Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 18 днів

Автор Тема: Порадьте ноутбук!  (Прочитано 48482 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Порадьте ноутбук!
« Прочитано #40 : 06 Квітня 2010, 15:51:42 »

Якої фірми краще брати ноутбук?
sony в принципі гарантує добру якість . toshiba непогані і в принципі якісні . ibm шустрі як віники але у тих що я копирсався ( IBM T40 і T41 ) чомусь відеокарта барахлила ( забув що зараз уже немає їх а є lenovo )  . hp compaq  після обєднання трохи брак почали гнати .  відносно dell - непогана якість і чудові речі . але саме головне визначся ДЛЯ ЧОГО НЕОБХІДНИЙ ТОЙ ЛЕПТОП - якщо просто для того щоб було то варто напевне і вживаний придбати а якщо для понтів - то ось хтось там рекомендує самий дорогий і разом з пилесосом і соковижималкою в одному корпусі підійде :) для даного випадку я ось навіть два таких знайшов ( для прикладу так як продавці в гамериці і мелкій англиї ) 
http://tinyurl.com/yebf9ra
http://tinyurl.com/yaa5mng

 А взагалі то дійсно варто вибирати для конкретної потреби і з врахуванням нашої української дійсності - ремонт , обслуговування , відновлення системи , пошук драйверів теж потім обійдуться в копійку
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

N@Z@R

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 341
  • Останні відвідини:
    14 Травня 2022, 22:15:14

    Звідки: Калуш
Порадьте ноутбук!
« Прочитано #41 : 06 Квітня 2010, 16:06:17 »

відносно dell - непогана якість і чудові речі
На рахунок Dell: знайомий взяв ноутбук цієї фірми, попрацював може два місяці, і без усяких причин "вибухає" батарея. Звязавшись з інформаційним центром, вони забрали в нього цей ноутбук і віддали 85 % від суми за ноут. От така-то от історія про ці ноутбуки.
Записаний

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Порадьте ноутбук!
« Прочитано #42 : 06 Квітня 2010, 20:08:12 »

без усяких причин "вибухає" батарея.
батареї взагалі штука заразна - залежно хто виготовляє : якщо варта або інша серйозна фірма - то ще працює відповідно , а якщо зроблено між дерибасівською і пекіном - то дай бог щоб не вибухнула по справжньому :(
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки
Порадьте ноутбук!
« Прочитано #43 : 06 Квітня 2010, 23:17:15 »

якщо просто для того щоб було то варто напевне і вживаний придбати а якщо для понтів - то ось хтось там рекомендує самий дорогий і разом з пилесосом і соковижималкою в одному корпусі підійде  для даного випадку я ось навіть два таких знайшов ( для прикладу так як продавці в гамериці і мелкій англиї )
вживаний ноутбук,все одно що вживані мешти.здається і напастовані гарно,а хтось вже викинув.
А взагалі то дійсно варто вибирати для конкретної потреби і з врахуванням нашої української дійсності - ремонт , обслуговування , відновлення системи , пошук драйверів теж потім обійдуться в копійку
про яку українську дійсність йдеться???тепер в усіх нормальних ноутах уже установлена ОС Віндовс 7 (ліцензійна) і про пошук якихось драйверів навіть не йде мова.Все само поновлюється і знаходить ті драйвери,які потребує користувач.
Записаний

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Порадьте ноутбук!
« Прочитано #44 : 07 Квітня 2010, 00:42:41 »

хтось вже викинув
викинуті мешти і викинуті гроші . питання не у викинутих речах а у НЕОБХІДНІЙ кількості викинутих грошей . щоб ти зрозумів це те саме що купляти слона для приготовлення вечері на двох чоловік .
 
про яку українську дійсність
а що в тій віні 7 такого є що за неї треба ще додаткові гроші платити ??? в чому проблема з він хр чи навіть 2000  ? я розумію що тобі головне щоб було побільше і блистіло але ж не суди всіх по собі . якщо людина шукає пораду про компютер значить вона має напевне якийсь план і певний бюджет і певну ідею  -- у противному випадку можна подзвонити в магазин і магазин сам приїде з усім товаром на дім - лише гроші плати . 
( Встречаются два Новых Русских в Париже. Один - другому:
- Вот, смотри, галстук купил за 1500 баксов! А тот - ему:
- Чего-то ты продешевил, у нас в Москве такие по 2000 ! )
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки
Порадьте ноутбук!
« Прочитано #45 : 07 Квітня 2010, 01:19:27 »

