Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 19 днів

Автор Тема: FM радіостанції нашого міста  (Прочитано 191651 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Радіостанції нашого міста
« Прочитано #120 : 28 Листопада 2009, 22:56:07 »

а що тоды транслюэться???? :o
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Радіостанції нашого міста
« Прочитано #121 : 28 Листопада 2009, 22:57:31 »

Просто якесь інет радіо
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Радіостанції нашого міста
« Прочитано #122 : 28 Листопада 2009, 23:01:57 »

так оцен ялоханувся. скажыть хоч яке радыооо??
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Радіостанції нашого міста
« Прочитано #123 : 28 Листопада 2009, 23:04:10 »

То Ромка питати треба. А може в джинглах можна почути.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Zubik

  • Старожил
  • ****
  • Карма +54/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

    Звідки: Kalush, IF, UA , "посьолок"
Радіостанції нашого міста
« Прочитано #124 : 29 Листопада 2009, 11:44:37 »

Говорять, що вже пробують запускати інше ФМ-радейко, цікаво на якій частоті, може то буде "ШАНС"?  ;)
В мене при пошуку тюнер приняв пілот-тон на 102.8, але "в ответ-тишина", напевно поки що прогрівають передавач?  :D
Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Радіостанції нашого міста
« Прочитано #125 : 29 Листопада 2009, 13:17:39 »

Та ні. Шанс на 104.0 має бути вроді.
Але що до нового року запустять то точно.
У Асторії ремонти йдуть повним ходом. Вже і обладнання завезли.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ulgur

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +60/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 542
  • Останні відвідини:
    18 Липня 2021, 13:24:19

    Звідки: калуш, drug.street
Радіостанції нашого міста
« Прочитано #126 : 29 Листопада 2009, 16:39:28 »

Кажуть що ШАНС будуть запускати ближчим часом і то має бути повноноцінне радіо (з ведучими, новинами і програмами), а не компутер-самограйка. Хоч може тоді власники КАЛУШфм почнуть чухатись
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Радіостанції нашого міста
« Прочитано #127 : 29 Листопада 2009, 23:27:19 »

Кажуть що ШАНС будуть запускати ближчим часом і то має бути повноноцінне радіо (з ведучими, новинами і програмами), а не компутер-самограйка.
"Шанс" отримав ліцензію мінімум на пів-року швидше за "Калуш ФМ". Радий, що саме "Калуш" заставив їх "почати чухатись". А то вже надто багато "кажуть", а мало роблять...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Радіостанції нашого міста
« Прочитано #128 : 29 Листопада 2009, 23:52:47 »

А хто знає таке. Вежа, яку недавно поставили на Височанці але ближче до цвинтару то "Шансова"-радейкова чи якась GSM ?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ulgur

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +60/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 542
  • Останні відвідини:
    18 Липня 2021, 13:24:19

    Звідки: калуш, drug.street
Радіостанції нашого міста
« Прочитано #129 : 30 Листопада 2009, 00:12:21 »

Напевно Шанси почали чухатись-рухатись через те, що скоро вибори
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Радіостанції нашого міста
« Прочитано #130 : 30 Листопада 2009, 08:39:58 »

100% навіть догадуюсь за кого будуть агітувати. :(
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

mika

  • Користувач
  • **
  • Карма +17/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 63
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2011, 22:39:53

    Звідки: пентагон
Радіостанції нашого міста
« Прочитано #131 : 30 Листопада 2009, 12:35:52 »

 =)) а тут можливі інші варіанти чи сумніви  =))
Записаний

RRR

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2
  • Останні відвідини:
    07 Травня 2010, 15:04:29

    Звідки: Калуш
Радіостанції нашого міста
« Прочитано #132 : 02 Грудня 2009, 10:01:36 »

Радіо "Шанс",наскільки мені відомо, не має дозволу виходити в ефір
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Радіостанції нашого міста
« Прочитано #133 : 02 Грудня 2009, 13:17:25 »

