Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Судова гілка влади  (Прочитано 80918 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Судова гілка влади
« Прочитано #100 : 22 Листопада 2010, 12:07:00 »

так а що за суддя?
а то і  я чимось би зміг допомогти слідству..
Відповідь від: 22 Листопада 2010, 11:02:12
Тут цілком згідний, бо вважаю, що 3-4 тисячі грн. це замала зарплата для особи, яка має такі важелі впливу, що їй лиш за одну справу пропонують таку ж суму і то в зелених.
 =))

давайте не будем прибіднятись. додайте до зп всі пільги які одержує суддя, його родина, різні ВЕЛИКІ бонусні виплати, відпустку, можливість нічого не робити, недоторканність etc, і стане зрозуміло, що на що на що але на зарплату суддям нема чого жалітись.
Відповідь від: 22 Листопада 2010, 11:05:33
Цитувати (вибране)
Мене тут не дивує сам факт взятки...Вже просто втомлюєшся від таких повідомленть..цирк якийсь...помічник з суддею ділили 1500 грн...

мабуть таке формулювання, щоб підкреслити причетність обох. і щоб обох закрити. суддя ж не бере гроші напряму. або через адвоката або через помічника.
Відповідь від: 22 Листопада 2010, 11:14:09
От з 2015 року зарплата молодого судді становитиме мінімум 15 мінімальних зарплат і це вже та сума, якою варто дорожити і за яку можна гідно жити.

це 15000, або 900 гривень в день. за два з половиною засідання на яких суддя в основному лицем щелкає?  :prapor:
Відповідь від: 22 Листопада 2010, 11:18:31
Тут цілком згідний, бо вважаю, що 3-4 тисячі грн. це замала зарплата для особи, яка має такі важелі впливу, що їй лиш за одну справу пропонують таку ж суму і то в зелених.

сподіваюсь що Ви не маєте на увазі що низька( нібито) зарплата є виправданням важкого злочину.
будь-хто може злочинним шляхом заробити більше ніж він заробляє чесним, не тільки суддя... так що  - всім ставити зарплату розміром в 15 мінімальних?
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Судова гілка влади
« Прочитано #101 : 22 Листопада 2010, 12:26:28 »

Від цього магічного ритуалу я довго була в буквальному смислі під столом. Якщо чесно я так і не визначилась від чого у мене була істерика чи то від сміху чи то від сліз. А ви кажете судді бідні... А їм в кабінетах то засівають, то магічні ритуали проводять.... Така крайня гнилість системи, що я і сама думаю чи не поїхати і собі в Київ
http://www.visti.tv/new.aspx?newsid=6039
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Судова гілка влади
« Прочитано #102 : 22 Листопада 2010, 13:13:23 »

Мене тут не дивує сам факт взятки...Вже просто втомлюєшся від таких повідомленть..цирк якийсь...помічник з суддею ділили 1500 грн...
Це що на 100 грам у розливайці?
Це факт! І таких "хабарів" щодня - більше. Тож, таке враження, що якщо рпринесе людина пляшку і до неї, то вже скоро треба буде остерігатися і її брати
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Судова гілка влади
« Прочитано #103 : 22 Листопада 2010, 13:17:42 »

Чомусь мені здається ,що таких фактів буде більшати, бо у суді не встигли поставити своїх людей..
Тому знімають таким чином тих хто не пішов в відставку самі..
У мене по 3 справам судді ті що на пенсії пішли у відставку....неофіційна причина, звільняють місце для потрібних людей...

Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Судова гілка влади
« Прочитано #104 : 22 Листопада 2010, 15:04:36 »

додайте до зп всі пільги які одержує суддя
Деталізуй, які саме пільги і на скільки вони реалізуємі.

його родина
а тут ще будь-ласка конкретніше!

Я не заперечую, що такі пільги можуть апріорі існувати, але особисто таким ще не цікавився, тому і прошу шановного знавця судочинства і судоустрою - cgr розжувати дане питання, аби тут не було голослівності.
Законом України "Про державну службу" також передбачені так звані пільги для держслужбовців, але особисто я як держслужбовець їх на собі не відчув. :unknow

різні ВЕЛИКІ бонусні виплати
Це Ти про які виплати? Про вихідну допомогу при відставці? Так до тої відставки ще треба дожити, а HOHOL дослівно написав "це до того, що жити на одну зарплату судям - початківцям не довго.....". І я зним погодився, бо молодий суддя має лише щомісяця зарплату у вище зазначеному розмірі і раз в рік матеріальну допомогу на оздоровлення.

