Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Дієта  (Прочитано 60234 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дієта
« Прочитано #20 : 12 Жовтня 2009, 21:01:32 »

Нинішнє меню.
Сніданок
2 кусочки яблучного пляцка (струдель) + чай без цукру.
Обід
Одне яблуко. 3 відбивні, свинні, маленькі + компот з яблук майже без цукру.
Вечеря
2 Куски філе оселедця + половинка скибки батона і  листочок твердого сиру.
Компотом з цукром запю.
Я таке полюбляю. Тобто поєдную непоєднуване. Можу їсти хліб із смальцем і часником чи цибулею і запивати солодким чаєм (ну 2 ложечки, я більше і не кладу). Або бутерброди з шинкою і сиром поливаю соусом тартар і запиваю то кавою з молоком (50/50).
Дехто дивується, а мені то якось зовсім природньо.


Самий прикол у тому, що я ані не голодний ані мене вітром не носить. Ну правда фізично теж не працюю, але кілометри намотував.
« Останнє редагування: 12 Жовтня 2009, 21:16:09 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Дієта
« Прочитано #21 : 12 Жовтня 2009, 21:15:17 »

Тобто поєдную непоєднуване.
бутерброди з шинкою і сиром поливаю соусом тартар і запиваю то кавою з молоком (
То якраз дуже гурманське... Я раніше теж думала  :fool, але якось мене пригостили печінковим паштетом і до нього поклали ягідний ( смородиновий здається) джем...
то виявилось настільки смачно :good :good :good
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дієта
« Прочитано #22 : 12 Жовтня 2009, 21:18:39 »

Та ні, я не те що б гурман, просто я окремо люблю то і то. А так як у дитинстві не міг чогось нічого їсти без запивону то видно і нема у мене тих стереотипів.
Але вам не рекомендую їсти бутерброди із ковбасою+тартар+молоко. Був прецидент. Інколи організму то не дуже подобається  :-D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Дієта
« Прочитано #23 : 12 Жовтня 2009, 21:22:46 »

Ну огірки з молоком може й не найкраще поєднання ;), але гостре з солодким вважається дуже приємною у смаковому відношенні асоціацією ;)
Записаний

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Дієта
« Прочитано #24 : 12 Жовтня 2009, 23:27:50 »

Завтра йду на шейпінг, а то у нас були канікули. 8)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Дієта
« Прочитано #25 : 13 Жовтня 2009, 21:22:07 »

Сама прикольна дієта у сонцеїдів. Їсти взагалі майже не треба, тільки загаряти на сонечку і заряджатися енергією. Правда коли хмарно, як от сьогодні то вже голодовка може початися. Але можна застосувати і гібридну дієту, яка поєднує сонцеїдство з вживанням їди перорально. Як нема сонця то можна споживати сушені чи жарені соняшники і чай без цукру пити.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Дієта
« Прочитано #26 : 14 Жовтня 2009, 21:24:35 »

Я таке полюбляю. Тобто поєдную непоєднуване.
Кажуть, що аби тримати себе у формі, то достатньо доримуватись принципу роздільного харчування, тобто не поєднувати продукти різного походження. Елеметарний приклад - не їсти борщ з хлібом, а на друге спершу зїсти бульбу, а потім вже через невеликий проміжок часу котлету. :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дієта
« Прочитано #27 : 14 Жовтня 2009, 23:23:10 »

То є такий метод, але з обідом все троха складніше насправді   :)
Ну я в принципі то тоже роблю. Якби не лінощі то можна на зелену масу активно присідати  :-D
Але можна не перейматися тим всім і просто менше їсти. І як я вже казав, тим у кого ще не зрушений обмін речовин вже того досить.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ALANA

  • Користувач
  • **
  • Карма +22/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 56
  • Хочу снігу!!! І до снігу.............
  • Останні відвідини:
    28 Грудня 2011, 12:35:09

    Звідки: Калуш вул.Січових Стрільців
Дієта
« Прочитано #28 : 06 Грудня 2009, 17:37:50 »

Диетная молитва.

Спаси, сохрани меня Боже
От булочек, джема, конфет,
От жареной курочки тоже,
От пряников, тортов, галет.
От супа с лапшой, кулебяки,
Ватрушек, пельменей, котлет.
Картошка пусть будет мне бякой,
И блинчикам крикну я - НЕТ!
Пусть буду я лучше овечкой
И буду лишь травку щипать,
Тебя я молю бесконечно
Пусть руки забудут хватать,
И нос вечно лезть в холодильник,
Чтоб что-то унюхать и съесть.
О Боже! Сподобь в понедельник
На злую диету мне сесть!

