Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Дієта  (Прочитано 60233 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Дієта
« Прочитано #120 : 11 Лютого 2014, 22:39:55 »

а я після родів майже 6 місяців не їла солодкого і пила все без цукру, зараз вже топчу солодке і чай пю з цукром, що стало замітно по кг. Але ще в межах розумного. :)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дієта
« Прочитано #121 : 15 Лютого 2014, 10:44:07 »

Сьогодні 15.02 - вже 70.100  :drink

Пиво як пив так і п'ю  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дієта
« Прочитано #122 : 28 Березня 2014, 17:54:22 »

Сьогодні 28.03 вже 68,800  :=)
Аж самому дивно.
Бувають голодні дні коли хочеться їсти (як то позавчора наприклад), а буває (як нині) що навіть забуваєш, що "постиш".
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Дієта
« Прочитано #123 : 28 Березня 2014, 18:32:18 »

Ого! Весна..... :good
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дієта
« Прочитано #124 : 28 Березня 2014, 19:52:54 »

Та ні. Читай вище. Методика ВВС  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Дієта
« Прочитано #125 : 28 Березня 2014, 20:13:46 »

105 :-[
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

quicksilver

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +593/-21
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1029
  • Останні відвідини:
    11 Вересня 2019, 07:17:57

    Звідки: тутешній
Дієта
« Прочитано #126 : 28 Березня 2014, 20:17:21 »

спорт і ніяких дієт  :)
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Дієта
« Прочитано #127 : 29 Березня 2014, 01:22:50 »

Та ні. Читай вище. Методика ВВС
Читала.....
Але дуже швидко й багато.  :good :good :good
Відповідь від: 29 Березня 2014, 01:21:38
Моя вага поламалась. Завжди показником є одяг. Літні шорти защепились ніби. Зайвих 5кг :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дієта
« Прочитано #128 : 15 Травня 2014, 23:08:46 »

Трохи змінив правила. Оскільки вага для мене не самоціль, а відчуваю, що є потреба посидіти на дієті для печінки, я зараз не рахуючи чи перебираю калорії чи ні, просто їм в середу і п'ятницю каші 3 рази на день.
Просто каша на воді, сухої крупи 100 гр стакан на відповідну кількість води. Варю відповідний крупі час, додаю чайну ложечку меду.

Думаю печінка сприйме схвально. Поки що ще не було як перевірити.
Ну і знов п'ю Єсєнтукі
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дієта
« Прочитано #129 : 17 Травня 2014, 08:09:47 »

Нині зважився для цікавості
68,2
Відповідно хоч і трохи заявив все одно трохи худну. І що важливо - далі природної норми так не схуднеш. Організм сам знає як має бути, а що забагато - то нездорово!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Дієта
« Прочитано #130 : 18 Травня 2014, 03:22:08 »

Моя вага поламалась. Завжди показником є одяг. Літні шорти защепились ніби. Зайвих 5кг

ти перегрузила вагу ?  :o

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Дієта
« Прочитано #131 : 18 Травня 2014, 13:58:16 »

ти перегрузила вагу ? 
Не повірите. Вчора влізла в джинси, котрі носила в 2004р.
Відповідь від: 18 Травня 2014, 13:57:48
ти перегрузила вагу ? 
Але вага так і стоїть поломана :D
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дієта
« Прочитано #132 : 30 Травня 2014, 08:55:35 »

Помітив дивну тенденцію.
Як я вже писав, у голодні дні варю собі каші. Маю мірний стакан на 160 грам і відмірюю собі ним суху крупу.
Так от зранку 5 злаків від Нордіка нормально йдуть і на вечір вівсянка з висівками теж. А от коли на обід кидаю стільки ж кукурудзяної крупи (звичайної Фуршетівської) то не повірите, але не влазить  :=). Мушу з Рибкою ділитися...

