Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Дієта  (Прочитано 60211 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Дієта
« : 29 Вересня 2009, 16:27:17 »

 Здається такої теми в нас ще нема. :)
 Хтось таким страдає?

Личный опыт: как я прошла японскую диету

Така Японська дієта здається є досить важкою, але дієвою. Один мій співробюітник пройшов недавно повний курс саме такої дієти. Результат: важив 99 кг, а опісля 91 кг. :)
Каже, що він вже не перший раз її проходить і результату йому вистачає на два роки.
Особисто не знати чи я б ризикнув сісти на таку діє, оскільки вона впливає на обмін речовин в організмі і може більше зашкодити ніж допомогти. :unknow
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Дієта
« Прочитано #1 : 30 Вересня 2009, 16:38:38 »

Один раз мене вистачило на днів три-чотри. Дієта була "по-кольорах". Одного дня червоні продукти, іншого жовті і т.д.

Вже писала в якійсь темі, що маю дієту(в основі якої правильне харчування, в яку входять майже всі продукти тільки в певних обмежених кількостях). Вона є дієвою, якщо дотримуватись її повністю.

Краще старатись себе обмежувати вчасно, ніж потім сидіти на дієті.
Важливим в цьому є - слідкувати за вагою.   ;)

Всі в нас стрункі  :good мабуть, раз тема "така популярна".  ;)
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Дієта
« Прочитано #2 : 30 Вересня 2009, 21:33:23 »

З приводу вчасного обмеження цілком погоджуюсь  :good Краще вчасно стримувати свій апетит і особливо не наїдатись на ніч. Останнім часом трошки розслабилась і як результат зайвих 3 кг  :-[ Зараз як раз би на сесію, за тиждень вага показала б 48 а не 53  :-D (перевірено неодноразово))))
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Дієта
« Прочитано #3 : 11 Жовтня 2009, 22:34:08 »

Відразу скажу, що згідна з дівчатами, на дієтах потрібно не сидіти а жити. Тобто потрібно налаштувати свій режим правильного харчування, але мені як людині не організованій то зробити важко. З усіх дієт що я експерементувала на собі найбільш ефективною і такою, що надовго зберігає еффект та очищує рекомендую ось цю.
Один з її плюсів -  ти постійно можеш істи, як тільки зголоднієш але лише те, що потрібно за дієтою  - тобто суп стільки скільки можеш в себе запихнути і ті продукти, які мають вживатися у той чи інший день дієти.
Не рекомендую нею зловживати але для старту і для стимулу вона підходе як найкраще.
Ще серед того, що можу про неї сказати: попри те що пишуть ніби суп дуже смачний на третій день ти не можеш на нього дивитися. І останнє зі свого досвіду - вважаю, що достатньо одного тижня, не потрібно  піддавати себе стресу аж 2 тижні, крім цього у тому рецепті який впав мені у вічі багато років тому нічого не було сказано за другий тиждень ;) ( це був до речі журнал "здоров'я")
Тепер щодо часу проведення дієт будь-яких? рекомендую це робити у спадаючий місяць або у другій половинні повного мысяця, тоді організм максимально налаштований на очищення ;0
Фази місяця можна подивитися тут: http://www.moygoroskop.com/mooncalendar/mooncalendar/
А у які дні краще проводити дієти тут: http://www.moygoroskop.com/mooncalendar/astrodieta/
НА ЗДОРОВ'Я
Далі мовою оригіналу статті:
Этой диетой пользуются медики клиники Мейо в тех случаях, когда их пациентам перед операцией необходимо быстро сбросить вес.
На фоне этой диеты нельзя употреблять алкоголь; если приема алкоголя не избежать, следует прервать диету за 48-24 часа до приема алкоголя.
Диета сочетается с приемом любых лекарств.
Следует помнить, что после недели, максимум двух недель следования этой диете, необходимо делать перерыв и восстанавливать углеводный баланс. После этого диету можно применять снова.
Ключ к диете – базовый суп – «сжигатель жира». Его едят каждый день, пока следуют диете. Его можно есть без ограничений, каждый раз, как захочется есть.
Рецепт супа:
6 средних луковиц, несколько помидоров, 1 небольшой кочан капусты, пучок сельдерея, 2 паприки.
Овощи порезать, залить водой, довести до кипения, варить 10 мин. на большом огне, затем - на малом огне до готовности.

