Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?  (Прочитано 157218 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romawka

  • Користувач
  • **
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 75
  • Останні відвідини:
    19 Травня 2008, 12:59:21

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як в
« Прочитано #80 : 25 Листопада 2007, 12:38:29 »

а можна будь-ласка почилання на джерело цієї статистики?
на рахунок відрубування рук...знаєте в чому мій основний аргумент проти таких методів. на прикладі смертної кари. поки ловили Чекатілу, розстріляли принаймі 2-ох невинних людей за злочини, які він вчинив.
Записаний
аццкій одуванчєг

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?
« Прочитано #81 : 25 Листопада 2007, 12:40:22 »

можна, звісно,
це з книги "Всё что вы хотели знать о Швеции". svenska institutet. Стокгольм 2005.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romawka

  • Користувач
  • **
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 75
  • Останні відвідини:
    19 Травня 2008, 12:59:21

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як в
« Прочитано #82 : 25 Листопада 2007, 12:43:46 »

можна, звісно,
це з книги "Всё что вы хотели знать о Швеции". svenska institutet. Стокгольм 2005.
дякую. тоді, якшо говорити про кризу сім"ї в Швеції, як вам така статистика: 2% батьків-одинаків і 4% мам-одиначок? і мається на увазі не від населення, а від партнерств у будь-якій формі.
рівень сексуального насилля в Швеції швидше за все найвищий тому, шо там в поняття сексуальні домагання входить не тільки спроба чи факт згвалтування.
Записаний
аццкій одуванчєг

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?
« Прочитано #83 : 25 Листопада 2007, 14:12:58 »

хоча я не можу себе назвати людиною глибоко віруючою, швидше навпаки. Але погоджусь з Юрком. Віра в Бога, навіть, якщо хочете, боязнь до нього є стримуючим фактором для багатьох несвідомих.
Є звичайно люди свідомі і вони самостійно роблять свій вибір. Але, на мою думку, більшість все таки потребує мати якийсь Авторитет, на який можна рівнатись, до якого треба прагнути.

Я вважаю, що якщо моя дитина, ходитиме до церкви і виховуватиметься за християнськими канонами, то для неї це тільки буде плюс.

А в дорослому житті вона зможе зробити самостійний свідомий вибір, як зрештою зробили і Ви, шановна romawka.
 
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?
« Прочитано #84 : 25 Листопада 2007, 14:23:41 »

Не хочу п1дн1мати все спочатку,але...Зв1дки ви це взяли?
всім хто говорить про Біблію - рябята  :censore , ви взагалі її читали???

знайомі з тим фактом, шо у Старому Завіті такі речі як інцест не засуджувалися? а?

Біблію можна читати і не розуміти...Або підтосувати так,як вигідно...
А як же ж на рахунок Ноя?там що,схвалення?
Записаний

romawka

  • Користувач
  • **
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 75
  • Останні відвідини:
    19 Травня 2008, 12:59:21

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?
« Прочитано #85 : 25 Листопада 2007, 14:28:03 »

Віра в Бога, навіть, якщо хочете, боязнь до нього є стримуючим фактором для багатьох несвідомих.
згідна. якшо це діє - тоді згідна.
Цитувати (вибране)
Я вважаю, що якщо моя дитина, ходитиме до церкви і виховуватиметься за християнськими канонами, то для неї це тільки буде плюс.

безперечно. я з цього і починала.
Записаний
аццкій одуванчєг

romawka

  • Користувач
  • **
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 75
  • Останні відвідини:
    19 Травня 2008, 12:59:21

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як в
« Прочитано #86 : 25 Листопада 2007, 14:30:26 »

Не хочу п1дн1мати все спочатку,але...Зв1дки ви це взяли?
всім хто говорить про Біблію - рябята  :censore , ви взагалі її читали???

знайомі з тим фактом, шо у Старому Завіті такі речі як інцест не засуджувалися? а?

Біблію можна читати і не розуміти...Або підтосувати так,як вигідно...
А як же ж на рахунок Ноя?там що,схвалення?

ок. треба мабуть трохи пояснити. я читала Біблію і не один раз. я вважаю її визначним історико-філософським текстом того часу. про інцест я не підтасовую. про це навіть на Вікіпедії написано. не варто називати все, шо вам неподобається - підтасуванням фактів. а на рахунок РІЗНИХ варіантів ставлення до інцесту в Біблії - то це лише свідчення її непослідовності.