То трохи не так.
Ліцензію на мовлення вони мають просто частоту для їх радіо було пораховано не для тієї точки де дійсно має бути антена, а відповідно треба переоформляти доки.
Мабуть станом на тепер уже все ОК.
Але чухаються чогось дуже повільно.
Якби не Калуш ФМ і вибори то мабуть би ще з рік чухалися.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Радіостанції нашого міста
« Прочитано #134 : 03 Грудня 2009, 02:14:52 »

ulgur ulgur ulgur
Кажуть що ШАНС будуть запускати ближчим часом і то має бути повноноцінне радіо (з ведучими, новинами і програмами), а не компутер-самограйка. Хоч може тоді власники КАЛУШфм почнуть чухатись
 Тай слава богу! Хоть ще десяток FM поставлять. Хто від цього програє? Якісний продукт буде тоді коли буде здорова конкуренція.За якість продукту FM Калуш, я би ще не судив, бо така справа ставиться,як мінімум пів-року. А взагалі дві мети створення FM- політична і комерційна, хоть вони можуть і перетинатись. У нас, наскільки мені відомо, започаткували FM з двома різними напрямками. Думаю ринок сам відфільтрує непотріб.(не буде реклами, прийдеться декотрі станції тягнути після виборів на дофінансування, що в час економічного спаду не дуже той солодко)
  FM Калуш, нормально ловить і в Долинському районі. Удачі їм, скорішого розвитку! :davay   
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Igorok

  • Початківець
  • *
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 47
  • Останні відвідини:
    09 Жовтня 2016, 00:22:16

Радіостанції нашого міста
« Прочитано #135 : 04 Грудня 2009, 03:32:52 »

Висловлю і я свою думку щодо появи в Калуші ФМ радіостанції. НАРЕШТІ!!! Нарешті цивілізація дійшла й до Калуша! Аж дивно! Працюю на такій роботі, що часто доводиться подорожувати по країні, і в великих містах, і в маленьких! І хочу Вам сказати, що коли б зробити своєрідний рейтинг радіомовної ситуації в містах за розміром таких як Калуш: Конотоп, Шостка, Умань, Прилуки, Коломия, Дрогобич тощо, (міста-курорти не беру до уваги), то Калуш в цьому рейтингу був би на останньому місці. У вище згаданих містах, і багатьох інших вже давно функціонують по кілька радіостанцій як місцевих так і мережевих (Наше радіо, Ретро ФМ, Хіт ФМ і ін.). Років 10 назад в Калуші вже була одна спроба створити радіостанцію. Цим ділом тоді займалися брати Морози (якщо не помиляюсь). Після двотижневої тестової трансляції в моно режимі десь в діапазоні 103,4-104,0 FM "радіо перестало грати". Здається проблема тоді була з ліцензією. Я, тоді, ще будучи студентом училища культури з одногрупницею були в числі перших майбутніх радіоведучих. Та не судилося)))) І тепер, через 10 років я знову приємно здивований - Калуш в радіопросторі!!! І попри те, що мрія радіоведучого залишилась тільки мрією, бажання що хтось коли-небудь "озвучить" Калуш - залишилося. І хоча зараз мені може бути байдуже щодо того що відбувається в Калуші, оскільки вже 8 років живу в Києві, і жодна з 30 радіостанцій столиці не задовольняє мої смаки хоча б на 50%, все ж цікаво бачити як розвивається рідний Калуш, та сусіднє містечко Брошнів-Осада, де більше половини життя прожив.

