Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Українська мова- проблема реальна чи надумана  (Прочитано 402459 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Українська мова- проблема реальна чи надумана
« Прочитано #120 : 06 Серпня 2010, 23:05:27 »

Ну це типу у сусіда машину вкрали. У мене машини не було, тому тепер мені приємно що і у нього нема.
Але є один маленький момент.
Сусід весь час старався щоб у мене її ніколи і не було. Розказував мені, що якби навіть  колись якимось дивом вона у мене зявилася то і  так їздити не навчуся і т.д.
Кототше і так не гарно і так. Але казати, що машина є коли маєш лише куплені 4 колеса - то як на мене теж не мудро.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Українська мова- проблема реальна чи надумана
« Прочитано #121 : 06 Серпня 2010, 23:17:39 »

Ну це типу у сусіда машину вкрали
може бути . саме головне що не думаю що хтось заставить говорити на іншій мові когось хто ту мову ненавидить :(
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Українська мова- проблема реальна чи надумана
« Прочитано #122 : 06 Серпня 2010, 23:20:39 »

Прибалти зуміли.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Українська мова- проблема реальна чи надумана
« Прочитано #123 : 07 Серпня 2010, 10:01:00 »

 У нас і у них різна ситуація. У них завжди було розділення чітке - на прибалтів, як корінне населення і на москалів - окупантів. Вони терпіли їх у себе але були завжди впевнені, це ненадовго. У нас же півУкраїнаи виморили голодом в два заходи, а хто не вмер з голоду, того вивезли в Сибір і там згноїли, а на звільнені місця приїхали "пралєтаріі, каторим нєчєва тєрять кромє сваїх аков", а ще, там наробили тюрем. І на великих "всєсаюзних стройках" там бесплатно працювали злочинці, які, "за нєїмєнієм родіни" там і залишились. Ось цей контингент і складає тепер основний кістяк населення майже половини України. Нездатні вивчити не тільки іншу, але і свою мову (вони ж і російської не знають, не тільки Української). Через те, що вони маму рідну готові продати за дрібницю, то як же можна розраховувати на те, що хтось здатний пробудити в них якесь почуття Батьківщини? Я не стверджую, що там їх більшість, не стверджую, що там нема нормальних розумних людей, але "протів лома нєт прійома". Як би не політика, яка свідомо підігріває цю частину "рускаязичнава насєлєнія" то нічого б не було. Бо насправді цих не так і багато, просто вони відчувають, що зараз за ними сила, що вони на коні. А ПР - це партія злодіїв в законі, новоспечених олігархів. В принципі у нас більша частина політиків - це якраз і є ті нувориші. Вони просто по різних партіях були, бо шукали, де їм простіше буде свої інтереси переслідувати. Свою гнилу сутність вони якраз тепер і показали, коли почали "тушками" злазитись в коаліцію. Тому якихось ідеологічних принципів від них очікувати марно. Зараз на коні "вапрос рускава язика", бо він дає можливість отримати підтримку отого контингенту що без роду і племені. Бо насправді у нього сила (завжди яничари були кращими воїнами, ніж ті, які мали сім"ю, бо яничару нічого втрачати ). Повторюю - не більшість, але сила, яка користується тим, що українці генетично - це хлібосії, а не воїни, і тому - мирний народ.  І тому не спішать виганяти з своєї землі тих яничар, сидять собі кожен в своїй хаті скраю. І тому у нас такий номер. як в прибалтиці не пройде. Там чітко сказали - ти громадянин країни, а ти як хочеш, то можеш ним стати, але з умовою. А такого поняття як "рускаязичниє літовци чи естонци" вони просто не допустили в принципі. ТОму і вирішили це питання швидко, хоч звісно не без спротиву. Росія показилася, але зрозуміла, що прибалти самі будуть вирішувати де і які у них мають стояти памятники, якою мовою їм розмовляти і яких героїв вшановувати  і які свята святкувати.  Ми ж допустили те все. Тепер позбутися його буде нелегко. Я підозрюю, що майже неможливо. 
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Українська мова- проблема реальна чи надумана
« Прочитано #124 : 07 Серпня 2010, 10:13:09 »

