Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 18 днів

Автор Тема: Способи захисту від порушників ПДР  (Прочитано 19394 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Способи захисту від порушників ПДР
« : 04 Вересня 2009, 19:01:26 »

Hawaets, а може Ти маєш вихід на тих приватників, які рано возять людей з Пушкіна до Франика?
  Це не приватники, це такі самі люди як і інші. Ніяких документів на перевезення вони не мають. Просто один одного знають і чужих точно не пустять. Хочете туди вкалинитись? Маєте знайомого здорованя, бажано на Машині середнього класу або вище? Приїзжаєте з ним в Понеділок зранку, чи в неділю звечора, він виходить до них і каже, що мовляв з завтрашнього дня цей чоловік, показує на вас, буде їздити разом з вами. Кому не подобається - буде ходити пішки, сідає в своє авто і їде. А так їх немає чого боятись. Їх я незнаю добре, але мав з ними декілька конфліктів. Як правило вони ставлять машини в два ряди при виїзді з тої кишеньки між кіоском і аптекою. Я декілька разів зазджав до аптеки, щоб не створювати затор - ставив спринтера в кишеньку, а коли виїзджав, то сигналю їм, щоб звільнили виїзд, бо ж сидять в двох паралельних машинах. Кажу станьте один за одним, хто швидше їде, той спереді. А мені один відповідає, мовляв як заїзджав, так і виїзджай. А виїзжати з другого боку кишеньки дуже незручно, плюс розвернутись, доажина спринтера 6,5 метра, але нічого, виїхав, поставив в поперек виїзду, перед ними так, щоб вини теж їхали через другий виїзд, і сидів в машині хвилин 20. Щось там той приходив розказував мені, погрожував, що він крутий, і т.д. Хотів його відправити, але відповів, що якущо я довгим бусом виїхав з кишені, то зачекаю поки і він так виїде, бо якщо він вважає себе вищим за їнших, то поясню швидко, що це не так, і може дзвонити куди хоче, я зачекаю. Коротше дочекався поки він виїхав навколо і тоді поїхав. Цікаво, що наступного разу, коли посигналив, одна з машин відїхала. Звичайно, є там люди, що таксують не від доброго життя, бачив там інваліда, але основна маса наглюки. Їх я не знаю і знати не хочу. Якби бкла необхідність підбирати людей зранку щоб відбився бензин підбирав би і нікого не питався.
Записаний

Amateyr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +150/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 501
  • Останні відвідини:
    05 Листопада 2023, 13:25:28

    Звідки: Калуш, Хіміків
Способи захисту від порушників ПДР
« Прочитано #1 : 04 Вересня 2009, 21:42:17 »

Хотів його відправити, але відповів, що якущо я довгим бусом виїхав з кишені, то зачекаю поки і він так виїде, бо якщо він вважає себе вищим за їнших, то поясню швидко, що це не так, і може дзвонити куди хоче, я зачекаю.
 :good так їм треба, молодець!
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Способи захисту від порушників ПДР
« Прочитано #2 : 04 Вересня 2009, 22:29:25 »

Hawaets, а може Ти маєш вихід на тих приватників, які рано возять людей з Пушкіна до Франика?
  Це не приватники, це такі самі люди як і інші. Ніяких документів на перевезення вони не мають. Просто один одного знають і чужих точно не пустять. Хочете туди вкалинитись? Маєте знайомого здорованя, бажано на Машині середнього класу або вище? Приїзжаєте з ним в Понеділок зранку, чи в неділю звечора, він виходить до них і каже, що мовляв з завтрашнього дня цей чоловік, показує на вас, буде їздити разом з вами. Кому не подобається - буде ходити пішки, сідає в своє авто і їде. А так їх немає чого боятись. Їх я незнаю добре, але мав з ними декілька конфліктів. Як правило вони ставлять машини в два ряди при виїзді з тої кишеньки між кіоском і аптекою. Я декілька разів зазджав до аптеки, щоб не створювати затор - ставив спринтера в кишеньку, а коли виїзджав, то сигналю їм, щоб звільнили виїзд, бо ж сидять в двох паралельних машинах. Кажу станьте один за одним, хто швидше їде, той спереді. А мені один відповідає, мовляв як заїзджав, так і виїзджай. А виїзжати з другого боку кишеньки дуже незручно, плюс розвернутись, доажина спринтера 6,5 метра, але нічого, виїхав, поставив в поперек виїзду, перед ними так, щоб вини теж їхали через другий виїзд, і сидів в машині хвилин 20. Щось там той приходив розказував мені, погрожував, що він крутий, і т.д. Хотів його відправити, але відповів, що якущо я довгим бусом виїхав з кишені, то зачекаю поки і він так виїде, бо якщо він вважає себе вищим за їнших, то поясню швидко, що це не так, і може дзвонити куди хоче, я зачекаю. Коротше дочекався поки він виїхав навколо і тоді поїхав. Цікаво, що наступного разу, коли посигналив, одна з машин відїхала. Звичайно, є там люди, що таксують не від доброго життя, бачив там інваліда, але основна маса наглюки. Їх я не знаю і знати не хочу. Якби бкла необхідність підбирати людей зранку щоб відбився бензин підбирав би і нікого не питався.


