Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Одруження/Заміжжя  (Прочитано 68547 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Одруження/Заміжжя
« Прочитано #40 : 22 Березня 2012, 12:45:01 »

Не ти особисто (вже казала ;) ) :frend Відео гарне  :good
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Одруження/Заміжжя
« Прочитано #41 : 04 Листопада 2012, 09:57:59 »

Притча про любовь.   :)

Был один человек, избегавший брака всю жизнь, и когда он умирал в возрасте девяноста лет, кто-то спросил его:
— Ты так и не женился, но никогда не говорил почему. Сейчас, стоя на пороге смерти, удовлетвори наше любопытство. Если есть какой-то секрет, хоть сейчас раскрой его — ведь ты умираешь, покидаешь этот мир. Даже если твой секрет узнают, вреда это тебе не причинит.
Старик ответил:
— Да, я держу один секрет. Не то чтобы я был против брака, но я всегда искал идеальную женщину. Я провел все время в поисках, и так пролетела моя жизнь.
— Но неужели на всей огромной планете, населенной миллионами людей, половина из которых — женщины, ты не смог отыскать одну-единственную идеальную женщину?
Слеза скатилась по щеке умирающего старика. Он ответил:
— Нет, одну я все-таки нашел.
Спрашивающий был в полном недоумении. — Тогда что же произошло, почему вы не поженились? И старик ответил: — Та женщина искала идеального мужчину...
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Одруження/Заміжжя
« Прочитано #42 : 04 Листопада 2012, 10:49:24 »

Один девяностопятилетний старец пришел в суд со своей женой, девяностотрехлетней старухой. Они решили развестись. Сотрудники  не могли в это поверить. «Когда вы поженились?» — спросили они.

 — Это было давно, — ответил старик, — наверное, семьдесят лет прошло. Мы уже не помним точно. Я столько жил в постоянном конфликте и ссорах, что, мне кажется, я был женат на ней целую вечность. Я просто не помню времени, когда не был на ней женат.

 — Но если вам удалось прожить столь долго, то можно потерпеть еще несколько месяцев или лет, — сказали ему. — Вы подошли к концу дороги. В чем смысл разводиться в это время? Если ваша жизнь походила на агонию и была полна страданий, то почему вы не развелись раньше?

 «Мы ждали, когда умрут все наши дети. Сегодня умер наш последний сын; вот и пришел наш час. :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Одруження/Заміжжя
« Прочитано #43 : 13 Грудня 2012, 21:54:48 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=DK7snx1iz9w" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=DK7snx1iz9w</a>.
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія
Одруження/Заміжжя
« Прочитано #44 : 23 Грудня 2012, 16:33:24 »

