Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?  (Прочитано 157208 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?
« Прочитано #40 : 24 Листопада 2007, 03:02:41 »

так все ясно сказав а не неясно....ця позиція мені зрозуміла....але не зрозуміло ось це-наприклад я невіруючий бовдур без бога і без душі ніколи не намагався якось зневажати чи критикувати чиюсь віру...проте були такі які намагалися обрезити мою не віру...і звісно я ж читав біблію....і не буду нічого поганого казати також  там є багато хорошого і багато повчального і було би дуже круто спати з дівчиною єдиною вперше і назавжди але як дізнатись чи в цьому плані вона тобі підійде???і як що ти кажеш шо секс 5 % і будеш в майбутьньому стількиж приділяти йому уваги, то мені жалко і тебе і твою то чи теперешню то чи майбутьню дружину(це не в образу така просто моя думка а погоджуваптись з нею чи ні твоє діло)....під розуміням сексуальні стосунки не тільки "вставити болта куда поглубже"-а це і тек як ти поводишся з своєю половинкую скільки приділяєш уваги як цілюєш як ніжно обнімаєш....а хіба самому не світло десь на душі коли знаєш що твоя половинка тебе бажає усім тілом і душею...як написав якийсь відомий психолог(нажаль не можу згадати хто точно)найкращий спосіб довести своє кохання-це секс...а далі вирішуйте самі...як сказав олько я насолоджуюсь кожною хвилиною і як шо мені цього хочеться не просто для фізичного задоволення ай для серця...то я буду це робити навіть не в шлюбі
 Як ви ставитесь, до того, що ваша дівчина перед вами випробувала пару десятків парубків "на сумісність"?
А romashkin то попав прямо в ціль. Можливо мужчини зарас будуть писати щось в тому роді що те що робили жінки/дівчата до них то їх не стосується... Хоча мені здається чим менше число, (а ще краще якшо воно дорівнює 1) випробувань на сумісність у їхньоі пасії тим їм (мужчинам) і приємніше.
І щоб підкріпити ці слова мені згадались слова мого друга. Він зі своєю дівчиною розписались дуже рано, і він якось сказав що не хотів би одружитись з дівчиною якій Y років(спеціально не зазначую скільки років щоб нікого не обідити) бо "вона уже з пів світом переспала".
а нарах цього можу сказати твердо...як що пів калуша то точно не потрібно таке щастя ...але як що всього навсього 2 чи 3 чи навіть 5 мені однозначно всерівно... а задам зустрічне питання чи хотів би хтось з вас займатись сексом через нехочу????!!!!....бо коли тебе партнер не задовільняє сексуальний потяг до нього так само пропадає....
Записаний

Propoved-nik

  • Користувач
  • **
  • Карма +9/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 68
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2016, 14:40:43

    Звідки: Івано-Франківськ- КАЛУШ
Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?
« Прочитано #41 : 24 Листопада 2007, 12:58:14 »

Християнство -це не Релігія.......це для мене Живі і Реальні стосунки з Богом, який для мене є і Другом, і Братом, і Моїм БАТЬКОМ...і цього саме більше не вистачає усім...а секс це не основне....

Стосовно пошуку виходу у Біблії - у більшості людей в нашому суспільстві, збудовані певні стереотипи стосовно Християнства і людини Християнина в цілому...дехто думає, що Християни слаблі люди і у всьому ховаються за Бібілію.....А я вам скажу самі сельніші люди це є Християни...тому, що гуляти на право на ліво..називаючи це (коханням, насолодою..і т.д.) це легко і БЕЗВІДПОВІДАЛЬНО....а ось стримати себе цим самим залишатися абсолютно нормальною, психологічно врівноваженою людиною і не маючи проблем з Зовнішністю і увагою з боку протилежної статі...- для цього потрібно прикладати зусилля...
Життя в святості потребує зусиль, але без БОГА ці старання схожі на КАТОРГУ....і якщо для вас це складно то я скажу вам ви просто це не пізнали БОГА...
Записаний
Оставляйте время для размышлений; но когда приходит время действовать, прекращайте размышлять и начинайте действовать.

