Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Дієта  (Прочитано 60206 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Дієта
« Прочитано #40 : 21 Лютого 2010, 22:53:00 »


 Я теж люблю смачний і свіжий хліб,але їм його мало.Ну майже не вживаю.І це після дієти,на яку я сіла "по приколу".Бо всі знайомі дівочки присіли,от присіла і я.Це навіть і не дієта,а якраз саме то обмеження було.Ну перші два дні... :o Від реклами про торчин і шашлик,паморочилося в голові. Їсти не варила,готували самі собі.Це було у травні,рятувалася капустою,і фруктами (окрім бананів і винограду),коли на ніч шлунок волав.За тиждень,одна моя знайома ,яку я давно бачила,видала мені таке-ти хвора,на що,бо дуже худа.Це при тому,що взимку,вона мені заявила-але ти і поправилася!Отож я зігнала 7 кг.Все з мене злітало,але почувалася дуже добре.Навіть пройшла обстеження,щоб переконатися,що здоров"я в нормі.Цікаво те,що збайдужіла до м"яса.На певний період.Але,до цих пір,я набрала всього 2 кг.Думаю,що якраз ті 5 кг,були тоді для мене зайвими.
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

afocya

  • Початківець
  • *
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 27
  • Останні відвідини:
    15 Лютого 2021, 13:32:02

    Звідки: kalush
Дієта
« Прочитано #41 : 21 Лютого 2010, 23:52:32 »

а можна шоколадну дієту  :pardon
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Дієта
« Прочитано #42 : 14 Березня 2011, 10:47:21 »

Сьгодні в новинах чула про середземноморську дієту, це навіть не дієта  спосіб, традиція харчування ;)
Ось може кого зацікавить

Середземноморська дієта

Приховано: Показати
Середземноморська дієта заснована на національній кухні жителів Середземномор'я. Це ідеальний приклад правильно збалансованого харчування. За великим рахунком це навіть не дієта, а скоріше, новий образ чи стиль життя. Хочу відразу попередити жінок, які зацікавиться нею: швидко схуднути не вийде. Дієта більше підходить тим, хто хоче або підкоригувати фігуру, або зберегти її і здоров'я на довгі-довгі роки. Ось чому середземноморська дієта точно може навчити - так це тому, як правильно харчуватися. За рахунок тих продуктів, які входять до раціону кухні народів Середземномор'я, можна омолодити й оздоровити організм, зробити пружною шкіру, поліпшити зір, знизити рівень холестерину в крові і тримати в ідеальному стані серцево-судинну систему.

Секрети даної дієти дуже прості і доступні:
прибираємо жирні молочні продукти, крохмаль, зайві тваринні жири і орієнтуємо свій раціон на самі звичайні овочі, фрукти, свіжі фруктові соки і дари моря, причому, зовсім не відмовляючись від м'яса.

Принципи середземноморської дієти

Сніданок. Протягом кількох тисячоліть жителі Середземномор'я виробили свій підхід до щоденного раціону, причому дуже правильний: вранці-вуглеводна їжа, ввечері - білкова. Такий раціон гарний тим, що за цілий день борошняне встигає засвоїти-ся, а енергія - витратити, то є хліб, коржики і лаваші, які середземноморські жителі вважають за краще їсти з ранку за сніданком, не відкладаються у вигляді зайвих кілограмів на талії та стегнах. До хлібним виробам подають мед або домашнє варення.