Знайшла в неті.

Записаний
Ты поймёшь, что рядом с тобой тот самый идеальный во всём мире, когда ты перестанешь замечать других. Когда точно будешь знать, ощущать телом, что больше никогда не сможешь лечь в постель с кем-то другим. Ты поймёшь, что ты встретила своего мужчину тогда, когда почувствуешь значение слова "ВЕРНОСТЬ"

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Дієта
« Прочитано #29 : 06 Грудня 2009, 18:19:15 »

Якщо би більшість людей дотримувалась церковних правил і постів, не треба було би дієт
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Ne-TA

  • Старожил
  • ****
  • Карма +218/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 359
  • Життя-не ті дні,що пройшли,а ті,що запам'ятались
  • Останні відвідини:
    24 Грудня 2012, 18:18:30

    Звідки: Лесі Українки
Дієта
« Прочитано #30 : 08 Грудня 2009, 13:06:49 »



Від харчування залежить самопочуття і здоров’я.
Про їжу та її вплив на організм говоримо з доктором медичних наук Петром Карпенком, 64 роки, який працює в Інституті екогігієни та токсикології ім. Л. І. Медведя.

Скільки разів на день потрібно їсти?

— Тоді, коли є апетит. Не змушувати себе. Потреба в їжі залежить від особливостей центральної нервової системи, органів травлення, умов роботи. Під час психологічних і фізичних навантажень людина втрачає багато енергії. Головне правило — не їсти за дві-три години перед сном.

Які продукти дають найбільше енергії?

— Жири. Вони більш енергоємкі. Чим менше продукт піддається термічній обробці, тим він корисніший. Cире сало краще, ніж смажене. Олія цінніша в сирому вигляді. Рафіновану олію краще використовувати для смажіння, а нерафіновану — для салатів.

А пиріжки з вулиці їсти можна?

— Не можна. Вже через дві-три години олію з фрітюрниці треба виливати. Тому що там накопичується величезна кількість токсичних речовин. Найбільше небезпечні вони для печінки.

Як ви ставитеся до фаст-фудів?

— У фаст-фудах можна перекусити, але це не має бути нормою. Швидкосупи, сухі картопляні пюре — це також альтернативне харчування. Їх можна їсти іноді, а не щодня. У таких продуктах немає необхідних корисних речовин. Є замінники. Краще їсти свіжий суп.

Чи є універсальна дієта для схуднення?

— Нехай жінки й не мріють, що є дієта, яка швидко зробить їх тендітними. Призначати дієту потрібно індивідуально. Не можна експериментувати. Жіночі журнали інколи друкують науково необґрунтовані дієти швидкого схуднення. Але їхні наслідки можуть проявитися через місяць, півроку чи рік. Дієта має враховувати умови та темп роботи. Малорухливість, психоемоційні навантаження в деяких людей призводять до збільшення ваги. Ніколи не можна різко худнути. Я також не прихильник голодування для вирішення проблеми ожиріння.

А розвантажувальні дні можна влаштовувати?

— Так. Можна робити подвійні розвантажувальні дні або зигзаги — через день. Один день може бути кавунний, другий огірковий. Фруктів та овочів можна з’їдати кілограм-півтора за день. Під час розвантажувальних днів можна також пити кефір чи ”Актімель”. Я давав життя цьому продукту й переконаний, що він корисний.

Молоко дорослим людям шкідливе?

— Це нісенітниця. Молоко використовують у дієтичних продуктах харчування при захворюваннях органів травлення. Але приблизно 10 відсотків людей похилого віку молока не переносять. У них не виділяється фермент, який розщеплює молочний цукор. Цим продуктом не слід захоплюватися тим, хто страждає дисбактеріозами.

Каву, чай і сік варто пити до чи після їжі?

— Натуральну каву перед їжею можна пити тим людям, які мають поганий апетит. У деяких людей вона покращує виділення шлункового соку. За день треба випивати два–два з половиною літра рідини.