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?
« Прочитано #42 : 24 Листопада 2007, 14:12:17 »

було би дуже круто спати з дівчиною єдиною вперше і назавжди але як дізнатись чи в цьому плані вона тобі підійде???
Любов не говорить так. Це в тобі говорить егоїзм, помножений на міщанські стереотипи. Звізно, перед тим, як брати шлюб, молодята мають відверто обговорити свої сексуальні тривоги і очікування та визнати проблеми, якщо вони їх мають.
Щодо сумісності. Не переймайся. Любов все здолає.  :)
Записаний
When doctors differ who is to decide?

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?
« Прочитано #43 : 24 Листопада 2007, 14:47:11 »

Не знаю, може це і не так, але мені здається, що більшість з тих, що обстоюють тут сексуальні стосунки до шлюбу ніколи не були в шлюбі і не знають що секс до шлюбу і секс в шлюбі займають трошки різні місця в стосунках між чол. і жін.
В шлюбі секс -  стає буденною справою і відсувається з часом на задній план, особливо коли Бог благословляє дітьми, коли вся увага жінки-матері переходить на дитину.
Так якщо ви приділяєте занадто багато уваги сексу  в сімейному житті у вас може виникнути криза у цьому плані. Бо людям притаманно привикати до речей, обставин, стосунків. Тому вся яскравість і звбарвлення у стосунках, з часом починають тускніти.   Центр життя починає переходити з тілесної насолоди один одним до чогось більш вищого, яке загартовуєтсья будденістю, часом, терпінням.
Записаний

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?
« Прочитано #44 : 24 Листопада 2007, 15:11:48 »

ну це все мені можливо би було зрозумілим як би я вірив у щось таке надприроднє ...але ж не вірю ....і шлюб чи ні був чи не був жити рік у громадському шлюбі це те саме і правду кажучи без сексу яб і не жив мабуть...так воно є для мане а перконнання в тому що є бог чи щось вище від нас всіх на мене не діють....я вірю лишень тиорії дарвіна.....
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?
« Прочитано #45 : 24 Листопада 2007, 15:16:00 »

... а в соціальний дарвінізм віриш?
Записаний
When doctors differ who is to decide?

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?
« Прочитано #46 : 24 Листопада 2007, 15:17:53 »

залежно шо ти хочиш цим сказати....як шо про те що кажу я тоді ТАК
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?
« Прочитано #47 : 24 Листопада 2007, 15:20:00 »

А Дарвін вірив у Бога і був глибоко віруючою людиною.  його теорію було  взято на озброєння і пристосовано для потреб атеїстів.
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?
« Прочитано #48 : 24 Листопада 2007, 15:23:22 »

залежно шо ти хочиш цим сказати....як шо про те що кажу я тоді ТАК
тобто ти погоджуєшся з таким визначенням?
Соціальний дарвінізм — соціологічна теорія, згідно якої закономірності природного добору і боротьби за виживання, виявлені Чарльзом Дарвіним в природі, поширюються на відносини в людському суспільстві.
Записаний
When doctors differ who is to decide?

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?
« Прочитано #49 : 24 Листопада 2007, 15:25:05 »

не правда...тай до чого тут атеїзм...дарвін був людиною науковою і вирив у наку і шукав відповіді саме там ...доречі про науку...є така наука як сексопатологія...як шо заглибитись туди хоч трішки тоді всі процентні тези які викладав стануть для вас зрозумілими і як що впадло шукати літератури чи якісь посилання в неті на діскавері іде секснайт якось раз в тиждень...сядьте подивіться і стане все зрозуміло чого саме так ане інакше...чого хочеш людину тут і зарас а не чикати до шлюбу..доречі передачка не з області фантастики))))))тисячі наукових робіт і сотні тисяч опитуваннь пересічних громадян якраз і утворюють цю статистику ....
Записаний

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?
« Прочитано #50 : 24 Листопада 2007, 15:27:15 »

