Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Судова гілка влади  (Прочитано 80953 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Судова гілка влади
« Прочитано #20 : 15 Червня 2009, 11:54:27 »

то не я бачу, то Юля бачить. ЇЇ питай.
Але обирати буде не Юля, а Ти.

А якщо серйозно, то на рівні Калуша цілком реально вибирати суддів. Місто маленьке і всі знають хто єсть ХУ.
Тобто суддею в Калуші може бути лише місцевий?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Судова гілка влади
« Прочитано #21 : 15 Червня 2009, 11:57:39 »

А зараз не місцеві???
Тоне суттєво звідки людина, требащоб населення їй довіряло. А як буде довіряти тому кого не знає?

А я буду обирати так, як намалює Юля а більшість підтримає на референдумі.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Судова гілка влади
« Прочитано #22 : 15 Червня 2009, 14:06:32 »

Я ще скажу, що недаремно Юля одним із найголовніших пунктів "своєї нової" конституції поклала виборність, підзвітність і ненедоторканість суддів. Недаремно тому, що знає, к люди ставляться до судів, а ставляться люди так бо дійсно є об'єктивні причини.
Оце вже цікаво! Хто що думає про такий спосіб формування суддівського корпусу?
Це не просто цікаво, це говорить про те, що Юлія Володимирівна, як завжди займається популізмом і як видно в точку.
Я теж уявила собі виборність суддів, як то воно має бути і ким вибиратись  :unknow
Зараз дуже велика проблема і як на мене перша, це не корумпованість судів,хоча згодна , що і це пмає місце, а часто їх не професійність, особливо загальної юрисдикції.
Бардак у самих адміністраціях( канцелярія, помічники і т.п.) і повна неповага до громадян зі сторони персоналу судів (не суддів).
Що буде при обраності суддів, годі собі уявити.
Баба Яга проти  :hot
Щодо господарськихї суддів, тут згодна, манипуляції і процесуальні диверсії тут цвітуть і пахнуть, законом манипулюють як хочуть, бо зазвичай інтереси, що стосуються розгляду набагато вищі ніж поділити грушку на межі між сусідами, але й професійність суддів - інша і адмінінстративна машина (канцелярії, помічники, професійні юристи, що також потрохи вміють ставити на місце)  працює по іншому.
Хоча в історії юриспруденції також мають місце таке явище, як виборність суддів. Головне, щоб сторони погодились, що ця людина для них має авторитет і як вона вирішить їх спір так воно і буде, але не вважаю, що то може мати місце на державному рівні у країні з нашим рівнем корупції і не в загальному порядку, а як Договір наприклад.   ;)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Судова гілка влади
« Прочитано #23 : 15 Червня 2009, 14:41:03 »

Як сам факт виборності суддів може спричиняти бардак у системі?
Яу правило бардак якраз є тоді, коли людина знає, що вона помісний князьок і ніякої управи на неї нема.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Судова гілка влади
« Прочитано #24 : 15 Червня 2009, 15:41:47 »