Щодо роботи тестової трансляції радіо - думаю що й без моєї думки керівництво радіо знає що робити. Та я все ж таки напишу: Мені здається що 30 Вт (або 0,03 кВт) для передавача - це просто смішно! До слова інші радіостанції маю по 1 - 2 кВТ. Радіо "Сяйво" в Коломиї має 2 кВТ. От не розумію чому в Україні стараються якнайменше території покривати радіоефіром. В тій же Польщі мабуть не знайти куточка, де не працюватиме хоча б одна радіостанція. В нас же все навпаки. Чи може просто так повільно розвиваємося? Зважаючи на те що ультракороткі хвилі (FM) не мають властивості долати горбистий рельєф, який властивий Прикарпаттю, тому в нашому регіоні потрібно ставити тільки потужні ретранслятори, щоб якомога більша територія була покрита радіосигналом. Адже радіо хочуть слухати не тільки калушани, а й брошнівчани, і в Войнилові, і в Долині, Рожнятові. Головне щоб сиграл не доходив до Тернополя - найближчого міста в радіусі до Калуша, де частота 107,4 вже зайнята (ЕРА ФМ). А оскільки більше вух слухають радіо тим більша ефективність реклами, з якої в принципі живуть радіостанції. Думаю що і в вище перерахованих населених пунктах знайдеться не одна організанія, фірма, підприємство яка захоче себе прорекламувати! Зрештою, навіть на вітаннях в ефірі чи замовленні пісні також можна заробляти гроші. 2 грн за смс на короткий номер з привітанням, і слухач якого вітають щасливий, і радіостанція копійку зароблятиме! Навіть в Києві на цьому також заробляють гроші. Головне щоб мізки працівників радіостанції працювали на повну потужність, і успіх обов"язково буде!
Щодо сигналу: в Калуші в деяких районах наближених до вокзалу спостерігалися перешкоди (автомагнітола з антеною), причому Бурштинське РАІ звучало відмінно, - Калуш ФМ набридливо "шипіло". В смт Брошнів-Осада на нижніх поверхах багатоповерхівок сигнал відсутній (NOKIA N82), на 5-поверсі - стерео з шумом з перешкодами, та пропаданням сигналу в глиб квартири. Загалом на вулицях Брошнева - стерео з шумом.

І щодо інтернет-трансляції: не один калушанин, який живе далеко від Калуша хотів би чути рідне місто, передавати вітання рідним і знайомим. Звичайно не все зразу, в перспективі! Тому бажаю успіхів, і вдалого початку мовлення радіо Калуш ФМ!!!!!
« Останнє редагування: 04 Грудня 2009, 03:41:30 від Igorok »
Записаний

Vitalik

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14
  • Останні відвідини:
    29 Вересня 2010, 09:55:13

    Звідки: Файне місто Тернопіль
Радіостанції нашого міста
« Прочитано #136 : 18 Грудня 2009, 10:33:07 »

Ну "Шанс" з такою швидкістю початку мовлення може взагалі втратити ліцензію, адже рік пройшов, навіть більше.
А "Калуш фм" ловить і в Стрию поки що, поки там "ФМ Галичину" не запустили на тій же частоті.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Радіостанції нашого міста
« Прочитано #137 : 18 Грудня 2009, 14:03:14 »

То що "Шанс"може втратити шанс.:) ))
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Радіостанції нашого міста
« Прочитано #138 : 18 Грудня 2009, 14:10:26 »

Ну то дійсно є таке, що протягом якогось часу мус запуститися, але по моєму від часу отримання ними ліцензії ще не так багато часу пройшло.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Vitalik

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14
  • Останні відвідини:
    29 Вересня 2010, 09:55:13

    Звідки: Файне місто Тернопіль
Радіостанції нашого міста
« Прочитано #139 : 18 Грудня 2009, 18:55:52 »

yurko
З 24.12.08 зовсім мало пройшло.
ще трошки і рік буде, може цього тижня і запустять, так, як 4u в Франківську та Нововолинську, за два дні до кінця року з моменту отримання ліцензії.
Ну правда знаю, що деякі компанії звертались в Нацраду про відтермінування початку мовлення, але наскільки я зрозумів, це був кабельний оператор. Були і факти позбавлення ліцензії, якщо станція не мовила рік з моменту перемоги на конкурсі, але це стосувалось більше загальнонаціональних мовників. Як тут буде невідомо.
Але думаю до нового року запустять.
« Останнє редагування: 18 Грудня 2009, 20:02:01 від Vitalik »
Записаний