може бути . саме головне що не думаю що хтось заставить говорити на іншій мові когось хто ту мову ненавидить
хто кого має заставляти говорити на тій чи іншій мові(добре шо не думаєте що так),і хто ії ненавидить :unknow
є якись приклади,без придурків,і взагалі як можна чиюсь мову ненавидити :unknow
Відповідь від: 07 Серпня 2010, 10:05:06
Я підозрюю, що майже неможливо.
якщо махати "шашкою"-то так,і ставити половину населення в ранг "неправильних" з того чи іншого боку - також нічого не вийде :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Українська мова- проблема реальна чи наду
« Прочитано #125 : 07 Серпня 2010, 10:38:25 »

хто кого має заставляти говорити на тій чи іншій мові(добре шо не думаєте що так),і хто ії ненавидить
елементарно, щоб стати громадянином США, чи Канади потрібно здати тест на володіння англійською. Ніхто не заставляє нікого вчити англійську, ніхто не питає подобається вона апліканту на громадянство чи ні, просто така умова. Так само в прибалтиці, напевно, і в багатьох іниших країнах. Можете називати це змушуванням, можете називати це "необхідною умовою", чи як хочете, але для того, щоб жити і працювати в країні - потрібно цю умову виконати. І не приймається до уваги аргумент, що це важко, чи не подобається.... Тільки в Україні такі аргументи чомусь діють.. А Прибалтика просто не видала паспорти, поки не здали тест. Навіть, якщо вони до цього там уже по 40 років прожили. Ну згодіться - жити сорок років в країні і не хотіти зрозуміти, про що поряд з тобою одна сусідка з іншою розмовляє. По-моєму тільки шовініст в такій ситуації може себе господарем почувати. Нормальна людина в цій ситуації в кращому випадку може себе гостем почувати, якщо не сказати небажаним гостем. По-моєму  нормальна реакція - вивчити мову на якій розмовляють оточуючі. Але "умом расію нє панять". Їхня логіка не вивчити мову господарів, а заставити господарів розмовляти своєю мовою, щоб помінятися місцями з ними. Оце і вся логіка. Така проста. 
Відповідь від: 07 Серпня 2010, 10:22:31
і ставити половину населення в ранг "неправильних" з того чи іншого боку - також нічого не вийде
як хочете, так і розумійте. Але я таких не зустрічала, що "половину населення" ставить в ранг неправильних, і себе до таких не відношу. Більше того, я навіть намагаюсь для себе пояснити чому так сталося, що склалася така ситуація. Не  треба мені приписувати шовінізм по відношенню до "половини населення"  :!!  Те, що я розумію, що таке є, те, що я намагаюся пояснити чому таке є, зовсім не означає, що я маю з цим мовчки миритись, щоб чого доброго мені не приписали, що я "половину населення" до чогось змушую :)
Відповідь від: 07 Серпня 2010, 10:37:24
якщо махати "шашкою"-то так
 А як треба? Невже ви вірите в те, що це можна буде зробити вмовляннями , "роз"ясненнями" і просвіницькою роботою
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Українська мова- проблема реальна чи надумана
« Прочитано #126 : 07 Серпня 2010, 11:38:54 »

елементарно, щоб стати громадянином США, чи Канади потрібно здати тест на володіння англійською
елементарно,на рівні "добрий день","допобачення",і ще добавлю шо в штатах практично в кожному містечку є бесплатні курси англійської мови,чи є щось подібне в нас,наприклад на прикарпатті :)
І на великих "всєсаюзних стройках" там бесплатно працювали злочинці, які, "за нєїмєнієм родіни" там і залишились. Ось цей контингент і складає тепер основний кістяк населення майже половини України.

як хочете, так і розумійте. Але я таких не зустрічала, що "половину населення" ставить в ранг неправильних, і себе до таких не відношу.
 :)

А як треба? Невже ви вірите в те, що це можна буде зробити вмовляннями , "роз"ясненнями" і просвіницькою роботою
в нашому західному регіоні багато сіл яки абсолютно не розмовляють українською,і вивіски на магазинах і навідь в школі всі предмети не українською,
так шо прапор в руки і до "принуждєнія" :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Українська мова- проблема реальна чи надумана
« Прочитано #127 : 07 Серпня 2010, 11:45:36 »

в нашому західному регіоні багато сіл яки абсолютно не розмовляють українською,і вивіски на магазинах і навідь в школі всі предмети не українською
Ви маєте на увазі Закарпаття - ну то ясно, бо там мадяри, то нац. меншини і їм за конституцією дозволено вивчати і розвивати їхню мову. Або в Чернівцях румуни. Але в Івано-Фр., ЛЬвівській, Тернопільській такого точно ніде немає
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Українська мова- проблема реальна чи надумана
« Прочитано #128 : 07 Серпня 2010, 12:44:08 »

Ви маєте на увазі Закарпаття - ну то ясно, бо там мадяри, то нац. меншини і їм за конституцією дозволено вивчати і розвивати їхню мову. Або в Чернівцях румуни. Але в Івано-Фр., ЛЬвівській, Тернопільській такого точно ніде немає
я мав на увазі наш західний регіон, :)
і в цьому питанні не зовсім правильно мислити границями областей,
в Франківський обл,скоріш є села не українськи,а вот в Галичині - немає.
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Українська мова- проблема реальна чи надумана
« Прочитано #129 : 07 Серпня 2010, 13:20:43 »

так шо прапор в руки і до "принуждєнія"
крім "раціональної" критики і засудження чиєїсь хоч недосконалої, але думки - жодної власної пропозиції... "Рєбята, давайтє жіть дружно" тут не підходить....    
в нашому західному регіоні багато сіл яки абсолютно не розмовляють українською
а це Ви до чого тут приплели? Вони що, вимагають, щоб їхня мова стала другою, чи третьою, чи шостою.... чи першою, чи  якоюсь там державною? Чи вони вимагають, аби їх дітей звільнили в школі від вивчення української, бо вони біднесенькі не годні її осилити? Не плутайте практику підтримки мови національних меншин із практикою підтримки російскими імперськими силами російської мови на територіях, які вони вважають своїми. Не годні осилити і не хочуть осилити українську мову одиниці. Але ця практика голосно піариться, повторюється як мантра, щоб всі, хто вагається, знали, що "старший брат" їх підтримає.
Прапор в руки і ведіться на їхню пропаганду, яка всіх, хто хоч якось підтримує національну ідею приписує до "принудітєлєй", до войовничих "нациків", складає анекдоти, як у Львові б"ють за те, що почують російську мову, створює образ затятого "бандерівця", який по вулицях з автоматом ходить... Тобто, якщо ти заговорив про те, що українська мова в своїй державі потребує захисту - значить ти вже войовничий "націоналіст." А главнає, рєбята, - мір нак зємлє....  
Відповідь від: 07 Серпня 2010, 13:04:50
в цьому питанні не зовсім правильно мислити границями областей,
в Франківський обл,скоріш є села не українськи,а вот в Галичині - немає.
І що з цього випливає?
Відповідь від: 07 Серпня 2010, 13:05:32
елементарно,на рівні "добрий день","допобачення",
І ще скажіть, що в штатах чиновники, коли до них звертаються такі "новоспечені" громадяни зобовязані володіти їхньою мововою, і що штати витрачають державні кошти на переклад документів на їхню мову, бо вони ж громадяни цієї країни... Ви взагалі про що зараз говорите? Так, є і в штатах такі, які не володіють англійською, але вони не виступають за те, аби чиновники з ними розмовляли на їхній мові, і за те, аби їхніх дітей в школі звільняли від вивчення англійської...   
Відповідь від: 07 Серпня 2010, 13:15:12
шо в штатах практично в кожному містечку є бесплатні курси англійської мови,чи є щось подібне в нас,наприклад на прикарпатті
А у нас школи безкоштовні, і є не в кожному містечку, а навіть і в селах. А на рахунок курсів для дорослих, то, мабуть нема у нас навали приїжджих китайців, які  приїхали до нас, а мови не знають. У нас всі, хто живе, живе від давно, і при бажанні вивчив би мову, як би хотів. І на початку незалежності чиновникам організовували курси української мови навіть "без відриву від їх нелегкої праці". Так що тут у нас також нема на що нарікати, хіба на небажання...
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Українська мова- проблема реальна чи надумана
« Прочитано #130 : 07 Серпня 2010, 13:45:20 »