залежно шо ти хочиш цим сказати....як шо про те що кажу я тоді ТАК
тобто ти погоджуєшся з таким визначенням?
Соціальний дарвінізм — соціологічна теорія, згідно якої закономірності природного добору і боротьби за виживання, виявлені Чарльзом Дарвіним в природі, поширюються на відносини в людському суспільстві.
а хіба ні ....хіба ми жевемо якраз не в такому суспільстві...ти хош сказати як що буде загрожувати небезпека твому життю від іншого індивідуму твого типу ти будеш просто стояти і дивитись??!!!! не сміши...ти зробиш все щоб вижити навіть як що прийдеться прийняти крайні міри-як для вас то гріх на душу
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?
« Прочитано #51 : 24 Листопада 2007, 15:27:51 »

А Дарвін вірив у Бога і був глибоко віруючою людиною.  його теорію було  взято на озброєння і пристосовано для потреб атеїстів.
Не тільки атеїстів. Саме атеїсти-комуністи стверджували що цю теорію вигадали капіталісти, згідно цієї теорії панування правлячих класів виправдавувалося їх біологічною перевагою.
Записаний
When doctors differ who is to decide?

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?
« Прочитано #52 : 24 Листопада 2007, 16:48:12 »

Ви dj vlad напевно читали книги про Дарвіна тільки радянського періоду і тільки у науковому напрямі. Але є і біографія його, і його життя, чому він так писав.
Теорія Дарвіна на має міцного підгрунтя в науці, і в нинішній час їй завдано жорсткої поразки. Ось один з доказів:
Відомий американський учений Кресм Морісон (колишній голова Нью-Йоркської академії наук) писав:
"Диво генів - явище , яке ми знаємо, але яке не було відоме Дарвінові,- свідчить про те, що про все живе було виявлено турботу з вище.

А щодо загрози життю, то в кожну людину фізичну Богом заложено два основних інстинкти, як і у тварин: одним із них є інстинкт самезбереження. В кризових ситуацях він починає діяти.
Записаний

romawka

  • Користувач
  • **
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 75
  • Останні відвідини:
    19 Травня 2008, 12:59:21

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?
« Прочитано #53 : 24 Листопада 2007, 17:20:02 »

всім хто говорить про Біблію - рябята  :censore , ви взагалі її читали???

знайомі з тим фактом, шо у Старому Завіті такі речі як інцест не засуджувалися? а?
Записаний
аццкій одуванчєг

romawka

  • Користувач
  • **
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 75
  • Останні відвідини:
    19 Травня 2008, 12:59:21

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?
« Прочитано #54 : 24 Листопада 2007, 17:20:52 »


А щодо загрози життю, то в кожну людину фізичну Богом заложено два основних інстинкти, як і у тварин: одним із них є інстинкт самезбереження. В кризових ситуацях він починає діяти.


цікаво - звідки ви таке взяли?
Записаний
аццкій одуванчєг

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?
« Прочитано #55 : 24 Листопада 2007, 17:21:34 »

Ви dj vlad напевно читали книги про Дарвіна тільки радянського періоду і тільки у науковому напрямі. Але є і біографія його, і його життя, чому він так писав.
Теорія Дарвіна на має міцного підгрунтя в науці, і в нинішній час їй завдано жорсткої поразки. Ось один з доказів:
Відомий американський учений Кресм Морісон (колишній голова Нью-Йоркської академії наук) писав:
"Диво генів - явище , яке ми знаємо, але яке не було відоме Дарвінові,- свідчить про те, що про все живе було виявлено турботу з вище.

А щодо загрози життю, то в кожну людину фізичну Богом заложено два основних інстинкти, як і у тварин: одним із них є інстинкт самезбереження. В кризових ситуацях він починає діяти.