Бардак може до виборності не має відношення (то були ліричні відступи, що називається "О  наболєвшем"  :-[), як і до свідомості помістного князька, то дисципліна яка завжди залежить від самих людей або від тих хто повинен слідкувати за виконанням внутрішніх правил.
Суддя це в першу чергу людина, що розуміє Закон, бо власне закони у нас справедливі, як би хто не говорив...Але коли суддями почнуть ставати сусіди, які на думку сусіда гарні порядні люди, що безперечно добре то будуть прийматися Рішення на кшталт, "Дозволяю ФОП наприклад Гнатюку не сплачувати податки до державного бюджету протягом року" (такі прицеденти були, причому сталися з  професійним суддею).
Повинні бути якісь вимоги, тобто дизайнер не повинен відповідати за інженерні конструкції, навіть якщо він має практику, а суддею повинен бути юрист з відповідним досвідом, кваліфікацією і життєвим досвідом його повинні обирати професіонали...
А щодо Юлії Володимирівни і мого коментаря щодо її популізму то пам\ятаю випадок, здається рік тому, коли вона видала Постанову, про те, що можуть не виконуватися Рішення судів України, якщо вони носять протиправний характер..
Тобто, вибачте, друга особа держави просто і відверто сказала про те, та не зважайте ви на Закон, робіть як вважаєте за потрібне, ну є Рішення суду іменем держави Україна, а Ви просто визнайте його протиправним і виконуйте лише ті Рішеня судів, які Вам подобаються...КРУТО  :ganba
Не важливо те, що існує конституційна система - гілка судової влади і права особи ( фіз чи юр) які ця особа вважає порушеними вона може оскаржити у вищих інстанціях навіть в деяких випадках до Європейського суду прав людини, зається один з Калушан має досвід звернень до цього суду... 
Хочу зазначити, що я не проти судової реформи, її необхідно змінювати, але також необхідно враховувати, що бардак що існує в системі також спричинений об'єктивними причинами... Я зараз не хотіла б поглиблюватися в тему, бо боюсь, що вона зверне трохи в інше русло.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Судова гілка влади
« Прочитано #25 : 15 Червня 2009, 15:51:49 »

То Ти, bornslippy, вважаєш, що Юлькіна реформа судів не потрібна і все добре так як є?
для мене все що робить Тимошенко є неприйнятним . так як за гарними лозунгами, приховане бажання задовольнити свої амбіції будьякою ціною, навіть ціною країни навіть ціною народу. особисто я вже кілька раз переконався що слово Тимошенко варте 2 копійки.
Відповідь від: 15 Червня 2009, 15:48:37
щодо виборів то проблема не в них а в суспільстві котре настільки корумповане що навіть судді немають честі. не давайте не будуть брати от і все. чому суспільсто не може консолідуватись навколо цього? ми вимагаємо дій від Президента а самі ж порушуємо правила котрих вимагаєм.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Судова гілка влади
« Прочитано #26 : 15 Червня 2009, 16:04:44 »

його повинні обирати професіонали...
Професіонали можуть обрати 2-3 кандидатури, з яких потім люди виберуть одного.
дисципліна яка завжди залежить від самих людей або від тих хто повинен слідкувати за виконанням внутрішніх правил.
А обравши і будуть слідкувати.

Відповідь від: 15 Червня 2009, 15:59:49
А щодо Юлії Володимирівни

Будемо чесними, то не вона одна, а поголів усі хто по ящику блимає. Вони ж всі там клоуни за гроші, і як звикли знизу бздури говорити, так посівши посаду і продовжують.
Відповідь від: 15 Червня 2009, 16:01:13
Я зараз не хотіла б поглиблюватися в тему
А дарма.
Те, що я пишу, то лише рожеві мрії Івана царевича, навідміну від людей які " в темі".
Моя думка корисна з огляду на статистичний зріз, а ваша можливо буде корисною нам для вникання в тему.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Судова гілка влади
« Прочитано #27 : 15 Червня 2009, 21:29:56 »

А зараз не місцеві???
Далеко не всі, знаю точно, що є двоє суддів у Калуському міськрайонному суді, які доїжджають з Франика, один родом з Рожнятова, за решту також не мож бути впевненими що вони корінні калушани... ;)

і ніякої управи на неї нема.
То ще може запровадимо імперативний мандат для суддів? :o

Великий респект Tandylight, людина відкрила мені очі на певні сторони судової влади. :good

А тепер питання для юрка і таких як він, не повязаних з юриспруденцією людей. Ну припустимо я як юрист забажаю стати суддею на яву, припустимо пройду певні держ інстанції, то що я маю казати народу, яка в мене має бути "передвиборна програма", що обіцяти? Може широку амністію для зеків, тоді за мене проголосують родичі засуджених, може що буду давати по мінімальній межі, тоді матиму підтримку бандюганів, може, що ділитиму землю порівну, тоді мене підтримають, ті що мають її обмаль і не проти би віддерти шмат у сусіда... :unknow
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Судова гілка влади
« Прочитано #28 : 15 Червня 2009, 21:46:32 »