я розумію що тобі головне щоб було побільше і блистіло але ж не суди всіх по собі
що ти розумієш? =))Де я писав про "побільше і блистіло"?Сам придумав,сам і відповів на свою репліку.
а що в тій віні 7 такого є
А що в ній має бути?Працює без проблем,сама оновлюється,плюс безкоштовний антивірус від Майкрсофт.А тобі що,ще треба пилосос і соковижималку про які ти вже згадував вище.Якщо хочеш людині порадити,то порадь щось реальне,а не ті ссилки на ebay з баснословними цінами чи з ссилками на "компютерне сміття"  на тому ж ebay.Я від тебе ще не прочитав нічого путьової поради в цій темі.
Записаний

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Порадьте ноутбук!
« Прочитано #46 : 07 Квітня 2010, 17:19:37 »

Ноут треба купувати самий дорожчий
здається я помилився - точно не "побільше і блистіло" а "найдорожче" . прошу вибачити . мої  посилання ті якраз ЗГІДНО ТВОЄЇ поради . тому не розумію чому тобі не подобається що я дію ЗГІДНО твоєї поради - чи ти напевне вже і сам зрозумів що то була ...  так що можливо перечитай спочатку свої пости .
Я від тебе ще не прочитав нічого путьової поради в цій темі
твоя порада якраз і сподвигла мене на дані посилання . а щоб радити треба знати ДЛЯ ЧОГО ЛЮДИНІ НЕОБХІДНО КОМПЮТЕР а не просто купляй бо то є супер-пупер компутер .
 люба операційна система створена для потреб певних людей . вінда що хр що 7 приблизно однакова і там і там є самооновлення - а антивірус безкоштовний закинути з інтернету можна і без "допомоги" системи ( наприклад AVG - у добрячої половини знайомих даний антивір і працює без проблем) . тому забивати систему і хард  драйв лишнім вмістом просто недоцільно і смішно .
 
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки
Порадьте ноутбук!
« Прочитано #47 : 09 Квітня 2010, 00:45:15 »

Так.Я писав про найдорожчий ноут.Але і коню ясно що не найдорожчий у світі(на які ти даєш ссилки),а у нас в Калуші чи Франківську.Тому що найдорожчий в даний момент у нас-це один із середньої паршивості у Києві.А те що ти не вмієш читати між рядками,це твоя проблема.Почитавши твої репліки і поради, я уявляю собі лице того продавця,якому ти будеш їб....(компастувати) мозок при покупці ноутбука.нудний ти. :puvo
Записаний

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Порадьте ноутбук!
« Прочитано #48 : 09 Квітня 2010, 01:46:08 »

А те що ти не вмієш читати між рядками
на жаль я не збирався читати між рядками - зараз не часи підпілля коли чуєш одне а розумієш інше . можливо я і нудний на твій погляд - нехай , врахую на майбутнє і буду давати поради аналогічні твоїм . але саме цікавіше що навіть ті найдорожчі у дрібноанглії німеччині чи америці ти можеш купити сам або з чиєюсь допомогою :) тому не все так погано як би нам хотілось :)  і щоб було веселіше то ось ще одне посилання з якого я сам був трохи шокований
http://tinyurl.com/ya6qlnx   . тобто майже 30 євро за 486 компутер  =)) =)) =))  хоча один знайомий сказав що то скоріше за все для програмування телефонів ... удачі .  між іншим - напиши заради цікавості характеристики свого компа  :frend
Відповідь від: 09 Квітня 2010, 01:42:22
уявляю собі лице того продавця
з знайдених на відходах запчастин зробив собі пентіум 2 і ламав його аж до 2006 року . потім мій шеф сказав що я занадто ви....юсь і дав поламаного пенька 4 яким я і до цього часу в одному з будинків де живу і користуюсь .
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30254
  • Останні відвідини:
    17 Березня 2024, 18:17:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Порадьте ноутбук!
« Прочитано #49 : 13 Травня 2015, 19:35:03 »

Не зовсім ноут (лептоп) але неттоп.
Навіть не знав, що є такі речі. Суперова штка, для того, кому воно треба.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    Вчора в 18:04:30

    Звідки: Українська
Порадьте ноутбук!
« Прочитано #50 : 19 Червня 2017, 14:57:36 »

Новий ноутбук від Microsoft не підлягає ремонту в разі поломки
Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/science/1982926-noviy-noutbuk-vid-microsoft-ne-pidlyagae-remontu-v-razi-polomki.html
 :=) :D :facepalm: :facepalm: майкрософт є майкрософт :=)
Записаний