Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Потрібна думка людей які зустрічаються більше року зі своєю половинкою  (Прочитано 32779 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Та чуєш, що вона вже поїхала і не хотіла аби він їхав з ними.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Мене більше здивував Суддя.  
То що ти запропонував Бюті одружитися ще перед тим, як ви почали зустрічатися???
Ну я швидкий, але такої швидкості ще не бачив.
Мав на увазі, що не пройшло ще року від часу початку серйозних стосунків, а якраз коли була річниця зустрічань, то ми і одружились.

Що ж то за така любов, що за 2 роки люди так одне одному набридли?
А от я і кажу, шо затягнута любов (без оруження) ніц доброго для хлопа не віщує. Чи то лише в мене таке було? :unknow
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

У мого троюрідного і твого тоже так було  :-D

То якесь було пиляння тупою пилою. Звісно комусь добре рік ходити, комусь 3, а комусь 6. Але у них то хоч були зрозумілі для обох і прийнятні для обох стосунки.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Кітка_Проня

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1027
  • Останні відвідини:
    20 Жовтня 2014, 15:37:10

    Звідки: Львів

Якщо я почну пробувати різні салатики і мені ті салатики посмакують більше за домашню бульбу, то нафіга було женитися?
про жонатих не йде мова
Записаний


изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Та згідний що не йде, але для мене мала різниця.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


JASTRUB

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8
  • Останні відвідини:
    19 Червня 2009, 18:30:43

    Звідки: Львів

Дівчина моя ще покищо не поїхала на море, але переконувати її я більше не буду нехай їде. І на море за нею я також не поїду. Але після моря я обовязково з нею поговорю.
Відповідь від: 18 Червня 2009, 19:57:51
Я послухав порад і я зрозумів що скоріше за все прийдеться розійтися. І ще зрозумів що люди які один одного люблять всетаки стараються бути разом, а якщо хочуть побути на одинці то узгоджують перше це!!!
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш

Ото молодець - послухав порад чужих людей які майже не знайомі з ситуацією і вирішив розійтись. Легко проблеми вирішуєш. :=)(А як же весілля? ;))

Повезе дівчині, бо якщо б і надалі, її вже чоловік, вирішував проблеми таким "колективним розумом" весело б їй жилося.  :D
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Ото молодець - послухав порад чужих людей які майже не знайомі з ситуацією і вирішив розійтись. Легко проблеми вирішуєш. :=)(А як же весілля? ;))

Повезе дівчині, бо якщо б і надалі, її вже чоловік, вирішував проблеми таким "колективним розумом" весело б їй жилося.  :D
Якщо так станеться ,то ще не відомо кому повезе,ця дівчинка ще цілком може пошкодувати з часом. І цілком можливо що якщо вибере іншого який буде давати їй волю,то той і про себе не забуде і в першу чергу не забуде власне про свою волю.Якщо дівчина їде кудись з подружками,то напевно подружки захочуть розважитись і не по бібліотеках ходити :) .Вона повинна би розуміти тривогу свого хлопця.А взагалі в 23 життя тільки починається,я от наприклад в 30
женився :) І ситуація була подібна,зустрічався з дівчиною 5 років і розійшлися,нелегко було,але все лікує час(перевірено).А жінка майбутня моя з нами в компанії була,і бачила збоку всі наші "мелодрами".Інколи наші половинки поряд з нами ходять,треба дивитися уважніще.
Записаний

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш

Прочитала я повідомлення JASTRUBа і ось що вам скажу.
Я напевно аж засильно люблю свого чоловіка, але я б ніколи нікуди без нього не поїхала, навіть як би там були всі мої найкращі друзі і чоловік був б не проти. Не можу я без нього відпочивати.Без нього мені не весело і відчуваю порожнечу. До весілля ми зустрічались більше року і бачились ми кожнісінький день, і не набридли одне одному і до тепер.
Мій коханий навіть мені цього року пропонував поїхати на море без нього(так як фінансів на двох не вистачає)відпочити, то я навіть обідилась була на нього.
Але ти JASTRUB не спіши з висновками, поговори з дівчиною, а як було до цього раніше, ви на різні свята були разом чи окремо? Можливо вона поїде на море і зрозуміє що їй без тебе погано?
Хоча мені дивно, як не крути, молоді люди, які одне одного люблять, мають можливість побути разом, окремо від всіх і поніжитись в одному ліжечку, так як ви ще разом не живете, то для вас це має бути справжньою насолодою.А
А може її батьки не хочуть її пустити з тобою на море?І взагалі як її батьки до тебе ставляться? І ще є варіант, а може її подружки не мають коханих хлопців, і так би мовити підштовхують її на те щоб вона їхала без тебе?(бувають подружки, які через зависть говорять твоїй дівчині що ти їй не потрібний но морі, і щоб вона їх=ала без тебе). А подружки мають хлопців?
« Останнє редагування: 18 Червня 2009, 22:00:43 від Рибка »
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

JASTRUB

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8
  • Останні відвідини:
    19 Червня 2009, 18:30:43

    Звідки: Львів

Одна подружка їде з чоловіком і їй задорого було знімати люкс номер на двоїх і вона взяла мою кохану і ще одну одногрупницю зі собою. А так як моя кохана ніколи не була на морі вона вцепилася за цю пропозицію руками і ногами. Одним словом їдуть дві дівчини і їде пара, але нюанс що в тамтої іншої дівчини недавно помер тато правда я то тільки от взанв не дуже давно.
Доречі я не сказав що я її лишу я сказав що напевно, але це ще не вирішено до кінця і ще все буде видно час покаже!!!
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Якщо так станеться ,то ще не відомо кому повезе,ця дівчинка ще цілком може пошкодувати з часом.
Як каже моя колишня однокурсниця (вже розлучена) - "каждый следующий хуже предыдущего" :=)
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

по ідеї так само і з дівчатами. :=)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

З дівчатами у мене було точнісінько навпаки. І то не суб'єктивно.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


З дівчатами у мене було точнісінько навпаки. І то не суб'єктивно.
І у мене так само. Адже нам хлопам є більше між чим перебирати. :-D
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш

Одним словом їдуть дві дівчини і їде пара, але нюанс що в тамтої іншої дівчини недавно помер тато правда я то тільки от взанв не дуже давно.
Точно "група ризику": сімейна пара і дівчина в траурі. :=) 
 
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

І у мене так само. Адже нам хлопам є більше між чим перебирати
так на 8,5 хлопців припадає 10 дівчат  :)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

JASTRUB

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8
  • Останні відвідини:
    19 Червня 2009, 18:30:43

    Звідки: Львів

Починає моя тема перетворюватися в пошлячину  :(  :(  :(
Записаний