Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Дієта  (Прочитано 60235 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Дієта
« Прочитано #100 : 01 Червня 2013, 13:51:14 »

Брехня!
Солодке - тобто цукор, сахароза, це біла смерть. Для його засвоєння з кісток вимивається кальцій. На цукрі в організмі розвиваються грибки кандіда.
Але є і корисні солодощі - в фруктах є фруктоза і глюкоза.

Мучне, крохмал, глютен плюс цукор - від цього і ожиріння і більшість хвороб.
Записаний
Следи за контекстами!

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Дієта
« Прочитано #101 : 01 Червня 2013, 18:50:44 »

Але є і корисні солодощі - в фруктах є фруктоза і глюкоза.
Солодке - тобто цукор, сахароза, це біла смерть.
Хі-хі. Цукор чи сахароза складається із тих корисних моносахаридів - фруктози і глюкози. Тобто, біла смерть має ті ж корисні складники, що і  фрукти ;)
Від цукру немає ожиріння. Від нього можуть бути інші проблеми.
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Дієта
« Прочитано #102 : 01 Червня 2013, 22:36:20 »

Цукор чи сахароза складається із тих корисних моносахаридів - фруктози і глюкози. Тобто, біла смерть має ті ж корисні складники, що і  фрукти
Складається то складається, але цукор - це рафінований очищений продукт, в якому нема більше нічого крім дісахариду(глюкози і фруктози), він не має ніякої біологічної цінності. Для усвоєння цукру організм витрачає вітаміни і мікроелементи, а саме: вимивається кальцій з організму.
 А фруктоза і глюкоза, які є в фруктах - поступають в ЖКТ разом з тими вітамінами і мікроелементами.
Ще такий маловідомий факт про цукор:
Цитувати (вибране)
у сладкоежек имунная система падает в 17 раз на 8 часов, пока к примеру шоколад не выведется и не усвоится
http://www.ayzdorov.ru/ttermini_sahar.php

Відповідь від: 01 Червня 2013, 22:33:47
Від цукру немає ожиріння.
Цитувати (вибране)
Сахар вызывает отложение жира

Нужно напомнить, что тот сахар, который употребляется человеком, откладывается в печени в виде гликогена. Если запасы в печени гликогена начинают превышать обычную норму, съеденный сахар начинает откладываться в виде жировых отложений, обычно это бывают места на бёдрах и животе. Существуют некоторые данные исследований, которые говорят о том, что при потреблении сахара вместе с жиром способствует усвоению жира в организме. Проще говоря, потребление сахара в больших количествах, приводит к ожирению.
:unknow
Записаний
Следи за контекстами!

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Дієта
« Прочитано #103 : 02 Червня 2013, 02:23:24 »

Та ну Вас, Яро Май - забираєте у ласунчиків солодке задоволення їсти з чистим сумлінням і без страху ожиріти! ;)
А я кажу - цукор, розщеплений при приготуванні тістечок і десертів не шкідливий і ніде крім гарного настрою він не відкладається :P
Записаний

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Дієта
« Прочитано #104 : 03 Червня 2013, 13:02:29 »

ласунчиків солодке задоволення їсти з чистим сумлінням і без страху ожиріти
То залежить від зовнішнього вигляду ласунчика. ;) Є люди з шаленим метаболізмом і можуть їсти що завгодно і коли завгодно.  А є такі як я  :'-( ....  які живуть з кухонними  вагами і таблицю калорійності знають як "Отче Наш". При своїй тонкокістній тілобудові(ектоморф) я важив 116 кг. Зараз 76. Наче небагато, 40 кг.. але прийшлось перечитати багато літратури по дієтології. Від себе раджу людям які хочуть скинути лишні кг починати не з пошуку дієт (типу тих що зараз валом в неті "15кг за міс" і т.д.)п  А з вивчення таких понять як "базальний метаболізм", що таке білки\жири \вуглеводи. Власне вуглеводи стають причиною набору ваги.Повністю відмовитись від солодкого важко. Але притримуватись основних "правил" можна: швидкі(солодкі) вуглеводи (бажано фрукти) в першій половині дня; складні вуглеводи - останній прийом за 6 год до сну. Порада не їсти після 17 чи 18 є абсолютно неправильна! Я їв в 21 вечора і скидав вагу. Просто останній прийом їжі має бути з мінімальною кільк. вуглеводів(бажано без них), наприклад: творог, пісне мясо, риба. Ці правила дозволяють мені тримати сталу вагу вже більше 8 міс. А високий рівень метаболізму я підтримую з рахунок 5ти разового харчування. Звичайно це не так просто , особливо якщо робочий графік не дозволяє, але на мою думку це один з самих простих методів бепечного схуднення без ризику набрати втрачене. А воно набирається дуже швидко :happy: , ще й з депозитом  :=) Особливо в тих хто різко схуд за допомогою "інтернет-дієт" Особисто знаю таких людей, скинули 15-20 кг.. а як втримати?... не знали. Набрали відповідно 20-25кг. Казав я їм - "учіть матчасть!" =))
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Дієта
« Прочитано #105 : 03 Червня 2013, 13:16:02 »