  Ой-йо-йой! Яка жінка серйозна! Ще й каже ніби все правильно. Але мені вже хочеться від неї втекти, хоча я не її чоловік. Як не повезло наркоманам, п'яницям, яких треба кидати негайно! А імпотенти та бісексуали всілякі? З ними як? До речі, "витягнути" наркомана або алкоголіка по-справжньому можна.  Для цього сьогодні існує достатньо методів та закладів, які визначають причини цього і потім їх видаляють. 
  І погані хлопчики дівчатам подобаються не тому, що їх хочеться "витягати", не тому, що присутній якийсь комплекс,  а тому, що "хороші" хлопчики виглядають ліверними лохами, які не спроможні на будь-які вчинки, а навпаки – уникають їх.
  Якщо є коханка протягом 2-3 років,  якщо чоловік обманює дружину та не поважає її, значить сім'я вже не існує. Якщо чоловік або дружина  хоче щось суто для себе, а не для сім'ї, це теж погано. Тому що у межах сім'ї  "Я" і "ТИ" не існують, бо то "МИ".
  А чоловіки, як хороші так і погані, втікають до інших жінок, так само як і жінки втікають згодом до інших чоловіків. І все починається спочатку…
  В чому причина? В тому, що вони не "чують" один одного, відчувають себе самотніми при наявності поруч "своєї " людини? Я вважаю, що це вже наслідок. Причини інші.
   Одна з Божих обов'язкових програм, це програма відносин чоловіка і жінки, програма їх призначення у житті. Це програма Любові. Тільки не треба змішувати Любов з закоханістю, захопленістю, сексуальністю, які передбачають отримувати задоволення, розважитися. Любов – це значить віддавати все, що маєш, в тому числі і всього себе, не за те, що хтось не п'є чи не колеться, не тому, що хтось добре когось забезпечує або весело розважає, але тому, що та людина існує у твоєму житті.  Програма Любові передбачає сім'ю, дітей, родину, свою оселю, своє родинне дерево, свою землю і створення простору Любові, який зрештою заповнить весь Всесвіт. Саме для цього Бог створив своїх синів та дочок.
  У межах простору любові не можливі брехня, зрада, неповага, ненависть, шлюби за розрахунком, взагалі позашлюбні відносини, вибір "партнера"  наче товару на базарі – за певними якостями… 
  Так чому ж ця програма дає збій? Чому стільки розлучень, злоби, болю?
  Справа в тому, що слуги антихриста нав'язують нам інші, паразитні образи поведінки і життя взагалі. Там людські цінності мають іншу шкалу:  розваги та різноманітність – гроші – вільний секс. Це саме тут замість Любові – закоханість, замість вірності, сім'ї—різноманітність, замість з'єднання душ—сексапільність і сексуальність. А в результаті просто напрямок на руйнування всього, що людину оточує, і знищення себе. Це саме тут стає можливим легко кинути людину у середовищі лиха, відмовитись від "своєї половинки" з-за того що виникли проблеми будь-якого характеру.
   Ось такі причини проблемних відносин чоловіків і жінок… Тому, якщо хочете щасливого та світлого життя, частіше прислухайтеся до свого серця, шукайте підказки у своїй душі, та тримайтесь подалі від сурогатних дідькових образів і порад. Щастя й радості усім!
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Одруження/Заміжжя
« Прочитано #45 : 23 Грудня 2012, 23:24:16 »

ліверними лохами

 :o

Щось у тому є!  :)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Одруження/Заміжжя
« Прочитано #46 : 24 Грудня 2012, 02:55:34 »

  а тому, що "хороші" хлопчики виглядають ліверними лохами,
ДДК, а ти себе з ким позиціонуєш - з поганим хлопчиком чи ліверним лохом? ;)
Чому це хороші хлопчики не здатні на вчинки? Ця здатність не залежить від "поганості" чи "хорошості" - і ті і ті можуть бути здатні на них. Просто "погані хлопчики" сміливіші і "їм підкорюються моря".
Записаний

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія
Одруження/Заміжжя
« Прочитано #47 : 24 Грудня 2012, 03:17:44 »

Я позиціоную себе з ДДК. Взагалі я писав за матеріалами відеороліка. Але кожна людина може сприйматися поганим хлопчиком або лохом залежно від обставин чи ярликів та стереотипів, від того яка мета відносин, від того як людина сама себе оцінює. В принципі, такі "тавро" є атребутами розваг та штучних цінностій.
Записаний

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

Одруження/Заміжжя
« Прочитано #48 : 14 Березня 2013, 16:31:05 »

Пізнавально! Спробуйте довести неправдивість більшості фактів в даній історії. Круто мужика на місце поставили  :good
Правда букв багато
Розмова з женихом

- Ось, пропозицію їй зробив, одружуся!

- Навіщо?

- Що "навіщо"? Одружуватися? Любов же у нас!

- Яке відношення ЛЮБОВ має до реєстрації шлюбу державними органами по нашому античоловічому законодавству? Хто тобі забороняє любити?

- Ну ... вона наполягла ...

- Ти погоджуєшся задовольняти всі бабині хотілки? А що з твоїми власними бажаннями та інтересами?

- Ну як ... е-е-е, дітей хочу.

-Діти з'являються зовсім не від походу в ЗАГС.

- Е-е, ну адже так положено!

-Ким?

- ..... Е-е-е.

- Добре, що ти отримуєш, вступаючи в офіційний шлюб?

- Ну ... як ... дружину.

- Помиляєшся. За чинним законодавством дружина тобі не тільки не зобов'язана вірність зберігати, але й проживати з тобою не зобов'язана. Навіть сексом з тобою займатися не зобов'язана. Так що ж ти отримуєш?

- Ну ... сім'ю.

- Яка ж це "сім'я"?

- Е-е, нормальна, патріархальна.

- Про яку патріархальность йде мова, якщо чоловік у такий "сім'ї" не має взагалі ніяких прав і ніяких прав відносно потомства?

- Яких прав?