крім "раціональної" критики і засудження чиєїсь хоч недосконалої, але думки - жодної власної пропозиції... "Рєбята, давайтє жіть дружно" тут не підходить....
а Ви пропонуєте сваритись,якшо кілька політиканів-мудозвонів щось собі подібне дозволяють,маю на увозі другу державну.
політики підуть,народ лишиться.
В цьму питанні треба мудрість(народну),тактичність,віру і правду(якою би вона не була)
і мене не сильно зараз гребе всяки імперськи амбіції мєдвопутов,перебісяться,народ вже так не ведеться,(правда неприємно)
а про Львів я чув шо з маскалів там борщ варять :=)
всякої дряні зараз в інтернеті вагон,нестоїть так вестися :)
я маю на увазі краснозадих і різного рода імперців(я ім кожен день відповідаю,і навідь не нервуюсь)

І що з цього випливає?
я мав на увазі наш західний регіон :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Українська мова- проблема реальна чи надумана
« Прочитано #131 : 07 Серпня 2010, 14:52:06 »

І що з цього випливає?
я мав на увазі наш західний регіон
І що з цього треба зрозуміти?
якшо кілька політиканів-мудозвонів щось собі подібне дозволяють,маю на увозі другу державну.
політики підуть,народ лишиться.
А чи так? Он Табачник уже ректорів позвілняв... Одеська область поклялася, що у них буде "рєгіанальний язик" до осені.... фільми уже не обовязково дублювати українською... вступні екзамени у вузи уже не обовязково здавати українською.... продовжувати? чи не треба?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Українська мова- проблема реальна чи надумана
« Прочитано #132 : 07 Серпня 2010, 15:09:40 »

А чи так? Он Табачник уже ректорів позвілняв... Одеська область поклялася, що у них буде "рєгіанальний язик" до осені.... фільми уже не обовязково дублювати українською... вступні екзамени у вузи уже не обовязково здавати українською.... продовжувати? чи не треба?
Це все залежить від влади... Яка буде влада - так будуть і розвивати мову, дублювати фільми, здавати вступні з укр.
Але, незалежно від влади, Українська є і буде єдиною державною мовою - так прописано в Конституції в першому розділі "Загальні засади" ст. 10. Перший розділ Конституції можна змінити лише на референдумі.

Україна як маятник - від виборів до виборів, то на схід маятник піде, то на захід, так і з мовою !
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Українська мова- проблема реальна чи надумана
« Прочитано #133 : 07 Серпня 2010, 15:33:22 »

Україна як маятник - від виборів до виборів, то на схід маятник піде, то на захід, так і з мовою !
Ну ця влада зібралась як мінімум на дві каденції, і, якщо не продовжать термін каденції ( з них станеться), то це на 10 років, а коли вони себе вже остаточно добре почують, то й референдум оголосять, і порахують, "як треба", не переживайте))). Сподіваюся, що це тільки мої найчорніші фантазії і до цього не дійде... Тобто ця влада дві каденції не відбуде. Але ж з нашою пасивністю і демонстративною "розчарованістю майданом" яку в нас активно підігрівають, хто знає, до чого може дійти? ...
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Українська мова- проблема реальна чи надумана
« Прочитано #134 : 07 Серпня 2010, 15:38:51 »