           Чим ближче до літа, тим краще хочеться виглядати. Багато хто саме в цей час наважується серйозно захопитися якою-небудь дієтою, цілком покладаючись на перший рецепт, що підвернувся. Але сідати на ту або іншу дієту тільки тому, що вам просто подобається перелік її страв, не можна. Для кожної людини раціон потрібно підбирати індивідуально. Вся річ у тому, що більшість людей мають індивідуальні «пробоїни» у здоров'ї, викликані особливостями особисто їх неправильного харчування. Наприклад ті, хто зловживає солодким і мучним, матимуть нестачу вітамінів групи В, хто захоплюється чорним чаєм - нестачу кальцію і так далі. Виявити їх часто можна тільки лабораторними способами. Тому підбирати дієту бажано у лікаря-дієтолога. Він врахує ці особливості і складе для вас індивідуальний раціон. Якщо цього не зробити і вибрати дієту навмання, вона може призвести до появи втоми, сухості шкіри, ламкості волосся і інших не менш негарних змін.
Записаний
Не статками багатими, а в сльозах каяття,
Ми все частіше втратами вимірюєм життя.
       

Ne-TA

  • Старожил
  • ****
  • Карма +218/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 359
  • Життя-не ті дні,що пройшли,а ті,що запам'ятались
  • Останні відвідини:
    24 Грудня 2012, 18:18:30

    Звідки: Лесі Українки
Дієта
« Прочитано #31 : 02 Січня 2010, 20:04:38 »

Караул!!!!!   З цими святковими днями про ніяку дієту мова йти не може    =)) :P :D
Записаний
Не статками багатими, а в сльозах каяття,
Ми все частіше втратами вимірюєм життя.
       

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Дієта
« Прочитано #32 : 21 Лютого 2010, 21:18:22 »

Хтось дивився сьогодні "правила життя" по СТБ? Заради експерименту жінок на 2 тиждні "садили" на різні дієти. За цей час похудали: 1) дієта за Мішелем Монтіньяком (в ній раз в тиждень навіть можна було їсти 1 круасан) - 6кг200гр, 2) радикальна жорстка дієта - 6,5кг, 3) раціональне хрчування - 6,5 кг, 4) дієта Стівена Пратта (сама лояльна, багато чого можна їсти, але в неї включається шпинат, сою, які не всі люблять) - 6кг, 5) японська дієта - 7 кг, 6) кефірно-гречана дієта - 6 кг, 7) голівудська дієта ( в ній, крім певної їди кава п"ється разів 8 в день тільки без цукру) - 8 кг. Але дуже велику шкоду всі учасниці, крім тієї, що була на просто раціональному харчуванні, спричинили своєму здоров"ю, яка аж ніяк не оправдовувала скинутих 6-8 кг.Одна жіночка навіть померла від дієти (але вона не була серед тих 7, вона не пройшла кастинг і худала за кадром).
Як виявляється, наші розщеплені жири нікуди не зникають. Вони переходять у кров і осідають на стінках судин. Від цього страждає мозок, сердцева система, внаслідок можливі інсульти.
Ніхто із учасниць експерименту (крім тієї, що сиділа на голівудській дієті - вона зомлівала ще під час знімання) навіть не підозрювали чим вони заплатили за ці 2 тижні похудіння (після повного медичного обслідування виявилось): у всіх 6 учасниць з"явились у нирках кристали солей, які згодом рознеслись по сечо-сатевій системі та внутрішнім органам. Наслідок дієт - камінці, ниркова недостатність!, проблеми із сердцем,  печінкою, пам"яттю та мозком в загальному,головокружіння та інші шідливі наслідки.
Лише сьома учасниця, що була на раціональному харчуванні втратила кг без втрати здоров"я. Все, що вона робила - це була не дієта, а збалансоване харчування без шкідливих продуктів. Пам"ятаєте, як нас у школі вчили вираховувати калорії для правильного харчування? От про що варто було б згадати. І те, що найбільше в денному раціоні має бути каш, овочів та фруктів. Трохи менше - молочних продуктів. А найменше - м"ясних. Можна і взагалі їх замінити бобовими.
Не знаю, як у вас. А у мене все навпаки. М"яса наїмся і наче уже на довго нічого не хочеться. Того і товста така стала. Ходжу і питаю себе "чому? Я ж менше їм ніж раніше".
Відповідь від: 21 Лютого 2010, 21:12:51
(П.С. стомилась писати і не бачити тексту, який пишеться в даний момент. Питання до адміністратора напевно, чи можна зробити так, щоб коли пишеш довгий текст віконечко не переміщалося постійно на початок, а залишалось там де друкується? А то кілька пеших абзаців іде нормально. А потім починається стрибання і скривання того місця де пишу.)
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Дієта
« Прочитано #33 : 21 Лютого 2010, 21:25:51 »

