Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Судова гілка влади  (Прочитано 80915 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Kwinto

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +77/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 103
  • www.geostart.ru
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2012, 21:47:01

    Звідки: п-iв Ямал. Бованенково.
Судова гілка влади
« Прочитано #80 : 23 Вересня 2009, 10:28:28 »

а судді за загальноприйнятою думкою - усі хабарники, .......
А як на вашу думку? Чому так люди вважають? Мабуть пiдстави э так вважати.
Чи у нас все так гарно та чудово в провосуддi?
Особисто до пана syddia нічого не маю. Він в моєму представленні уособлення системи.
Кажуть, винятки тiльки пiдтверження правилам.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Судова гілка влади
« Прочитано #81 : 23 Вересня 2009, 10:39:48 »

Та тут навіть безперечно, що хабарництво цвіте і пахне, але сьогоднішній Ваш напад, був абсолютно необгрунтований, і стосувався конкретної людини, але я видно вірно здогадалась, що це лише через відношення до системи
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Судова гілка влади
« Прочитано #82 : 23 Вересня 2009, 10:43:41 »

Він в моєму представленні уособлення системи.
Виходить сам напросився, бо почав цю тему. :pardon

А як на вашу думку? Чому так люди вважають? Мабуть пiдстави э так вважати.
Чи у нас все так гарно та чудово в провосуддi?
 Взагалі то, коли створював цю тему, то не бажав аби вона скотилась до такої банальщини як голослівні заяви при суддів хабарників. Про реальні факти хабарництва у судовій системі мож писати і в темах про новини та їм подібних. Тут же я хотів почути думки людей про те, що варто змінити у судовій системі. І в першу чергу думки людей, які вже пробували захистити свої права в суді, а не тих, що чули про судочинство з екранів телевізорів (маю на увазі відомі телешоу) і бачили в новинах про Зварича.

 Ось, наприклад, конструктив
Хто суддя, який виніс ухвалу про призначення справи, я не знала, аж до тих пір поки не переступила поріг Суду і лише, коли назвала судового розпорядника, мені сказали хто суддя і в який зал підійти...
Канцелярія таких даних не дає, тобто є у тебе дата, час та кабінет і вперед... Нема чого знайомитись з суддею завчасно  і обмусолювати різні питання...

 Якраз такі питання мене цікавлять.
 В продовження теми напишу, що, наприклад, у Ів.-Франківському міському суді судді отримують справи на руки у день їх розгляду і ніяк не раніше. Хіба це не крок до ненупередженого правосуддя? В канадських судах справи видаються суддям за тиждень до розгляду.
 Звичайно Ів.-Франківський м/с являється модельним і відповідно передовим у всіх питаннях, але ж іноді винятки стають правилами. ;)
Записаний

Kwinto

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +77/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 103
  • www.geostart.ru
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2012, 21:47:01

    Звідки: п-iв Ямал. Бованенково.
Судова гілка влади
« Прочитано #83 : 23 Вересня 2009, 11:13:37 »

Виходить сам напросився, бо почав цю тему.
А як ви хотiли?
Оминути цю тему не можливо було. Особливо в свiтлi подiй з деякими представниками судовоi системи.
Ну та добре. Я вас зрозумiв. Проминули це.

В продовження теми напишу, що, наприклад, у Ів.-Франківському міському суді судді отримують справи на руки у день їх розгляду і ніяк не раніше. Хіба це не крок до ненупередженого правосуддя?
Я нiчого не розумiю в судових справах, не знаю добре це чи погано, але хочу висловити свою думку.
Вважаю що це не зовсiм доречно, отримувати справи в день їх розгляду.
Гадаю, що потрiбно суддi бiльше часу придiлити на вивчення справи. Вiд його рiшення залежить, наприклад, доля людини. То потрiбно вивчити обставини справи докладнiше, а не за пару годин до початку судового засiдання.
А то ми зазвичай усуваємо наслідки, як ото неупередженість, не усунувши самої причини, суддів-колядників.
Чи канадiйськi суддi не такi люди як нашi?
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Судова гілка влади
« Прочитано #84 : 23 Вересня 2009, 11:16:13 »