Досить важко іноді проходять ті 2 дні, бо коли не їм солодкого жовч погано відходить і ввечері голова болить. Мушу лягати спати о 21 00  :=)
Зате наступного ранку вже все ОК.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Дієта
« Прочитано #133 : 30 Травня 2014, 09:04:57 »

Я так колись вирішила "посидіти" на пластівцях Fitnes. Зрозуміла, що всякі там злаки не для мене, після них готова слона з'їсти  :=) Особливо, коли снідаю кукурудзяною кашею (30-60 хв і на мене нападає дикий голод) Особисто мені ідеально підходить на салатиках "сидіти" та м'ясі нежирному. Або ще простіша формула - викинути все мучне та смажене :)
А самий ідеальний варіант (я писала в темі про гарну форму) - суші. Зараз вивчаю різні види в Япона-хата, їх там безліч, раніше ходила, як споживач, тепер - як зацікавлена у приготуванні особа).  :)  Потім переходжу на власне виробництво :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дієта
« Прочитано #134 : 30 Травня 2014, 09:14:06 »

Я так колись вирішила "посидіти" на пластівцях Fitnes. Зрозуміла, що всякі там злаки не для мене, після них готова слона з'їсти  Крейзі Особливо, коли снідаю кукурудзяною кашею (30-60 хв і на мене нападає дикий голод)
Прочитай у цій темі декілька сторінок назад.
Зараз дам посилання звідки читати. Бо не розумієш принципу.
Відповідь від: 30 Травня 2014, 09:12:02
Ось це повідомлення
http://forum.kalush.info/index.php/topic,2990.msg162258.html#msg162258

Фактично оті Твої суші то і є те саме, лише безсистемне. А якщо підрахувати калорії (жінкам до 500 має бути) і у день із шуші не їсти більше 500 калорій і зробити таких днів бодай 2 на тиждень - буде якраз та методика.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Дієта
« Прочитано #135 : 30 Травня 2014, 09:18:47 »

Дякую! Вже перечитала. ще раз  :) Я зрозуміла про що Ти говориш :) Просто не вихдити за межі тих калорій
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Дієта
« Прочитано #136 : 04 Жовтня 2014, 18:52:12 »

Це не дієта. І все ж...Пригодиться для наших совенят (для заспокоєння совісті і нервів ;) ):

Ночная диета: Что можно кушать перед сном?

