Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Шлюб по-сектантськи  (Прочитано 16556 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Propoved-nik

  • Користувач
  • **
  • Карма +9/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 68
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2016, 14:40:43

    Звідки: Івано-Франківськ- КАЛУШ
Шлюб по-сектантськи
« : 13 Березня 2009, 15:48:04 »

И все равно этому нет оправдания? и разве не в этом задумка Бога, чтобы таким образом прийти к нему?
" Если исповедуем грехи наши, то Он, будучи верен и праведен, простит нам грехи наши и очистит нас от всякой неправды."
(1Иоан.1:9) У Бога для нас є оправдання це Ісус Христос який помер за НАС....Біблія говорить, якщо людина усвідомлює свій гріх сповідує його перед Богом, визнаючи це...ТО ВІН тобто ГОСПОДЬ будучи ВІНИЙ і ПРАВЕДНИЙ ПРОСТИТЬ НАМ....
Відповідь від: 13 Березня 2009, 15:40:44
Безумовно, для якогось відсотка чи двох відсотків молодят, такі складнощі і тривалий термін перед шлюбом дозволяє добре подумати і уникнути помилки.
Я підтримую такі речі як підготовку до шлюбу. В нас в церкві пастор не дасть благословіння допоки молодята не пройдуть школу підготовки до шлюбу....І не дадуть відповідь на 70 питань стосовно шлюбу. Це допомгає усім серйозно замислитись, щоб дійсно як каже ЮРКО не наробити помилок....


Прим. модератора.
Тема переіменована модератором
« Останнє редагування: 07 Квітня 2009, 11:58:25 від doktor-maks »
Записаний
Оставляйте время для размышлений; но когда приходит время действовать, прекращайте размышлять и начинайте действовать.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Шлюб по-сектантськи
« Прочитано #1 : 13 Березня 2009, 16:13:22 »

Цитата: yurko від Вчора в 21:56:13
Безумовно, для якогось відсотка чи двох відсотків молодят, такі складнощі і тривалий термін перед шлюбом дозволяє добре подумати і уникнути помилки.
Я підтримую такі речі як підготовку до шлюбу. В нас в церкві пастор не дасть благословіння допоки молодята не пройдуть школу підготовки до шлюбу....І не дадуть відповідь на 70 питань стосовно шлюбу. Це допомгає усім серйозно замислитись, щоб дійсно як каже ЮРКО не наробити помилок....
То не показник. Моя знайома зустрічалася 4роки з хлопцем. Вони ходили в івано-Франківську три тижні :o в церкву на навчання, здали  екзамен, взяли шлюб. Сімейного життя вистачило з вересня по грудень - 4 місяці.  :unknow



Записаний

Propoved-nik

  • Користувач
  • **
  • Карма +9/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 68
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2016, 14:40:43

    Звідки: Івано-Франківськ- КАЛУШ
Шлюб по-сектантськи
« Прочитано #2 : 13 Березня 2009, 16:22:02 »

Моя знайома зустрічалася 4роки з хлопцем
Я не уточнив в нас такого поняття як зустрічання до шлюбу взагалі не має....www.silver-ring.org... Ми закладаємо ЗАВІТ не мати сексуальних стосунків до шлюбу...
Відповідь від: 13 Березня 2009, 16:19:04
Також є ще велика кількість літератури про СІМЮ дошлюбні стосунки....Вобще Бомаба...Мій рідний брат сміявся з мене коли я йому розповів що до шлюбу необхідно готуватись...Тоді коли він одружвався я йому сказав таку річ..."Час завжди покаже хто був правий а хто з нас помилявся" Вони з дружиною розлучились пісял 2 років спільного життя...Тепер Він жеве з моєю мамою, повністю втративши бажання до життя, почав запивати.
Записаний
Оставляйте время для размышлений; но когда приходит время действовать, прекращайте размышлять и начинайте действовать.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Шлюб по-сектантськи
« Прочитано #3 : 14 Березня 2009, 11:11:08 »

Цитата: лалія від Вчора в 17:13:22
Моя знайома зустрічалася 4роки з хлопцем
Я не уточнив в нас такого поняття як зустрічання до шлюбу взагалі не має....www.silver-ring.org... Ми закладаємо ЗАВІТ не мати сексуальних стосунків до шлюбу...
А до чого тут сексуальні стосунки?  :P Про них ніхто й не говорив.  :!! 
Як це немає зустрічання. :o Тільки побачили зразу ж одружилися?  :unknow


Відповідь від: 14 Березня 2009, 11:05:46
Juli це вже стає нестерпно, ви не боїтесь що колись станете на суді перед Богом і він вас запитає і осудить за всі ваші єресі та невинні душі які ви та Посольство Боже звели з правильної дороги!!!
Цитувати (вибране)
author=yurko link=topic=2365.msg43866#msg43866 date=1237016778]
Ага.        Жінка питає як їй розлучитися по церковному, аби потім у тій же церкві шлюб брати, а ви їй про своє.