у Ів.-Франківському міському суді судді отримують справи на руки у день їх розгляду і ніяк не раніше. Хіба це не крок до ненупередженого правосуддя?
Гм-гм ( покашлюю) хоча в перший день відбувається лише попереднє засідання, де сторони можуть востаннє домовитись і додати докази, які вважають за потрібне, але думаю, що в цьому випадку інша проблема, не в упередженості, а в тому наскільки суддя, що отримує справу в день засідання може якісно її вивчити і розібратися...
Навіть попри те, що є сторони, які в засіданні подають ці аргументи і пояснюють, але не завджди сторони можуть толком, щось пояснити... Думаю суддя повинен справу отримувати раніше аніж в день засідання  :o
Відповідь від: 23 Вересня 2009, 11:15:29
Знов одночасно написали повіждомлення :-[
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 00:44:43

    Звідки: korotka
Судова гілка влади
« Прочитано #85 : 23 Вересня 2009, 21:28:30 »

                                                   
[/quote]

 А... я забув, у нашій державі всі бюджетники (в т.ч. держслужбовці) повинні отримувати бідняцьку зарплату і так же само бідняцько їздити на громадському транспорті. :(
  Щоб бюджетники одержували "нормальну"зарплату повинна працювати економіка,виробництво а неперепродажа китайських,турецьких.....товарів,подивіться довколо турецький одяг,дверні замки,половина фарб польского виробництва керамічна плитка ..... простого якісного пензля до фарби немае українського.Яке підпрємство у Калуші дійсно працює,випускає кінцеву продукцію?Крім кількох кондитерських я незнаю,Миромарк наколінах підкажіть якщо я помиляюсь.За район взагалі мовчу ,працездатного населення тисячі ніодного заводика тільки пару пилорам.То звідки податки?                        Нічого особистого.
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Судова гілка влади
« Прочитано #86 : 05 Жовтня 2009, 22:17:41 »

Щоб бюджетники одержували "нормальну"зарплату повинна працювати економіка,виробництво а неперепродажа
Згіден. Але як то кажуть "не хлібом єдиним живе людина..." Так само суд -це не тільки кримінальні та цивільні справи...
Працівники Апеляційного суду Івано-Франківської області побували на Говерлі :)
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Судова гілка влади
« Прочитано #87 : 28 Жовтня 2009, 19:12:01 »

  Ось стаття про те, як досягнення сучасної компютерної техніки впроваджуються у повсякденну роботу судової гілки влади. :)
  Там і відео цікаве. :)
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Судова гілка влади
« Прочитано #88 : 31 Травня 2010, 10:31:51 »

Апеляційний суд Івано-Франківської області - сторінка в інтернеті де можна почерпнути необхідну і достовірну інформацію про зазначений суд.

Там навіть є Списки справ, призначених до розгляду.
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Судова гілка влади
« Прочитано #89 : 31 Травня 2010, 12:22:44 »

Тут же я хотів почути думки людей про те, що варто змінити у судовій системі. І в першу чергу думки людей, які вже пробували захистити свої права в суді

зараз основний недолік судової системи - безнаказаність судей.

його не просто виправити, адже будь який механізм наказання буде використовуватись для тиску на судей.

я маю таку пропозицію: якщо  європейський суд з прав людини визнає порушення судом(судами) Статті 6 (Право на справедливий судовий розгляд) Конвенції про захист прав людини та основних свобод, то цей суд у повному складі виганяти з суддів, з забороною займатись адвокатьскою діяльність та працювати в держ установах. ну і звичайно провести слідство по відношенню до цих судей по статті "винесення завідомо неправосудного рішення".

