Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Одруження/Заміжжя  (Прочитано 68546 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Одруження/Заміжжя
« : 19 Червня 2009, 09:17:02 »

ОТ мені цікаво чому дівчата у віці від 25- і далі так терміново хочуть вийти заміж? Байдуже за кого головне що б заміж. неважливі навіть почуття. ну тобто симпатія може бути, але не справжні почуття! Взагалі таке враження що для дівчат/жінок заміжжя є їдеєю фікс! Справедливоо буде сказати що є і чоловіки котрі  просто хочуть одружитись. почуття не головне просто люди одружуються бо так ніби прийнято. чи може просто їм чогось не вистачає? особисто я не бачу нічого поганого якщо дівчині/жінці більше 25 і вона не одружена але займається своєю карєрою чи улюбленою справою. і про заміжжя думає але тільки в разі почуттів. не говорячи вже про холостяків.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Одруження/Заміжжя
« Прочитано #1 : 19 Червня 2009, 09:26:39 »

романтик ти, Борнсліпі  :D
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Одруження/Заміжжя
« Прочитано #2 : 19 Червня 2009, 09:33:43 »

Нічого дивного у тому нема. Підтискає і громадська думка і підсвідомість. Наше дєло не рожать... Ми не можемо того відчути, але уявити можемо. Чувак може женитися і в 60 і ще дитину склепати і все у нього нібито у житті ще буде, все склалося.
А дівка? То колись жінки були здорові і могли і в 46 нормально вродити (мого тата бабця так родила, але він був третій).
А зараз піди до любого лікара чи у неті почитай, 28 то вже майже край норми. Тобто ніхто не каже що вона не завагітніє, але і не дасть гарантій теж ніхто. Жінці природою закладене материнство. Без того її програма не буде виконана. От і тисне той план на підсвідомість, а часто і на свідомість і на нерви і на психіку.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Одруження/Заміжжя
« Прочитано #3 : 19 Червня 2009, 10:14:35 »

Ну третього в 46 це нормально. А коли першого? першого як правило до 20-и вже народжували. Нема нічого дивного в тому, що дівчина думає про майбутніх дітей і своє здоров"я. Найсприятливіший вік для народження первістка - до 25 років, коли організм ще досить швидко відновлюється після вагітності. Не маловажливим є той фактор, що бояться жінки самотності, незахищеності. Як правило спішать вийти заміж ще й ті в кого вже всі подруги одружені і т.п. Доречі серед хлопців так само досить нерідкісні випадки бажання пошвидше одружитись (з власного досвіду).
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Одруження/Заміжжя
« Прочитано #4 : 19 Червня 2009, 10:43:45 »

Доречі серед хлопців так само досить нерідкісні випадки бажання пошвидше одружитись (з власного досвіду).
Як каже мій перенс, що я вже від десятого класу хотів женитись, але то лиш йому так здається, просто у мене завжди були серйозні стосунки з дівчатами, а не так - нині одну, а завтра третю...

Щодо дівчат, то вони і до 25 хочуть заміж біьше ніж хлопці одружитись.
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Одруження/Заміжжя
« Прочитано #5 : 19 Червня 2009, 11:20:21 »

Це у нас так повелося, що заміж швидко виходять. Тому достойного неодруженого парубка мабуть важче знайти коли йому 30 ніж 20. :=) І дівчата стараються робити свій вибір тоді коли ще є багато пропозицій. А з часом хлопці одружуються і вибирати нема з кого. :P 

В Європейських країнах це ніби пізніше.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Одруження/Заміжжя
« Прочитано #6 : 19 Червня 2009, 11:28:49 »

романтик ти, Борнсліпі
  :)  :drink
Доречі серед хлопців так само досить нерідкісні випадки бажання пошвидше одружитись (з власного досвіду).
так я написав і про хлопців теж! Діти це вагомий аргумент. але уявіть собі одружився/вийша заміж просто, бо так захотілось, народили дітей, але ж почуття від цього не зявляться. мабуть дійсно грає роль думка оточуючих. чи може хочеться просто стабільних стосунків?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Одруження/Заміжжя
« Прочитано #7 : 19 Червня 2009, 11:39:50 »

мабуть дійсно грає роль думка оточуючих.
Думаю думка оточуючих це коли від 17 до 25. А після 25 може вже й є потреба в спокійному сімейному житті. :unknow Та й всі по парам. :=)
Записаний

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Одруження/Заміжжя
« Прочитано #8 : 19 Червня 2009, 15:08:04 »

Це все залежить від самої людини. Є дівчата які просто катастрофічно не можуть знайти людину, яка б була до душі. І шукають сбі свою половинку трошки довше чим інші. Є дівчата які скоро вийшли заміж, і потім розійшлись бо це була не справжня любов. Яка різниця коли виходити заміж, головне щоб людині було добре. А громадська думка також сильно впливає, треба вміти з нею боротись.Та й здається мені що зараз і дівчата і хлопці не так скоро одружуються як колись, і зараз є дуже багато молодих пар які одружуються у віці уже за 30.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Одруження/Заміжжя
« Прочитано #9 : 24 Червня 2009, 13:05:03 »

По статистиці лише 30% жінок одружені. А 70% страждають від самотності і знаходяться у пошуках чоловіка. Уявіть дівчата, дружини - щоденно жінки полюють на чоловіків, навіть, на ваших чоловіків!!! Тому бережіть тих чоловіків, які поруч з вами, тим більше, якщо вони вірні і надійні, прощайте їх і дякуйте Богу, що вони повертаються після роботи, де жінки і дівчата навколо них крутяться, вбравшись у всю свою "зброю", до вас і залишаються незвабленими у той час, коли всі чоловіки люблять очима. Щоденно вони боряться з різними думками, щоб залишитися вірними, щоб зберегти любов до вас!!!


