Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Українська мова- проблема реальна чи надумана  (Прочитано 402410 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Петрович

  • Старожил
  • ****
  • Карма +69/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 373
  • Останні відвідини:
    24 Серпня 2014, 11:39:07

    Звідки: Сімферополь
Українська мова- проблема реальна чи надумана
« Прочитано #600 : 12 Травня 2013, 17:42:01 »

Хм. То в мене це комплекс меншовартості, коли я відповідаю людині на мові, якою вона до мене звертається?  не знаю  Як на мене, то вільне володіння кількома мовами - це якраз ознака "більшовартості"
якби ви були в Росії то так, та коли ви в Україні і рідна для вас українська то це бидляцтво.
Навпаки. Розмовляти  з людиною мовою, якої вона, можливо, не розуміє - це як мінімум неввічливо. Як у прикладі з угорською. До речі, колись лякали росіян львів'янами - так там якраз такого комплексу немає. Навпаки, якщо звернутися російскою до когось - з великою ймовірністю російською ж відповідатимуть. Було навіть таке - питав щось у першого зустрічного в автобусі, питав українською, але недочув відповідь і перепитав, то мені відповіли російською, бо, мабуть, подумали, що я не зрозумів української :)
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Українська мова- проблема реальна чи надумана
« Прочитано #601 : 12 Травня 2013, 22:41:32 »




штрімфлі - шкарпетки
гаті - штани
будігови - спідня білизна
буділароші - гаманці
ручники - рукавиці
шарньовки - парасольки
лайба, біциклі - велосипед
крумплі - картопля
пародички - помідори
погарок - стопка, стаканчик

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Українська мова- проблема реальна чи надумана
« Прочитано #602 : 13 Травня 2013, 00:49:12 »

яро відповім коротко. всіх кого ви назвали вважаю агресорами. а Україні потрібно відстоювати свій інтерес, інакше ми сильними не станемо. ніякої толерантності. наші нетолерантні сусіди потрохи ділять нас і скоро почнуть розтягувати. тільки жорстка політика не дасть цього зробити.  я за сильну Україну а не толерантну!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Українська мова- проблема реальна чи надумана
« Прочитано #603 : 13 Травня 2013, 03:33:45 »

тільки жорстка політика
і як по вашому має проводитись жорстка політика по відношенню до румунів Буковини чи угорців Закарпаття, які проживають
на СВОїй БОгом ДАній землі
?
Записаний
Следи за контекстами!

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Українська мова- проблема реальна чи надумана
« Прочитано #604 : 13 Травня 2013, 13:02:39 »

штрімфлі - шкарпетки
гаті - штани
будігови - спідня білизна
буділароші - гаманці
ручники - рукавиці
шарньовки - парасольки
лайба, біциклі - велосипед
крумплі - картопля
пародички - помідори
погарок - стопка, стаканчик
Я не дуже добре знаю письмову русинську, але тут знайшла мінімум три помилки. :=) І ручник - рушник, а не рукавиці.
і як по вашому має проводитись жорстка політика по відношенню до румунів Буковини чи угорців Закарпаття
Нічому історія не вчить. Не так давно вже пробували вирішити це питання. Операція "Вісла".

Відповідь від: 13 Травня 2013, 12:48:10
За часів Австро-Угорщнини цісарська влада давала українцям всі права, щоб підтримувати і розвивати мову та культуру. Робили це із своїх меркантильних мотивів, щоб не дати полякам домінувати на наших теренах. Тим не менше.
Так, на Закарпатті українці зазнали значних утисків після розпаду Австро-Угорщини, коли Закарпаття відійшло до Чехії. Тоді українську практично заборонили.
тоді підкажіть чому в рашці всі хачі рахують себе рузкімі і всі криво але знають гускій.
Маю багато знайомих в Росії (Москві). Вони дуже переймаються тим, що приїжджі не розуміють російської. В деяких районах є школи, де більше половини учнів не російськомовні, а 3-5 в класі  взагалі російську не розуміють. І з кожним роком ситуація погіршується. 
Угорці агресори як і москалики. чому я маю відстоювати їх інтереси на шкоду своїм
Угорці жили на цій території останні 9 століть. Чому вони агресори?
 Треба відстоювати інтереси інших громад, оскільки це на користь українцям. Добре навели приклад Австро-Угорщини. Там вміли дотримуватись балансу інтересів у багатонаціональної імперії. Для того часу це була досить прогресивна політика (якщо рівняти з Російською імперією, наприклад).
толерантність привела до того що у нас при владі якубовичі і азірови. і що українці отримавши незалежність задурно, не можуть нею зкористатись, бо толерантність. клав я на толерантність. Україна зможе стати сильною тільки тоді коли перестане бути толерантною до тих хто насправді агресор.
Я не плутаю толерантність в мовному питанні і конформізм в політиці.
« Останнє редагування: 13 Травня 2013, 13:20:44 від Мілана »
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Українська мова- проблема реальна чи надумана
« Прочитано #605 : 13 Травня 2013, 16:04:39 »

