Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Історія чи міф про історію України  (Прочитано 155342 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Історія чи міф про історію України
« Прочитано #80 : 20 Червня 2010, 16:53:09 »

 Сліппі, я НЕ ЗНАЮ й НЕ РОЗУМІЮ, яке відношення має державність стародавньої Русі до становлення державності такої країни як Україна. Так само, як і НЕ ЗНАЮ І НЕ РОЗУМІЮ, яке відношення має державність стародавньої імперії Оюм до становлення такої держави як Україна не залежною державою.

І я веду бесіду про державу УКРАЇНА а не про РУСЬ.
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Історія чи міф про історію України
« Прочитано #81 : 20 Червня 2010, 17:12:05 »

Сліппі, я НЕ ЗНАЮ й НЕ РОЗУМІЮ, яке відношення має державність стародавньої Русі до становлення державності такої країни як Україна.
ЯЯ,ти шо  :unknow,
Україна пішла з Русі! а ти думаєшь звідки,з московії чи влк,
Русь це фундамент нашої державності,віра і традиції :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Історія чи міф про історію України
« Прочитано #82 : 20 Червня 2010, 18:56:54 »

ЯЯ,ти шо  не знаю,
Україна пішла з Русі! а ти думаєшь звідки,з московії чи влк,
Русь це фундамент нашої державності,віра і традиції Посмішка
Alexander, ЯЯ не "ти що"  :offense
І наразі я НЕ ВЕДУ МОВУ ПРО ТЕ, хто з відки "пішов", а говорю про відсутність відношення державності стародавньої Русі до сучасної України.
І Україна "пішла" не з Русі, а з стародавньої імперії Оюм, бо саме в складі цієї імперії на наші землі прийшли перші слов"яни.  :P

Інше питання, що християни мали й мають звичку замовчувати, а іноді й закеречувати історію, що була на землі до Христа, навіть літочислення ведуть з народження Іісуса (хоча тут вони трішки помилилися, на якихось 6-ть років). Тому ми так мало знаємо про слов"ян язичників, адже знаючи їх історію та традиції ми б могли побачити як нинішні церковні традиції є блиські до тих язичницьких. (Святкування тої ж Паски та Різдва - чомусь 7 січня, а не 14 квітня).
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Історія чи міф про історію України
« Прочитано #83 : 20 Червня 2010, 21:18:41 »

говорю про відсутність відношення державності стародавньої Русі до сучасної України
Чогось російські історики не твердять про відсутність відношення державності стародавньої Русі до сучасної Росії.

Відповідь від: 20 Червня 2010, 19:38:32
Говориться прямо, що Рюрик - засновник російського самодержавства!
http://rutube.ru/tracks/1353600.html?related=1&v=535e6a0b720a5261b8ed4038fdf58ee8
Відповідь від: 20 Червня 2010, 19:42:23
Уже У "Повісті времяних літ" описано, що крім багатьох слов'янських племен, були вже і племена, з якими потім злилися північні слов'яни.
Звісно через те, росіяни не такі як ми, але і правда те, що всі ми з одного кореня вийшли (з самого початку) і тоді не було ніякої російської чи української держави! А Київська Русь і Новгородська держава то були перші Слов'янські держави! І так само можна собі вважати, що Новгородська держава була початком української державності, як Київська Русь - російської.
І нізвідки Україна не пішла, а от куди прийшла - то ми бачимо.
Відповідь від: 20 Червня 2010, 20:39:12
Приховано: Показати
По довгих временах сіли словени по Дунаю, де нині Угорська земля і Болгарська. Від тих словен розійшлися по землі і прозвалися іменами своїми, де хто сів, на якому місці. Хто прийшов і сів на ріці Мораві, то й прозвалися морава, а інші нареклися чехами. А се ті ж словени: хорвати білії, серп і хутани. Коли на дунайських словен найшли волохи, і сіли на їхніх землях, і чинили над ними насильство, словени ж ті прийшли і сіли на Віслі і стали називатися ляхами, а від тих ляхів пішли інші назви — поляни, ляхи другії — лютичі, інші — мазовшани, ще інші — поморяни. Також і ті словени, що прийшли і сіли по Дніпру, нареклися поляни, а другії — деревляни, оскільки сиділи в лісах; а інші сиділи межи Прип’яттю і Двіною і називалися дреговичі; ще інші жили на Двіні і називалися полочани від назви річки Полота, що впадає в Двіну. Від неї і прозвалися — полочани.

Словіни ж сиділи побіля озера Ілмера, називалися своїм іменем, і збудували город, і нарекли його Новгород; а другії ж сиділи по Десні, по Семі, і по Сулі і називалися сівера.