Який Ти молодець!!!  :good Поважаю за силу волі, за те, що взяв в свої руки контроль.  :prapor:

 http://www.calorizator.ru/analyzer/products Я тут рахую калорії. Там зразу вираховується  співвідношення білків-жирів-вуглеводів. Дуже гарний сайт. Можна зареєструватися і в особистому кабінеті запам"ятовуватиме всі дані.
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Дієта
« Прочитано #106 : 03 Червня 2013, 13:23:06 »

При своїй тонкокістній тілобудові(ектоморф) я важив 116 кг. Зараз 76. Наче небагато, 40 кг.. але прийшлось перечитати багато літратури по дієтології. Від себе раджу людям які хочуть скинути лишні кг починати не з пошуку дієт (типу тих що зараз валом в неті "15кг за міс" і т.д.)п  А з вивчення таких понять як "базальний метаболізм", що таке білки\жири \вуглеводи.
Справді, така перемога-багато вартує.........
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дієта
« Прочитано #107 : 03 Червня 2013, 14:02:41 »

Молодець!


Хоч якщо чесно мені Ти подобався повнішим більше.
Але здоров'я то головне!

Думаю Твоя нормальна вага мала би бути та що є + 10 кг.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Дієта
« Прочитано #108 : 07 Червня 2013, 12:34:00 »

Молодець!


Хоч якщо чесно мені Ти подобався повнішим більше.
Але здоров'я то головне!

Думаю Твоя нормальна вага мала би бути та що є + 10 кг.

Просто мене незвично бачити таким як я зараз  :) Дехто не впізнає, дехто питає чи не захворів :o
Відповідаю що навпаки виздоровів! :good
Зараз  - забув що таке глотати пігулки 8) Кровяний тиск- 120-70 , серце за словами кардіолога "як в космонавта".
Раніше - 4 таблетки типу "кетанова" в день від  головних болей, пів блістера таблетоек від печії, тиск 145/90 в спокої, задишка, ....
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Дієта
« Прочитано #109 : 01 Жовтня 2013, 19:31:40 »

Може не зовсім для цієї теми.  :unknow

Зірки-вегетаріанці (Фото)
http://blognews.am/rus/news/90603/
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дієта
« Прочитано #110 : 02 Жовтня 2013, 07:57:37 »

Цитувати (вибране)
Ричард Гир перешел на «зеленую» диету, приняв буддизм
Цікаво.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дієта
« Прочитано #111 : 19 Січня 2014, 10:56:00 »

Вирішив поділитися з вами, форумці, власним досвідом.
Все почалося навіть не з того, що моя вага вже не показувала 66 кг, як 6 років тому і навіть не 69 кг, як 3-4 роки тому, а 73,8 (на 03.01.2014).
І не з того, що мені кілька разів знайомі люди, що не бачили мене кілька років, відкрито говорили "але ти поправився".
Це все нічого не міняло, бо ж я бачу, що то раптом якісь 4 кг в плюс за кілька років.  :=)
Людина звикає до себе. Звикає до того, що старіє і як наслідок уже не може робити речі, які робила кілька років тому, але...

Але якось я вдруге, прикиньте, вдруге подивився цей фільм
BBC. Horizon. Есть, голодать, жить дольше / BBC. Horizon. Eat, Fast and Live Longer

Год выпуска: 2012

http://banan.tv/zarubezhnye-filmy/7831/bbc-horizon-est-golodat-zhit-dolshe/

Крім того я раніше бачив фільм про старіння з цим же ведучим. Там було показано, як помирав старий чоловік. Ведучий тоді розповів, що так подібно у нього помер і його батько. Тоді це відклалося у підсвідомість.

І от переглянувши вдруге (що і вам дуже раджу зробити), я вирішив, що це не аж так важко, спробувати і собі.
Звісно я не здавав аналізів, але вирішив і собі завести 2 "пісні" дні.
Коли ви подивитеся фільм, вам все стане зрозуміло і без пояснень, але я коротко розповім про себе і буду час від часу описувати власний досвід.