і як по вашому має проводитись жорстка політика по відношенню до румунів Буковини чи угорців Закарпаття, які проживають
писав вже зробити так аби вигідніше було знати українську. хочеш бути держ службовцем вчи мову. а поки ми тут ліберальничаєм шо мадяри шо румуни втихушку паспорти роздають як і російці. будьте далі толерантними і скоро в нас не буде ні Закарпаття ні Буковини ні Криму. бо ми толерантні.
Угорці жили на цій території останні 9 століть. Чому вони агресори?
ага а чукчі на чукотці, ірландці в Ірландіях і так далі.а українці там значить не жили? історично так склалось що ці землі потрапили до складу України. як і деякі українські землі зараз нам не належать. Давайте будем думати як своє відстояти.
Я не плутаю толерантність в мовному питанні і конформізм в політиці.
поки ви не плутаєте наші нетолерантні сусіди методи не вибирають. яромай десь згадував вже Зміїний.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Українська мова- проблема реальна чи надумана
« Прочитано #606 : 13 Травня 2013, 17:45:33 »

поки ви не плутаєте наші нетолерантні сусіди методи не вибирають. яромай десь згадував вже Зміїний.
В тій ж Румунії українська громада досить непогано себе почуває. Колись бачила гарну передачу на цю тему. А тут непогана стаття:http://www.day.kiev.ua/uk/article/cuspilstvo/ukrayinci-v-rumuniyi
Цитувати (вибране)
Варто відзначити, що діяльність СУР регулярно субсидує румунський уряд. Так, цього року Союз отримав майже один мільйон доларів. Ці кошти йдуть як на українськомовні видання, так і на підтримку українських осередків на території країни — українських недільних шкіл, організацію фестивалів (насамперед Шевченківського), проведення релігійних та народних свят, олімпіад тощо.
Я поважаю румун за те, що вони ефективно відстоюють свої економічні інтереси і таким чином покращують життя своїх громадян, замість того, щоб витрачати час і сили на боротьбу зі своїми громадянами.   
 Свою позицію я озвучувала багато сторінок тому. Українізація потрібна, але без жорстких заходів, бо будь яка дія викликає протидію.
писав вже зробити так аби вигідніше було знати українську.
Абсолютно згідна.
а поки ми тут ліберальничаєм шо мадяри шо румуни втихушку паспорти роздають як і російці.
А чим вам не подобається паспорт етнічного угорця, наприклад? Він дає право на спрощення візового режиму і працевлаштування за кордоном. Адекватною відповіддю буде якесь офіційне визнання етнічних українців за кордоном. Тільки що Україна може їм запропонувати?
 Росіяни, правда,  роздають свої паспорти трохи з іншою метою.
будьте далі толерантними і скоро в нас не буде ні Закарпаття ні Буковини ні Криму. бо ми толерантні.
Навпаки, поки  ніхто не кричить меншинам, що вони зайві на Україні, вони спокійно живуть і працюють. Як тільки починаються утиски, зразу починають піднімати питання про автономії і відєднання. "Не чiпай лихо, доки воно тихо".
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Українська мова- проблема реальна чи надумана
« Прочитано #607 : 13 Травня 2013, 18:18:19 »

