Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Потрібна думка людей які зустрічаються більше року зі своєю половинкою  (Прочитано 32777 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

JASTRUB

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8
  • Останні відвідини:
    19 Червня 2009, 18:30:43

    Звідки: Львів

Доброго дня всім!!! В мене душевна проблема і незнаю як її вирішити. Проблема в тому, що я зустрічаюся зі своєю дівчиною вже 2 роки і тут сталася така ситуація що вона зі своїми подружками домовилася їхати на море. Всеб добре але я не можу її пустити ну просто душа не пускає!!! Я їй просив вмовляв вона придумувала всякі відмазки мовляв, що її подружки не зрозуміють, або що вона вже заплатила гроші. Я сказав їй тобі головні подружки чи я? Також за гроші я сказав щоб вона не хвилювалася я заплачу за все сам а ті гроші най лише подружкам там не багато 750 гривень всього. Можна сказати я готовий віддати всі гроші які в мене є тільки щоб вона була зі мною, але вона поставила на перше місце друзів, а не мене!!!
      От в мене до вас запитання:
1) Як ви думаєте моя дівчина мене любить чи в неї просто захоплення?
2) Як би ви поступили на місці моєї дівчини (питання до дівчат)

Але я вас не обмежую цими запитаннями тому висказуйте все що думаєте буду сильно вдячний. Просто я не хочу псувати їй зараз настрій і я відпустив її на море, але по суті як тільки вона поїде на море вона вже буде не моя, і коли вона приїде я їй дам прочитати цей форум, і якщо вона зробить якісь висновки з нього то можливо буде в нас з нею другий шанс.
« Останнє редагування: 19 Червня 2009, 11:49:40 від yurko »
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Не переживай так,може не все так погано:)Ти (нічого що на ти?)дав їй зрозуміти що вона тобі дуже потрібна і те що ти переживаєш вона також повинна би оцінити і можливо так і буде.Тут багато не скажу,бо в цілому ситуації не знаю.Постарайся бути спокійний,поспостерігай як вона себе буде поводити,скільки раз подзвонить,що буде розповідати і як .Можливо ця розлука і їй дасть зрозуміти,що ти теж їй дуже потрібний,хоча розлука це завжди ризик ((.Головне не переборщи з ревністю це може тільки зашкодити,і не кидайся в крайнощі.В такий період з головою краще дружити.: :)
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш

Радити щось важко. :unknow
Скажи зі своєї сторони:
1)А ти б поїхав на море без неї?
2)Є можливість поїхати з нею?

Якщо ви зустрічаєтесь 2роки має ж бути довіра до людини. Життя довге. Ти не пускатимеш дівчину нікуди і сам не їздитимеш? А якщо буде потрібно по-роботі. :unknow

Я б поїхала сама з подругами однозначно.  :P
Думаю не потрібно вибирати між друзями і коханою людиною. Має бути і те і те.
Дівчина вибрала не друзів, а себе. Тобто вона вирішила сама. Якщо ти її любиш то маєш радіти, що вона гарно відпочине. І все. Тут питання тільки довіри. А які можуть бути стосунки як її нема. ;)
Записаний

JASTRUB

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8
  • Останні відвідини:
    19 Червня 2009, 18:30:43

    Звідки: Львів

DVania
         Для цього і створив цю тему щоб зрозуміти чи правий я чи не правий. І ще для того щоб заспокоїтись!!!
Відповідь від: 18 Червня 2009, 12:04:53
лалія
       Я б без неї не поїхав!!! Проблема не в тому що вона їде!!! Проблема в тому що вона їде з подружками!!! Якби з батьками з братом вона їхала то най їде хоть на край світу а так за нею ніхто не буде дивитись!!! Я не в тому плані що вона загуляє а в тому плані що вона буде ніби з друзями і ніби сама. Ну важко пояснити просто я не розумію чому друзі для неї настільки важливі?
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш

А у неї був вибір їхати на море з тобою чи з друзями?

За ці два роки ти замічав, що вона вибирає подруг і проводить з ними час, з більшою радістю ніж з тобою?

Просто два роки не малий термін і побачити відношення людини уже можна.

Ти переживаєш, що вона буде там сама- тобто не буде надійного нікого. Так? А скільки років дівчині?

Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

Я зі своєю половинкою вже 9 років і жодного разу ні я його ні він мене ніколи не утискали у особистому просторі...
У нас є спільні друзі, а є у кожного свої...
Людина не може бути щохвилинно з тобою вона повинна мати і свої інтереси...
Мені здається ти занадто категорично ставиш питання...
То дійсно питання довіри... і не ображайся будь ласка, але мене б дуже злякала така реакція мого чоловіка, якби він був готовий на все, щоб я кудись не поїхала... І в мене б виникло питання чи на одній ми хвилі і чи вірно розуміємо одні і ті самі речі..
Я їздила з друзями сама, ми їздили з друзями вдвох, він їздив, чи просто відпочивав з друзями без мене, але жодного разу у нас не виникало питань один до одного..
Більше того, деколи мій чоловік сам бачить мій стан і необхідність наприклад побути на самоті або поїхати попліткувати з друзями серед них до речі багато чоловіків і пропнує мені це зробити, для того щоб уникнути такого прохання з мого боку можливо, а можливо тому що довіряє, і знає, якщо у мене буде гарний настрій то і він буде щасливий...
Але в будь якому випадку, впевнена, що наші поради тобі не допоможуть, бо ти шукаєш підтримки і дуже схвильований, а коли серце включене на всю катушку, то розум не може бути помічникомі він вибирає лише такі поради які хоче чути  :(
Раджу відпустити дівчину, навіть якщо ти відчуваєш, що то може бути кінцем... ти її не втримаєш, але можеш дати шанс вашим стосункам продовжуватись, якщо будеш з повагою відноситись до потреб своєї половинки  ;)
Тримайся  :bouquet:
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш

Tandylight  :good :good :good У нас так само в сім"ї. Ми разом 12років.
Записаний

JASTRUB

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8
  • Останні відвідини:
    19 Червня 2009, 18:30:43

    Звідки: Львів

лалія
Цитата
А у неї був вибір їхати на море з тобою чи з друзями?
За ці два роки ти замічав, що вона вибирає подруг і проводить з ними час, з більшою радістю ніж з тобою?
Просто два роки не малий термін і побачити відношення людини уже можна.
Ти переживаєш, що вона буде там сама- тобто не буде надійного нікого. Так? А скільки років дівчині?


Я ж написав що я готовий заплатити за окремий номер але щоб вона поїхала зі мною? Чи ти хочеш знати чи я їй пропонував їхати до того? Якщо до того то в мене плани були, але вона про них не знала це мав бути сурприз.
Відповідь від: 18 Червня 2009, 12:27:11
Tandylight
Ти що пиши все я для цього сюди і написав щоб обдумати все чи я винен чи моя дівчина винна я хочу все обдумати. Я хочу просто серйозних відносин я б їй навіть освідчився вже давно, але просто я вчуся можна сказати в іншому місті і я не потягну сім"ю зараз і науку, а так ще один рік і я це зроблю!!!
Відповідь від: 18 Червня 2009, 12:32:12
лалія

мені 23 а їй 22
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


А у нас в сім'ї все не так.Ми завжди разом,навіть по крамницях разом ходимо :) і немає такого щоби я,або жінка хотіли окремо один від одного відпочивати.Нам просто цікаво разом.І друзі у нас на 2 місці,бо друзі це друзі,сьогодні є,а завтра нема(переконався)а ми сім'я,рідні люди, в любій ситуації.І навіть коли жінка їде в Франківськ то я хвилююсь,не тому що я за стосунки боюсь,а просто дорога, в житті бувають неприємності  і краще бути поруч.До речі живемо разом теж більше 10-и років.Просто можу ще порадити таке,шукати треба людину яка подібна на тебе,має таке ж світосприйняття як і ти ,щоби бажання у вас були подібні.Людям з різними характерами цікаво тільки на початку.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

Tandylight  похвально похвально похвально У нас так само в сім"ї.
Дякую  ;)