повторюю проблема судової гілки не виборах а в ставленні до роботи і до честі не тільки суддів а і громадян.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Судова гілка влади
« Прочитано #29 : 15 Червня 2009, 22:10:01 »

Може широку амністію для зеків, тоді за мене проголосують родичі засуджених,
Зеки і так себе досить добре почувають, краще, ніж більшість людей на волі))))))  А на рахунок того, як всім доготи, то такого тяжко досягти однозначно. Обіцянкам вже давно ніхто не вірить. Коли явище "незапроданності" суддів набуде массового ефекту, тоді і буде зміст розпізнавати хто чого вартий. А так, один в полі не воїн. Взагалі ідея з виборністю суддів досить брєдовий характер має. Простий народ не оцінить наперед професіоналізм  судді. Краще б придумали жорсткі штрафні санкціїї за некомпетентність.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Судова гілка влади
« Прочитано #30 : 15 Червня 2009, 23:33:16 »

я б і політиків не давав людям вибирати. що вони там петрають.   :P
Але кращої системи, ніж вибірна, ніхто не придумав.
А обіцяти нічого не треба, треба чесно виконувати свою роботу. А як можна чесно виконувати, коли треба чемодан "догори" везти?
Не відвезеш, не працюватимеш.
принаймні, як не вибори то  відкликання суддів має передбачати варіант - "громада".
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Судова гілка влади
« Прочитано #31 : 16 Червня 2009, 00:11:57 »

Але кращої системи, ніж вибірна, ніхто не придумав.
А як щодо виборів вчителів, лікарів і священників? Давайте і їх вибирати... Не все так просто.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Судова гілка влади
« Прочитано #32 : 16 Червня 2009, 00:42:06 »

для мене все що робить Тимошенко є неприйнятним . так як за гарними лозунгами, приховане бажання задовольнити свої амбіції будьякою ціною, навіть ціною країни навіть ціною народу. особисто я вже кілька раз переконався що слово Тимошенко варте 2 копійки.
Відповідь від: 15 Червня 2009, 15:48:37
Будемо чесними, то не вона одна, а поголів усі хто по ящику блимає. Вони ж всі там клоуни за гроші, і як звикли знизу бздури говорити, так посівши посаду і продовжують.
Я пояснила, чому саме до неї в мене таке ставлення:
по перше, тому що на інших клоунів вже не зважаю - їх ніхто всерйоз не сприймає( принаймі я),
по-друге вважаю, що якщо перша особа держави дозволяє собі публічно зневажати Закон, то як на мене є неприпустимим.
В цьому випадку я не хотіла б когось переконувати, бо з власного досвіду знаю, що політичні питання, то завжди провокація і вона ніколи не буде мати здорової дискуссії, бо дуже дратує протилежні сторониі як правило люди залишаються при своїй думці, причому з принципу, тому мене ніхто не переконає щодо Юлії Володимирівни і я нікого не збираюсь переконувати проти.
Я погоджуюсь що вона талановитий оратор, але вона абсолютна лицемірка, і я в цьому переконана... хочете навіть на підсвідомому інтуітивному рівні...

Відповідь від: 16 Червня 2009, 00:41:15
повторюю проблема судової гілки не виборах а в ставленні до роботи і до честі не тільки суддів а і громадян.
Я повністю з тобою згідна... Причому то проблема не тільки судової гілки влади, а кадрова криза, бо криза перекинулась у голови того покоління, яке йде у органи, суди і взагалі на державну службу. Якось їхала з дівчинкою (їй 21), яка є секретарем суду (адміністративного) вона бідненька просто у купе серед  дуже відверто була розстроєна тим фактом, що бачите йшла на роботу і думала, що хабарі просто попливуть в руки, а їй виявляється ще треба попрацюваьти, поки їй почне довіряти суддя і почне ділитися з нею хабарями... При цьому така її сповідь зовсім її не бентежила...