європейський суд з прав людини більш-менш незалежний від наших олігархіків, тому погрожувати суддям що їх знімуть через європейський суд навряд чи хтось стане. зате суддя буде знати що тепер  за явно продане рішення у нього є всі шанси з судді перетворититсь в прибиральника, адже судді руками робити нічого не вміють  :)





Відповідь від: 31 Травня 2010, 10:55:04
а не тих, що чули про судочинство з екранів телевізорів (маю на увазі відомі телешоу) і бачили в новинах про Зварича.

я, до речі, поки чув про судочинсто з  екранів телевізорів був про нього значно вищої думки. коли зтикнувся сам, то почав сумніватися в своєму психічному здоров'ї.

Хіба можна повірити в те, що коли в касаційній скарзі я вказую на те, що в своєму рішенні апеляційний суд посилається на не існуючу статтю, мені відповідають що рішення апеляційного суду було прийнято у відповідності з нормами матеріального та процесуального права??? Я зпочатку думав що в мене зорова галюцінація, але інші люди в ухвалі судді верховного суду Перепічая В. С., читали те саме  :unknow

цирк якийсь, жарти якого знаходяться за межами здатностей розуміння моїм примітивним не суддівським розумом  =))
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Судова гілка влади
« Прочитано #90 : 31 Травня 2010, 15:28:16 »

його не просто виправити, адже будь який механізм наказання буде використовуватись для тиску на судей.
Завдяки травневим зміна в законодавсті судді будуть наказуватись і то дуже просто, бо зараз будь який проступок судді може тлумачитись як порушення присяги, а це автоматично тягне звільнення. Вища Рада Юстиції - тепер каральний орган, який нічим не обмежений. От правда каратись, в першу чергу, будуть неугодні теперішній владі. :(
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Судова гілка влади
« Прочитано #91 : 31 Травня 2010, 15:35:05 »

От правда каратись, в першу чергу, будуть неугодні теперішній влад
ну от і я про те ж. янукович не зацікавлений щоб суди працювали як слід - його команда сама частенько використовує суди в своїх інтересах, - він зацікавлений щоб суди працювали як йому зручно, ну і тепер своєї мети він досяг, так що треба вже думати як захищати судей )
Відповідь від: 31 Травня 2010, 15:32:39
хоча що ж тут думати - януковича самі і вибрали самим і тягнути цей хрест. от тільки тих хто за нього не голосував шкода (
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Судова гілка влади
« Прочитано #92 : 03 Червня 2010, 23:54:27 »

А тут ще мож поспорити, можливо суми хабарів і є досить високими, але не забувайте, що найбільше останнім часом лапають на величезних хабарях представників місцевої влади Показує язик , тай за частотою вимагання та отримання хабарів лікарів важко переплюнути. Після того, як я останні часом стикнувся із лікувальною "індустрією", то переконався, що лікарській наглості нема меж. До лікарських хабарів мож віднести і безпідставне призначення непотрібних, а головне дорогих лікарств, які є в конкретних аптеках.


думаю суддівський хабар не можна порівнювати з лікарським чи з жодним іншим. тобто для судді він звичайно нічим не відрізняється але для тих хто приходить в суд за провосуддям, за справедливістю, а в результаті іменем України йому плюють в лице різниця величезна.

після такого мало хто залишиться не те що патріотом, а просто соціально безпечним громадянином.
Відповідь від: 03 Червня 2010, 07:32:17
Якщо людина не вірить у справедливість суду - вона до суду не звернеться.

ні ні - треба звертатися. просто для того щоб пройти всі інстанції в україні. Після цього можна звертатися в Європейський Суд з прав людини - якщо там приймуть справу до розгляду, то є надія що за свої злочинні діяння україна заплатить потерпілому зповна )


На днях був присутній на семінарі і там виступала особа, яка два тижні перебувала в США і знайомилась з роботою їхньої судової системи. На перший погляд там все складніше, бо є трьохрівневі суди штатів і + федеральні суди. Судді останніх призначаються на посади, як і у нас (сама процедура можливо і інша), а от судді судів штатів обираються жителями відповідногої території.

мені здається головна відмінність їхньої та нашої судових систем - прецедентність.