Чому більшість дівчат хочуть вийти заміж до 25 років? Це стереотип сформований у Радянському Союзі. Молодим, які одружувалися рано держава надавала житло і допомогала з працевлаштуванням. Тому люди прагнули якомога швидше одружитися. От і повелося у нас, що діти народжували дітей. Коли мені було 19 років, до мене підійшла циганка (вона жила у нашому під`їзді) і каже: "Доця, коли ти вже вийдеш заміж? Тобі ж уже 19...., ти що, хочеш лишитися старою дівою?" Я розсміялася, сказала, що встигну. Але таке відношення не лише у неї, майже вся країна так реагує.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Одруження/Заміжжя
« Прочитано #10 : 26 Червня 2009, 19:22:15 »

Власне щодо циганки, то певне у твому віці за її традицями ти повинна була вже мати "маленький таборець дітей"  ;)
Хоча справедливості заради, я пам'ятаю, що досить незатишно почувлалася, коли вийшла заміж у свої 23 роки ...У мене на той час було вже дві похресниці і 1 похресник...
Похресниці вже збиралися до першого класу і я вже просто пищала як хотіла дітей, крім того запитання на кшталт "Ну що коли вже заміж?" замість "Добрий день" таки трохи задовбували, як і те, що поки ти в кіно... батьки твого хлопця, разом з твоїми, умовно кажучи, вже "пересували меблі"  :o
Тобто я до того, що у нас громадскість дуже сильно давила масою :agressive
Я не буду брехати, але пам'ятаю, що серед усіх радянських республік в Україні шлюбний вік у жінок здається був меншим...
Історично українки дуже рано виходили заміж, десь з 14 років, а генетична пам'ять то штука досить серйозна...
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Одруження/Заміжжя
« Прочитано #11 : 08 Липня 2009, 13:18:28 »

достойного неодруженого парубка мабуть важче знайти коли йому 30
  :-[  :)
Палка двух кінців! є знайомі дівчата яким під 30 і більше так вони про заміжжя не думають а думають про материнство! І взагалі, чого це автора теми так зацікавило це питаня?  :-D
Записаний

юрист

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 110
  • Останні відвідини:
    19 Грудня 2015, 18:02:07

    Звідки: Калуш
Одруження/Заміжжя
« Прочитано #12 : 18 Серпня 2009, 10:40:57 »

А як відрізнити одразу справжні ці почуття чі ні? В період коли "воно" находить розум відключається, а тому відчути достовірність почуттів можно тількі після того як вони пройдуть. Подруге: якщо почуття за кожним разом зростають, то думаю, що це кохання, а коли це звичка - то ліпше від неї відмовитись.
30!!! А що 30? Після 30 все тількі починається (моя думка!). Починаєш давати належну оцінку фактам та співставляти їх з реальністю. От тоді від життя береш все що воно тобі дає. Я народила в 32. Моїй донечці скоро буде 3. Можу дати тількі одну пораду: незважайте на вік! Вам стількі, наскількі ви себе відчуваєте. Мені 18!!!
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Одруження/Заміжжя
« Прочитано #13 : 25 Серпня 2009, 11:31:00 »

«Для развитого человека любов не слепа, и если он любит – он знает, кого он любит и почему он любит».
Н.В. Шелгунов


Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Одруження/Заміжжя
« Прочитано #14 : 25 Серпня 2009, 19:41:54 »

Чому більшість дівчат хочуть вийти заміж до 25 років? Це стереотип сформований у Радянському Союзі.
На 100% правда.А ще бабус1 допомагали по селам.Д1вка яка засид1лась в д1вках уже обходилась стороною.В 1нших кра1нах приемлемо(напевне неправильне слово вжила) виходити зам1ж у в1ц1 в1д 28 рок1в.А перших д1тей народжують з 30 ти.Але в 1зра1л1,наприклад,е арм1я,в яку ходять 1 д1вчата.В1дпов1дно лишень в 20-21 р1к вони зв1льняються.А пот1м навчання.А погуляти не встигли.Ось 1 в1дтягуеться зам1жжя.
На д1тонародження це не впливае.Середня к1льк1сть д1тей в с1м'ях-3.
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Одруження/Заміжжя
« Прочитано #15 : 20 Серпня 2010, 17:08:12 »

Ось як оригінально хлопець запропонував дівчині одружитись - в кабінці швидкого фото
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Одруження/Заміжжя
« Прочитано #16 : 03 Квітня 2011, 01:02:17 »

Знайшов цікаве відео "Таємниці українського сексу." Cтуденська дипломна робота. Досить цікаво - фолькльор + інтим. Мені особисто сподобалось.
Частина 1
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=ATIRFsbuFw8" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=ATIRFsbuFw8</a>
Частина 2
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=L9NPyNuD0LU" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=L9NPyNuD0LU</a>

 :)
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Одруження/Заміжжя
« Прочитано #17 : 03 Квітня 2011, 09:37:07 »

Мабуть дійсно цікава тема. Вже 3-й раз на форумі викладається  :bayan
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Одруження/Заміжжя
« Прочитано #18 : 03 Квітня 2011, 14:22:10 »

Мабуть дійсно цікава тема. Вже 3-й раз на форумі викладається
Тоді соррі. Юрко витирай, щоб не засмічувати форум. :unknow
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Одруження/Заміжжя
« Прочитано #19 : 04 Квітня 2011, 08:15:18 »

Та нічо. Тем багатезно, не всі по всіх ходять. Може хтось тут вперше побачить ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.