І так розійшовся словенський народ, його іменем і грамота названа словенською.

Відповідь від: 20 Червня 2010, 20:39:30
Приховано: Показати
І після тих братів почав їхній рід держати княження в Полях, а в Деревлях — своє, а дреговичі — своє, а словіни — своє в Новігороді, а інші на Полоті, себто полочани. Від цих же і кривичі, що сидять у верхів’ях Волги, і в верхів’ях Двіни, і в верхів’ях Дніпра, і їхній город — Смоленськ, там-бо сидять кривичі. Так само сівери біля них, на Білоозері сидить весь, а на Ростові-озері — меря, на Клещині-озері також сидить меря, а по Оці-ріці, де впадає в Волгу, свою мову має мурома, і черемиси — свою мову, і мордва свою мову. Це-бо тільки в Русі словінська мова: поляни, деревляни, новгородці, полочани, дреговичі, сіверо, бужани, бо сидять по Бузі,— потім волиняни. А це інші народи, що дань дають Русі: чудь, весь, меря, мурома, черемись, мордва, пермь, печера, ям, литва, зимігола, корсь, норома, либ,— ці свою мову мають, всі вони — з коліна Афетового, що живуть в країнах опівнічних.

Відповідь від: 20 Червня 2010, 20:41:57

Цитувати (вибране)
Український народ має ту високу гордість, що є прямим носієм всієї культури Київської Русі, але не заявляє одноособових прав на неї, бо вона має ще й культурних спадкоємців в особі білоруського і російського народів.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Історія чи міф про історію України
« Прочитано #84 : 20 Червня 2010, 21:27:57 »

йой може спочатку визначимось, що таке держава?
ЯЯ для мене історія Української державності починається саме з Русі. З тим же успіхом можна і історію Росії починати з 90х років 20го сторіччя . Чи Грузії чи будь-якої з 15 країн табору. Але як бути з традиціями, символами, пам'яттю дідів?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Історія чи міф про історію України
« Прочитано #85 : 20 Червня 2010, 23:10:30 »

А італійці (до чого дивні люди!) - рахують свою державність з часів Римської імперії... Чого б то?
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Історія чи міф про історію України
« Прочитано #86 : 20 Червня 2010, 23:41:47 »

до Ігора_О
О - хто обізвався у даній темі  :o , рада, рада
людина, що говорить
Цитувати (вибране)
Бо доки керуватимуть містом „татари” (в переносному значенні, без образи цього чудового народу), ми всі можемо стати „ординцями”.
та не знає, що слово ОЧКУР є татарським за походженням

і саме цікаве, що про це я дізналася із статей Палія та Сливки, які мені надав сам Ігор_О - для ознайомлення.
 =)) =)) =))
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Історія чи міф про історію України
« Прочитано #87 : 20 Червня 2010, 23:42:38 »

та взагалі вся Європа в сучасному вигляді сформувалась досить недавно.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Історія чи міф про історію України
« Прочитано #88 : 20 Червня 2010, 23:48:51 »

для всіх решта

в мому розумінні, український народ почав формуватися раніше за державу Русь, тому я й веду про стародавню багатонаціональну імперію Оюм (чи то Ойум - не пам"ятаю як пишеться), в склад якої входили слов"янські племена і пережили на цих землях усіх інших.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Історія чи міф про історію України
« Прочитано #89 : 20 Червня 2010, 23:58:26 »

Ну тоді починаємо з доби трипільської культури. ;) думаю що прийнято починати історію України саме з формування Русі. так як символи влади, символи державності, традиції збереглись і пронеслись предками до сьогоднішніх днів.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Історія чи міф про історію України
« Прочитано #90 : 21 Червня 2010, 00:16:10 »

Ну тоді починаємо з доби трипільської культури.
А яке відношення має ТРИПІЛЬСЬКА КУЛЬТУРА до слов"ян взагалі???

те що вони були сусідами слов"янських поселень - так, те що вони як прийшли на територію сучасної України так і пішли з неї - так.
Але жодного зв"язку із слов"янами в них немає.  :P
Відповідь від: 21 Червня 2010, 00:02:13
думаю що прийнято починати історію України саме з формування Русі.
Ким прийнято??? Карамзіним??? Що належить до так ненависних вами РОСІЙСЬКИХ ІСТОРИКІВ.
Карамзіним, що ввів термін "Київська Русь"???
Відповідь від: 21 Червня 2010, 00:09:12
так як символи влади, символи державності, традиції збереглись і пронеслись предками до сьогоднішніх днів.
Символ влади??? - булава у час стародавньої Русі??? -  :unknow - не знаю такого
Символ державності - то ти про ТРИЗУБ??? - так Гітлер також взяв свого хреста із Індуістської культури - то може віднесемо його до представників Індуістів???  ;)
Традиції??? - то може ти виходиш веснянки співаєш???