Режим диеты.
1 день Суп и любые фрукты, кроме бананов. Пить чай, сок, кофе.
2 день Суп и овощи, кроме: бобов, зеленого горошка и кукурузы. Можна съесть один печенный картофель с ложкой подсолнечного масла.
3 день Суп, фрукты и любые овощи, кроме картофеля.
4 день Суп, фрукты и любые овощи. Можно есть бананы (не больше 3) и пить молоко.
5 день Суп (обязательно!), отварная говядина и помидоры..
6 день Суп, говядина, листовые овощи, зелень. Можно сделать салат из цветной капусты и помидор но без масла.
7 день Коричневый рис (заменяется ячкой или грубыми хлопьями - ячменными, пшеничными), фруктовый сок, любые овощи и суп.

Вторая неделя диеты полностью повторяет первую.
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Дієта
« Прочитано #4 : 11 Жовтня 2009, 22:50:40 »

Чула про цей суп. Я б себе не заставила таке їсти.  :o
Та я перші страви не дуже люблю. :unknow
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Дієта
« Прочитано #5 : 11 Жовтня 2009, 23:00:45 »

Я себе заставила, причому я мазохистськи першого разу, як сиділа на цій дієті -  зїдала майже повну каструлю цього їдла в день і не обмежувала себе в інших продуктах за дієтою, і був дуже гарний еффект я тоді за тиждень схудла на 7 кг і трималась так ще біля року  ;)
Згадала анекдот: " Мышки плакали и кололись... но продолжали есть кактус" ;)
Відповідь від: 11 Жовтня 2009, 22:56:57
Вдруге я вже це робила з меншим ентузіазмом, але й ефект був менший, а втретє не можу себе заставити :-[
Відповідь від: 11 Жовтня 2009, 22:57:56
Але думаю, може в цьому місяці знову спробую, для старта, тільки тепер не думаю, що можду відбутися легким переляком, з віком зусиль потрібно докладати все більше, і без фізичного навантаження вже нічого не виходить.. ;)
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Дієта
« Прочитано #6 : 11 Жовтня 2009, 23:07:04 »

Але думаю, може в цьому місяці знову спробую,
Може варто пошукати щось менш кардинальне та більш дієве. Шкода так мучитись.  :unknow
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Дієта
« Прочитано #7 : 11 Жовтня 2009, 23:12:41 »

Та в тому й справа, що воно не таке кардинальне бо включено багато продуктів і навіть м'ясо, і після неї є результат ;)
Я вже не така сильна мазохістка, бо тоді б не сділа на дієтах, а жила б на них ;) :-[
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Дієта
« Прочитано #8 : 11 Жовтня 2009, 23:28:19 »

То мабуть як кому.  :unknow

Якщо тобі підходить, то треба пробувати ще раз. Гарних результатів.  :bouquet:
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Дієта
« Прочитано #9 : 11 Жовтня 2009, 23:30:23 »

Добре, якщо сподвигнусь, поділюсь забутими враженнями  ;)
Записаний

ARMANI

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +21/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 110
  • Останні відвідини:
    15 Листопада 2012, 17:48:51

    Звідки: Калуш
Дієта
« Прочитано #10 : 11 Жовтня 2009, 23:40:22 »

