли до дитини викликали швидку,то там повідомили-везіть на таксі,у нас немає бензину!(я свідок).Після нашої обіцянки,щодо повернення грошей за бензин,швидка приїхала.Та на цьому не закінчилося.У Підгірках лікарі сказали,що не беруться лікувати-везіть У Франківськ.Це була 20-та година.Вмовили швидку везти у Фр.,заправили бензином.Думаєте закінчилися пригоди?Ні!У області дитині вкололи но-шпу!Бо сильно плакала.Тоді піднялася температура,37, і цілу ніч так...А рано зробили флюорографію,де встановили діагноз.Та дитина не переставала плакати.Запевняли що то може від того,що зуби лізуть і т.д.Аж о 16-ій годині ми добилися УЗД.Результат-вздуття кишечника. Призначили клізму,і мала заспокоїлась.А тепер запитую сама себе:а якби цю дівчинку не болів животик,і вона б не плакала,чи встигли би батьки вчасно звернутися до лікарів,і чи лікарі би встигли.Мабуть що ні.Бо в першу чергу самі ж батьки байдуже віднеслися до розповсюдження епідеміїї грипу.Принаймі я так вважаю.А дитина ще в лікарні,і буде ще зо два тижні...
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Обережно грип??
« Прочитано #344 : 15 Листопада 2009, 00:45:59 »

+1 Спаведливо :bouquet:
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Обережно грип??
« Прочитано #345 : 15 Листопада 2009, 09:06:53 »

KATRIN 
 :bouquet:
Відповідь від: 15 Листопада 2009, 09:02:35
А ще цікавий момент той,що коли до дитини викликали швидку,то там повідомили-везіть на таксі,у нас немає бензину!(я свідок).Після нашої обіцянки,щодо повернення грошей за бензин,швидка приїхала.Та на цьому не закінчилося.У Підгірках лікарі сказали,що не беруться лікувати-везіть У Франківськ.Це була 20-та година.Вмовили швидку везти у Фр.,заправили бензином
ТО ЖАХ - то для дитини у швидкої бензини немає.
Ну добре вже - я, доросла людина й як треба було їхати в Підгірки, то викликала таксі й поїхала, а тут же дитина.  :(
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Обережно грип??
« Прочитано #346 : 15 Листопада 2009, 09:23:42 »

а хто виділяє кошти на швидку і лікарні взагалі? Місто чи область?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Обережно грип??
« Прочитано #347 : 15 Листопада 2009, 10:22:28 »

Місто, й про те вже велося, що наче казначейство не дає грошей містам й ті немають на нагальні потреби - за таке у Калуші й Очкур писав.
Записаний

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Обережно грип??
« Прочитано #348 : 15 Листопада 2009, 14:22:01 »

А чому б не писати скарги кудись, скажімо в Київ в декількох екземплярах - Юлі в уряд, в область, в міністерство охорони здоровя і т.д. В крайньому випадку вони повинні провести перевірку і згідно ЗУ "Про інформацію" дати відповідь в певний термін. Я згідний, що більшість скарг списується і відфутболюється - тоді ще писати вже на тих, хто проводив перевірки. Таким чином є шанс чогось добитись.
       Я часто пишу скарги на даїшників і по кожні проводиться службова перевірка. Були випадки, що дайці отримували догани по моїх скаргах. А це для дайця зняття премії і затримка в призначенні чергового звання. Коли мене зупиняють і ситуація наближається до конфліктної - просто показую декілька рішень суду по штрафах, виграних мною і пару висновків по проведених службових розслідуваннях. Але це вже інша тема.
Записаний

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Обережно грип??
« Прочитано #349 : 15 Листопада 2009, 15:46:43 »

Нарешті відомо чому помирають хворі http://www.unian.net/ukr/news/news-346712.html

Та МОЗ перш за все мав підключити таких людей як професор Віктор Бачинський і взнати причину смертей і відштовхуючись від того розробляти нові стандарти лікування. А то перше Юлька заспокоює, потім Богословська розказує, що то чума і т.д.
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Обережно грип??
« Прочитано #350 : 15 Листопада 2009, 16:09:45 »