що правдв ЯЯ тут - загострює увагу саме на відмінностях - та їх справді надто багато.  :)
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Історія чи міф про історію України
« Прочитано #91 : 21 Червня 2010, 00:17:12 »

 :) я написав просто РУсь ;)
А яке відношення має ТРИПІЛЬСЬКА КУЛЬТУРА до слов"ян взагалі???
таке ж як і формування під назвою Ойум. якась частка культури залишилась мабуть. але на державність саме України не впливала.
Я ж чому і почав з того що для вас державність. Я так само маю купу питань до формування Русь.
І друге Є таке поняття як офіційна історія. Можливо тому що перші висьмові згадки про держ формування на території сучасної України починаються саме з Русі?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Історія чи міф про історію України
« Прочитано #92 : 21 Червня 2010, 00:21:34 »

І ще дещо
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D1%8F_%28%D0%BC%D1%96%D1%80%D0%B0_%D0%B2%D0%B0%D0%B3%D0%B8%29
Відповідь від: 21 Червня 2010, 00:18:51
таке ж як і формування під назвою Ойум.
не правдв - Сліппі - будь ласка - поцікався цим питанням - і ти зрозумієш, що не правий
Відповідь від: 21 Червня 2010, 00:20:08
Можливо тому що перші висьмові згадки про держ формування на території сучасної України починаються саме з Русі?
тк само - не вірно - перші письмові згадки відносяться саме до Ойум.  :P
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Історія чи міф про історію України
« Прочитано #93 : 21 Червня 2010, 00:34:56 »

Символ державності - то ти про ТРИЗУБ???
і тризуб теж. а гривні наприклад .
так Гітлер також взяв свого хреста із Індуістської культури - то може віднесемо його до представників Індуістів???
в індуізмі той символ асоціювався не із злом. і гербом не був. Тризуб для українців залишався символом державності купу років. Дивно чому він не став символом для росіян чи чому вони свої деревяні назвали рублі а не гривні.
Традиції??? - то може ти виходиш веснянки співаєш???
я ні. та якщо ми про них говорим то мабуть хтось співає. і якщо ті ж веснянки знають і співають досі значить все таки це наше. і це наша історія. та можна говорити про багато традиції. обробки землі чи дерева чи металу. чи боротьби за незалежність .

Відповідь від: 21 Червня 2010, 00:25:29
І ще дещо
ось ось в принципі ознакою держави є спільна валюта. а на Русі назва була одна а реально номінал був різний?! короче гроші були різні. чому?
не правдв - Сліппі - будь ласка - поцікався цим питанням - і ти зрозумієш, що не правий
Відповідь від: 21 Червня 2010, 00:20:08
я читав. на території сучасної України було дуже багато племен. Але як такої державності не було. а РУсь якраз і стала , можливо першим державним утворенням.
тк само - не вірно - перші письмові згадки відносяться саме до Ойум.
виставляй ;)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Історія чи міф про історію України
« Прочитано #94 : 21 Червня 2010, 00:38:17 »

а гривні наприклад .
дивися пост вище - я тобі надала інфу з УКРАЇНСЬКОЇ вікіпедії - і там можна бачити, що ГРИВНЯ була не лише у Київській Русі. То по-перше, подруге, на території Києвської Русі - були ще КУНА та НОГАТА  :P
Відповідь від: 21 Червня 2010, 00:35:23
в індуізмі той символ асоціювався не із злом. і гербом не був.
гербом не був - факт - та із злом він і у Гітлера нічого спільного не мав  :P
Відповідь від: 21 Червня 2010, 00:36:35
і якщо ті ж веснянки знають і співають досі значить все таки це наше.
так власне що - А ХТО ЇХ СПІВАЄ ???  :o
Відповідь від: 21 Червня 2010, 00:37:20
ось ось в принципі ознакою держави є спільна валюта. а на Русі назва була одна а реально номінал був різний?! короче гроші були різні. чому?
ось, ось - що ВАЛЮТА була РІЗНОЮ -  :P
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Історія чи міф про історію України
« Прочитано #95 : 21 Червня 2010, 00:39:10 »

дивися пост вище - я тобі надала інфу з УКРАЇНСЬКОЇ вікіпедії - і там можна бачити, що ГРИВНЯ була не лише у Київській Русі. То по-перше, подруге, на території Києвської Русі - були ще КУНА та НОГАТА
згідний. Але чому ж так називається саме наша валюта?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Історія чи міф про історію України
« Прочитано #96 : 21 Червня 2010, 00:47:05 »