Обід і вечеря. Як правило, на обід подаються овочі, домашні макарони (локшина) або рис. Овочі і їдять сирими, і тушкованими, загалом - завжди, скрізь і в будь-якому вигляді. Для середземноморського раціону нормою на людини вважається кілограм овочів на день. Крім картоплі, це можуть бути будь-які овочі: всі сорти капусти, перець, помідори, баклажани, цибулю-порей, морква, кабачки, маслини і оливки. Без останніх у середземноморської кухні не обходиться жодна страва. Дієтологи стверджують, що оливки (і зелені, і чорні) багаті на вітаміни А, С, Е і містять дуже корисні рослинні жири, цукор, білки і пектини. Не забудьте про часник і зелень: майоран, естрагон, базилік, селеру, петрушку, кріп, кинзу і т. д.
Середземне море багате всіма видами морепродуктів, тому не дивно, що рибні страви мешканці цього регіону їдять чотири-п'ять разів на тиждень. Можна нескінченно перераховувати види морепродуктів і риби, але сардини, макрель, форель, тунець, омари, кальмари, мідії та гребінці складають щоденний раціон іспанців, італійців, греків і т. д. До рибних страв тут ставляться дуже обережно, ніколи не псують морські дари борошном, яйцями або великою кількістю
жиру. Рибу готують на грилі з дуже невеликою кількістю оливкової олії або тушкують з помідорами; варять рибний суп, додаючи такі овочі, як кабачки Цуккі-ні, помідори, цибулю-порей. До риби подають лимон і салат зі свіжих овочів. Як один з варіантів - до риби можуть подати рис: звичайний розсипчастий або яскраво-жовтий з шафраном.
Що стосується м'яса, то його їдять 2-3 рази на тиждень і тільки саме пісне: баранину, телятину, рідко - свинину або кролика, індичку або курку, причому розмір порції не перевищує 100 м. Баранину готують з баклажанами, помідорами і перцем, приправляючи сухим червоним вином або зернами граната і нарубаними волоськими горіхами. Але в цілому можна сказати, що харчування середземноморських народів базується на рибних і овочевих стравах.
З молочних продуктів перевага віддається кисломолочним: йогурт, кефір, пахта, козяче молоко або нежирний сир. Без бринзи і фетакі неможливо уявити жодне грецьке або балканське блюдо. Ці молоді ропні продукти додають в салати і овочеві закуски.
Невід'ємною частиною раціону жителів цього регіону є сухе виноградневино: стаканчик вина випивають під час кожного прийому їжі. Дійсно, виноградні вина містять величезну кількість вітамінів і мінералів, фруктових Сахаров і дубильних речовин. Ці природні сполуки мають такий біологічну активність, що дозволяють обходитися без всяких штучних харчових добавок.
На десерт - обов'язково фрукти, не менше трьох порцій на день: виноград, груші, яблука, персики, сливи, хурма і т.д. Наприклад, італійки з'їдають до чотирьох апельсинів на день, обов'язково - гроно винограду і хурму. Маса мікроелементів, калій, глюкоза, клітковина - все це робить такий десерт особливо корисним для жіночої краси. Хурма, наприклад, дуже багата на вітаміни А, В і С, залізом і пектин, який зберігає молодість і є натуральним ліфтингом для шкіри. Знаючи це властивість хурми, мешканки Середземномор'я використовують її сік і м'якоть для масок і вважають за краще хурму різних тортиком і тістечком.
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Дієта
« Прочитано #43 : 08 Травня 2011, 00:54:21 »

Для женщины фигура - источник красоты.

Они всегда стеснялись излишней полноты.

Чего не напридумали они за все века,

Борясь со своим весом и ради мужика!


Здесь сауна и фитнес, солярий и массаж...

А от диеты женщины впадают просто в раж!

Каких их только нету диет от полноты:

Кефирных и фруктовых и прочей мутоты.


Но женщины в них верят и их боготворят,

И целыми неделями на них порой «сидят».

Приход - расход калорий для них как «Отче наш»!

Но как же жить скажите без мяса и без каш?


Мне дам не переделать, но вот вопрос такой:

Зачем же издеваться им, дамам над собой?

Из жалости, наверно... ведь так нельзя же жить!

Я новую диету хочу им предложить.


Всё гениально - просто! И мой совет простой:

Знай, лучшая диета - любовник молодой!

Попробуй и увидишь всю правду на весах!

Ведь от него худеют, ну, прямо на глазах!

      Диета лучше этой, возможна ли едва...

      Тогда у дамы должен быть не любовник- два!
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Дієта
« Прочитано #44 : 25 Січня 2012, 13:20:08 »

Хочете схуднути – їжте з червоних тарілок текст взято з сайту Правда.if.ua.


Із червоної тарілки ми з'їдаємо на 40% менше, ніж із посудини будь-якого іншого кольору.

Те ж саме стосується й червоних чашок, з'ясували недавно німецькі та швейцарські дослідники. Про це пише журнал "Appetite". На думку науковців, червоний колір стримує нас від переїдання, бо асоціюється з "небезпекою та забороною".

У рамках першої частини дослідження 41 студенту-добровольцю запропонували випити чаю з чашок, позначених червоними або синіми етикетками. Згодом виявилося, що з чашок з червоним маркуванням учасники випили на 44% менше рідини.

У другому експерименті взяли участь 109 осіб. Їх частували випічкою, розкладеною по 10 шматків на тарілках червоного, синього та білого кольорів. Результат був очікуваним - із червоних тарілок булочок було з'їдено менше.