відпустку
Да-а-а!!! Це велика пільга...  =)) А щоб її мати, то потрібно всього-на-всього офіційно влаштуватись на роботу.

можливість нічого не робити
Теж голослівя, бо особливо тепер, коли діти війни толпами повалили до суду, то судді (їхні помічники і секретарі с/з) буває навіть не мають часу аби замінити анкетні дані у типових судових рішення, а ще треба провести повну фіксацію содового процесу технічними засобами, виготовити купу повідомлень, повісток, супровідних і запитів, все те зшити до купи і + не забути вчасно відправити судове рішення в Єдиний державний реєстр судових рішень.

суддя ж не бере гроші напряму. або через адвоката або через помічника.
А цей суддя як бачимо вирішив пооригінальнічати, бо спробував взяти гроші через секретаря судових засідань. :=)

це 15000, або 900 гривень в день. за два з половиною засідання на яких суддя в основному лицем щелкає?
Маєш якісь підтрведжуючі статистичні дані? Чи мо маєш відповідні відеозаписи? Я би м сі трохи хтів навчити як то тре правильно фейсом "щелкати", авось пригодиться.
Як не маєш нічого на підтвердження, то ліпше такого не пиши, бо таке в подальшому змусить мене застосовувати риторику нашого відомого форумця і обізвати Тебе "пустодзвоном". :censore

сподіваюсь що Ви не маєте на увазі що низька( нібито) зарплата є виправданням важкого злочину.
будь-хто може злочинним шляхом заробити більше ніж він заробляє чесним, не тільки суддя... так що  - всім ставити зарплату розміром в 15 мінімальних?
Жоден злочин не можна нічим оправдовувати. Можуть були лише помякшуючі чи обтяжуючі обставини, але коли висока зарплата виступає вагомим стримуючим фактором, то на це варто зважити. Наприклад, вживання наркотиків (ст. 309 КК України) точно високою зарплатнею не стримаєш. ;)
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Судова гілка влади
« Прочитано #105 : 22 Листопада 2010, 16:22:21 »

а тут ще будь-ласка конкретніше!

Стаття 42. Державний захист суддів та їх сімей

     1.  Судді,  члени  їх  сімей  та  їх  майно  перебувають  під
особливим захистом держави. Органи  внутрішніх  справ  зобов'язані
вжити необхідних заходів для забезпечення  безпеки  судді,  членів
його сім'ї
, збереження їх майна, якщо від судді надійде відповідна
заява.

1. Кожен суддя за умови, що він працював на посаді  судді  не
менше 20 років, має право на відставку, тобто на  звільнення  його
від виконання обов'язків за  власним  бажанням  або  у  зв'язку  з
закінченням  строку  повноважень.  Суддя  також   має   право   на
відставку  за  станом   здоров'я,   що   перешкоджає   продовженню
виконання  обов'язків.

     2.  За  суддею,  який  перебуває  у  відставці,  зберігається
звання судді і такі  ж  гарантії  недоторканності  та  соціального
захисту, як і до виходу у відставку.


Судді,  який  пішов  у  відставку,  виплачується  вихідна
допомога без сплати  податку  у  розмірі  місячного  заробітку  за
останньою посадою за кожен повний рік роботи на посаді судді,  але
не менше шестимісячного  заробітку.  (  Частина  третя  статті  43
із змінами, внесеними згідно із Законом N 4015-12 від 24.02.94 )


Максимальний розмір щомісячного довічного грошового утримання
суддів  у відставці (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової
пенсії,  цільової  грошової  допомоги,  пенсії за особливі заслуги
перед   Україною,   індексації   та   інших  доплат,  встановлених
законодавством
)

  Стаття 44. Матеріальне і побутове забезпечення суддів

     1. Заробітна плата суддів складається  з  посадового  окладу,
премій, доплат за кваліфікаційні класи, надбавок за вислугу  років
та  інших  надбавок.