Ото ж, я скачав програму "Калькулятор НіКі" - калькулятор калорій, щоб прикинути, скільки це 600 калорій у "живій" їжі.
Вибрав собі середу і п'ятницю, як мої "голодні" дні і почав експеримент.

Ще додатково поясню, що метою було не тільки і не стільки схуднення, як покращення здоров'я на тепер і на майбутнє.

Я не їм усе за один раз, як у фільмі, а ділю на 3 рази.
Як то виглядає.
На сніданок їм 2 смажені яйця (можна і 3 і 4 ,але мені досить двох) і невеликий кусочок сиру (твердого, з дірками), невеликий, то такий яким ви канапку накриваєте, але на канапку їх треба зо 3, а я їм один. Плюс зелений чай без цукру.
На обід їм 100 грам якогось м'яса або риби. Замість гарніру їм або квашену капусту ( до 200 гр), або 60 грам гречки. Запиваю 100 грам світлого Калуського пива.
На вечерю 150 гр. кефіру (мав би бути 0%, але беру Галичину, ту нормальну) і маленька картоплина.

Звісно там не до калорії 600. Може бути чуть менше, може чуть більше. Головне, що їжі відносно нормального дня реально мало.

Найцікавіше, що голоду практично не відчуваю і вдається цілком нормально ходити на роботу, сидіти в не дуже теплому кабінеті і не мерзнути у ночі.
Практично то навіть не назвеш голодуванням. Я і у "непісні" дні став менше їсти. У пісні ж погано лише коли бачиш щось солодке, чи чуєш запах чогось смачного.
Ну і поки мені не попадали в "пісні" дні святкових гостин. Наприклад 7-го січня і вчора так нажерався у тещі. що потім дуже важко було заснути і спати  :=)
Незважаючи на те, що у звичайні дні можна жерти до відвалу - я схуд і далі продовжую худнути.
Так 3.01 було 73,800
     10.01        72,700
     15.01        72,100
     17.01        71,900

До нормальної ваги вирахуваної тим же калькулятором (67 кг) - залишається ще менше 5 кг.
Можливо буду вводити третій "пісний" день у понеділок, або зменшуватиму калорійність у тих двох, що є.
Додам, що крім того, що менше їм - ніяких фізичних вправ чи занять якимось спортом - не практикую.
Як кажуть - достаточно просто жоать на одно вєдьорко мєньше! :-D

Якщо я (а швидше не я, а ВВС і дохтори з Гамерики) когось з вас надихнули і переконали спробувати - пишіть ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Дієта
« Прочитано #112 : 31 Січня 2014, 19:55:23 »

сьогодні Юрко вже важить 71.300 8)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Дієта
« Прочитано #113 : 31 Січня 2014, 20:13:21 »

вітаю :) Яка його норма?
Записаний

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
Дієта
« Прочитано #114 : 31 Січня 2014, 21:00:52 »

Жріть імбир,і буде вам щастя.Мучають вони себе )))
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дієта
« Прочитано #115 : 03 Лютого 2014, 22:37:16 »

норма то щось ефімерне. Але я пам'ятаю, як було 66 кг. І було якраз ок.
Але навіть як буде 69 - тоже гуд!

Я ж не худаю. Я просто інакше харчуюся.
Не мета схуднути.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Дієта
« Прочитано #116 : 04 Лютого 2014, 14:36:39 »

який в тебе ріст?

Відповідь від: 04 Лютого 2014, 14:33:12
Плюс зелений чай без цукру.
я давно вже так роблю.Але потім можу собі цілу шоколадку зараз нямнути.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дієта
« Прочитано #117 : 04 Лютого 2014, 15:36:51 »

168 см
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Дієта
« Прочитано #118 : 04 Лютого 2014, 16:46:36 »

я давно вже так роблю.Але потім можу собі цілу шоколадку зараз нямнути.

тут недавно вирішив "місячник без цукру" влаштувати собі. Тиждень пив чай без цукру. Все класно. Потім взяв і випив пакет згущеного молока )))
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Дієта
« Прочитано #119 : 04 Лютого 2014, 16:52:33 »

Глюкоза потрібна однозначно. Я, наприклад, п'ю і каву, і чай з цукром. Зате, помірна у споживанні солодощів. Моя сестра, не любить цукорований чай чи каву, але щоденна порція її солодощів більша в рази.
Записаний