Тобто ця влада дві каденції не відбуде. Але ж з нашою пасивністю і демонстративною "розчарованістю майданом" яку в нас активно підігрівають, хто знає, до чого може дійти?
Я думаю народ зараз би зібрався ше більше, агресивніше і швидше ніж в 2004, бо за пів року правління Донецких - всі в дуже великому шоці...
Але є одне но - нема навколо кого гуртуватись... Немає єдиного харазматичного політика який би обєднав захід і центр, за якого би варто було піднятись...
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Nino

  • Користувач
  • **
  • Карма +15/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    06 Червня 2013, 16:34:16

    Звідки: Калуш - Українська2а
Українська мова- проблема реальна чи надумана
« Прочитано #135 : 07 Серпня 2010, 16:04:58 »

Але є одне но - нема навколо кого гуртуватись... Немає єдиного харазматичного політика який би обєднав захід і центр, за якого би варто було піднятись...

Бред!!! Це шо ви кажете прирівнює нас до стада баранів які без пастуха не зможуть навіть НАПАСТИСЯ!
Записаний


Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Українська мова- проблема реальна чи надумана
« Прочитано #136 : 07 Серпня 2010, 16:08:21 »

І що з цього треба зрозуміти?
BanderiveC спитався,я пояснив шо мав на увазі,мова йшла не за російську,а за не українську мову.
Одеська область поклялася, що у них буде "рєгіанальний язик" до осені...
не поняв,ну чисто як "весь мир знает",і шо таке клястися або говорити областями :)
добавлю,Янукович не виведе питання на референдум про другу державну,не вірю,треба бути зовсім без мозгів щоб не знати наслідки :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Українська мова- проблема реальна чи надумана
« Прочитано #137 : 07 Серпня 2010, 16:51:56 »

Це шо ви кажете прирівнює нас до стада баранів які без пастуха не зможуть навіть НАПАСТИСЯ!
Барани на полонині...

Це елементарні речі - є народ і є лідери, які виявляють воля народу ! Не буде лідерів - буде анархія. Ви анархіст ?   
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Nino

  • Користувач
  • **
  • Карма +15/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    06 Червня 2013, 16:34:16

    Звідки: Калуш - Українська2а
Українська мова- проблема реальна чи надумана
« Прочитано #138 : 07 Серпня 2010, 17:11:29 »

Це шо ви кажете прирівнює нас до стада баранів які без пастуха не зможуть навіть НАПАСТИСЯ!
Барани на полонині...

Це елементарні речі - є народ і є лідери, які виявляють воля народу ! Не буде лідерів - буде анархія. Ви анархіст ?   

якщо сидіти і нічого самому неробити та чекати на лідера можна і не дочекатися а можна і щось висидіти (геморой наприклад)!!!!

Я особисто маю повні зуби всіх цих харизматичних хренів с білими зубами та красивою посмішкою.... Вони нічого незроблят. Зразу як тільки виникають проблеми ці ваші лідери закликають до дії народ а самі ховаються геть. 

І це не анархізмус!



« Останнє редагування: 07 Серпня 2010, 17:47:04 від Nino »
Записаний


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Українська мова- проблема реальна чи надумана
« Прочитано #139 : 07 Серпня 2010, 18:13:32 »

1. Можливо народ би і більш відверто висловлював недовольство якби хтось з вагомих лідерів його до того підбурював.
2. Те що народ зневірений - наслідок як бездарності одних лідерів так і свідомих дій інших.
3. Те що перерахувала Люся + подібне інше систематично дозволяє без референдуму і змін до к-ї зробити російську мову другою державною дефакто!
Питання. То де тут то непогіршення стану мовного питання про яке говорить Борнсліпі і ще багато приспаних або байдужих?
              Що робитимемо, небайдужі українці?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.