- Ніяких. Ти не можеш примусити дружину вагітніти та народжувати, ти не можеш заборонити їй аборт, якщо вона захоче його зробити. Всі репродуктивні рішення в Росії жінки приймають одноосібно. Ти не маєш захисту власних майнових інтересів. Ти не маєш права на власних дітей. Ти не маєш права навіть на регулярний секс або захист своєї честі у випадку жіночої зради або вагітності не від тебе.

- Як це "вагітності не від мене"? Як вона посміє?!

- Легко. До 30% офіційних отців в Росії ростять, самі того не підозрюючи, чужих дітей. Точних дані, зрозуміло, ніхто не опублікує, інакше сам розумієш, що почнеться.

- Вона говорить про гарантії довготривалих стосунків!

- ЧИЇ гарантії? Її? А ТИ гарантії отримуєш? І про яку "довготривалість" відносин ти говориш, якщо 4 з 5 шлюбів розпадається в перші 5 років подружнього життя.

- Я не знав ... але вона мене любить. Каже, що любить!

- Вона буде менше тебе любити без штампу в паспорті? Навіщо дійсно люблячої тебе жінці ЗАГС? А ти знаєш, що саме дружини виступають ініціаторами 75-80% розлучень?

- Н-ні, я не .. не знав. Але їй потрібна, як вона каже, впевненість. Розумієш, ми якраз планували одружитися, потім продати мою "двушку", вступити в іпотеку і купити "троєчку".

- Дурніше придумати не можна.

- Але чому?!

- Після того, як ти купиш "трійку" в шлюбі, як і все що купується тобою, буде вважатися "спільно нажитим" майном і підлягає поділу навпіл у випадку розлучення.

- Але ж "двушка" подарована мені батьками, 90% вартості майбутньої "троячки" - це гроші від продажу моєї квартири, а працювати буду тільки я!

- Бабсуди в Росії це не цікавить: трійка купувалася в шлюбі? Значить, навпіл. Мало того, Верховний Суд створив прецедент, за яким суддя може відступити навіть від співвідношення "50 на 50", зрозуміло, "в інтересах дітей".

- Я в шоці! Ну а якщо я підпишу шлюбний контракт?

- Шлюбний не має в Росії абсолютно ніякої сили, він легко може бути визнаний нікчемним, якщо на думку судді він буде "сильно порушувати інтереси однієї зі сторін". Так НАВІЩО ти одружуєшся?

- Щоб ... у дітей були всі права. Щоб у них був офіційний батько.

- Типова правова безграмотність: права дітей, твоє офіційне батьківство, спадкове право дітей НІЯК не залежать від того, було укладено шлюб чи ні.

- Але вона мені сказала ... А мої права батька?

- У Росії в отців де-факто немає прав. У випадку розлучення (а їх 60-83%) 98% дітей автоматично залишають з матерями, 70% колишніх дружин безкарно перешкоджають спілкуванню дітей з батьками.

- Я в суд подам.

- Суд присудить тобі 1 годину спілкування з дитиною на тиждень, а колишня дружина відвезе його в інше місто до батьків або просто не буде відкривати двері. Твої дії?

- Так ... я .. я аліменти перестану платити!

- З офіційної зарплати їх вирахують в бухгалтерії автоматично. Будеш бігати - опишуть майно або навіть в тюрму посадять. А щоб б ти жвавим був, так в 2008 року пені за прострочення аліментів збільшені в 5 разів. Так, якщо зберешся продавати машину або квартиру - і з цього аліменти не забудь заплатити.

- Неймовірно!

- Факт. Аліментний бєспрєдєл постійно і методично посилюється.

- Але я можу хоча б упевнитися, що всі аліменти підуть на дитину?

- Ні. У Росії витрати жінкою аліментів досі абсолютно безконтрольні.

- А що вона витрачає на дитину таку ж суму, - я можу хоча б у цьому переконатися?

- Закон не передбачає такої можливості.

- Ну ... а якщо дитина зі мною залишиться?

- Малоймовірно. Простіше в лотерею виграти: в рік в Росії розглядається 124 тис. позовів про місце проживання дитини, але як і раніше 98% дітей майже автоматично залишаються з матерями.

- Я.. Я не знав усього цього. Але ... що ж мені робити?