я не розумію чому у нас цього немає??? для того щоб дозволити суддям робити щозавгодно, чи для того щоб через те що судді роблять щозавгодно не стався повний колапс судової системи?  =))

уявляю собі процес де все зрозуміло і суддя наче хоче винести справедливе рішення та йому вказують на  рішення іншого суду, по схожій справі, але те рішення було куплене і несправедливе - і в новій справі суддя хоч не хоч мусть приймати несправедливе рішення )))

та якщо серйозно - це могло б допомогти зменшити продажність рішень. адже толку щось "мутити" якщо буде знайдено рішення по такій же справі? - в судді просто не залишиться простору для маневру.

Відповідь від: 03 Червня 2010, 07:51:49
тут мені про судову систему сша такі жахи розповідають.
кажуть до позовної заяви там вимоги вплоть до величини шрифта і ширини полів. і її треба подавати в 48 екземплярах і ще куча всякої фігні...

Цитувати (вибране)
Все во что ты навеки влюблен
   Уничтожит разом

   Тысчеглавый убийца-дракон,
   Должен быть повержен он,
   Сильнее всяких войн
   Воля и разум
   Воля и разум
   Воля и разум
   Воля и разум

 Смертельной данью обложен мир,
   Лишен покоя и сна
Пока не поздно - спасайте мир,
   Нельзя нам больше терпеть!

   Пока мы вместе, то берегись -
   Любому чудищу смерть

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=VYCbPWMwuy0" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=VYCbPWMwuy0</a>

тисчеглавый убийца-дракон - це судова гілка влади

жарт)
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Судова гілка влади
« Прочитано #93 : 09 Вересня 2010, 09:03:01 »

Основну, корисну, а головне актуальну інформацію про Калуський міськрайоний суд і не тільки можна почерпнути на Офіційному веб-порталі "Судова влада України"
 ;)
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Судова гілка влади
« Прочитано #94 : 15 Вересня 2010, 13:58:03 »

Влада незаконно сформована робить останні кроки щоби остаточно закріпитися і надовго,або як би їм хотілось назавжди,Для цього їм ще заважаюсь деякі закони.От вони і роблять все щоби закони всі були ними і для них написані.,щоби все що тепер законно і заважає їм створити "країну для людей" стало незаконним .Суддя КС,яка подала у відставку:до мене застосовували витончені методи
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Судова гілка влади
« Прочитано #95 : 15 Вересня 2010, 15:36:12 »

В нашій "доправовій державі" законодавча і виконавча гілки влади завжди хотіли притиснути судову гілку влади і зараз їм це вдається як ніколи раніше. :(
Записаний

HOHOL

  • Новачoк
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2011, 17:21:59

    Звідки: UA
Судова гілка влади
« Прочитано #96 : 19 Листопада 2010, 01:29:23 »

тема інтересна! вона мене навіть і заставила зареєструватися на форумі для того, щоб і свої п\ять "грейцерів" всунути :=), хоча відвідую останній часто. ось і історі для роздумів:- десь, приблизно, тижня два тому зустрів людину, яку зловили на хабарі і не маленькому крім того він ішов втандемі. на запитання чи його випустили він відповів ствердно крім того наголосив, що і оправдали. чисто з людської цікавості почав шукати ось, що знайшов http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/12205208. побачив декілька неспівпадіннь, що до особи №7, ЦЯ ЛЮДИНА ПРИТЯГАЛАСЬ ДО СУДОВОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ЗГВАЛТУВАННЯ В 80х роках, це знають всі хто так чи інакше знайомий з ним, а в справі сказано, що його не притягувалося до кримінальної відповідальності. а сам вирок і пояснення до ньго так і кричить "куплено", суддя всіх собак спустив на особу  №6 (напевне менше дав "пояснень" :) )

дружина, першого, під самим львовом, продала дім.......і сестра з канади не залишилась байдужою....ось вам правда життя, а суддя(та і не тільки він)...теж людина........а той, який хотів справедливості йому,як зараз..., ось і справедливість