4. Суддям виплачується щомісячна надбавка за вислугу років  у
розмірах:
     при стажі роботи понад 3 роки - 10 відсотків, понад  5  років
- 15, понад 10 років - 20, понад 15 років - 25, понад 20  років  -
30,  понад  25  років  -  40  відсотків  від  посадового  окладу з
урахуванням  доплати  за  кваліфікаційні  класи.

 5.   Суддям   надається   щорічна   відпустка  тривалістю  30
робочих днів з наданням  додаткового  посадового  окладу.  Суддям,
які мають  стаж  роботи  понад  10  років,   надається   додаткова
оплачувана відпустка тривалістю 15  календарних  днів.
(  Частина
п'ята  статті 44 із змінами, внесеними згідно із Законом N 4015-12
від 24.02.94 )


Не  пізніш  як  через  шість  місяців після обрання суддя
Конституційного Суду,  Верховного  Суду,  вищого  спеціалізованого
суду,  апеляційного  та  місцевого суду,  який потребує поліпшення
житлових умов,  забезпечується  благоустроєним  житлом  у  вигляді
окремої  квартири  чи  будинку  або  службовим  житлом  за  місцем
знаходження суду.



     8. Суддя  має  право на  додаткову жилу площу  відповідно  до
вимог статті 49 Житлового кодексу України ( 5464-10 ). Суддя також
має  право  на позачергове влаштування дітей у дошкільні заклади і
позачергове    встановлення    квартирного   телефону,   безплатне
користування   на   території   України  всіма  видами  транспорту
міського, приміського і місцевого сполучення (крім таксі), а також
встановлення  квартирної охоронної сигналізації і користування нею
за  рахунок  державного  бюджету.

 9. Судді мають право на придбання на пільгових  умовах  жилих
приміщень   комунального   фонду   та   приміщень,  наданих  їм  в
користування в порядку, передбаченому частиною сьомою цієї статті,
із знижкою на 50 відсотків їх вартості та на одержання кредитів на
індивідуальне  і  кооперативне  житлове  будівництво  з погашенням
наданої позики за рахунок відповідних бюджетів за умови тривалості
роботи  на  посаді  судді  не  менше  десяти років. ( Абзац перший
частини дев'ятої статті 44 із змінами, внесеними згідно із Законом
N 4015-12 від 24.02.94 )
     Суддям  надається  50-відсоткова знижка плати за займане ними
та  членами  їх  сімей  житло, комунальні послуги (водопостачання,
газ,  електрична  та  теплова  енергія,  установка  і користування
індивідуальним  домашнім телефоном). Такі ж пільги зберігаються за
ними  і  після виходу у відставку.  ( Частину  дев'яту  статті  44
доповнено   абзацом   другим   згідно  із  Законом  N  4015-12 від
24.02.94 )


а скільки пільг ще в інших законах? в внутрішніх інструкціях інших держслужбовців?  :ganba
Відповідь від: 22 Листопада 2010, 15:36:38
відпустку
Да-а-а!!! Це велика пільга...

ну враховуючи те що у судді відпустка 45 днів, при 4-6 годинному робочому дні то таки велика.  :ganba
Відповідь від: 22 Листопада 2010, 15:38:47
Теж голослівя, бо особливо тепер, коли діти війни толпами повалили до суду, то судді (їхні помічники і секретарі с/з) буває навіть не мають часу аби замінити анкетні дані у типових судових рішення, а ще треба провести повну фіксацію содового процесу технічними засобами, виготовити купу повідомлень, повісток, супровідних і запитів, все те зшити до купи і + не забути вчасно відправити судове рішення в Єдиний державний реєстр судових рішень.