 На даїшників я б сама писала...А на лікарів-Бог їм суддя,хіба в гірших випадках.Я вже на одного писала.Можу навіть назвати прізвище-Гох,хірург в дитячій поліклініці.У 2005 році моя молодша донька ішла в перший клас.Обов"язковою процедурою є прходження медогляду.О 9-ій ранку я була в поліклініці під кабінетом хірурга,оскільки людей не було,я постукала до кабінету.Лікар сидів і різав ножицями марлю.Я запитала ,чи можна зайти ,на що доктор змовчав.Я подумала,що може не дочув,і запитала ще раз.У відповідь була тиша.Уявіть-я з дитиною в кабінеті,і лікар,який мовчки ріже марлю... :=)Я зайшла,підійшла ближче і назвала причину свого приходу,поставивши при цьому листок медогляду на стіл.Лікар далі мовчки різав марлю...Я ще раз нагадала про свою присутність.Що далі було-не для слабонервних...Лікар миттєво підірвавшись з крісла,взяв листок медогляду,порвав на дрібні кусочки,вхопив ножиці і замахнувся ними на мене.Я інстиктивно прикриваючи доньку,яка почала несамовито плакати,своєю сумкою(я люблю носити важкі "торби")вдарила доктора по голові.На цей крик збіглися усі,хто був на поверсі.Медсестри відгороджуючи  мене від доктора, забрали мене з кабінету з дитиною і відвели в реєстратуру,де зачинили двері на ключ ,при цьому пояснюючи мені ,що таке в нього буває...До реєстратури збіглися і всі лікарі,і та медсестра,яка виявляється була в кабінеті Гоха,лише в іншій кімнаті...Коли я прийшла до тями,мені популярно пояснили,що хірург,він же Гох,страждає на психічне захворювання,а саме- якусь там стадію шизофреніїї.І що такі припадки бувають в нього рідко,і що не раз він кидався на колег з ножем.Та ті нічого не можуть вдіяти ,бо за ним стоїть якийсь там папік...Я не буду писати далі подіїї того дня,та скажу одне,що наступного я написала скарги в усі можливі і не можливі інстанціїї.Через десять днів мені прийшли відповіді,що Гоха направили на примусове дообстеження,зняли з нього премію,і що якщо комісія визнає,що він неадекватний,його звільнять.А ще до мене зверталася його мама,яка плачучи просила не чіпати його,бо він може помститися...В результаті тої писанини,вийшло наступне-дитина від слова хірург по-нині бентежиться,я пила заспокійливе місяць і від одного слова "дитяча поліклініка"приходила в гнів,бо важко уявити,якби на моєму місці був якийсь батько з дитиною...Убив би...І сів в тюрму...А Гох працює і далі...
 Ця історія не є вигаданою.У мене до нині зберігаються копії скарг і відписки.І я навіть не боюся назвати пізвище цієї людиги-бо так було.Єдине застерігаю батьків-якщо вам ,не дай боже,доведеться звертатися до дитячого хірурга,бажано до Гоха на прийом не йти...   
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Обережно грип??
« Прочитано #351 : 15 Листопада 2009, 16:32:55 »

А в міліцію заяву ви написали ?
Відповідь від: 15 Листопада 2009, 16:30:17
Скільки йому років ?
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Обережно грип??
« Прочитано #352 : 15 Листопада 2009, 16:49:45 »

.А Гох працює і далі...
Я в шоці :o :o :o
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Обережно грип??
« Прочитано #353 : 15 Листопада 2009, 17:29:34 »

А в міліцію заяву ви написали ?
Відповідь від: 15 Листопада 2009, 16:30:17
Скільки йому років ?
Зверталася і в міліцію,і в прокуратуру,і всюди.Навіть ,користуючись своєю професією,"кинула маяк"своїм колегам з 1+1.Та після того,як Гоха мама, плачучи просила не розвивати події далі,я дійсно дістала страх.Не за себе-за дочку.І вкотре переконалася,що людина завдяки  безпеці своїх дітей,буде мовчати.Бо помста та гнів з часом вгасають,а страх за майбутнє-ні.
 А Гох,якщо не помиляюся,то з 1967 року народження.
 Може я не права,але як би поступили ви в такій ситуаціїї?
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Обережно грип??
« Прочитано #354 : 15 Листопада 2009, 17:36:47 »

Та певне так само, Ви і так зробили більше ніж проста пересічна людина...
І Добре, що тут розповіли... це теж непогано... Люди будуть знати..
Якщо він 1967 року народження, то до пенсії йому ще 8 років? Це взагалі, щось...
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Обережно грип??
« Прочитано #355 : 15 Листопада 2009, 18:00:38 »

А шо в міліції сказали ? Чи ви забрали свою заяву, бо я б напевно заплатив ше в міліції, шоб того шизіка закрили !
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Обережно грип??
« Прочитано #356 : 15 Листопада 2009, 18:11:18 »

Чи ви забрали свою заяву
Якраз з міліції і не забирала заяву,як і з прокуратури.Писала,які відписочки поприходили.Десь вже у вересні 2005-ого.,я побачила того лікаря під першою школою,де навчаються мої діти...А цьогоріч,в школі був плановий медогляд дітей.Вгадайте,хто був хірургом?І що сказав моїй дитині?Що мамі терміново треба звернутися до дитячого хірурга-навіть направлення дав.Та він не міг знати те,що тиждень перед тим ,моя дочка пройшла повністю медичне обстеження(часті головні болі)у обласній дит.лікарні,де всюди казали,що здорова.Просто підлітковий вік,тому і проявляються головні болі під час погіршення погоди.Значить Гох, все ж прагне зі мною зустрічі.А ця зустріч може закінчитися для когось трагічно...
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Обережно грип??
« Прочитано #357 : 15 Листопада 2009, 18:44:29 »