чи я винен чи моя дівчина винна
Тут ніколи не буває винних... Знаєш у дитячих психологів, для розрядки ситуації з дітьми є такий хід - батьки коли слухають своїх ображених дітей не повчають їх, а ніби погоджуються іроблять то таким хитрим способом, наприклад
Ти образився на мене бо я віддала твою машинку Васі і не спитала в тебе? І дитина сприймаєє то як вибачення! я те саме застосовую у переговорах ;)
Ти їдеш без мене, бо тобі потрібно відпочити і подумати?
Ти вважаєш, що я тебе не люблю бо не пропоную тобі поїхати разом і до цих пір не освідчився?
Ти вважаєш, що я не рахуюсь з твоєю думкою, а вирішую багато чого сам?
Я повинен сказати, що така моя поведінка, то лише тому, що я тебе люблю і не хочу втратити, дещо я не хотів тобі говорити бо думав що то неважливо і хотів зробити сюрприз, але я думаю, що саме це тебе ображає...Так?
Знаєш, давай ти приїдеш і ми поговоримо, згода?
Це звичайно застосовується до дітей і може я трохи хитрую :-[ , але то тому,  що дуже небезпечно втручатися у чужі стосунки :-[ :-[ :-[
Щасти :bouquet:

Відповідь від: 18 Червня 2009, 12:56:43
Просто можу ще порадити таке,шукати треба людину яка подібна на тебе,має таке ж світосприйняття як і ти ,щоби бажання у вас були подібні.Людям з різними характерами цікаво тільки на початку.
І це також правда
Записаний

JASTRUB

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8
  • Останні відвідини:
    19 Червня 2009, 18:30:43

    Звідки: Львів

А у нас в сім'ї все не так.Ми завжди разом,навіть по крамницях разом ходимо :) і немає такого щоби я,або жінка хотіли окремо один від одного відпочивати.Нам просто цікаво разом.І друзі у нас на 2 місці,бо друзі це друзі,сьогодні є,а завтра нема(переконався)а ми сім'я,рідні люди, в любій ситуації.І навіть коли жінка їде в Франківськ то я хвилююсь,не тому що я за стосунки боюсь,а просто дорога, в житті бувають неприємності  і краще бути поруч.До речі живемо разом теж більше 10-и років.Просто можу ще порадити таке,шукати треба людину яка подібна на тебе,має таке ж світосприйняття як і ти ,щоби бажання у вас були подібні.Людям з різними характерами цікаво тільки на початку.

От я і хочу щоб в неї друзі були на другому місці, а я хочу бути в неї на першому місці. Я повідшивав можна сказати вісіх дівок самотніх від себе є одна але то просто колишня мого найкращого друга. Одним словом в мене зараз друзів взагалі по мінімуму. І проблема в тому що є декілька дівчат які прямо в очі мені говорять що хочуть бути зі мною незнаю як їх позпекуватися!!! Але я хочу одну свою, а вона мене ставить в такі ситуації, що я незнаю що робити!!!
Відповідь від: 18 Червня 2009, 13:04:53
Я можна так сказати з нею і говорив, але вона мене ніби не розуміє. І на море я її пустив всетаки!!! то вже давно узгоджено. Я тут не для того щоб узгоджувати пускати чи ні я тут для того щоб розібратися чи це нормально чи це не нормально!!!  І чи я даром кіпішую?
Відповідь від: 18 Червня 2009, 13:13:03
На даний момент я більше схиляюся до того що я даром кіпішую і так як мені написали на іншому форумі що просто на майбутнє треба поставити питання так щоб всі рішення приймалися однозначно в любій ситуації щоб не було таких неочікуваних проблем і відповідно недорозумінь.
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш

Ну 22роки, це достатньо щоб знати "що хочеш". Тому думаю не варто за дівчину переживати - цілком достатній вік щоб бути самостійною.

Нормально поняття відносне.
Нормально- це коли двом добре. Кожна пара вибирає для себе "нормально" .
Кажуть, що половинку треба вибирати ту, з недостатками якої ти можеш змиритися. От і подумай, чи зможеш ти прийняти свою дівчину такою як вона є, чи її поведінка неприйнятна для тебе надалі. Тоді і відчуєш як діяти.
Відповідь від: 18 Червня 2009, 13:27:01
На даний момент я більше схиляюся до того що я даром кіпішую і так як мені написали на іншому форумі що просто на майбутнє треба поставити питання так щоб всі рішення приймалися однозначно в любій ситуації щоб не було таких неочікуваних проблем і відповідно недорозумінь.
 :good
Маєш якраз час подумати, та й по її дзвінках і розмові думаю все буде зрозуміло.
І на море я її пустив всетаки!!!
Думаю слово "пустив" трохи важке. В 22 роки і батьки не завжди вправі казати, що робити.  Людина має бути вільною в виборі, незалежно вона в стосунках чи ні.
« Останнє редагування: 18 Червня 2009, 13:36:34 від лалія »
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