НАСТУПНА  ДІЄТА ДОБРЕ ПІДХОДИТЬ ДЛЯ МІСЬКИХ УМОВ І ЗРУЧНА ДЛЯ ЗАЙНЯТИХ ЛЕДІ.ЇЖА РОЗПРИДІЛЯЄТЬСЯ НА 6 ПРИЙОМІВ(МОЖНА І НЕ ДІЛИТИ,А ІСТИ КОЛИ ХОЧЕТЬСЯ.)ВРАНЦІ ОБОВ"ЯЗКОВО ВИПИВАЙТЕ ЧАШКУ ЧОРНОЇ КАВИ БЕЗ ЦУКРУ,ЩОДНЯ ПРИЙМАЙТЕ НАСТОЇ ТРАВ-ЗВІРОБІЙ,РОМАШКА,КАЛЕНДУЛА ПО 50ГР.КОЖНОЇ ЗАВАРЮВАТИ.МОЖНА ЛИШЕ РОМАШКУ.ЕФЕКТ-ПЕРШИЙ ТИЖДЕНЬ-5КГ.ДРУГИЙ-4.ВІДМОВИТИСЯ ВІД АЛКОГОЛЮ Й СОЛОДКОГО,СОЛІ І МУЧНОГО.
1-ИЙ ДЕНЬ:400Г ПЕЧЕНОІ КАРТОПЛІ БЕЗ СОЛІ Й 500ГНЕЖИРНОГО КЕФІРУ(ЦЕ НА ВЕСЬ ДЕНЬ).
2-Й ДЕНЬ:400Г ЗНЕЖИРЕНОГО СИРУ І 500Г КЕФІРУ.
3-Й:400Г ФРУКТІВ(ОКРІМ БАНАНІВ І ВИНОГРАДУ)І КЕФІР.
4-Й:400Г ВІДВАРЕНОЇ КУРЯЧОІ ГРУДКИ І КЕФІР.
5-Й:ФРУКТИ І КЕФІР.
6-Й:1,5 Л МІНЕРАЛКИ БЕЗ ГАЗУ.
7-Й:ФРУКТИ І КЕФІР.
А ТЕПЕР УВАГА:ВАЖКО ДУЖЕ ПЕРШІ ТРИ ДНІ.КЕФІРУ МОЖНА ПИТИ БІЛЬШЕ,ЯКЩО БУДЕ СИЛЬНЕ ВІДЧУТТЯ ГОЛОДУ-ІЖТЕ САЛАТ З КАПУСТИ,ОГІРКІВ,ПОМІДОРІВ.ЗНЕЖИРЕНИЙ СИР НЕ СМАЧНИЙ,А ТОМУ МОЖНА ЗАМІНИТИ ЧАСТКОВО ОВОЧАМИ,БАЖАНО КАПУСТОЮ.ТАКОЖ МОЖНА ІСТИ ЯБЛУКА БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ,ФРУКТОВІ САЛАТИ.ПІСЛЯ ДІЄТИ ЗВИЧАЙНО НЕ КИДАТИСЯ НА ШАШЛИК,СОУСИ,СПИРТНЕ,СОЛОДКЕ,МУЧНЕ-ОДНИМ СЛОВОМ ВСЕ ПОСТУПОВО.ЕФЕКТ КОЛОСАЛЬНИЙ,ПІСЛЯ ЦЬОГО ОСОБЛИВО І НЕ ТЯГНЕ НА ЇЖУ,ЯКЩО ВИ ГУРМАН.ВАГА ТРИМАЄТЬСЯ.АЛЕ НЕ ТРЕБА ПІД ЧАС ДІЄТИ ТІШИТИ СЕБЕ КУСОЧКОМ ХЛІБЧИКА,ЧИ МИСОЧКОЮ БОРЩИКУ.КРАЩЕ ВЛИВАТИ В СЕБЕ КЕФІР,І РЯТУВАТИСЯ ОВОЧАМИ І ФРУКТАМИ.
 БАЖАЮ ГАРНИХ ЕФЕКТІВ І СИЛИ ВОЛІ!
Записаний
І все на світі треба пережити,і кожен фініш-то ,по суті, старт...

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Дієта
« Прочитано #11 : 11 Жовтня 2009, 23:52:42 »

Ой та навіщо тратити час та сили на різні дієти, чи то японські, китайські і ще всіляку біду.
Один раз жінка мого знайомого спробувала під час посту дотриматися цього посту і була приємно здивована настільки поліпшилося її самопочуття та загальний фіз. стан.
Народ утримуйтеся від жирних страв у середу і пятницю, нехай це для вас називається так звані "розгрузочні дні". Цим ви не тільки зробите дружню послугу і час для перепочинку від переварювання всілякої страви вашому організму, але і принесе користь для душі, так як у людини яка не є ситою не лізуть в голову всілякі "дурні" думки і наміри на гріховні поступки.
Крім того постова кухня є дуже різноманітною і смачною.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дієта
« Прочитано #12 : 12 Жовтня 2009, 11:17:18 »