Вона лише з секти вирвалася, дайте їй трохи очуняти і з думками зібратися.
yurko
Що ви так напосілися на Juli, ми всі тут радимо з свого погляду, в міру свого світогляду, і вона так. То, що одним можна, а іншим ні? :duvno
Думаю Kotik сама вибере те, що їй найбільше підходить, але право на існування мають усі думки.  ;)
Записаний

Propoved-nik

  • Користувач
  • **
  • Карма +9/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 68
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2016, 14:40:43

    Звідки: Івано-Франківськ- КАЛУШ
Шлюб по-сектантськи
« Прочитано #4 : 14 Березня 2009, 12:55:52 »

Як це немає зустрічання.  Тільки побачили зразу ж одружилися?
Та ні в жодному разі. Тільки побачили зрузу ж одружилися...Це не те я мав на увазі...ЦЕ залежить хто що розуміє під слово ЗУСТРІЧАННЯ - довкола в світі це означає що хлопець з дівчиною зустрічаються, кохаються і т.д. без обмежень і в любий момент можуть порвати свої стосунки, а в більшості випадків і ніхто одружуватись не збирається просто задовільнити свої прихоті похоті і свій власний егоїзм....Тому я мав на увазі це...У нас є ЗАРУЧИНИ- коли люди вже познайомились і вирішили краще пізнати один одного вони уже прийняли рішення в подальшому одружуватись і під час ЗАРУЧИН вони і проходять школу підготовки і готуються до шлюбу....
Записаний
Оставляйте время для размышлений; но когда приходит время действовать, прекращайте размышлять и начинайте действовать.

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Шлюб по-сектантськи
« Прочитано #5 : 14 Березня 2009, 14:27:45 »

В нас в церкві пастор не дасть благословіння допоки молодята не пройдуть школу підготовки до шлюбу

в нас такого поняття як зустрічання до шлюбу взагалі не має

Ми закладаємо ЗАВІТ не мати сексуальних стосунків до шлюбу

У нас є ЗАРУЧИНИ
Що означає те "у нас", "ми"? Очевидно, питання риторичне.
Все нібито правильно, по-християнськи. Але є одне питання:
чи дасть пастор благословіння, якщо один з молодят не прийняв хрещення "у вас"?

В центральній церкві є пастор Олена Архіпова - вона психолог, сексолог і пастор з багаторічним стажем
Вона радила дівчатам з ПБ не виходити заміж за "зовнішніх", тобто хлопців не з ПБ, яких ці дівчата бажали з метою одруження залучити до секти. Бо вони неблагонадійні. І закликала використовувати тих, хто сам прийшов до секти і проявив свою лояльність.

Це з одного з її виступів. Не дослівно, певна річ. Але суть така - замкнути всіх на секті
« Останнє редагування: 14 Березня 2009, 15:39:44 від doktor-maks »
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Kotik

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 23
  • Останні відвідини:
    25 Червня 2010, 16:04:18

    Звідки: Київ
Шлюб по-сектантськи
« Прочитано #6 : 14 Березня 2009, 21:39:50 »

чи дасть пастор благословіння, якщо один з молодят не прийняв хрещення "у вас"?
Я відповім за Propoved-nikа.Пастор не дасть благословіння на шлюб,якщо один з молодят не прийняв хрещення в цій церкві.Більше того, не буде благословіння якщо жінка займає вище положення в церкві ніж чоловік.Я права,Propoved-nik?Не розумію, чого ви так боїтесь відповісти на це запитання? :duvno А як отримати благословення на повторний шлюб?Доречі,Propoved-nik, в яку церкву ходите ви?
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Шлюб по-сектантськи
« Прочитано #7 : 16 Березня 2009, 21:42:40 »

чи дасть пастор благословіння, якщо один з молодят не прийняв хрещення "у вас"?
Так. Головне, щоб він був християнином. У єпископа церкви "Посольство Боже" невістка з п`ятидесятницької церкви. Для Посольства Божого всі християни - брати у Христі.
Відповідь від: 16 Березня 2009, 21:35:40
Я відповім за Propoved-nikа.Пастор не дасть благословіння на шлюб,якщо один з молодят не прийняв хрещення в цій церкві.Більше того, не буде благословіння якщо жінка займає вище положення в церкві ніж чоловік.Я права,Propoved-nik?
Абсолютно не вірна інформація.
« Останнє редагування: 18 Березня 2009, 20:39:09 від doktor-maks »
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Шлюб по-сектантськи
« Прочитано #8 : 18 Березня 2009, 22:21:15 »