Молоток.  :good Ще по хребту їм монтіровкою.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30254
  • Останні відвідини:
    17 Березня 2024, 18:17:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Способи захисту від порушників ПДР
« Прочитано #3 : 05 Вересня 2009, 09:10:55 »

 :-D :-D :-D
Нє, то вже як мінімум перевищення необхідної оборони  :)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Способи захисту від порушників ПДР
« Прочитано #4 : 05 Вересня 2009, 12:34:01 »

 :-D :-D :-D
Нє, то вже як мінімум перевищення необхідної оборони  :)
Угу.  :-D
Але вони таки дістали. Вони мало того що кишеньку там заняли, так ще й стають в тій вуличці, що їхати до Пушкіна 2, 8. Я туди частенько їжджу, мус там між їх машинами втискуватись. І то справді виводить з себе, що хочеться взяти в рух біту чи монтіровку.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    17 Березня 2024, 20:51:13

    Звідки: пр. Л.Українки
Способи захисту від порушників ПДР
« Прочитано #5 : 05 Вересня 2009, 22:44:29 »

а може зняти на камеру і звернутись у наші доблесні органи правопорядку.
це ж пряме порушення ПДР.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30254
  • Останні відвідини:
    17 Березня 2024, 18:17:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Способи захисту від порушників ПДР
« Прочитано #6 : 05 Вересня 2009, 23:50:58 »

Доказом не буде, а зайвої роботи вони не люблять, тому вони самі тебе і сплавлять, а як не захочеш сплавлятися то ще й зашугають.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    17 Березня 2024, 20:51:13

    Звідки: пр. Л.Українки
Способи захисту від порушників ПДР
« Прочитано #7 : 06 Вересня 2009, 06:28:14 »

чого це не буде доказом?
я не спец по юрисприденції, тому уточнив у Гугла.  ;)
у кримінальному судочинстві - Кримінально-процесуальний кодекс України
Приховано: Показати
Стаття 83. Документи

Документи є джерелом доказів, якщо в них викладені або засвідчені обставини, які мають значення для справи.

Документами є предмети, на яких за допомогою письмових знаків, звуку, зображення тощо зафіксована певна інформація.

До документів можуть належати матеріали фотозйомки, звукозапису, відеозапису та інші носії інформації (у тому числі електронні), які містять відомості про обставини, встановлені в ході кримінального судочинства органом дізнання, слідчим, прокурором чи судом у порядку, встановленому цим Кодексом.


у адміністративному - Доказ згідно ст.64-66 можуть бути:
Приховано: Показати


Письмовими доказами:

- письмовими доказами є будь-які документи, акти, довідки, листування службового або особистого характеру або витяги з них, що містять відомості про обставини, які мають значення для справи.

- письмові докази, як правило, подаються в оригіналі. Якщо подано копію письмового доказу, суд за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, має право вимагати подання оригіналу.
Речовими доказами:

- Речовими доказами є предмети матеріального світу, що містять інформацію про обставини, які мають значення для справи.

- Речовими доказами є також магнітні, електронні та інші носії інформації, що містять аудіовізуальну інформацію про обставини, що мають значення для справи.