Приховано: Показати
Присказка «ужин отдай врагу» напоминает нам о том, как труден порой бывает путь к стройной фигуре. Вдобавок то, что вы съедите вечером, иногда довольно ощутимо влияет на то, удастся ли вам выспаться. Но ведь и голод – не самое лучшее снотворное! Выбираете, чем перекусить «на сон грядущий»? Тогда вам интересно будет узнать, какие продукты можно есть перед сном, а каких лучше избегать.
5 продуктов, от которых клонит в сон
Большинство из этих продуктов содержит триптофан – аминокислоту, участвующую в синтезе мелатонина и серотонина. Эти гормоны вызывают умиротворение и сонливость, успокаивают нервную систему, улучшают настроение и расслабляют напряженные мышцы.
Итак, вот чем полезно подкрепиться перед сном:
Стакан теплого молока. Самое популярное народное средство от бессонницы – легкий, питательный ужин, который, к тому же, снабжает организм кальцием. Впрочем, любителям заглянуть на кухню перед сном смело можно предлагать и другие молочные продукты: кефир, сыр (особенно голландский), творог, ряженку или йогурт.
Банан. Способность бананов вызывать чувство сонливости давно замечена автомобилистами. Этот сладкий плод поставляет в ваш организм не только клетчатку, но и витамины группы В, а главное – содержит примерно 20% рекомендуемой суточной нормы магния, который помогает мышцам расслабиться.
Горсть сухофруктов. Это могут быть курага, урюк, изюм или чернослив (богаты витаминами группы В), а также инжир и финики, содержащие триптофан.
Орехи. Помогают уснуть грецкие орехи, миндаль, кешью, фундук и фисташки. А кедровые орехи и особенно арахис считаются одним из лучших источников триптофана.
Семечки подсолнечника, кунжут, соя. Все эти продукты содержат триптофан, а потому полезны на ночь глядя.
Факт или миф? Давно замечено, что мясо индейки способно вызывать сонливость. Многие объясняют это высоким содержанием триптофана. Однако концентрация триптофана в индюшатине примерно такое же, как во многих других мясных продуктах. А желание вздремнуть скорее вызывается высокой калорийностью и большим количеством углеводов.
5 продуктов для «полуночников»
Кофе и крепкий чай. Каждый школьник знает, что кофеин стимулирует работу головного мозга, не давая вам уснуть по вечерам. Ещё лучше об этом знают старательные студенты. Кофеин выводится из организма примерно 9 часов, поэтому после обеда кофе лучше не пить. Кстати, кофеин содержится также в некоторых газированных напитках (название часто заканчивается на «Кола»), пиве и лекарствах.
Сладости. На первом месте, разумеется, шоколад. Помимо кофеина (примерно 30 г в одной плитке), он содержит большое количество сахара и жиров – эта веселая «компания» может надолго лишить вас драгоценного сна. А такие продукты, как белый хлеб, конфеты и пирожные способствуют выбросу энергии, которая активизирует мозг.
Фруктовые и овощные соки. Еще одна распространенная ошибка любителей здорового образа жизни. Апельсиновый, грейпфрутовый, морковный, персиковый, клюквенный и другие соки, которые продаются в магазинах, нередко содержат избыток сахара, что может спровоцировать всплеск уровня инсулина в ночное время.
Сельдерей. Даже если вы исключили из рациона все жиры и питаетесь исключительно овощами, следует проявлять осмотрительность. Сельдерей действует как мочегонное средство, поэтому на ночь его лучше не есть – иначе о спокойном сне придется забыть. Сюда же можно отнести арбузы и пиво – нетрудно догадаться, почему
Восточная кухня. Нередко содержит глутамат натрия, который нарушает пищеварение, а также специи (чили, горчицу…), которые повышают аппетит и обладают стимулирующим действием. Старайтесь есть простую пищу – спится как-то спокойнее.
Факт или миф? Многие думают, что плотный ужин – прямая дорога к жировым отложениям. Но на самом деле не столь важно, в какое время суток организм получает «строительный материал». Во сне мы тоже тратим энергию – ведь легкие, мозг, сердце и другие органы продолжают работать! А проснувшись голодным поутру, легко утратить чувство меры. Так что, похоже, нет смысла в насилии над собой. Кушайте на здоровье!
Записаний

kseniya

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    09 Листопада 2015, 18:26:07

Дієта
« Прочитано #137 : 09 Листопада 2015, 18:25:03 »

http://www.calorizator.ru/analyzer/products  Анализатор калорийности продуктов

http://www.ladywow.ru/kalkulyator-kalorij/ - ось цей лічильник калорій набагато зручніше
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дієта
« Прочитано #138 : 23 Жовтня 2017, 13:03:54 »

Якось вчера в новинав увидів-їм віпадково, що 5 гамерицьких президентів гроші збирали на допомогу постраждалим від ураганів, спеціальним благодійним концертом.

І не так мене вразив сам факт, як зовнішній вигляд Буша, Клінтона і Обами.

Ну такі вони стрункі і худорляві...

Вирішив знов почати менше жерти.  :-[
І не лиш менше, але і трохи інакше.
Бо оті чаї з цукрами і пєчєнькі то же не для мене.
Ніц не роблю фізично. Нікуда пішки не ходжу і ровеом не їжджу - так що фсьо! Алєс. Хватіт жрать!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    27 Березня 2024, 12:56:27

Дієта
« Прочитано #139 : 23 Жовтня 2017, 13:49:25 »

Хватіт жрать!
Паддержiваю , а я ще й на Путина дивлюся ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь