Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 19 днів

Автор Тема: Обережно грип??  (Прочитано 123747 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

beauty

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +87/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 243
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2021, 21:27:23

    Звідки: Калуш
Обережно грип??
« Прочитано #240 : 05 Листопада 2009, 13:15:19 »

Цікаво, чийого виробництва та вакцина, про яку говорить Ігор Поканевич, індійського?
До речі, хто вчора слухав по телевізорі селекторну нараду Тимошенко і голів облдержадміністрацій? Дивно, що зовсім не компетентна в цьому людина так розказувала, що нам в даному випадку робити, натомість міністр медицини і слова не промовив.
Ви чули, що Харківська область хоче виготовляти "Таміфлю" з індійської сировини. Уявіть, що то в нас може вийти (там не додадуть, там замінять на дешевшу речовину), мабуть, вийде не лікарство, а отрута :=) То й в того "Таміфлю", що в нас є зараз, багато протипоказань, але, що робити, якщо більше нема чим цю заразу лікувати  :unknow
« Останнє редагування: 05 Листопада 2009, 13:33:34 від beauty »
Записаний
If one doesn't have what one loves one must love what one has

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Обережно грип??
« Прочитано #241 : 05 Листопада 2009, 13:18:21 »

Можна виготовляти не обовязково Таміфлю, а шось інше - головне, щоб діюча речовина озельтамевір була.
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Обережно грип??
« Прочитано #242 : 05 Листопада 2009, 13:29:26 »

Можна виготовляти не обовязково Таміфлю, а шось інше - головне, щоб діюча речовина озельтамевір була.
Треба спочатку знати,що це за речовина,а враховуючи скільки на ній можна заробити,напевно не так легко дізнатися.
Записаний

BOBA

  • Новачoк
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 15
  • Останні відвідини:
    23 Вересня 2012, 12:26:08

    Звідки: калуш
Обережно грип??
« Прочитано #243 : 05 Листопада 2009, 13:34:40 »

Наводити порядок тре з власної оселі. Почніть самі поводитись адекватно, розкажіть родичам та знайомим як тре поводитись і ....... можливо паніка і вчухне.
Записаний
Патриотизм - последнее убежище для негодяя.

ARMANI

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +21/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 110
  • Останні відвідини:
    15 Листопада 2012, 17:48:51

    Звідки: Калуш
Обережно грип??
« Прочитано #244 : 05 Листопада 2009, 13:39:53 »

 Ще одна жертва грипу у місті.Сьогодні у реанімаціїї ЦРЛ померла жінка,яка працювала лікарем.Прізвище ДЖУС.Ще двоє лікарів-подружжя Гуменюків-лежать в реанімаціїї у важкому стані.За словами медиків,препарат ТАМІФЛЮ,очікуваних результатів на жаль не виправдовує.
Записаний
І все на світі треба пережити,і кожен фініш-то ,по суті, старт...

beauty

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +87/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 243
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2021, 21:27:23

    Звідки: Калуш
Обережно грип??
« Прочитано #245 : 05 Листопада 2009, 13:52:52 »

Після таких сумних новин :(, паніка точно не вщухне :(
Записаний
If one doesn't have what one loves one must love what one has

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Обережно грип??
« Прочитано #246 : 05 Листопада 2009, 14:06:52 »

Це якось дивно,помирають медики,Таміфлю не допомагає,тут,або пізно почали лікування,що малоймовірно,все ж лікарі,або Таміфлю не Таміфлю.Або просто під загальну паніку з грипом,люди помирають від чогось іншого.Містом ходять чутки,що це легенева чума,вроді би на Шустер-live про це заявляла Богословська,вчора в УНІАН писало,що заарештували якогось чоловіка який скидав в інтернет чутки про нібито легеневу чуму.Тим не менше люди хвилюються бо вже не розберуть де правда,а де паніка.Чому би на тому ж КМТ не виступити якомусь авторитетному лікарю і не розповісти про ситуацію фахово.А в кінці кінців провірити досконало від чого ж все таки помирають люди.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:48:28

    Звідки: пр. Л.Українки
Обережно грип??
« Прочитано #247 : 05 Листопада 2009, 15:06:58 »

виступити фахово, значить взяти на себе відповідальність. А хто хоче відповідати за то, сам не знає за що.
А Богословська відомий спеціаліст в області медицини.  :=)
ВІдносно таміфлю. пишуть, що то лікарство від грипу. А якщо є ускладнення, типу пневмонія, то до чого тут Таміфлю?
Ви своїми повідомленнями і сієте паніку.  :!!
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

oleg1981

  • Старожил
  • ****
  • Карма +56/-10
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 404
  • Останні відвідини:
    29 Січня 2023, 16:57:30

Обережно грип??
« Прочитано #248 : 05 Листопада 2009, 15:14:01 »

Ну все таки,що це за незрозуміла пневмонія ?  :(
http://pravda.com.ua/news/2009/11/5/104705.htm
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Обережно грип??
« Прочитано #249 : 05 Листопада 2009, 15:15:40 »

виступити фахово, значить взяти на себе відповідальність. А хто хоче відповідати за то, сам не знає за що.
Теж думаю, що все саме так...
А Богословська відомий спеціаліст в області медицини.  Крейзі
 :-D :-D :-D :-D =)) =)) =)) =)) :good
Записаний

ARMANI

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +21/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 110
  • Останні відвідини:
    15 Листопада 2012, 17:48:51

    Звідки: Калуш
Обережно грип??
« Прочитано #250 : 05 Листопада 2009, 15:54:48 »

виступити фахово, значить взяти на себе відповідальність. А хто хоче відповідати за то, сам не знає за що.
 Саме так.Особисто я, навпаки і не хочу сіяти паніку.Жінка,що померла довший час хворіла лейкемією.Якраз саме в цей період  захворіла на грип і, як результат-летальний випадок.Звичайно я не медик,аби доводити те,що лейкемія тут ні причому чи  навпаки.Можливо і за прикрим збігом обставин так сталося.А от щодо Гуменюків,які є лікарями,то мене і якраз дивує той факт,що  вони знаходяться у важкому стані.Попередня жертва теж лікувалася дома,будучи при цьому медиком.Гадаю, що саме лікар найбільше наражає себе на небезпеку зараження вірусом.Ми повинні самі свідомо оцінювати ситуацію-без паніки.І не нехтувати першими проявами симптомів грипу.Я теж зараз уже відхворів гострим распіраторним захворюванням.І коли температура піднімалася,то телефонував до швидкої.Мене там одразу запитали,який мій стан,яка температура іт.д.Пояснили,що якщо темп.37,5,її не потрібно збивати.Якщо стає 38-негайно телефонувати.Нащастя обійшлося(маю надію...)
 Вчора я мав розмову із головним санітарним лікарем району.За його словами у вівторок було зафіксовано більше 60-ти осіб із захворюванням на грип,у середу більше сорока.Але ж ніхто не не стверджує,що саме ці люди уже мають вірусну пневмонію,чи каліфорнійський грип.І паніка в даному випадку недоречна.Береженого Бог береже.
Записаний
І все на світі треба пережити,і кожен фініш-то ,по суті, старт...

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Обережно грип??
« Прочитано #251 : 05 Листопада 2009, 17:07:44 »

Щодо КМТ, ми щоразу у випусках подаємо поточні інтерв'ю медиків - керівників медичних закладів. Але самі маєте розуміти, що вони будуть подавати офіційну інформацію. Я практично впевнений, що офіційна і реальна інформація - це дві різні речі, і не те, що в Калуші, але і в Україні особливо. Калуш - місто слухів, і тут достатньо важкувато ховати інформацію...

Ви своїми повідомленнями і сієте паніку.

Я теж не бажаю сіяти паніку, але все ж таки маючи інформацію можна діяти адекватно.
Наприклад, стаціонарні пацієнти, які уже тиждень пролежали з температурою, зараз у більшості отримують патологію, а саме - задуху. І тому приходиться постійно проводити штучну вентиляцію... :( :( :( І тому при найменшій появі подібних симптомів - негайно звертайтесь до стаціонару! Але офіційна інформація про це говорити не буде. "Щоб не сіяти паніку". Мало того, лікарі приватно визнають, що не знають, чим лікувати ту "нетипову пневмонію" :( А тому, краще до неї не доводити...

З іншого боку, лікарі та медичні працівники зараз - без перебільшення герої. Маючи зарплату в околі 1000 грн. вони безперервно наражають себе і родину на небезпеку! А зважаючи, що 30-40% їх зараз перебувають на лікарняних, то в решти навантаження шалені. Наприклад, при нормальних умовах у наших пульмонологів навантаження становило 30 ліжок на 1 лікаря (що уже було більше норми), а зараз - 93 на одного лікаря... Багато з медиків працюють по 24 години у добу!!! А їм навіть не можуть забезпечити харчування :(
Записаний
Свій до свого по своє

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Обережно грип??
« Прочитано #252 : 05 Листопада 2009, 17:43:18 »

Сьогодні чув шо прийняли зміни до закону і оклад лікарям збільшать в 4 рази .
Відповідь від: 05 Листопада 2009, 17:43:00
Вже хоть шось .
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

beauty

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +87/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 243
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2021, 21:27:23

    Звідки: Калуш
Обережно грип??
« Прочитано #253 : 05 Листопада 2009, 19:41:47 »

А в кінці кінців провірити досконало від чого ж все таки помирають люди.
Може, якщо б у нас були для цього відповідного рівня лабораторії, то б провірили, а так, поки ті аналізи до Києва, а звідти в Лондон, а поки відповідь, якщо звичайно визначать, що це, так ніхто нічого і не може толком сказати.
Кажуть, що Мін-во хорони здоров"я ще з квітня готувалась до цієї епідемії, тепер бачимо, плідно готувалось :=)
Записаний
If one doesn't have what one loves one must love what one has

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Обережно грип??
« Прочитано #254 : 05 Листопада 2009, 20:04:50 »

З іншого боку, лікарі та медичні працівники зараз - без перебільшення герої. Маючи зарплату в околі 1000 грн. вони безперервно наражають себе і родину на небезпеку! А зважаючи, що 30-40% їх зараз перебувають на лікарняних, то в решти навантаження шалені. Наприклад, при нормальних умовах у наших пульмонологів навантаження становило 30 ліжок на 1 лікаря (що уже було більше норми), а зараз - 93 на одного лікаря... Багато з медиків працюють по 24 години у добу!!! А їм навіть не можуть забезпечити харчування
Що дивного? Це Україна і українці. З одного боку держава "ложила" на своїх без перебільшення героїв, з іншого боку люди стають героями які нікому не потрібні через свою дурість.
Я поясню свою думку -
для прикладу в Німеччині людина йде працювати в поліцію на велику зарплату і знаючи, що у випадку загибелі його сімя буде жити безбідно декілька десятків років, діти поступлять у ВУЗи, про це писатимуть газети, його іменем назвуть вулицю в якомусь містечку і всі поважатимуть його сімю, де людина загинула захищаючи нас з вами, по-геройськи, і т.д.
А в нас?
Сумніваюсь, що всі 30% медиків, що пішли на лікарняне дійсно по хворобі. А ті, що залишились дійсно герої, тільки дурні герої, згідні за 1000 грн. зарплати наражати на небезпеку своє життя, а у випадку смерті щоб отримати хоч якісь кошти ще треба доказати що ти захворів на роботі.
Згадується пісня "Я не хочу бути героєм України". Вона актуальна донині як в політичному аспекті так і в медицині.
Записаний

ARMANI

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +21/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 110
  • Останні відвідини:
    15 Листопада 2012, 17:48:51

    Звідки: Калуш
Обережно грип??
« Прочитано #255 : 05 Листопада 2009, 20:20:47 »

А ті, що залишились дійсно герої, тільки дурні герої, згідні за 1000 грн. зарплати наражати на небезпеку своє життя, а у випадку смерті щоб отримати хоч якісь кошти ще треба доказати що ти захворів на роботі.
 То це означає,що якби герої були мудрі,то я би вже со святими упокоївся? І не лишень я?То нехай зараз усі герої-дурні підуть на лікарняний-аби не наражати себе і рідних.Уявляєте,що з того буде-паніки уже не буде.Буде бабулька з косою в двері дзвонити.
Записаний
І все на світі треба пережити,і кожен фініш-то ,по суті, старт...

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Обережно грип??
« Прочитано #256 : 05 Листопада 2009, 20:37:38 »

ви насправді думаєте що лікарі живуть на 1000? І якраз епідемія ще один привід заробити! Комусь війна, а комусь рідна мама! І про героїзм не треба! Може і є кілька лікарів, всі інші давно забули клятву гіпократа і тільки називаються лікарями.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Обережно грип??
« Прочитано #257 : 05 Листопада 2009, 20:40:00 »

Бо ми звикли, що герой - голий, босий брудний і обдертий але з прапором в руках. Як би всі навіть не те ,щоб були мудрі, аби хоча б не були дурні, то не платили б тисячі за вступ в медінститут, не давали б хабарі викладачам за оцінки, не давали хабарі за працевлаштування на роботу, ну і звісно б не працювали за 1000 грн. Тоді б там, наверху почіхались, і збільшили б оклад, соцпакет, відповідне забезпечення по втраті працездатності, пенсію в кінці-кінців не жебрацьку, а на яку можна жити. Тоді б людина знала заради чого йде на ризик. А так мудрі - на лікарняне, а дурні - в герої яких завтра забудуть.
 А уявіть що було б як би почалась війна не приведи Господи? Скажімо Ромунія напала на Україну. Та всі стояли б з піднятими руками зі словами "Робіть що хочете тільки не чіпайте мене і мою сімю". Нам потрібна зміна стереотипів, поглядів на життя.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Обережно грип??
« Прочитано #258 : 05 Листопада 2009, 21:05:15 »

Сьогодні чув шо прийняли зміни до закону і оклад лікарям збільшать в 4 рази .
А фельдшерам, а медсестрам..? :(
Це ще один популістський крок і кістка роздору в медичній сфері.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Обережно грип??
« Прочитано #259 : 05 Листопада 2009, 21:15:35 »

мені от цікаво! Якщо лікарям так хреново живеться, чому ж так рвуться стати лікарями!? Насьогоднішній день лікарі мені нагадують даішників! Так само є і нормальні, а в основному ...
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.