в нашій державі звичайно рально, що пошлють, бо неохота бавитись, але іншого способу не бачу. "монтіровка" - це не вихід
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Способи захисту від порушників ПДР
« Прочитано #8 : 20 Листопада 2009, 14:47:35 »

 Розказувала теща, що вчора ввечері на Пушкіна перед самим кольцом молодий пацик на машині ніби то зачепив якихось пяних молодиків. Хоча реально ситуація була така, що він зупинився перед переходом щоб дати дорогу пішоходам, останні були пяні і не поспішаючи переходити дорогу махнули аби водій проїжджав, але раптово самі вийшли на проїжджу частину. Зразу зявилась міліція і почала грузити водія, але чого вони до пяних пішоходів претензій не мали? :evil
 Казала теща, що люди кинулись захищати водія. бо бачили, що аварійну ситуацію спровокували самі пяні пішоходи.
 Ну і як захистити себе від таких ситуацій? :(
« Останнє редагування: 20 Листопада 2009, 15:04:22 від syddia »
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Способи захисту від порушників ПДР
« Прочитано #9 : 20 Листопада 2009, 17:08:50 »

пяних нах! Гаішників нах!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    17 Березня 2024, 20:51:13

    Звідки: пр. Л.Українки
Способи захисту від порушників ПДР
« Прочитано #10 : 20 Листопада 2009, 17:43:32 »

в такому випадку намагаюсь  не "вестись". І показую пішоходу, щоб проходив. Ніколи не знаєш, що чекати від тих "оленів", не в образу нормальним пішоходам буде сказано. Олені поділяються на два види. Одні скачуть під машини інші бавляться толерантності, пропускаючи авто, ставши на переході.
По-любому, водій винен. Хто зна, що вони там махали. Він повинен їх пропустити.

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30254
  • Останні відвідини:
    17 Березня 2024, 18:17:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Способи захисту від порушників ПДР
« Прочитано #11 : 20 Листопада 2009, 18:49:37 »

А я найчастіше потрапляю у ситуацію з лосями за кермом.
От підходжу до переходу, оцінюю ситуацію і вирішую пропустити водія. На зебру звісно не стаю.
Раніше ніхто на переходах не приторможував, а зараз половину водіїв пропустити не вдається.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ivan_lushch

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 11
  • Останні відвідини:
    10 Серпня 2011, 13:59:06

    Звідки: Калуш
Способи захисту від порушників ПДР
« Прочитано #12 : 27 Листопада 2009, 13:23:35 »

бавляться толерантності, пропускаючи авто, ставши на переході
- в десятку, так задовбують такі пішоходи що просто слів немає
Відповідь від: 27 Листопада 2009, 13:21:43
От підходжу до переходу, оцінюю ситуацію і вирішую пропустити водія. На зебру звісно не стаю
- також часто ходжу пішки, і в такій ситуації також був, просто багато купляють права і не знають що якщо пішохід не на переході а поза ним - то можна їхати вільно
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30254
  • Останні відвідини:
    17 Березня 2024, 18:17:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Способи захисту від порушників ПДР
« Прочитано #13 : 27 Листопада 2009, 20:30:15 »

Вважаю, що все ж краще понервувати водія, що купив права ніж порадувати гробаря...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


jorgan

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 103
  • Останні відвідини:
    24 Лютого 2016, 14:55:47

    Звідки: калуш
Способи захисту від порушників ПДР
« Прочитано #14 : 27 Листопада 2009, 21:14:49 »

Hawaets, а може Ти маєш вихід на тих приватників, які рано возять людей з Пушкіна до Франика?
  Це не приватники, це такі самі люди як і інші. Ніяких документів на перевезення вони не мають. Просто один одного знають і чужих точно не пустять. Хочете туди вкалинитись? Маєте знайомого здорованя, бажано на Машині середнього класу або вище? Приїзжаєте з ним в Понеділок зранку, чи в неділю звечора, він виходить до них і каже, що мовляв з завтрашнього дня цей чоловік, показує на вас, буде їздити разом з вами. Кому не подобається - буде ходити пішки, сідає в своє авто і їде. А так їх немає чого боятись. Їх я незнаю добре, але мав з ними декілька конфліктів. Як правило вони ставлять машини в два ряди при виїзді з тої кишеньки між кіоском і аптекою. Я декілька разів зазджав до аптеки, щоб не створювати затор - ставив спринтера в кишеньку, а коли виїзджав, то сигналю їм, щоб звільнили виїзд, бо ж сидять в двох паралельних машинах. Кажу станьте один за одним, хто швидше їде, той спереді. А мені один відповідає, мовляв як заїзджав, так і виїзджай. А виїзжати з другого боку кишеньки дуже незручно, плюс розвернутись, доажина спринтера 6,5 метра, але нічого, виїхав, поставив в поперек виїзду, перед ними так, щоб вини теж їхали через другий виїзд, і сидів в машині хвилин 20. Щось там той приходив розказував мені, погрожував, що він крутий, і т.д. Хотів його відправити, але відповів, що якущо я довгим бусом виїхав з кишені, то зачекаю поки і він так виїде, бо якщо він вважає себе вищим за їнших, то поясню швидко, що це не так, і може дзвонити куди хоче, я зачекаю. Коротше дочекався поки він виїхав навколо і тоді поїхав. Цікаво, що наступного разу, коли посигналив, одна з машин відїхала. Звичайно, є там люди, що таксують не від доброго життя, бачив там інваліда, але основна маса наглюки. Їх я не знаю і знати не хочу. Якби бкла необхідність підбирати людей зранку щоб відбився бензин підбирав би і нікого не питався.