На рахунок м"яса то іноді думаю, що змогла б від нього відмовитись. Напевно треба шукати рослинні аналоги.  :unknow Багато праці потрібно спочатку щоб налагодити правильне вегетаріанське харчування. Та такі думки  десь дуже-дуже  далеко все ж мають місце.  ;)

А що до дієт, то найкраще контролювати вагу постійно. Адже легше боротися коли лишніх кілограм 5, ніж коли їх вже 25.  :unknow
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Дієта
« Прочитано #34 : 21 Лютого 2010, 21:41:39 »

А ще в тій передачі розповідали, що виявляється, не та жінка, яка товстіша має більші проблеми із здоров"ям. Проблеми у тої - в якої найбільше скритого внутрішнього жиру - вісцерального(якщо я правильно почула слово). Він відкладається не під шкірою, а на внутрішніх органах. Правда він починає зникати як тільки ми набираєм спортивної форми, чи займаємось фізичними вправами.
А ось 4 корисних правила:
1) більше пити (деколи мозок голод плутає зі спрагою),
2) їсти повільно - тільки через 20 хв мозок отримує імпульс ситості,
3) знайте міру - 250гр,
 для тих, кому п.3 сумнівний чи важко виконати: 4) маленька тарілка.
Ага, ще один нюанс - у тих, хто скинув лишні кіло - груди також похуділи (на 2 розміри стали менші).
І як би там не було, але якраз під час голоду, наш мозок найбільше потребує солодощів...
Відповідь від: 21 Лютого 2010, 21:33:58
Напевно треба шукати рослинні аналоги.
Кажуть, що саме бобові - горох, соя, фасолька найбільш повноцінно замінюють м"ясні продукти.
Повністю стати вегетаріанцем не планую поки що. А от повністю витримувати піст - в найближчих планах. І ще хочу спробувати, але бажано під наглядом спеціаліста, (бо маю гастро-ентеро коліт та деудоніт) проводити голодування. Дайош голодовку  :hot!
Записаний

masterwish

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +120/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    13 Травня 2023, 10:20:25

Дієта
« Прочитано #35 : 21 Лютого 2010, 21:55:39 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=ED5UWKouXlA" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=ED5UWKouXlA</a>

 :-D
Записаний

afocya

  • Початківець
  • *
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 27
  • Останні відвідини:
    15 Лютого 2021, 13:32:02

    Звідки: kalush
Дієта
« Прочитано #36 : 21 Лютого 2010, 22:02:14 »

не знаю як хто, але я особисто можу відмовитись від усього крім солодощів :help
в критичній ситуації (коли любимі джинси тріщать) стаю собі на горло  :( і стараюсь в магазині у кондитерський відділ не заходити....хоча, коли у тебе є дитина у хаті завжди є щось солоденьке :)
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Дієта
« Прочитано #37 : 21 Лютого 2010, 22:28:03 »

от-от - "коли є дитина". Я на шоколадки уже дивитись не можу ( на відміну від доці ). Хоча, я солодким майже ніколи не захоплювалась. Тільки коли була в положенні "наполеон" ЖЕРЛА кілограмами, холестерин зашкалював.
Мій наркотик - м"ясо, м"ясо,м"ясо,м"ясо,  :=) м"ясо, маслини і креветки...
До речі - є шоколадна дієта :)
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Дієта
« Прочитано #38 : 21 Лютого 2010, 22:36:24 »

Мій наркотик - м"ясо, м"ясо,м"ясо,м"ясо,

 Ох,не ти одна...А солодощі не люблю,вірніше байдужа до них.Раз у місяць,а то і рідше,відбувається "ломка" на шоколад.Для її подолання вистачає одного снікерса з лісовим горіхом. :)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Дієта
« Прочитано #39 : 21 Лютого 2010, 22:40:49 »

Я дуже люблю смачний хліб.  Це мій продукт групи ризику.  ;)

А солодощі періодами, та можу від них відмовитись порівняно легко.  :)
Записаний