Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?  (Прочитано 157211 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

А хто у результаті дошлюбних сексуальних стосунків помирати має?
Ви маєте на увазі фізично помирати?
Записаний
When doctors differ who is to decide?

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ

Не хочу розписуватись за Джулі, але швидше за все, мала на увазі смерть в духовному плані. Але якось дивно Джулі питання поставила :unknow
Записаний

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

Про дошлюбні стосунки - зрозуміло. Але, на скільки мені відомо, у протестантських християн і шлюбні стосунки дозволені лише тоді, коли бажаєш мати дитину. І перерваний чи запобіжний секс - також зло.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

та вони просто фанатики. Є така приказка дай дураку х.. стєкляний он і х.. разобйот і рукі порєжет. Вони перетворююті віру в фарс.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ulgur

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +60/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 542
  • Останні відвідини:
    18 Липня 2021, 13:24:19

    Звідки: калуш, drug.street

Церква каже однозначно: дошлюбні стосунки - це гріх.
Але почитав пару останніх сторінок цієї теми, думаю тут одній пані Дж. треба строчно звернутись до психічного доктора, серйозно. Від всіх її постів аж гонить негативна енергія.
:-)
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

смерть в духовному плані
Ні, ніхто тут не може трактувати по-свому. Тут не може бути якихось "трактувань" чи "читань". Смерть- це смерть. Звичайно, не негайна, відразу після гріховного падіння. Але реальна. Після того, як всі ми будемо відповідати на Божому суді кожен за свої вчинки, ми або будемо удостоєні вічного життя разом із Ним, або повернемось туди, звідки походимо - в небуття.
А щодо того, хто з двох, чоловік чи жінка має померти за гріх дошлюбних стосунків, то вони тут не розділяють, чи беруть на себе спільний гріх. Вони здійснюють кожний свій гріх. І кожний за свій гріх будуть відповідати на Суді. 
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ

Про дошлюбні стосунки - зрозуміло. Але, на скільки мені відомо, у протестантських християн і шлюбні стосунки дозволені лише тоді, коли бажаєш мати дитину. І перерваний чи запобіжний секс - також зло.

Ви погано проінформовані.

Але почитав пару останніх сторінок цієї теми, думаю тут одній пані Дж. треба строчно звернутись до психічного доктора, серйозно. Від всіх її постів аж гонить негативна енергія.

Якщо вже на то пішло, то звернутися потрібно не до психічного доктора, а до психіатра. А негатив ви відчуваєте лише тому, що ваша позиція відносно даного питання різко відрізняється від моєї.

Цитата: Juli від 17 Листопада 2008, 19:56:38
А хто у результаті дошлюбних сексуальних стосунків помирати має?
Ви маєте на увазі фізично помирати?

Так, фізично помирати.
Ви навіть не думаєте про фізичну смерть в результаті дошлюбних сексуальних стосунків, бо думаєте лише про статевий акт, як такий, думаєте лише про себе, про свої відчуття. А я говорю про наслідки таких стосунків - незаплановану вагітність! Саме тому так впевнено заявляю, що секс призначений для відповідальних і зрілих людей, які мають всі необхідні умови, щоб взяти відповідальність за наслідки, а саме за дітей, які в результаті сексуальних стосунків з`являються, і часто з`являються не заплановано. От і виходить: мамі і татові кайфово, а дітям - смерть. За статистикою 60% всіх абортів зроблені саме в дошлюному віці і в дошлюбному стані.

Недавно слухала лекцію лікаря акушера-гінеколога (не протестантку), вона сказала: "Діти мають бути не лише бажані, а й заплановані...", і виходила вона не з моральної точки зору, а чисто фізичної, говорила про підготовку обох батьків до вагітності і т.д. - не про це мова. Просто багато речей, нажаль, ми звикли робити бездумно, просто догоджаючи власній пожадливості.



Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

Ви погано проінформовані
У мене подруга в євангельській церкві (у Києві). Вона мені і пояснила. Навіть на місце в Біблії ссилалась.
Записаний

Ne-TA

  • Старожил
  • ****
  • Карма +218/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 359
  • Життя-не ті дні,що пройшли,а ті,що запам'ятались
  • Останні відвідини:
    24 Грудня 2012, 18:18:30

    Звідки: Лесі Українки

Гріх – це бумеранг, запущений в юності, він повернеться і згодом дуже боляче вдарить.

           Чи потрібно стримуватися до шлюбу?
           Це питання виникало завжди, та і відповіді були різні.
           Відповідь на це запитання допоможе нам не обманутися хибною тезою, що „досвід інтимних відношень до шлюбу дозволяє уникнути помилок у виборі партнера і досягнути гармонії у шлюбі”.
Можна почути й таке: „Я не згідний зі стримуванням до шлюбу, але й не прибічник розбещеності". Однак, якщо людина пізнає все лише в першу шлюбну ніч, то це веде до численних зламаних доль. Як, зрештою, і безладне статеве життя. У всьому повинна бути золота середина.

          Потрібно сказати, що „золотої середини” в сексі до шлюбу бути не може, як не може бути „золотої середини” у злодійстві і прийомі наркотиків. Є дві крайнощі, з яких одна правильна. Психологи стверджують, що перший досвід інтимної близькості двох людей володіє унікальною цінністю – ТАКОЇ МИТІ У ВАС БІЛЬШЕ НЕ БУДЕ НІКОЛИ. Особливо це важливо для жінки. В цей момент люблячі люди дарують себе один одному, відкриваються повністю. Попередній сексуальний досвід позбавляє цю подію її високої значимості.

             Статистика свідчить, що пари, які мали зв’язок до шлюбу, розходяться вдвічі частіше. Ці дані спостережень за 50-річний період. Крім того, у чоловіка, який мав безладне статеве життя до шлюбу, неминуче падає повага до жінки як такої, і він проти волі буде вважати її знаряддям насолоди. Дошлюбні „зв’язки” є також ґрунтом для порівнянь, підозр, взаємної недовіри. Тому руйнівні для сімейного союзу конфлікти в такій сім’ї неминучі. А поняття „сексуальна несумісність” – просто виправдання для тих, хто не вміє кохати.
             
           
            Любов – це здатність жити один для одного, жертвувати собою, поважати, розуміти, бути безкорисливим… А якщо цього немає, то ІНТИМ І СЕКСУАЛЬНА „ДОСВІДЧЕНІСТЬ” НЕ Є ГАРАНТОМ ДОБРИХ ВІДНОСИН.
 



« Останнє редагування: 25 Січня 2010, 23:52:30 від Ne-TA »
Записаний
Не статками багатими, а в сльозах каяття,
Ми все частіше втратами вимірюєм життя.