ЦЕ В НАС чи внашого народу менталітет такий я сьогодні теж  :censore на одного добродія на парковищі біля маг молодіжний а там парковище на другому боці  велике таке і козел став мені впоперик як олень посеред дороги а головне одна моя машина на парковищі а олені то олені але чому так робити :censore :censore :censore

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Способи захисту від порушників ПДР
« Прочитано #15 : 23 Січня 2010, 17:22:28 »

Знайома тема. Робиш аналогічно, як я. Влітку приїхали з кумом в мрев. Треба було одне питання взнати. Стали паралельно, на майданчику, поряд місця вагон. Так поки нас не було, підїхало таке собі чудо і поставило БМВ 5 Рівно під прямим кутом до кума жигулів. Прийшли ми - в шоці, ніби спеціально. Ну ніяк кум не виїде. А БМВ стареньке, незнаю номера кузова, але такі йшли з 88 по 95 рік якщо не помиляюсь. Може олень вважає це крутою машиною.
Почекали 5 хв. Нема. Копнули пару раз в колесо на випадок якщо машина на двосторонній сигналізаціїї - без результатно. Сигналізація не спрацювала. Тоді я підганяю зад буса під фаркоп БМВ, дістаю шнурок, і 122 німецьких коника витягують те БМВ, посталене не ручник, чи правильно сказати стоянкове гальмо, аж майже на виїзд з майданчика. Спрацьовує сигналізація в БМВ, колеса, повернуті здається вліво залишають характерний слід на землі. Шкода, що я того з-за керма не бачив. Справа була після обіду, тому зівак збіглось небагато. Аж тоді спрацьовує на БМВ сигналізація, поки відчіпаю шнурок від фаркопа прибігає зедихане оте чмо і щось там питає мене про першу страву з риби. Пригадую тоді аж кров закипіла. Шоб вузол на фаркопі не затягувався, я завжти вставляю всередину вузла металеву трубку від балонного ключа. Потім кругла трубка легко витягується, і вузол стає попущений і легко розвязується. Так от я підводжу погляд, перепитую його що воно промуркало, і з тою трубкою в руці роблю крок в його сторону. Ні, я не зірвався, і на нього не напав би, просто ... аж зараз хвилююсь.  Коротше чмо бачить мене, мій погляд, металеву трубку в руці і починає давати задню, що я на 5 хвилин забіг, поспішав і т.д. Кум каже на наступний раз, коли поспішатимеш, не забудь в багажник кинути запасний комплект коліс, чи ще щось таке сказав. Точно не пригадую. Коротше люди з боків почали щось на то чмо нарікати. А ми з кумом сіли по машинах і поїхали. Тепер думаю, десь при інших обставинах, коли б не було свідків міг би наробити біди. Треба міняти характер. Не терплю зверхності.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30254
  • Останні відвідини:
    17 Березня 2024, 18:17:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Способи захисту від порушників ПДР
« Прочитано #16 : 23 Січня 2010, 17:32:38 »

Мдя. Я кума видів. Ключа могло і не знадобитися, одного вигляду досить  :-D :drink
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Способи захисту від порушників ПДР
« Прочитано #17 : 17 Червня 2012, 21:32:33 »

Трохи не в тему. Але теми про самозахист водіїв не знайшла. Ось на такий ролик по захисту в автомобілі натрапила в інтернеті <a href="https://www.youtube.com/watch?v=BcF6zm9SzsU" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=BcF6zm9SzsU</a>
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 14:14:47

    Звідки: Льондон
Способи захисту від порушників ПДР
« Прочитано #18 : 14 Липня 2016, 00:36:37 »

А який спосіб захисту від таких мудаків ???

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=-o7fj3QU9QQ" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=-o7fj3QU9QQ</a>

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    Вчора в 18:04:30

    Звідки: Українська
Способи захисту від порушників ПДР
« Прочитано #19 : 17 Жовтня 2016, 14:03:10 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=eRHphB-YqN8" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=eRHphB-YqN8</a>
 :good :good :good
Записаний