що з цього робить суддя власноруч, крім підписування?
Відповідь від: 22 Листопада 2010, 15:39:40
Маєш якісь підтрведжуючі статистичні дані? Чи мо маєш відповідні відеозаписи? Я би м сі трохи хтів навчити як то тре правильно фейсом "щелкати", авось пригодиться.
Як не маєш нічого на підтвердження, то ліпше такого не пиши, бо таке в подальшому змусить мене застосовувати риторику нашого відомого форумця і обізвати Тебе "пустодзвоном"

не зрозумів які стат дані тобі потрібні? відношення слів сказаних судеею то слів сказаних адвокатами/сторонами?
не вів такої статистики та думаю десь 1 до 100.
Відповідь від: 22 Листопада 2010, 15:41:43
Наприклад, вживання наркотиків (ст. 309 КК України) точно високою зарплатнею не стримаєш

не зважаючи на ст. 309 вживання наркотиків не злочин. злочин це визначити вживання наркотиків "злочином".
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

HOHOL

  • Новачoк
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2011, 17:21:59

    Звідки: UA
Судова гілка влади
« Прочитано #106 : 22 Листопада 2010, 19:03:49 »

А всі, хто має юридичну освіту, знають, що судимість не є безкінечною
наша бананова держава має веееееликий досвід в цьому ...... , в нашій державі можна все навіть судимості позбутися, якщо сильно захотіти, але це не  зрозуміти простим смертним тільки не говоріть, будласка, що це за законом, а то пересічного громадянина лишній раз переконаєте, що закон можна кроїти як заманеться. але чого нас переконувати воно так і є. людина сама росповідає в скільки влетіля, щоб спочатку слідчого змінити на іншого, потім статтю поміняти на лекшу і як з прокуратурою тягались і кого було підключено, щоб все це вийшлро гладко і, що вони готові були віддати ???т.$, а обійшлося тільки ??т.$, а тепер бояться касаційноі заяви бо їхньлого "мента" загребли за взятку і повертається старий...і т.д. і т.п. А ви про закон і справедливість - слова,слова.....
« Останнє редагування: 22 Листопада 2010, 19:28:41 від HOHOL »
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Судова гілка влади
« Прочитано #107 : 22 Листопада 2010, 19:45:52 »

а скільки пільг ще в інших законах? в внутрішніх інструкціях інших держслужбовців?  Ганьба
Я відверто не бачу тут якоїсь ганьби, навпаки вважаю що ці норми закону справедливі..Ае як  іусі інші не виконуються в більшості...
Чому Ви прирівнюєте судей і їх відповідальність до відповідальності скажімо менеджера по продажам.
Вони мусять мати пільги і захист, в тому числі і навіть особливо члени їх сімей..
Припустимо суддя вирішує (як приклад) чи був законним продаж Нікопольського феросплавного чи подібне питання...як думаєте він наражається на небезпеку і відчуває тиск?
Чи коли підписує вирок про увязнення припустимо члена угрупування він може піддаватися тиску чи члени його сім'ї?
Те що якийсь один суддя прийняв на вашу думку хибне чи незкаонне рішення щодо позбавлення прав чи дійсності адмінпротоколу ще не означає, що закони які регулюють його статус ганьба...то може бути ганьбою окремому судді ...Тому вимушна з Вами не погодитись...
ТІ норми які Ви виділили - практично не працюють...Тому не варто так..ганьба не закони, а ганьба те що вони не виконуються...

Відповідь від: 22 Листопада 2010, 19:26:00
Вони ставлячи свій підпис на Рішенні несуть відповідальність за кожне його слово, а відповідно і усі ризики, що супроводжують хибність чправедливість винесеного рішення (коли я кажу про ризики, я маю на увазі в першу чергу переслідування, факти помсти і таке інше)
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Судова гілка влади
« Прочитано #108 : 22 Листопада 2010, 23:26:30 »

я Вам поясню чому ганьба. років 10 тому коли гостро стояла проблема тотальної продажності судей судді казали що це через те що в них низька зарплата на яку не можна прожити, що вони не захищені т.д.

їм дали все. і хорошу зарплату, і хороший захист і недоторканість - те щ мають судді не має в країні ніхто, представник жодної іншої професії. так багато хто заробляє більше але у багатьох зароблене забирають, у судей ніхто нічого не забирає.