я читав. на території сучасної України було дуже багато племен. Але як такої державності не було. а РУсь якраз і стала , можливо першим державним утворенням.
Але ДО Русі була ціла багатонаціональна імперія - Оюм. Що складалася не просто з різних племен - а й з племен різних народностей. І ти не сприймаєш цього як факт лише тому, що тобі про таке у школі не казали.
Відповідь від: 21 Червня 2010, 00:41:08
Але чому ж так називається саме наша валюта?
ти питай у тих - хто її так назвав - а не мене  ;)
Відповідь від: 21 Червня 2010, 00:42:05
виставляй
Сліппі - справді, це реально та мені треба на таке виділити час (на пошук тієї інфи), бо я про таке не вчора прочитала й добре не пам"ятаю у котрих то є книгах - точно пам"ятаю, що у арабів є письмові спогади про цю державу і ще здається у Візантійців.
Відповідь від: 21 Червня 2010, 00:45:29
Сліппі - ДОБРАНІЧ  :bouquet:
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Історія чи міф про історію України
« Прочитано #97 : 21 Червня 2010, 01:07:26 »

гербом не був - факт - та із злом він і у Гітлера нічого спільного не мав
але він став символом зла.
так власне що - А ХТО ЇХ СПІВАЄ ???
ой2 в садочку памятаю співав і я. зараз мабуть в музичних школах гуртках. тим більше що проводять багато тематичних акцій. але не це головне . те шо вони дожили до наших часів вже факт.
ось, ось - що ВАЛЮТА була РІЗНОЮ -
ну в сцилці на вікі пише що спочатку це були прикраси на шию. а потім вже стали
Цитувати (вибране)
вагова, грошово-вагова та грошово-рахункова одиниця Русі та інших слов’янських земель

Можливо Русь була федерацією. або чимось типу штатів.

Відповідь від: 21 Червня 2010, 00:47:55
Але ДО Русі була ціла багатонаціональна імперія - Оюм. Що складалася не просто з різних племен - а й з племен різних народностей. І ти не сприймаєш цього як факт лише тому, що тобі про таке у школі не казали.
Скажи де була столиця і яке племя було головним і який вплив на формування державності України мало те формування.Може ми не українці а німці? ;) чому ж трипільська культура не може бути початком історії української державності?
ти питай у тих - хто її так назвав - а не мене
ну назва гривня виникала не раз в нашій історії. веду до того що гривня є одним із символів.
Сліппі - справді, це реально та мені треба на таке виділити час (на пошук тієї інфи), бо я про таке не вчора прочитала й добре не пам"ятаю у котрих то є книгах - точно пам"ятаю, що у арабів є письмові спогади про цю державу і ще здається у Візантійців.
ок будеш мати час виставляй.

Відповідь від: 21 Червня 2010, 00:53:49
а ось що пише вікі http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%86%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%8F_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8
Цитувати (вибране)
Історія України — це складний процес формування незалежної держави українців. Він починається з появою людини розумної на теренах сучасної України понад 300 000 років тому.
короче я нарешті зрозумів про що ми спорим. Ти кажеш про історію на території сучаної Україним я ж говорю про історію державності України.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Історія чи міф про історію України
« Прочитано #98 : 21 Червня 2010, 13:39:54 »

Сліппі - - твої пости є прямим підтвердженням того, що - от як народу ЗАБИЛИ голови усякою політично вірною ахінеєю від історії, так народ і вважає, що наче він свою історію знає. А що він знає? Те, що викладають вчительки на уроках історії? - ггг
Тобі будь який викладач історії підтвердить мої слова - що вивчити історію на уроці історії - НЕМОЖЛИВО.

Найбільш, що мені болить, так це те, що отакі "забиті голови", що вважають себе знавцями історії не спроможні адекватно оспорювати позицію таких, як то й же Табачник - і все на що спроможні - то лише вигукувати гасло - "ГЕТЬ, ТАБАЧНИК" А точку зору того ж Табачника справді можна гідно оспорити - та хто на таке здатен? - ЗНАВЕЦЬ історії - та ніяк не той, "годується" з надуманих "фактів" з історії України.
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Історія чи міф про історію України
« Прочитано #99 : 21 Червня 2010, 13:53:18 »

А ХТО ЇХ СПІВАЄ ???
Не прочитала спочатку про що розмова. Поки що почала з кінця :-[.
Співають. Це я точно знаю :). Зі мною, коли я вчилася в технікумі, жили дівчата з Тернопільскої і Львівської обл. Так от вони завжди їздили в своє село "на веснянки" - і співали, і хороводи біля церкви водили.
Відповідь від: 21 Червня 2010, 13:52:46
Так, іду читати початок дискусії.
Записаний