Цікава ситуація. Молодець. Тепер набагато більше людей знає прізвище Гох і як при зустрічі з ним поводитись. Навіть не знаю як би поступив на твоєму місці в поліклініці...... Знаю точно Гох пішов би на лікарняне. А раз він має до себе, то й в міліції його б не слухали. Не думаю, що він запамятав твою дитину і тому дав направлення. В цій боротьбі треба дати розголос, зробити скандал. Залучити пресу і т.д. У всякому випадку не відступай. Я б не відступив. А за розповідь +1.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Обережно грип??
« Прочитано #358 : 16 Листопада 2009, 14:20:43 »

Тааак.... І дійсно, у мене завжди після відвідування дитячого хірурга було враження, що цей лікар якийсь "не такий"... Я просто не могла навіть уявити, що такому дозволять працювати в дитячій поліклініці! По-моєму тут скаргу не на лікаря треба було подавати, а на керівництво дитячої поліклініки, за те, що таке прикриває! А що на це скаже наша влада? Ігор Васильович! Ви у нас тут єдиний, якось причетний до влади. Відреагуйте на те, про що ми тут говоримо!
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

BOBA

  • Новачoк
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 15
  • Останні відвідини:
    23 Вересня 2012, 12:26:08

    Звідки: калуш
Обережно грип??
« Прочитано #359 : 16 Листопада 2009, 16:11:18 »

Таміфлю з посередником і без. Ціна втрачених життів  http://pravda.com.ua/news/2009/11/13/105268.htm
Більшість загиблих у перші дні епідемії не отримували препарату, який міг врятувати їх життя.

"Таміфлю надійшов до нас два дні тому. Але пацієнтам його поки що ніхто не видавав", - розповідала на десятий день після перших смертей лікар з Тернополя. На той момент лише у її лікарні від пневмонії – найпоширенішого ускладнення, яке викликає грип A(H1/N1) – померло 10 людей.

Чому його не було до початку епідемії? Чому не всі українські лікарі знали пораду Всесвітньої організації охорони здоров’я – проти цього грипу у перші 40 годин ефективний озельтамівір (Таміфлю – його комерційна назва).

Цим матеріалом бюро журналістських розслідувань "Свідомо" починає з'ясовувати, яке має дати відповідь на запитання: чому Україна виявилася неготовою до епідемії?

Починалося все добре. У квітні, одразу після того як ВООЗ оголосила попередження про загрозу пандемії, уряд виділив 50 мільйонів гривень на підготовку до нападу вірусу.

У переліку першочергових витрат, що був затверджений зібраною Міністерством охорони здоров’я робочою групою, був єдиний лікарський засіб – Таміфлю. Причому члени робочої групи – переважно заслужені лікарі - послалися на ту саму рекомендацію ВООЗ: проти свинячого грипу діє озельтамівір. Тобто в міністерстві добре розуміли значення цих ліків у випадку епідемії.

Що сталося потім? МОЗ не відповів на наш запит з проханням надати копію рішень, якими визначили в кого що купити. Але джерело у штабі з протидії епідемії неофіційно надав ці дані. На Таміфлю було витрачено 11 076 128 гривень.

Було закуплено 44 128 упаковок. Ціна однієї склала 251 гривню. Постачальником виступила зареєстроване у Києві ЗАТ "Ганза".

Це відома у фармацевтичних колах компанія, яка займається постачанням ліків. Запитання в іншому. Чому уряд не звернувся напряму до виробника Таміфлю? Ним є світовий фармацевтичний гігант Roche, чия штаб квартира розташована у Швейцарії.

На сайті компанії ми знайшли повідомлення ще від 1 липня, яке на хвилину позбавило нас мови.

"Сьогодні Roche оголошує про початок "Програми створення резервів Таміфлю" для економік, що розвиваються. Ця програма, яка вступає в дію негайно, спрямована на те, щоб забезпечити доступність "Таміфлю" (озельтамівіру) для урядів та пацієнтів у країнах, що розвиваються, у той час, коли Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила пандемію грипу.

Roche транспортує запаси [Таміфлю] урядам країн, яких стосується ця програма у випадку оголошення пандемічного грипу або у випадку надзвичайної ситуації чи крайньої необхідності на запит урядів. Країна може скористатися можливістю такої покупки у будь-який час.

"Повна ціна за упаковку з 10 капсул Таміфлю, без податків та місцевих зборів складає:

- від 5 до 6 євро за упаковку 75 мг;

- від 3 до 3,65 євро за упаковку 45 мг;

- від 2 до 2,55 євро за упаковку 30 мг".

На останній сторінці медіа-релізу перераховані країни, які можуть скористатися цією пропозицією. Серед них є і Україна.

Записаний
Патриотизм - последнее убежище для негодяя.