В тій ж Румунії українська громада досить непогано себе почуває. Колись бачила гарну передачу на цю тему. А тут непогана стаття:http://www.day.kiev.ua/uk/article/cuspilstvo/ukrayinci-v-rumuniyi
так само як і в штатах канаді чи аргентині чи австралії. але ніде, НІДЕ українська навіть не регіональна.
Я поважаю румун за те, що вони ефективно відстоюють свої економічні інтереси і таким чином покращують життя своїх громадян, замість того, щоб витрачати час і сили на боротьбу зі своїми громадянами.   
 Свою позицію я озвучувала багато сторінок тому. Українізація потрібна, але без жорстких заходів, бо будь яка дія викликає протидію.
румун не поважаю. по расово етичним міркуванням. і вони сплять і бачать Буковину в своєму складі. не вірте циганам.
А чим вам не подобається паспорт етнічного угорця, наприклад? Він дає право на спрощення візового режиму і працевлаштування за кордоном. Адекватною відповіддю буде якесь офіційне визнання етнічних українців за кордоном. Тільки що Україна може їм запропонувати?
 Росіяни, правда,  роздають свої паспорти трохи з іншою метою.
з такою ж метою мадяри роздають паспорти що й російці. потім прийдуть "визволяти" своїх. чомусь в Угорщині заборонено видавати українські, як в принципі в Україні угорські
Навпаки, поки  ніхто не кричить меншинам, що вони зайві на Україні, вони спокійно живуть і працюють. Як тільки починаються утиски, зразу починають піднімати питання про автономії і відєднання. "Не чiпай лихо, доки воно тихо".
ніхто їм і не кричить. просто потрібно вести національну політику. де українська буде основною, загальновживаною і необхідною для проживання. ніхто не забороняє розвивати свою мову поряд з українською. поряд а не замість. поки ліберали не починають кричати про фантастичні утиски доти меншини поводяться як меншини.  :prapor:
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Українська мова- проблема реальна чи надумана
« Прочитано #608 : 13 Травня 2013, 19:56:01 »

А чим вам не подобається паспорт етнічного угорця, наприклад?

Їм не видають паспорт "етнічного угорця"! Їм видають паспорт громадянина Угорщини.
Продовжуйте не плутати ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Українська мова- проблема реальна чи надумана
« Прочитано #609 : 14 Травня 2013, 13:02:27 »

Їм не видають паспорт "етнічного угорця"! Їм видають паспорт громадянина Угорщини.
Продовжуйте не плутати Підморгую
Ні, Росія видає паспорт громадянина, а угорці цим паспортом не дають повноцінного громадянства. Багато моїх родичів вже мають такий, я маю право собі зробити, але не роблю, бо не збираюсь працювати там. І відпочивати не маю коли, тому спрощення Шенгену мені не потрібне. Інших переваг цей паспорт не дає.
 Спеціально ще раз передивилась інформацію. Паспорт угорця не дає можливості отримувати пенсію або інші соціальні виплати в Угорщині, не дає права голосувати. Але спрощує візовий режим і працевлаштування.
« Останнє редагування: 14 Травня 2013, 13:37:58 від Мілана »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Українська мова- проблема реальна чи надумана
« Прочитано #610 : 14 Травня 2013, 16:22:53 »

Ну тоді то щось типу карти поляка. І Ви не заперечуєте факту роздачі справжніх російських паспортів. А про "защіту рускага міра" говорять відкрито.

Відповідь від: 14 Травня 2013, 16:12:46
Але з угорцями то Ви Мілано або не все знаєте, або не все озвучуєте ;)
http://www.bbc.co.uk/ukrainian/news/2011/02/110209_hungary_ukr_oh.shtml
Відповідь від: 14 Травня 2013, 16:17:08
І ще
http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?250_tisyach_ukrayintsiv_mayut_pasporti_rosiyi_ugorshhini_chi_rumuniyi&objectId=1281501
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Українська мова- проблема реальна чи надумана
« Прочитано #611 : 14 Травня 2013, 16:40:18 »

Ну тоді то щось типу карти поляка. І Ви не заперечуєте факту роздачі справжніх російських паспортів. А про "защіту рускага міра" говорять відкрито.