Проблема в тому, що ця система плямує та бруднить оту молодь, яка навіть не намагалась зробити все вірно і простим, прямим шляхом... бо вже впевнена що то неможливо... То неймовірно лякає, бо я розумію, що для моєї дочки цивілізоване суспільство у її рідній країні також стає проектом майбутнього, а не ближчим і мала надію, що покоління яке вже  виросло в Україні, а не в СРСР, почне жити по-іншому...

Інший випадок і то щодо дисципліни про яку я говорила. Стоїть черга чоловік 50 заходять до канцелярії щоб взяти наприклад Рішення справи яку вже розглянув суддя, припустимо 3 місяці тому. Це власне 3-5 хвилин роботи, відкопіював і зшив нитками, та відправив за підписом судду, хоча все це повинно вже бути в справі готове, але добре...
У канцелярії дівчинка, майже у піжамі і кімнатних тапочках ( мештах   )( бо часто саме так багато з персоналу суду одягається) кожному, хто заходить, брутально відповідає і грубить... При цьому може собі дозволити сказати, що вона з Вами взагалі не буде говорити... Усі проблеми виявляється через те, що у суді не має ксероксу, для зняття копій рішень, а виносити справу з суду не можна,  за то є кримінальна відповідальність.
Коли приходиш з питанням до Голови суду, бо саме він чомусь сидить з завідуючою канцеляріями  у одному кабінеті -  він бентежиться не через те що  не "вибив" у держави ксерокс і зупинив роботу канцелярій, тому створив черги по 50 чоловік щоденно, бо він бачите безсилий... А бентежиться через те, що я бачите не розумію ситуацію і не прийшла зі своїм портотивним ксероксом  і не зрозуміла, чому гроші, що я сплатила до Державного бюджету не пішли на забезпечення судів ксероксами.
Так от, що я хочу сказати, що такий суддя ЛОХ, бо він не пішов і не гримнув по столу і не сказав ПІ-ПІ-ПІ там де то потрібно і не сказав: "Моєму суду необхідно ксерокс, бо в мене стоїть робота і 50 чоловік щоденно страждають в чергах через його відсутність. а Ти Держбюджет( припустимо) отримуєш від цих людей гроші які вони сплачують за забезпечення судового процесу"
 А не говорить він того  бо він АМЕБА і це його відношення до роботи і до людей, він отримує сатисфакцію від своєї посади, бо має краплинку влади якою вважає своїм обовязком зловживати...
А ще тому, що Ми Амеби, бо дозволяємо над собою знущатися, хочав таких випадках і нема куди
А ще сам бюджетний процес придуманий таким чином, що той самий суд не отримує грошей напряму, вони йдкть до центру, потім розприділяються по областя, районах і лише потім по судаї... і як зазвичай потрапляють у суди раз у півроку...
Той самий Голова суду не може розпоряджатися ними і тому виглядає ЛОХОМ, раз, може два рипнеться, а потім буде принижувати люд у спільному кабінеті з завідуючою канцелярії і більше не вимагатиме до себе поваги, бо він сам себе за таких умов не може поважати 
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Судова гілка влади
« Прочитано #33 : 16 Червня 2009, 08:56:23 »

  Ну з виборністю суддів все ясно, а точніше не ясно. Як визначитеся з конкретними критеріями, за якими обритамете суддів, дасте знати - може мені колись пригодиться. ;)

 А от питання фінансування судової системи ще більш болюче. Якось мені до рук потрапила анкета і там серед питань було приблизно таке: "Як Ви вважаєте, чи допустимо під час кризи приймати на баланс суду спонсорську допомогу від фізичних чи юридичних осіб?". А що форумчани думають з такого приводу? Відповіді можливі різні і однозначні, і з умовами.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Судова гілка влади
« Прочитано #34 : 16 Червня 2009, 08:59:46 »