а про інцест - прочитайте історію Содома і Гомори і її продовження. але про це вже говорилося.
Записаний
аццкій одуванчєг

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?
« Прочитано #87 : 25 Листопада 2007, 14:43:44 »

   Десь тут було висказано Доктором,що треба дивитись 1 на культурн1 традиц11 того часу.Так от,я не просто зг1дна,але 1 запевняю,що без знання культури того часу,1х життя,а саме головне,способу мислення народу того часу.! ще,не забувайте,що все це на Сход1,а не в Европ1.А це велика в1дм1нн1сть.
   В1к1пед1я написана людьми,Слово Боже-духовними людьми.Для мене це велика р1зниця.
    Писання я не т1льки читала,але й вивчала.істор1ю Содома 1 Гомори знаю.
  Позитивного в1дношення до вищесказаного я там не знайшла.А кожен може оправдати те,що йому виг1дно.
Записаний

romawka

  • Користувач
  • **
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 75
  • Останні відвідини:
    19 Травня 2008, 12:59:21

Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?
« Прочитано #88 : 25 Листопада 2007, 15:03:45 »

   Десь тут було висказано Доктором,що треба дивитись 1 на культурн1 традиц11 того часу.Так от,я не просто зг1дна,але 1 запевняю,що без знання культури того часу,1х життя,а саме головне,способу мислення народу того часу.! ще,не забувайте,що все це на Сход1,а не в Европ1.А це велика в1дм1нн1сть.
   В1к1пед1я написана людьми,Слово Боже-духовними людьми.Для мене це велика р1зниця.
    Писання я не т1льки читала,але й вивчала.істор1ю Содома 1 Гомори знаю.
  Позитивного в1дношення до вищесказаного я там не знайшла.А кожен може оправдати те,що йому виг1дно.

геніально. чому тоді європейські християни 21 століття керуються БІблією і посилаються на неї? ви при цьому враховуєте культурний контекст того часу? якшо так, то поділіться досвідом - як саме?
Записаний
аццкій одуванчєг

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Дошлюбні сексуальні стосунки - це гріх...Як вважаєте Ви?
« Прочитано #89 : 25 Листопада 2007, 16:06:44 »

Християни користуються Новим запов1том,а Старий Запов1т виступае прототипом.
Знову ж таки,як я зрозум1ла у Вас в1дношення до Б1бл11 сугубо ф1лософське,а не духовне.А Християни нею користуються,як духовною зброею,а не доказом ф1лософського вчення.В цьому розб1жн1сть.
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

Вернімося до теми.
Сексуальна незадоволеність може стати серйозною перешкодою на шляху пізнання Бога. Хто згідний?
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Модно завернув. Звісно що може. Але це так само як би спитати, от якби до Бога було 2 дороги, одна пряма, а друга звивиств, під горі і з перешкодами. то чи перешкоди на цій дорозі відлякають багатьох іти по ній?
Так відлякають і відлякують, але як інакше можна відібрати гідних від негідних.
Хто захоче, той подолає ті перешкоди. Ніхто і не казав, що все буде просто і гладко.
А сексуальна незадоволеність, внаслідок відсутності дошлюбних стосунків, то мабуть чи не найменша перешкода.
Є ще випробування славою, грошами, злиднями і хворобою. то набагато важчі випробування.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль

Вернімося до теми.
Сексуальна незадоволеність може стати серйозною перешкодою на шляху пізнання Бога. Хто згідний?
Якщо я правильно зрозум1ла питання,то моя думка,що сексульна незадоволен1сть впливае повн1стю на життя людини,але подолання цього,це виб1р кожного...Як це впливае на п1знання Бога?Коли людина шукае Бога,то все решта в1дходить на задн1й план,бо Бог задов1льняе вс1 наш1 потреби.Факт,що сексуальн1 в1дносини в шлюб1,це благослов1ння...Але,ск1льки часу може не одружена людина залишатись сама?і чи треба ій бути одній?
  Я думаю,що навколишн1й св1т д1е негативно на сексуальний розвиток п1дл1тк1в.Можна сказати-пагубно...Ц1нност1 перекручен1 1 спрощен1..Шкода...
  А ви,doktor-maks,ваше  питання *Хто зг1дний? це в1дпов1дь на вашу фразу?
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

А ви,doktor-maks,ваше  питання *Хто зг1дний? це в1дпов1дь на вашу фразу?
Нічого не зрозумів. Питання "Хто згідний?" - це запрошення до обговорення, хто не згідний, хай також висловлює свою думку
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль

А ви,doktor-maks,ваше  питання *Хто зг1дний? це в1дпов1дь на вашу фразу?
Нічого не зрозумів. Питання "Хто згідний?" - це запрошення до обговорення, хто не згідний, хай також висловлює свою думку

Ок...зрозум1ло...а то мен1 виглядае,як ствердження 1 запрошення до дискус11 :)
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

А-а-а! Зрозумів... Це ствердження і є моя думка  :) Але я незадоволеним не є !  :-D
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Рекрут

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3
  • Останні відвідини:
    16 Грудня 2007, 03:05:08


Для цього Бог створив шлюб
Не вже Бог сотворив шлюб?  :unknow
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

Принципи, що керують шлюбом, коротко викладені наступними словами:
"Покине тому чоловік свого батька та матір свою, та й пристане до жінки своєї, і стануть вони одним тілом."
(Буття 2:24)

Для життя у шлюбі Бог створив для Адама жінку:
"І сказав Господь Бог: Не добре, щоб бути чоловіку самотнім. Створю йому поміч, подібну до нього. І вчинив Господь Бог із землі всю польову звірину, і все птаство небесне, і до Адама привів, щоб побачити, як він їх кликатиме. А все, як покличе Адам до них, до живої душі воно ймення йому. І назвав Адам імена всій худобі, і птаству небесному, і всій польовій звірині. Але Адамові помочі Він не знайшов, щоб подібна до нього була. І вчинив Господь Бог, що на Адама спав міцний сон, і заснув він. І Він узяв одне з ребер його, і тілом закрив його місце. І перетворив Господь Бог те ребро, що взяв із Адама, на жінку, і привів її до Адама. І промовив Адам: Оце тепер вона кість від костей моїх, і тіло від тіла мого. Вона чоловіковою буде зватися, бо взята вона з чоловіка."
(Буття 2:18-23)

Шлюб є духовне єднання двох, що стали одною плоттю. Христос багато чого говорив про цьому і дав суворе розпорядження обраним у відношенні шлюбу і розлучення:
"І сталось, як Ісус закінчив ці слова, то Він вирушив із Галілеї, і прибув до країни Юдейської, на той бік Йордану. А за Ним ішла безліч народу, і Він уздоровив їх тут. І підійшли фарисеї до Нього, і, випробовуючи, запитали Його: Чи дозволено дружину свою відпускати з причини всякої? А Він відповів і сказав: Чи ви не читали, що Той, Хто створив споконвіку людей, створив їх чоловіком і жінкою? І сказав: Покине тому чоловік батька й матір, і пристане до дружини своєї, і стануть обоє вони одним тілом, тому то немає вже двох, але одне тіло. Тож, що Бог спарував, людина нехай не розлучує! Вони кажуть Йому: А чому ж Мойсей заповів дати листа розводового, та й відпускати? Він говорить до них: То за ваше жорстокосердя дозволив Мойсей відпускати дружин ваших, спочатку ж так не було. А Я вам кажу: Хто дружину відпустить свою не з причини перелюбу, і одружиться з іншою, той чинить перелюб. І хто одружиться з розведеною, той чинить перелюб. Учні говорять Йому: Коли справа така чоловіка із дружиною, то не добре одружуватись. А Він їм відказав: Це слово вміщають не всі, але ті, кому дано. Бо бувають скопці, що з утроби ще матерньої народилися так; є й скопці, що їх люди оскопили, і є скопці, що самі оскопили себе ради Царства Небесного. Хто може вмістити, нехай вмістить."
(Матвія 19:1-12)
Записаний
When doctors differ who is to decide?

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

Отож в шлюбі, яким він постає у біблійній традиції, можна виділити два паралельні аспекти: очікування повного, вічного життя, провісником якого є подружня любов, і водночас продовження життя. Даром, одержаним від Бога, можна насолоджуватись лише у вірі, в обітниці. Основою священного союзу між чоловіком і жінкою повинна бути любов, як участь у божественній любові. Це — жива сила. Любов між чоловіком та жінкою дана людині, для того, щоби те, що за природою є двома, могло стати з любові одним
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Ksenja

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 16
  • Останні відвідини:
    18 Серпня 2008, 21:29:38

    Звідки: Halych-Hamburg

Думаю,моє питання не буде"випаданням" з теми.
як ви ставитесь до целібату?чи мусить католицький священник цілком випадати з сексуальнохо життя і чи це є абсолютною необхідністю?
Записаний