Ось свідчення на мій погляд неупередженої людини
Звичайно немає нічого доброго, в тому що одні віруючі виділяють себе зпоміж інших, наголошуючи на своїх єдиноправильних переконаннях. Особливо мене вразило те, що для них є неприйнятним вступити у шлюб з так би мовити "невіруючими". Одна жінка з церкви Посольтво Боже запитала як їй бути, бо вона полюбила чоловіка, що не хоче до їхньої церкви йти. Пастор Сандей відповів вона з ним як громадяни різних держав. Він керований дияволом, який повністю розпоряджається його життям і, що диявол може перетворити його в кого завгодно (алкоголіка, наркоманаі т. п.) Як вона може зв»язати своє життя з таким???? Він її не достойний!! Що спільного у світла і темряви????
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Шлюб по-сектантськи
« Прочитано #9 : 18 Березня 2009, 22:27:41 »

Якщо чесно, то виступи ораторів про "Розділені сім'ї", які я чув на збіговиську, що відбувалося на стадіоні "Хімік" у році так 1999-му, точніше не пам'ятаю, однозначно дали мені зрозуміти з чим я маю справу. Вже і не треба було розказувати ніякої релігійної доктрини. Щоправда то було закрите збіговисько, мабуть не для незапудрених вух призначалися ті рекомендації. :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Шлюб по-сектантськи
« Прочитано #10 : 18 Березня 2009, 22:30:47 »

Якщо чесно, то виступи ораторів про "Розділені сім'ї", які я чув на збіговиську, що відбувалося на стадіоні "Хімік" у році так 1999-му, точніше не пам'ятаю, однозначно дали мені зрозуміти з чим я маю справу. Вже і не треба було розказувати ніякої релігійної доктрини.
Не було тобі чим займатись в пору юності, як ходити по зібраннях.  :=)
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Шлюб по-сектантськи
« Прочитано #11 : 18 Березня 2009, 22:35:12 »

Один мій знайомий який був,а може і зараз є членом однії з протестанських церков весь час старався мені впхати книжечки про подружнє життя,а сам через півтора року розійшовся.Інший з вже звичайної непротистанської переконував,що якщо я не візьму шлюб в церкві то ,там різні біди мене чекають,а сам вже другий раз жонатий і як є можливість то і від наліво не відмовляється.Для мене ж люди не є авторитетом,чи то вони пастирі чи то ксьондзи.Я собі з жінкою читаєм і читали Слово Боже і живемо вже біля 10 років.І я можу з чистою совість сказати що жодного разу їй не зрадив.І так розумію що  по чиїсь науці,або з під палки життя подружне влаштовувати не варто.Всі священники (з різних церков)це тільки люди,а що як вони помиляються і вчення їхнє невірне.Хай кожен сам шукає Бога і живе праведно не для людей,не з примусу,або страху.А тому,що він сам так хоче і його і Боже співпадають.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Шлюб по-сектантськи
« Прочитано #12 : 18 Березня 2009, 22:53:38 »

Не було тобі чим займатись в пору юності, як ходити по зібраннях.

Друг там зависав, аоскільки він з Франківська і то була нагода приїхати до Калуша, от я і забирав їх з сестрою і ми йшли на Височанку на пікнік  :frend :drink

Там я також бачив картонні ящики розміром 0,5х0,7х1 м на яких було написано "Для пожертв". Люди пороз'їжджалися з цілої області. Бачили б ви як ті ящики часто міняли через переповненість  :o
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Шлюб по-сектантськи
« Прочитано #13 : 29 Березня 2009, 18:06:13 »

Сьогодні ми готуємо інших до вступу у шлюб
Готуєте до шлюбу? o_O  :o
Чи не Володю Проповідника?  ;) Краще нехай візьме за дружину сектантку-п'ятидесятницю, вони більш покірні. Бо харизматичка буде крутити ним як циган сонцем  :-D
Записаний
When doctors differ who is to decide?

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Шлюб по-сектантськи
« Прочитано #14 : 29 Березня 2009, 18:38:05 »

О,, я бачу доктор Макс так сильно переживає за ближнього свого,ггг.Ще харизматик Проповіднік захоче побачивши таку турботу вернутися в лоно єдиної непомильної :))
« Останнє редагування: 29 Березня 2009, 18:43:53 від DVania »
Записаний