Відповідь від: 14 Травня 2013, 16:12:46
Але з угорцями то Ви Мілано або не все знаєте, або не все озвучуєте ;)
http://www.bbc.co.uk/ukrainian/news/2011/02/110209_hungary_ukr_oh.shtml
Відповідь від: 14 Травня 2013, 16:17:08
І ще
http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?250_tisyach_ukrayintsiv_mayut_pasporti_rosiyi_ugorshhini_chi_rumuniyi&objectId=1281501

ха ха ха . не хочу вам перебивати вашу бесіду , але з мадярськими пачьпортами не все так просто . точніше все дуже просто і разом з тим не дуже . саме головне це ЗНАТИ УГОРСЬКУ МОВУ на якій доведеться пройти інтервю і присягнутись - причому присяга буде з відеозаписом ( кажуть угорці теж люблять хабарі  :)    ) . а уже потім знаходять тіток бабок родичів і решту необхідних мертвих душ . точно так же було в совку під кінець 80х - початку 90х , коли масово появились єврейські бабусі і равини ближніх синагог клялись всіма богами що то є правда . і нічого - ми все це якось пережили . той , хто хотів виїхати - знайшой спосіб і виїхав за кордон . решту - це цікавить точно так же , як і проблеми котів у березні . з угорськими пачьпортами та сама пісня . особисто знаю двох людей , які отримали ще в 2006 році тимчасові посвідчення видане угорщиною . і що - один ні разу там ще не побував , а другий успішно возить овочі фрукти з угорщини - типу бізнесмен :)
Відповідь від: 14 Травня 2013, 16:37:31
Їм не видають паспорт "етнічного угорця"! Їм видають паспорт громадянина Угорщини.
Продовжуйте не плутати Підморгую
Ні, Росія видає паспорт громадянина, а угорці цим паспортом не дають повноцінного громадянства. Багато моїх родичів вже мають такий, я маю право собі зробити, але не роблю, бо не збираюсь працювати там. І відпочивати не маю коли, тому спрощення Шенгену мені не потрібне. Інших переваг цей паспорт не дає.
 Спеціально ще раз передивилась інформацію. Паспорт угорця не дає можливості отримувати пенсію або інші соціальні виплати в Угорщині, не дає права голосувати. Але спрощує візовий режим і працевлаштування.

думаю що і весь калуш має можливість такий же зробити . питання лише в знанні угорської мови і наявності грошей на "правильних родичів" . ось правда при тому що я знаю 4 мови я угорську не буду вчити напевне ніколи  :)

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Українська мова- проблема реальна чи надумана
« Прочитано #612 : 14 Травня 2013, 18:31:47 »

Ну тоді то щось типу карти поляка. І Ви не заперечуєте факту роздачі справжніх російських паспортів. А про "защіту рускага міра" говорять відкрито.
Так. Росіяни роздають справжні паспорти, а угорці і поляки - заохочення.
Але з угорцями то Ви Мілано або не все знаєте, або не все озвучуєте
 Я спілкувалась на цю тему з людьми, які мають ці паспорти. Це не паспорт громадянина Угорщини, хоча в інтернеті таких дурниць написано...
Ні угорцям ні полякам євросоюз не дозволив би роздавати громадянство направо і наліво. І в тій статті, що Ви навели, дуже показовий висновок:
Цитувати (вибране)
Це гарна тема, для того, щоб об’єднати країну, коли є багато величезних проблем в економіці, коли висловлюють занепокоєння щодо стану угорської демократії, що пан Орбан та його партія домінують у політиці. Отож, є безліч набагато важливіших питань, ніж угорські меншини за кордоном.
Це сказав сам угорець. І в Україні і в Угорщині використовують питання "громадянства" щоб відвернути увагу від справжніх проблем.
але з мадярськими пачьпортами не все так просто . точніше все дуже просто і разом з тим не дуже . саме головне це ЗНАТИ УГОРСЬКУ МОВУ на якій доведеться пройти інтервю і присягнутись - причому присяга буде з відеозаписом ( кажуть угорці теж люблять хабарі  Посмішка    )
Знаю, що дехто просто шукає мадярів з Берегова, Виноградова (вони там крім угорської ніякої мови не знають) і видають замість себе на співбесіді.
 
а уже потім знаходять тіток бабок родичів і решту необхідних мертвих душ
Мені, наприклад, ніяких родичів шукати не треба було б. У мене угорське прізвище. Хоча ніяких угорців в родині не памятають. Або колись якийсь угорець все ж був, або за часів Австро-Угорщини українське прізвище переробили на угорське. :unknow В дитинстві трохи говорила угорською, бо часто їздили в Угорщину. Якби треба було, може й відновила б знання. Але мені не треба.
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Українська мова- проблема реальна чи надумана
« Прочитано #613 : 15 Травня 2013, 13:41:26 »

Я спілкувалась на цю тему з людьми, які мають ці паспорти. Це не паспорт громадянина Угорщини, хоча в інтернеті таких дурниць написано...