Любовь – это Свобода быть самим собой рядом с тем, кто принимает тебя таким, каков ты есть… ;)
Записаний

JASTRUB

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8
  • Останні відвідини:
    19 Червня 2009, 18:30:43

    Звідки: Львів

Дуже дякую всім за поради і якщо хтось читає з модерів цей топік то я б був вдячний якби його видалили.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Увага!!! далі буде трохи іронії і сарказму.

JASTRUB, меніб Твої проблеми... ;)
От як би вона хотіла заміж, а ти ще не дуже, ото б було над чим голову морочити, а так... :pardon
У мене чомусь так пару раз виходило, що зустрічався більше року і гостро поставало питання женячки, на цьому виростав конфлікт і далі все летіло в прірву. Благо, моя жінка підняла це питання ще до року зустрічань і я не зчувся як сам зробив пропозицію. :-[ (надіюсь жінка мене не прибє як це прочитає)

 Я не кажу, шо треба бути блядуном і зневажливо відноситись до дівчат, але не роби у даній ситуації проблеми. Мабуть, все таки, Ваші відносини після її повернення будуть не такими як до цього, але важливо буде однозначно визначитись чи ви далі разом і при цьому про дане непорозуміння не згадуєте, чи краще залишитись друзями, які дуже рідко бачаться.  ;)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Мене більше здивував Суддя.  :duvno
То що ти запропонував Бюті одружитися ще перед тим, як ви почали зустрічатися???
Ну я швидкий, але такої швидкості ще не бачив.

Тепер до JASTRUB.

Читав я читав, думав. хм. Важко щось сказати. Твоя ситуація протилежна до моєї. Ти ніби моя жінка а я твоя дівчина. Зараз я би  не хотів їхати на море з друзями і без жінки, хоча для мене не є умава "разом або ніяк" аж такою критичною. Жінку я би легко відпустив на море з друзями. Я їй вірю і знаю, що вона мене не зрадить. А от вона мене не відпустила б ні за що.
З іншого боку я люблю її і ціную, а значить розумію і поважаю її позицію, а отже у випадку, якби я навіть виграв у "Галопом по європах" (знаю що нема Пелеха, але гіпотетично), я би не поїхав без дружини.
Звісно ми дефакто одружені. Але ж жили ми 2 роки без штампу у паспорті. Для декого шлюб у церкві то така ж формальність. Тому нас можна порівнювати.
Якщо ви 2 роки разом їй начхати на твої почуття і життєві принципи, значить щось не так у ваших стосунках.
Звісно психолог тобі таке мабуть не скаже, а я можу.
Маю досвід відносин, коли у кожного трохи своя любов. То не діло.
Я не кажу тобі лишати її і шукати іншу, бо ситуація реальна може бути не на стільки однозначною як змальована, але якщо ти хотів і міг їхати з ними, а вони не хотіли тебе брати і дівчина вибрала компанію...
Я б зробив так як і ти. Навіть суто для перевірки сказав би що їду з ними (навіть якщо б не збирався).

Є таке неписане правило, не знаю чи то я придумав чи десь злизав, "Якщо зразу не надто добре - то потім ліпше не буде!"
Запам'ятай його.
Можна жити без взаємної любові. Але тоді має бути або довіра, або якийсь економічний чи інший інтерес який спонукає людей бути разом. Однобока ж любов, то найгірше і найважче, що може тільки бути. То гірше ніж нерозділена, бо там ти хоч йшов до вершини але так і не дійшов, а тут ти постійно будеш відчувати непевність і просто сам доведеш її до розлучення.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Кітка_Проня

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1027
  • Останні відвідини:
    20 Жовтня 2014, 15:37:10

    Звідки: Львів

1) Як ви думаєте моя дівчина мене любить чи в неї просто захоплення?
2) Як би ви поступили на місці моєї дівчини (питання до дівчат)

от погано, коли хлопці не розуміють.. ну хіба важко зрозуміти, що дівчинка хоче провести час у жіночій компанії? можливо вона вільніше себе почуває з подругами, з ними можна поговорити про все те, про що не можна поговорити з хлопцем) та й взагалі, все інакше...
та й тим більше, вона не у рабстві якомусь, не треба тримати її на прив'язі, бо це приведе до гіршого.