Ну так, але люди хочуть бачити швидкий ефект, який їх потішить і надихне на подальші муки голодом. А в результаті виходить зовсім не те, що планувалося. Людина дійсно худне  і то швидко і гарно для неї самої, але організм у той час отримує чіткий і недвозначний сигнал "Увага, голодуха! Є загроза здоровю і навіть життю!" А людина у той час, окрилена результатами замість їх закріпляти на радощах починає "нормально" харчуватися, тобто так як до дієти. Вистачає буквально одного дня і ті 7 не те, що змарновані, а навіть побиті з запасом. Бо організм за той час реалізує програму "Запаси на непевне майбутнє" і закидає все що ми споживаємо у жири. Якщо дієти робити часто а не постійно, то організм починає працювати у режимі мячика, який стискається з усвідомленням того, що потім має розпрямитися.
Тому якщо ви худнете без нагляду дієтолога, без складеного під вас раціону, то краще вже дійсно почати з такого посту (розгрузочних днів). Планомірно зменшити у раціоні кількість вуглеводів. І якщо у вас ще здоровий організм, просто маєте НА ВАШУ ДУМКУ 10-20 зайвих кілограмів, то повірте, що таким чином ви за рік два дійдете до бажаної ваги без особливих дієтних катувань. А у кого вже є проблеми із здоров'ям тому тим більше самодієтування протипоказане!
Те, що я написав перевірене на власному досвіді. Не можна навіть свідомо обмежувати себе у вживанні навіть якогось одного продукту без психологічної установки, що той продукт для вас шкідливий і навіть ядовитий. Бо якщо ви просто не їсте бо неможна, то організм лише ніби натягує джгут, який в один момет стрільне і ви зірветеся, нажершись того ж таки тортика чи ще чогось. Найкраще підмінати те "що не можна" наприклад чорним шоколадом, менш жирним замість звичайного і т.п.
А на ніч їсти можна, але на відро менше  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Дієта
« Прочитано #13 : 12 Жовтня 2009, 11:25:13 »

Юрочка, та ми то все розумієм, я ж і написала, коли викладала дієту, що потрібне раціаональне нормальне харчуваня. Такі подвиги дійсно лдля здорової людини або наприклад потрібно терміново схуднути до благодійного балу  ;) :-[ :-[ :-[
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дієта
« Прочитано #14 : 12 Жовтня 2009, 11:33:44 »

Я за 2 тижні схуд на 1,5 кг. То не багато, але все ж. Як то вийшло?
1. Настроївся психологічно. Інколи мені досить думати, що я худну і я вже худну.
2. Просто трохи менше їм то саме що і їв + зменшив кількість картоплі у раціоні. Решту (хліб, солодке) їм як і їв.
3. Через проблеми у здоров'ї бабці довелося трохи понервувати.
4. Зараз трохи похолоднішало, тому стараюся одягатися так ніби ще так само тепло. тобто трішечки мерзну. Але дуже трішечки. Температура у хаті +18, а ходжу у спортивних штанях і футболці.
От така дивна дієта.
А діє.  ;)
Відповідь від: 12 Жовтня 2009, 11:32:12
Ага. то не все. Щодня доводиться долати 1200 м відстані до бабці і таку ж назад, а крім того часто ходжу по ліки але не до найближчої аптеки а до найдешевшої, то ще + 1000 м в один бік  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Дієта
« Прочитано #15 : 12 Жовтня 2009, 11:39:51 »

Щодня доводиться долати 1200 м відстані до бабці і таку ж назад,
 З цього потрібно було починати  :P
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дієта
« Прочитано #16 : 12 Жовтня 2009, 11:57:30 »

Не писав, бо для мене то і так було нормою багато ходити. А зараз просто дистанції чуть виросли  ;)
Але наявність фізичних навантажень то важлива і навіть обов'язкова умова.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Дієта
« Прочитано #17 : 12 Жовтня 2009, 12:01:15 »

без фізичного навантаження вже нічого не виходить..
 Абсолютно згідна  ;) :bouquet:
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дієта
« Прочитано #18 : 12 Жовтня 2009, 12:18:23 »

А. Згадав ще одну деталь. Чого хочу схуднути.  :-D :-D :-D

Не влізаю в улюблені джинси і вельвети  :-[ :-[ :-[
Відповідь від: 12 Жовтня 2009, 12:17:55
То звісно не благодійний бал, але мотивує не гірше  ;) :D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Дієта
« Прочитано #19 : 12 Жовтня 2009, 19:29:15 »

Не влізаю в улюблені джинси і вельвети
 :good ;)
Записаний