хм . боюсь що ви помиляєтесь . я не знаю про польшу але угорщина роздає СПРАВЖНІ І РЕАЛЬНІ паспорти угорщини . для того , щоб в цьому переконатись , достатньо написати в угорське посольство  . це дуже просто - надішліть їм листа і вони вам думаю на протязі 2-3 днів відправлять відповідь . але саме цікавіше , що угорщина цілком легально ( на державному рівні ) пропонує БУДЬ-КОМУ купити громадянство - для цього лише треба купити на 250000 євро державних облігацій ( типу ммм напевне :)   ) . дешевше лише в латвії і причому не потрібно купляти облігації а лише нерухомість ( яка залишиться у вашому володінні ) і ціна від 70 до 200 тис євро ( в залежності від району купівлі )

ось знайшов одну статтю - дуже цікаво і добре й докладно все пояснює

http://rionews.com.ua/mixed/all/now/n1113153350

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Українська мова- проблема реальна чи надумана
« Прочитано #614 : 15 Травня 2013, 15:11:42 »

хм . боюсь що ви помиляєтесь . я не знаю про польшу але угорщина роздає СПРАВЖНІ І РЕАЛЬНІ паспорти угорщини . для того , щоб в цьому переконатись , достатньо написати в угорське посольство  . це дуже просто - надішліть їм листа і вони вам думаю на протязі 2-3 днів відправлять відповідь
Не буду більше сперечатись на цю тему. Я вірю тим людям, які пройшли всі формальності і мають той паспорт на руках. В що вірите Ви - мені байдуже.
але саме цікавіше , що угорщина цілком легально ( на державному рівні ) пропонує БУДЬ-КОМУ купити громадянство - для цього лише треба купити на 250000 євро державних облігацій ( типу ммм напевне Посмішка   ) . дешевше лише в латвії і причому не потрібно купляти облігації а лише нерухомість ( яка залишиться у вашому володінні ) і ціна від 70 до 200 тис євро ( в залежності від району купівлі )
В Латвії точно не громадянство, а  вид на проживання. http://www.delfi.ua/news/daily/foreign/devyat-stran-gde-vid-na-zhitelstvo-dayut-za-pokupku-zhilya.d?id=1712158 Про Угорщину нічого не говорять.
ось знайшов одну статтю
У мене не відкрилась.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Українська мова- проблема реальна чи надумана
« Прочитано #615 : 15 Травня 2013, 15:16:39 »

Мілана суть в тому що в мадяр свій інтерес до Закарпаття. і цей інтерес вони поки що по троху втілюють в життя.  тільки наші запроданці при владі міряють все грошима. і їм накласти на державу. вони б її вже давно продали. давайте і ми не будемо їм допомагати. :prapor: :)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Українська мова- проблема реальна чи надумана
« Прочитано #616 : 15 Травня 2013, 15:23:49 »

Мілана суть в тому що в мадяр свій інтерес до Закарпаття. і цей інтерес вони поки що по троху втілюють в життя.
У всіх є свій інтерес. Тільки ми замість того, щоб відстоювати свої інтереси стоїмо і голосно кричимо, як сильно нам не подобається те, що інші добре виконують свою роботу (відстоюють свої інтереси).
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Українська мова- проблема реальна чи надумана
« Прочитано #617 : 15 Травня 2013, 15:30:17 »

ми з вами можемо мало. наша справа вибрати тих хто буде якісно відстоювати інтереси держави. та на жаль зараз таких лідерів мало. потрібно що б суспільство змінилось.  :prapor:
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Українська мова- проблема реальна чи надумана
« Прочитано #618 : 15 Травня 2013, 15:33:53 »

наша справа вибрати тих хто буде якісно відстоювати інтереси держави. та на жаль зараз таких лідерів мало.
Абсолютно згідна.
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 00:44:43

    Звідки: korotka
Українська мова- проблема реальна чи надумана
« Прочитано #619 : 16 Травня 2013, 19:23:40 »

Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