щоб не обриднути одне одному, не потрібно КОЖНУ кожнісіньку секунду проводити разом. наприклад, якщо ви любите картоплю, але захотіли покуштувати якогось салатика, але оскільки вам сказано додержуватись принципа і їсти ТІЛЬКИ картоплю, то хіба це буде правильно?
потрібно просто це розуміти
Записаний


изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ага. Звісно. Особливо якщо дівчина така собі шустренька. Їй то просто необхідно.


На морі, курорті і т.д. доля не раз таке підкидає....

Звісно, що не всі люди однакові, але коли йому це аж так важливе, то мабуть треба його зрозуміти.

І ще.

Людина насправді легко робить вибір. Вона просто відчуває підсвідому невпевненість чи муки сумління і тому пробує шукати поради.

JASTRUB вже давно зробив вибір. Він сказав своє слово і у тому слові було зазначено, що мости вже спалено. А нас він питає, лише, щоб відчути що не один він так би зробив, щоб мати віртуальну підтримку.

JASTRUB, не правильно їй показувати, що ти з кимось радився і що тим більше тобі сказали її лишити. То має бути твоє рішення. Твоє і лише твоє.
Відповідь від: 18 Червня 2009, 15:30:50
Якщо я почну пробувати різні салатики і мені ті салатики посмакують більше за домашню бульбу, то нафіга було женитися?
Проводити час із друзями ніхто не забороняє, а навіть заохочуємо таке, але якщо я скажу дружині, що не дозволяю йти без мене - вона не піде і навпаки.
Відповідь від: 18 Червня 2009, 15:33:50
І ще так скажу. Сімї і стосунки є різні, але коли бачу як ДВаня йде з дружиною у магазин, то душа радується за них і самому приємно. Що ж то за така любов, що за 2 роки люди так одне одному набридли?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

JASTRUB вже давно зробив вибір. Він сказав своє слово і у тому слові було зазначено, що мости вже спалено. А нас він питає, лише, щоб відчути що не один він так би зробив, щоб мати віртуальну підтримку.
Боюсь, що у цій ситуації не тільки JASTRUB вже зробив свій вибір. хоча він здається вже попросив нас не обговорювати більше і навіть знищити тему, бо думаю як і будьяка ситуація, вона не настільки проста і складається не з одного випадку, і згодна, що здається людина зазвичай знає відповідьна своє питання :-[
Сімї і стосунки є різні, але коли бачу як ДВаня йде з дружиною у магазин, то душа радується за них і самому приємно.
Сімейні стосунки це 365 днів і 24 години на добу і можна одного дня ходити разом до магазину, але головне, щоб наступного дня, ніхто не вважав за образу піти  туди один. Ти можеш по черзі їздити у відпустку ( не через бажання бути окремо, через необхідність), але дуже добре, якщо ти мрієш про спільну вудпустку і рахуєш не тільки дні, але й ночі які ти провів разом у цій відпустці...
Таке не можливо, коли ти постійно узгоджуєш, що можна а чого не можна, у рідних людей то літає у повітрі, вони повинні відчувати межу, через яку, якщо перейдуть то можуть поранити...І то не може бути дозволом, то може бути проханням думаю :unknow тобто "Любий мені неприємно,коли відбувається так, або я відчуваю себе покинутою(тим) коли..., або коханна я не розумію коли.... " в крайньому випадку...
Але я вважаю, що на такі розмови також здатні люди одного світосприйняття ;), якщо такого розуміння не має, то це також не погано, просто люди різні, і повині далі шукати свою половинку...
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

ти ставиш своє бажання вище її бажання. а може вона просто дуже хоче на море. подумай чому саме ти не хочеш її відпускати. може ти їй не довіряєш? такі ультиматуми не ведуть ні до чого доброго. один негатив. такщо ипопробуйте обговорити цю проблему. Чому ти не відпускаєш і чому вона хоче поїхати. і прийміть якесь рішення яке заспокоїть обох. інакше це просто захцянки.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.