ось такі реалії життя заставляють і нас, пересічних, задуматися ....явний злочин не несе явного покараня.... :good  закон,як дишло... і говорити про справедливість і довіру суддям - не коректно до тих пір поки їх не почнуть садити на лаву підсудних і не тільки на лаву.
p\s
даїшнік зупиняє автомобіль:
-молодший сержант Трутрункєвич порушуємо, порушуємо...
шофер:
-...скільки...
-...сто...баксів...
шофер віддає гроші і відїзжаючи
-от собака...
сержант біжить добудки розмахуючи жезлом кричить
-товаришу капітан, товаришу капітан він мене собакою обізвав..
капітан забираючи гроші
-та ні собака - я, а ти щєнок, іди працюй...

це до того, що жити на одну зарплату судям - початківцям не довго.....
« Останнє редагування: 19 Листопада 2010, 02:14:15 від HOHOL »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Судова гілка влади
« Прочитано #97 : 19 Листопада 2010, 07:49:01 »

Скоро їм доведеться так жити, бо ми просто вже не матимемо за що бензин купити  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Судова гілка влади
« Прочитано #98 : 22 Листопада 2010, 09:21:38 »

чисто з людської цікавості почав шукати ось, що знайшов http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/12205208. побачив декілька неспівпадіннь, що до особи №7, ЦЯ ЛЮДИНА ПРИТЯГАЛАСЬ ДО СУДОВОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ЗГВАЛТУВАННЯ В 80х роках, це знають всі хто так чи інакше знайомий з ним, а в справі сказано, що його не притягувалося до кримінальної відповідальності.
А всі, хто має юридичну освіту, знають, що судимість не є безкінечною і згідно КК України особа вважається судимою під час відбування покарання і певний період (залежно від тяжкості злочину) після його відбуття. І в згаданій ухвалі  в анкетних даних про ОСОБА_7 не сказано "що його не притягувалося до кримінальної відповідальності", а написано "несудимий".

суддя всіх собак спустив на особу  №6 (напевне менше дав "пояснень")
І в чому ці собаки, на Твою думку HOHOL, проявляються? Бо якщо подивитись на розміри покарань, то вони одинакові для обох засуджених як за вироком суду, так і за ухвалою апеляційного суду, якою вирок було змінено.
Відповідь від: 21 Листопада 2010, 23:09:06
закон,як дишло...
а це чого закидати судовій гілці влади? :unknow Подібного роду претензії пропоную ставити "народним" обранцям, аби правильні "недишлові" закони писали, тоді і слідчі, і прокурори, і судді не матимуть змоги ними маніпулювати.

це до того, що жити на одну зарплату судям - початківцям не довго.....
Тут цілком згідний, бо вважаю, що 3-4 тисячі грн. це замала зарплата для особи, яка має такі важелі впливу, що їй лиш за одну справу пропонують таку ж суму і то в зелених. От з 2015 року зарплата молодого судді становитиме мінімум 15 мінімальних зарплат і це вже та сума, якою варто дорожити і за яку можна гідно жити.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Судова гілка влади
« Прочитано #99 : 22 Листопада 2010, 10:47:19 »

На Прикарпатті суддю затримали на хабарі

В Івано-Франківській області співробітники СБУ викрили та припинили протиправну діяльність судді та секретаря судових засідань Калуського міськрайонного суду міста Калуша Івано-Франківської області, які вимагали хабара у місцевого приватного підприємця за закриття кримінальної справи, - повідомляє «ОстроВ».
Співробітники СБУ затримали посадовців у службовому кабінеті судді під час розподілу між ними частини хабара у сумі 1500 гривень.
Стосовно зловмисників органами прокуратури порушені кримінальні справи за ознаками злочину, передбаченого ч.2. ст.368 (одержання хабара) Кримінального кодексу України.

Острів Галичина

Мене тут не дивує сам факт взятки...Вже просто втомлюєшся від таких повідомленть..цирк якийсь...помічник з суддею ділили 1500 грн...
Це що на 100 грам у розливайці?
Записаний