- Думати, друже, думати. Чоловічими мізками, а не бабськими інтересами.
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Одруження/Заміжжя
« Прочитано #49 : 14 Березня 2013, 17:48:11 »

Такому чоловіку, що "думає" і справді не варто вступати у шлюб. Тому що, як писав ДДК - Любов це не корисливе почуття, а здатність віддавати. Раз людина задумується про користь зі своєї дії - він не готовий до такого кроку, а у серці живе не Кохання, а закоханість. Одруження - це тоді, коли ти усвідомлюєш для чого і що ТИ ЦЬОГО ХОЧЕШ. Справді, не бачу сенсу створювати сім"ю, коли ти УЖЕ думаєш про розлучення і його наслідки. А значить - ти не готовий до відповідальності і вірності сам і не довіряєш коханій людині. А яка сім"я без довіри?
Цитувати (вибране)
Круто мужика на місце поставили
В даному випадку не мужика, а недозрілого хлопчика. Який не упевнений ні у своїх бажаннях, ні у почуттях обох("каже, що любить", "вона так захотіла"...). Йому справді, ще треба думати :)
Записаний

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

Одруження/Заміжжя
« Прочитано #50 : 14 Березня 2013, 19:28:34 »

Який не упевнений ні у своїх бажаннях, ні у почуттях обох("каже, що любить", "вона так захотіла"...). Йому справді, ще треба думати
Ви певне щось не дописали. Юрист в даному випадку висвітив всі негативні сторони "штампу". Юрист не проти того аби він її любив але через "штамп" жених може собі перепаскудити життя цілковито. Чогось завжди дівчина має жагу затягнути хлопця в РАГС ніж навпаки  :=) Не даром стільки анекдотів і картинок через цей факт.

Любитись треба без штампів і все буде  :good
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Одруження/Заміжжя
« Прочитано #51 : 14 Березня 2013, 21:58:57 »

Чогось завжди дівчина має жагу затягнути хлопця в РАГС ніж навпаки
Не завжди :). Але хоче - бо таким чином вона хоче захистити права своїх майбутніх дітей і відчувати у партнері - відповідальність. Що він не лише бездумно хоче кохатися, а й брати на себе відповідальність разом із нею за ЇХНІ відносини. Штамп у паспорті не може ні зробити щасливим ні перепаскудити. Це робимо МИ. Але, якщо людина не готова до сімейних відносин - вона може продовжувати безвідповідальні відносини.
Любитись треба без штампів і все буде
Може і буде. Тому що "штамп" по своїй суті - лише як крапка у серйозності відносин. Якщо їх немає - то і штамп - закрапкує "ніщо". А, якщо - відносини відповідальні - то та "крапка" ніяк не пошкодить.
Цитувати (вибране)
Притча про Любов
Молодой человек влюбился в прекрасную девушку и предлагает ей руку и сердце.
- Хорошо, я выйду за тебя замуж, но при одном условии,- отвечает девушка.
- Я все сделаю для тебя! Чего ты хочешь?- спрашивает молодой человек.
-Я хочу, чтобы ты жил в своем доме, а я буду жить в своем. Мы будем гулять в лесу и иногда встречатьбся. И эти  встречи будут приносить нам  огромную  радость. Мы будем  петь, танцевать, заниматься любовью  с восторгом. Только так мы сможем  быть  счастливы. Только  так мы сможем  сохранить свою  любовь.
Молодой  человек  не смог принять условие своей любимой, и они расстались.
(ОШО)
В принципі - можна і без штампу, якщо хотіти жити як Я і Я, а якщо як МИ, то без "документу" виникатимуть певні незручності. Можна жити лише у шлюбі без РАГСУ, але для чого ускладнювати деякі юридичні незручності, які виникатимуть з боку деяких інстанкцій? Питання про "паскудність" штампу виникають тільки тоді, коли відносини не серйозні і хочеться лише "любитись". Ще такий "шлюб" оправданий, коли люди дорослі і вони не збираються мати спільних дітей. Просто наша держава створила такі умови, коли та "паперова реєстрація" вносить певні правові незручності для пари. А також незареєстроване спільне життя може бути корисним як "підготовчий\перевірочний період" для пари (хоча, я з боку релігії "підштовхую до грішних відносин").
Якщо молодята просто хочуть погуляти і без усіляких зобов"язань "покохатись", то одне. А от неофіційним подружжям можуть створюватись певні незручності - починаючи статусом дитини в неофіційному шлюбі та назви самих закоханих "співмешканці" (а по церковному - "ті, що живуть у блуді") і закінчуючи правовими та юридичними проблемами.
Наприклад, "неофіційний" батько дитини не зможе зареєструвати дитину на себе сам. Якщо дружина не захоче - батько "батьком" не буде записаний і відповідно на сина\донечку не матиме ніяких прав. Тоді як батьку "зі штампом" такої згоди від дружини не потрібно - дитятко автоматично вважатиметься його.
« Останнє редагування: 14 Березня 2013, 23:05:18 від Сонечко+ »
Записаний