і що? щось змінилось? як продавались так і продаються. тому і  :ganba
Ви читали мою історію з оскарженням незаконного штрафу? тобто не те що я був не правий і мене оштрафували, а таки я був правий і мене оштрафували. що завадило судді прийняти законне рішення і скасувати штраф??? мала зарплата? незахищенність та можливість помсти з боку ідпс?  =))  :ganba :ganba :ganba ганьба!
Відповідь від: 22 Листопада 2010, 20:10:59
то може бути ганьбою окремому судді

на жаль це не єдиний випадок мого знайомства з суддями. була і значно гірша ситуація, в якій теж сповна проявився підхід українських судей до правосуддя (
Відповідь від: 22 Листопада 2010, 20:18:04
ну і якщо 7 з 7 судей приймають незаконні рішення, чим наносять мені значних матеріальних і моральних збитків я вважаю, що маю повне право скандувати  :ganba судовій системі україни та й всій україні іменем якої судді здійсньють "правосуддя"
Відповідь від: 22 Листопада 2010, 20:20:57

а звідки береться на 90% доказова база при побудові звинувачень по кримінальним справам знаєте?
а те, що вона береться звідти на 100% завдяки суддям Вам відомо?
не сперечаюсь - і дияволу потрібен адвокат, але я цього адвоката слухати не маю бажання. і дискутувати з ним теж.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Судова гілка влади
« Прочитано #109 : 23 Листопада 2010, 09:06:43 »

Ае як  іусі інші не виконуються в більшості...
ганьба не закони, а ганьба те що вони не виконуються...
Бачу є люди, які з обєктивним розуміння ставляться до навколишнього світу і вміють, зіставляючи реальні факти, робити правильні висновки. Решті ж, які закривши очі та вуха кричать :ganba не бачу сенсу щось доказувати і розтлумачувати, бо таким людям легше повірити у снігову людину ніж у те, що не всі судді (міліціонери, прокурори, податківці та інші держслужбовці) продажні. :(

наша бананова держава має веееееликий досвід в цьому ......
А таким людям взагалі пропоную виїхати в будь-яку іншу небананову державу і забути про існування рідної землі. Заодно може і моїй дружині допоможете влаштуватись закордоном, бо як би я брав хабарі, то у неї не виникало б бажання поїхати закордон щоб заробити на гідне життя.
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Судова гілка влади
« Прочитано #110 : 23 Листопада 2010, 09:26:33 »

Решті ж, які закривши очі та вуха кричать Ганьба не бачу сенсу щось доказувати і розтлумачувати, бо таким людям легше повірити у снігову людину ніж у те, що не всі судді (міліціонери, прокурори, податківці та інші держслужбовці) продажні.

чому ж важко? зовсім не важко. щиро заздрю людям яким пощастило попасти "на розгляд" до таких суддів.
ну а якщо ці судді ще, як і треба, моментально в залі суда звільняють звинувачуваного всі звинувачення проти якого базуються на його зізнаннях від яких він відмовляється, так взагалі - я готовий звернутись до них "Ваша честь", не формально а саме маючи це на увазі.
Відповідь від: 23 Листопада 2010, 09:22:41
але чи довго такий суддя пробуде на своїй посаді, до того як його, білу ворону, заклюють його товариші?
десь писали що за виправдальний вирок підозрюваному який вже провів в сізо деякий час суддя може позбавитись посади...
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

HOHOL

  • Новачoк
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2011, 17:21:59

    Звідки: UA
Судова гілка влади
« Прочитано #111 : 23 Листопада 2010, 11:43:43 »

анегдот про хороших і поганих міліціонерів в гробах напевне всі знають..., ось так більшість відноситься не тільки до них, але і до суддів і до тих, хто біля них.
а на рахунок тих, що не продаються - їхще не купляли.
і ще одне всі прекрасно розуміють в нашій системі є процентне співвідношення в усьому і в протокола даїшнікі (за зміну здати 10ть протоколів), і в роботі слідчих органів (розкриваємість любою ціною), і в рішеннях судів (вироки)і, і , ці "і" можна перераховувати до бескінечності і ті, хто заперечує, це з піною в роті ті перші в черзі на продаж себе..., а якщо не зможуть себе продати тді таж системя їх і залишить на узбіччі, але за те все життя ходитимуть і кричатимуть - "я не продався", десь в глибині душі розуміючт, що це не їхня заслуга, а системи, яка не оцінила їх по їхній завишеній самооцінці.
Хтось, для того, щоб показати любов до Рідної землі відправляє дружину на заробітки, а хтось показуючи любов не тільки до Батьківщини, але і до дружини, знаходить спосіб прожити на 2т.гр. в місяць і на рідній землі з дружиною і дітьми.
Не пам"ятаю ,хто сказав
Багатий не той, хто багато має, чи заробля, а той, хто вміє жити га те, що має.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Судова гілка влади
« Прочитано #112 : 23 Листопада 2010, 12:01:45 »