А як щодо виборів вчителів, лікарів і священників?
читаємо Коституцію
Цитувати (вибране)
Стаття 6. Державна влада в Україні здійснюється на засадах її
поділу на законодавчу, виконавчу та судову.
До чого тут вчителі?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Судова гілка влади
« Прочитано #35 : 16 Червня 2009, 10:06:43 »

До чого тут вчителі?
До того певне, що суддів як і лікарів не можна вибирати, бо потрібна дуже серйозна кваліфікація...
Тобто лікарем як і суддею не може стати будь-хто...

А як щодо виборів вчителів, лікарів і священників? Давайте і їх вибирати... Не все так просто.
Згодна в випадку з суддями як і з лікарями не все так просто...Гарний приклад :good
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Судова гілка влади
« Прочитано #36 : 16 Червня 2009, 10:29:39 »

А як щодо виборів вчителів, лікарів і священників?
читаємо Коституцію
Цитувати (вибране)
Стаття 6. Державна влада в Україні здійснюється на засадах її
поділу на законодавчу, виконавчу та судову.
До чого тут вчителі?
Вочителі не приймають закони і не судять, то логічно шо їх мож віднести до виконавчої гілки влади у широкому її розумінні. Чи пропонуєш залишити їх у підвішеному стані?
То шо законотворців будемо обирати, суддів будемо обирати, то давайте вже і виконавчу владу обирати і тоді будемо мати істинну хохлократію. :evil
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Судова гілка влади
« Прочитано #37 : 16 Червня 2009, 10:33:48 »

Ну з виборністю суддів все ясно, а точніше не ясно. Як визначитеся з конкретними критеріями, за якими обритамете суддів, дасте знати - може мені колись пригодиться.
ще раз. вибори суддь нормальні тільки судді ... кхе кхе не завжди відповідають наданій їм довірі.
"Як Ви вважаєте, чи допустимо під час кризи приймати на баланс суду спонсорську допомогу від фізичних чи юридичних осіб?"
ні пахне хабарем. чи суд завідомо ставить себе у незручне становище. бо знає що і так ніхто не вякне?
Тобто лікарем як і суддею не може стати будь-хто...
 а на рах цього готовий поспорити . лікар це професія набувна. як і суддя. тобто одразусуддею ти не станеш. спершу помічником . розберешся в ситуації підчитаєш закони  вивчиш кілька модних термінівв. звичайно зелене поняття треба мати але при великому бажанні і міцному даху. можна все.

Відповідь від: 16 Червня 2009, 10:32:30
на рах виборів повністю підтримую romashkin"а . народ читайте конституцію.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Судова гілка влади
« Прочитано #38 : 16 Червня 2009, 11:23:53 »

То шо законотворців будемо обирати, суддів будемо обирати, то давайте вже і виконавчу владу обирати
а ти і вибираєш виконавчу владу також :)
про вчителів і лікарів, вони не влада, ще скажіть що сантехніка тре обирати  :fool . у нас 3 гілки влади. І вони повинні бути незалежні і підпорядковуватись єдиному джерелу влади.
Навіщо тут розказувати жахи. Юрко правильно написав. Комісія професіоналів рекомендує 2-3 кандидатур суддів з професійної точки зору. а люди можуть визначатись вже за його роботою. пройде певний час, виберуть другого.
До того ж більш важливою є не процедура виборів судді. Можна погодитись, що за великим рахунком простому люду трудно визначитись. Важливішою є процедура зняття того судді громадою. Зрештою у США є можливість відкликання судді громадою. так що "хохло..." тут ні до чого.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Судова гілка влади
« Прочитано #39 : 16 Червня 2009, 11:35:04 »

Нє, ну я би переше хотів запровадити виборність на посади інспекторів ДАІ.  :=) Чи вони тоже нідоякої влади не належать?
Записаний