гах ось я вас і підлапав...то як там Бог значить сам собі суперечить чи як...як є заповідь не вбий то як...значить бог дає тобі інстинкт самозбереження для того щоб ти грішив чи як...ти розумієш що це абсурд... :fool...тай в принципі тема не проце отож хлопці хто як хоче...ви собі до шлюбу жмякайте пісю(о доречі а займатись рукоблудством тоже гріх???)...а я буду жмякати жіночі круглі груди...не важно буду у шлюбі чи ні...одне знаю точно на ліво не піду-така моя життєва позиція
Записаний

romawka

  • Користувач
  • **
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 75
  • Останні відвідини:
    19 Травня 2008, 12:59:21

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?
« Прочитано #56 : 24 Листопада 2007, 17:55:37 »

А Дарвін вірив у Бога і був глибоко віруючою людиною.  його теорію було  взято на озброєння і пристосовано для потреб атеїстів.
Не тільки атеїстів. Саме атеїсти-комуністи стверджували що цю теорію вигадали капіталісти, згідно цієї теорії панування правлячих класів виправдавувалося їх біологічною перевагою.

 :fool. якраз в роботах Маркса прослідковується вплив Дарвіна. якраз теорію Дарвіна як єдиновірну вивчали в СРСР. якшо не знаєте про шо кажете - не кажіть.
Записаний
аццкій одуванчєг

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?
« Прочитано #57 : 24 Листопада 2007, 18:04:43 »

Тут ніхто нікого не хоче в чомусь переконати, а кожний викладає своє бачення тому якщо хочеш жмякати жіночі груди то це твої проблеми.
А про рукоблуддя, то якщо ти цей гріх так назвав, то напевно знаєш вже про це - що це гріх, тому що в такій назві він у більшості зустрічається у релігійній літературі, а між молоддю як онанізм

Своїм тілесним життям людина нічим не відрізняється від інших живих істот, і полягає воно у задоволення тілесних потреб, вони різноманітні та в цілому зводяться до двох потреб: як я писав це інстинкт самозбереження і розмноження.
Ці два інстинкти вкладені Творцем у тілесну природу будь-якої живої істоти з цілком зрозумілою та розумною метою - аби ця істота не гинула і не нищилася безслідно.
Одже ці інстинкти закладені в людину не для вбивства собі подібного, що є гріхом.
Але людина відрізняється від тварин своїм вищим началом - духом даним нам від Бога.
Людина не керується інстинктами як тварина бо для тварини це природно.
Людина має душу живу, яка оживотворяє, керує матерієюа не навпаки.
Бог давав заповідь не вбий не людині схожій на тварину, не тілесній природі, а людині мислячій, у якої є воля і почуття, людині яка вміє думати і аналізувати.
Духовна природа людини стоїть набагато вище тілесної.
 
Записаний

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?
« Прочитано #58 : 24 Листопада 2007, 18:07:14 »

Тут ніхто нікого не хоче в чомусь переконати, а кожний викладає своє бачення тому якщо хочеш жмякати жіночі груди то це твої проблеми.
А про рукоблуддя, то якщо ти цей гріх так назвав, то напевно знаєш вже про це - що це гріх, тому що в такій назві він у більшості зустрічається у релігійній літературі, а між молоддю як онанізм

Своїм тілесним життям людина нічим не відрізняється від інших живих істот, і полягає воно у задоволення тілесних потреб, вони різноманітні та в цілому зводяться до двох потреб: як я писав це інстинкт самозбереження і розмноження.
Ці два інстинкти вкладені Творцем у тілесну природу будь-якої живої істоти з цілком зрозумілою та розумною метою - аби ця істота не гинула і не нищилася безслідно.
Одже ці інстинкти закладені в людину не для вбивства собі подібного, що є гріхом.
Але людина відрізняється від тварин своїм вищим началом - духом даним нам від Бога.
Людина не керується інстинктами як тварина бо для тварини це природно.
Людина має душу живу, яка оживотворяє, керує матерієюа не навпаки.
Бог давав заповідь не вбий не людині схожій на тварину, не тілесній природі, а людині мислячій, у якої є воля і почуття, людині яка вміє думати і аналізувати.
Духовна природа людини стоїть набагато вище тілесної.
 
а то з твоїх слів виходить що тварини бездушні...повір удеяких тварин цієї душі більше ніж у деяких людей
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?
« Прочитано #59 : 24 Листопада 2007, 18:09:43 »

душа тварин взята із землі разом із тілом, почитай книгу Буття. А душа люнини разом із духом вдихнута Творцем в тіло людське
Записаний