хто заперечує, це з піною в роті ті перші в черзі на продаж себе...
дуже класний аргумент...
Зрозуміло щодо протоколів ( план виручка взятки гроші), розкриваємість теж усе зроузіло а який план і мотивація має бути щодо вироків. Просто поясніть бо я не розумію, чесно :unknow
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Судова гілка влади
« Прочитано #113 : 09 Грудня 2010, 09:07:05 »

У рамках Спільної Програми Європейського Союзу та Ради Європи «Прозорість та ефективність судової системи України» був вироблений документальний фільм «Шлях до порозуміння або переговори без поразки», який покликаний привернути увагу представників органів законодавчої, виконавчої та судової влади, правників та широкого загалу до присудової медіації.

Вказаний фільм буде транслюватися по телевізійному каналу «5 канал» 11 грудня 2010 року о 18:10
Анонс можна подивитись YuoTube
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=Zu-8tQUH2JI" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=Zu-8tQUH2JI</a>
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Судова гілка влади
« Прочитано #114 : 23 Грудня 2010, 21:43:02 »

Стаття, яку раджу почитати в першу чергу суддененависникам - З суддів знімають мантії. Але якщо зробити з цієї статті правильні висновки, то радіди тут нічому... :(
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Судова гілка влади
« Прочитано #116 : 03 Липня 2011, 00:07:11 »

Про це як на думку партіїї регіонів повинно відбуватися правосуддя в Україні,це успішно застосовувалось проти Луценка і застосовується сьогодні проти  Тимошенко "Сука! Измывался над нами! Пускай прессуют заразу!" - Колесников и Тихонов про арест Луценко. ВИДЕО.  http://censor.net.ua/ru/video_news/view/149055/quotsuka_izmyvalsya_nad_nami_puskayi_pressuyut_zarazuquot__kolesnikov_i_tihonov_pro_arest_lutsenko_video
Відповідь від: 25 Червня 2011, 17:52:57
Винного за кількома статтями регіонала врятував від тюрми...лист від Януковича http://www.expres.ua/news/2011/07/02/47299 таке враження,що в Україні вже успішно пройшла судова реформа "па данецкі" і тепер вже всі суди печерські. А ось і інформація,що це підтверджує http://www.expres.ua/news/2011/07/02/47297 лише за чотири місяці 2011-го українці подали майже 11 тисяч заяв до Євросуду.
« Останнє редагування: 03 Липня 2011, 00:16:51 від DVania »
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Судова гілка влади
« Прочитано #117 : 07 Липня 2011, 13:22:56 »

Шо ви все про негатив? є і позитивні сторони у судовій реформі.

Добір кандидатів на посаду судді вперше: на черзі - проведення конкурсу
Цитувати (вибране)
Втілюючи в життя судову реформу, вперше в історії незалежної України Вищою кваліфікаційною комісією суддів України у цьому році було проведено добір кандидатів на посаду судді за новими загальноприйнятими у світі правилами: на основі анонімного тестування та кваліфікаційного іспиту, - зазначив Голова Комісії.
Уся ця автоматизована процедура, розроблена за активного сприяння проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USIAD) “Україна: верховенство права”, передбачала абсолютну конфіденційність та гарантії недопущення стороннього втручання у процес проходження тестування та складення кваліфікаційного іспиту.

Можливо вже молоді судді служитимуть українському народові вірою та правдою і згідно закону. :)
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Судова гілка влади
« Прочитано #118 : 26 Липня 2011, 15:53:11 »

http://www.unian.net/ukr/news/news-447780.html Суд над ЮВТ: його честі судді Кірєєву протиставили інтелект
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Судова гілка влади
« Прочитано #119 : 26 Вересня 2011, 20:31:52 »

http://www.unian.net/ukr/news/news-458748.html  Оцінка української судової системи.
Записаний