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія
Одруження/Заміжжя
« Прочитано #52 : 14 Березня 2013, 23:05:54 »

 З одного боку ті всі аргументи справжні. Але з другого боку тут, на мій погляд, змішані дві протилежні сутності: любов, сім'я, діти, шлюбні відносини - це одне, та РЕЄСТРАЦІЯ актів громодянського стану - інше. Лише реєстрація. Ну хоче держава все поставити на облік, бо так зручніше контролювати та керувати. В принципі, державу цікавить лише ОБЛІК. Так заповідав товариш Ленін. Тому й такі проблеми виникають як ті що там вказані. Але бувають такі моменти, коли саме реєстрація є корисною. Адже саме реєстрація є ЮРИДИЧНИМ актом, немов запевнення через нотаріуса.
Хочу зауважити, що відсутність штампу не перешкоджає державі притягати до відповідальності, бо розглядається завжди стан шлюбу фактичний.
Записаний

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

Одруження/Заміжжя
« Прочитано #53 : 14 Березня 2013, 23:25:09 »

Я собі згадую ту маленьку шльондрочку якій треба "ши-ши" і прокручую діалог жениха і юриста.
Штамп в паспорті по-суті закріпачення чоловіка "Ни шагу в сторону. Работать и добывать"
Штамп для чоловіка створює ілюзію вибору і свободи. Всі рішення жінки приймаються одноосібно, чоловікові залишається змиритись і кивнути головою ну а якщо відмовиться то в ночі буде "любитися" з рукою. Сильний такий аргумент.
Юрист знову ж таки розповів про права дитини і вони не порушуються якщо пара не "проштампувалась"
Я і Я - проблем менше.
Штамп є крапка в нормальних відносинах.
"Любов це не корисливе почуття, а здатність віддавати." До штампа все віддається і отримується пропорційно і любов може бути до кішечки чи то песика.
Святі відчуття типу кохання залишились тільки в книжках. Зараз "корислива єбля" як інструмент для підвищення свого матеріального становища. Якісь розові слюні типу "кохання" опускаємо. Навіть якщо прикинути по гаманцю утримування "сучасної" дівчини і оплата роботи проститутки якось не на одне виходить. Тонка межа шльондри і нормальної дівчини стерта. Дуже важко заводити собі дружину в такий час. Спокійніше і дешевше самому.
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 11:24:01

    Звідки: Ukraine
Одруження/Заміжжя
« Прочитано #54 : 15 Березня 2013, 11:07:03 »

Спокійніше і дешевше самому.
Однозначно підтримую.  :prapor:  :good
Теперішні жінки-дівчата хочуть лише одного - гроші - і чим більше тим ліпше.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Одруження/Заміжжя
« Прочитано #55 : 15 Березня 2013, 11:35:14 »

Теперішні жінки-дівчата хочуть лише одного - гроші - і чим більше тим ліпше.

Погано шукаєте!  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Одруження/Заміжжя
« Прочитано #56 : 15 Березня 2013, 12:01:17 »

Дуже важко заводити собі дружину в такий час.
 :=) Ліпше завести пса з таким відношенням до життя.  :=) Не знала, що заводять жінок чи чоловіків  :-D

"По вірі вашій нехай буде вам"  ;)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Одруження/Заміжжя
« Прочитано #57 : 15 Березня 2013, 12:46:39 »


Встречаютя два друга. Долго не виделись. Один говорит:
-- А ты знаешь, Вась, я ведь гей...
-- У-у-у, у тебя теперь, наверное, денег много?
-- Да нет, так и работаю все в том же Институте.
-- Значит, у тебя теперь квартира шикарная?
-- Нет, та же самая однокомнатная...
-- Ну тогда, наверное, машина у тебя классная?
-- Нет, так на копейке и езжу.
-- Тогда какой же ты гей? Ты просто пидор!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Одруження/Заміжжя
« Прочитано #58 : 15 Березня 2013, 13:48:26 »