"Червоний може асоціюватися з тривогою, з чимось первісним", - пояснила представниця Британської дієтичної асоціації Урсула Аренс.

Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Дієта
« Прочитано #45 : 25 Січня 2012, 14:11:51 »

Середземноморська дієта
Сподобалась. Треба взяти за основу харчування, так як дуже люблю хліб та хлібобулочні вироби, то можна потішити себе ними зранку.

І взагалі українські традиції харчування, надто ситні на наш час , якщо врахувати, що мало людей займаються фізичною працею.  :)

Відповідь від: 25 Січня 2012, 14:11:03
"Червоний може асоціюватися з тривогою, з чимось первісним",
З таким посилом їда ще на шкоду буде, а не на користь.  :unknow
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Дієта
« Прочитано #46 : 25 Січня 2012, 14:29:01 »

З таким посилом їда ще на шкоду буде, а не на користь.
то точно :) десь читав експеременти з червоною нижньою білизною :=)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Дієта
« Прочитано #47 : 25 Січня 2012, 14:38:35 »

То для екстремалів-експерементаторів напевно. Дітям радять посуд жовтого або салатовго кольору, оскільки сприяє хорошому апетиту.
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Дієта
« Прочитано #48 : 25 Січня 2012, 15:15:15 »

Але в кожної дієти є спільний головний недолік-однобокість. Вибираючи один продукт, ми змушуємо наш організм перебиватися на крихітних дозах вітамінів. Під час короткочасних дієт наш організм намагається заповнити необхідні речовини з внутрішніх запасів. А, якщо дієта триває довго, то цих запасів не вистачає - і тоді нездоровий колір обличчя, слабкість, депресія :=) У раціоні обов'язково повинно бути достатньо вітамінів, білків, жирів і вуглеводів.
треба їсти все, но меньше ;) Але найголовніше в кожній дієті, це збереження досягнутих результатів після дієти :) а як це зробити, ніхто не знає
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Дієта
« Прочитано #49 : 25 Січня 2012, 20:53:46 »

все давно відомо.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Дієта
« Прочитано #50 : 26 Січня 2012, 11:09:59 »

Я, наприклад, не ставлю собі особливих гастрономічних обмежень. Просто треба не забувати, що, в основному, після 25-и років (або після пологів) для підтримання хорошої фігури необхідні додаткові фіз. нагрузки. Я щодня роблю вправи для пресу зранку і ввечері і ще ряд вправ для "5-ої точки"  :=), щоб не стидатися свого вигляду в купальнику :))) Головне свою лінь побороти перших 2-3 дні, а потім вже втягуєшся і це стає нормою, як і чищення зубів наприклад.
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Дієта
« Прочитано #51 : 26 Січня 2012, 11:51:57 »

advokat :) нам треба еталон :=) наслідки дієти :=) так шо, невстидайся свого вигляду в купальнику с акцентом на 5 точку
покажись ;)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Дієта
« Прочитано #52 : 26 Січня 2012, 13:04:02 »

На фейсбуці можна глянути або в контактах :)))) У нас же не конкурс міс форуму  :=) Хтось може невірно розцінити виставляння таких фото тут :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дієта
« Прочитано #53 : 26 Січня 2012, 13:12:50 »

Ой, та відправ йому в приват зсилочку. Хай подивиться.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Дієта
« Прочитано #54 : 26 Січня 2012, 13:38:54 »

advokat
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Дієта
« Прочитано #55 : 26 Січня 2012, 13:45:21 »

Как есть крапиву? Мастер-класс профессионалов: http://p0q.ru/news/read/gorilla_eating.html

А чи треба видумувати дієти? Треба просто їсти те, що призначено людині природою: скільки хочеш і коли хочеш. http://p0q.ru/info/about_meat.html
« Останнє редагування: 26 Січня 2012, 13:52:57 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Дієта
« Прочитано #56 : 26 Січня 2012, 15:50:00 »

нормально виглядаєш yaro my :)  ;)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Дієта
« Прочитано #57 : 26 Січня 2012, 18:00:02 »

так, что поосторожнее там, в других темах ))
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Дієта
« Прочитано #58 : 26 Січня 2012, 18:11:16 »

Жарт зараховано :), але то не я!
Записаний
Следи за контекстами!

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Дієта
« Прочитано #59 : 11 Лютого 2012, 20:55:24 »

Замок для холодильника, блокує двері холодильника на певний. визначений проміжок часу :)
Записаний