7 ФАЗ ЛЮБВИ или 7 ЭТАПОВ ОТНОШЕНИЙ между мужчиной и женщиной:

1. Зефирно-шоколадная или конфетно-букетная фаза или «химия любви».
    Когда мужчина и женщина встречаются и влюбляются друг в друга, у них в организме вырабатываются определенные гормоны, которые окрашивают мир в яркие цвета. В этот момент голос кажется бесподобным, любая глупость кажется удивительной. Человек находится в состоянии наркотического опьянения. В этот период не следует принимать какие-либо решения, так как действие этого наркотика когда-то закончится и все придет на круги своя.

2. Следующая фаза, которая обязательно наступает после первой, когда чувства умиротворяются, - это фаза пресыщения.

3. Третья фаза называется отвращение.
    Она обязательна для любых долгосрочных отношений. На фазе отвращения начинаются ссоры, как будто вам дали лупу и вы концентрируетесь на недостатках, которые есть у партнера. Самый легкий и самый плохой выход из этого — это развод. Что плохого? Это то, что вы снова вступаете в зефирно-шоколадную фазу с другим партнером.

Есть люди, которые только и вращаются на этих трех фазах.

Эти фазы считаются уровнем ниже, так как настоящие отношения еще не наступали.
Настоящие отношения между мужчиной и женщиной начинаются только у тех, кто переходит к 4-й фазе!
 :)
Відповідь від: 15 Березня 2013, 13:32:13
4. Следующая фаза - терпение и прощение
     Ссоры между партнерами продолжаются, но они носят на такой фатальный характер как в предыдущем периоде, так оба знают, что когда ссора закончится, отношения снова восстановятся. Если мы прикладываем усилия в строну развития терпения, то нам воздается развитием разума. Таков закон природы.
Итак, на этой фазе нам дается разум.

5. Пятая фаза — фаза долга, или уважения — это первая стадия любви.
    До этого любви еще не было. Я начинаю думать не то, что он(она) мне должен, а то, что я ему должна. Сосредоточенность на своих обязанностях развивает нас.

6. Шестая фаза — это дружба. Дружба — это серьезная подготовка к любви.

7. Седьмая фаза — это любовь.

К Любви идут всю жизнь. Любви обучаются через различные жизненные ситуации, причем в долгосрочных, близких отношениях. Любовь — это не то, что сваливается внезапно к нам на голову, для любви мы зреем, отказываясь от эгоизма внутри себя.

Може бути хто-небудь побачив себе завислим на якийсь фазі?  :)
Але морочитися і слідувати всім етапам не обов'язково, можна і перескочити, може комусь дуже пощастило і він виявився відразу на сьомий фазі!
Головне без паніки і зрушень по фазі не переплутати фази і робити те, що підказує серце :)

І може тоді пощастить у коханні
 вічному :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Одруження/Заміжжя
« Прочитано #59 : 15 Березня 2013, 13:56:35 »

Один человек всю жизнь избегал уз брака. И когда он умирал в возрасте девяноста лет, кто-то спросил его:
- Ты так и не женился, но никогда не говорил почему. Сейчас, стоя на пороге смерти, удовлетвори наше любопытство. Если есть какой-то секрет, хоть сейчас раскрой его - ведь ты умираешь, покидаешь этот мир. Даже если твой секрет узнают, вреда это тебе не причинит.
Старик ответил:
- Да, я держу один секрет. Не то чтобы я был против брака, но я всегда искал идеальную женщину. Я провел все время в поисках, и так пролетела моя жизнь.
- Но неужели на всей огромной планете, населенной миллионами людей, половина из которых - женщины, ты не смог отыскать одну-единственную идеальную женщину?
Слеза скатилась по щеке умирающего старика. Он ответил:
- Нет, одну я все-таки нашел.
Спрашивающий был в полном недоумении.
- Тогда что же произошло, почему вы не поженились?
И старик ответил:
- Та женщина искала идеального мужчину...
 ;)
Відповідь від: 15 Березня 2013, 13:50:58
7 ФАЗ ЛЮБВИ или 7 ЭТАПОВ ОТНОШЕНИЙ между мужчиной и женщиной:
 :good
Записаний