Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Судова гілка влади  (Прочитано 80926 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Судова гілка влади
« Прочитано #60 : 25 Червня 2009, 12:54:38 »

  Це говорить тільки про те, що ті, хто все ж звертається до суду, так чи інакше впевнений, що буде винесено рішення на його користь. От і все пояснення такої статистики
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Судова гілка влади
« Прочитано #61 : 25 Червня 2009, 16:23:02 »

  Це говорить тільки про те, що ті, хто все ж звертається до суду, так чи інакше впевнений, що буде винесено рішення на його користь. От і все пояснення такої статистики
Шось я не вбачаю у цьому логічності. :unknow То шо виходить опитували тільки тих, хто тільки збирався звертатись до суду?

А я б сказав що слова "роботою служителів Феміди задоволені" не обовязково означають, що суд вирішив справу на їх користь, а те, що в суді їх вислухали і достеменно розібрались у фактичних обставинах. ;)
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Судова гілка влади
« Прочитано #62 : 27 Червня 2009, 10:35:00 »

  А Ви нічого тне заперечили в моїх словах. Я те саме сказала. Ще раз стверджую - до суду звертається та людина, яка вірить у те, ЩО ЇЇ ТАМ ВИСЛУХАЮТЬ І ДОПОМОЖУТЬ. Якщо людина не вірить у справедливість суду - вона до суду не звернеться. Отже, ті, хто звернулися - від самого початку вірили в ефективність суду, бо ті хто не вірять - не звертаються - що тут нелогічного? :)
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Судова гілка влади
« Прочитано #63 : 27 Червня 2009, 15:02:00 »

Часом від того віриш ти чи не віриш в ефективність суду нічого не залежить..
Дуже багато випадків, коли ти повинен, або точніше навіть зобовязаний подати до суду...
До подачі в суду тебе зобовязує той самий закон, який вважає, що якщо ти , наприклад не подавав до суду, значить не використав усі можливі способи до досягнення мети, а відповідно, те чого ти не добився то лише твоя вина, а так є відмазка не добився бо суд не дозволив ( відмовив) ;)
То я мала на увазі наприклад усілякі різні заборгованості когось перед кимось і то часто стосується, звичайно, відносин між юридичними або юридичними з фізичними особами...
Але дуже часто ти просто як людина (фізична особа) знаходишся у такому становищі, що навіть якщо ти не віриш у еффективність суду, своє питання ( спірне звичайно) можеш вирішити лише через суд, ну наприклад земельне, чи розірвання шлюбу (тьху-тьху-тьху).
Тому деколи, навіть якщо ти і не хочеш звертатися до суду, але вимушений бо вирішення питання залежить від його (суду) виключної компетенції :unknow  :bouquet:

Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Судова гілка влади
« Прочитано #64 : 27 Червня 2009, 20:32:28 »

так чи інакше впевнений, що буде винесено рішення на його користь
Ключові слова "буде" і "користь". Тобто мова йде про тих, хто лиш чекає на рішення суду і його оцінка роботи суду залежатиме від остаточного рішення по справі.

Цитувати (вибране)
У той же час майже 80% українців, яким довелося шукати правди у суді, роботою служителів Феміди задоволені.
А тут, скоріш за все, йде мова про тих, хто вже раніше мав справу з судом і якщо б ці люди судили про суд лише на пібдставі винесеного рішення, то гадаю тут було б 50 %, а не 80 %. ;)
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Судова гілка влади
« Прочитано #65 : 10 Липня 2009, 11:35:27 »

  На днях був присутній на семінарі і там виступала особа, яка два тижні перебувала в США і знайомилась з роботою їхньої судової системи. На перший погляд там все складніше, бо є трьохрівневі суди штатів і + федеральні суди. Судді останніх призначаються на посади, як і у нас (сама процедура можливо і інша), а от судді судів штатів обираються жителями відповідногої території.
  Так от, коли ці виборні судді почули, що у нас, посилаючись на них, намагються так само запровадити виборність суддів, то всі робили здивовані очі і радили такого не робити, бо вони і самі боряться, щоб у них суддів не обирали а призначали. Казали, що система виборності суддів є досить порочною. Там судді, на відміну від наших, мають право бути членами партій, але водночас партія не має права фінансувати їхньої вибочої компанії. Одному судді виборча компанія обійшлась у 300 тис. рідних доларів, які потім йому десь потрібно буде відробити...
  Зарплата судді там десь біля 120-130 тис доларів на рік, але на податок йде 30% з гаком. Помічники і секретарі там заробляють 60-70 тис. доларів на рік. У нас же працівники апарату суду (дивлячись який суд) заробляють за рік від 10 до 20 тис грн., а відніміть ще податок у 20%. :(
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Судова гілка влади
« Прочитано #66 : 10 Липня 2009, 11:59:34 »

  Воно і справді вибирати суддів якось нелогічно. Ну які передвиборні обіцянки мають бути - " Буду судити чесніше ніж інші?" чи " Буду сильніше, ніж інші дотримуватись закону?"  Абсурд. А Якщо припустити, що будуть обирати тих, кого знають, то тоді молодим нема шансів. Суддя має призначатись по принципу професійності. А його професійність інколи по справедливості можуть оцінити тільки інші професіонали. Але звітуватись суддя має мабуть перед громадою, і мабуть громада має право подавати клопотання про невідповідність якогось судді, яким вона не задоволена.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Судова гілка влади
« Прочитано #67 : 22 Вересня 2009, 11:06:46 »

Сьогодні: 22 Вересня 2009    
Новини      Закон   
Підвищення довіри до правосуддя
Першого жовтня в конференц-залі "Надії" відбудеться прес-конференція фундації сприяння правосуддю по проведенню ними акції по підвищенню рівня довіри до судів.

22 серпня 2008 р.  всеукраїнська громадська організація «Судова Асоціація України «Фундація сприяння правосуддю» розпочала всеукраїнську кампанію по підвищенню довіри до правосуддю.

У рамках цієї діяльності, передбачені наступні заходи:

 - у кожній області будуть проведені громадські слухання, під час яких будуть зібрані побажання й рекомендації мешканців по питанню поліпшення доступу до правосуддя й судів.

- будуть проводитися виїзди спеціально створеної групи в окремі районні суди й фіксуватися їх матеріально-технічний стан, проводитися опитування громадян тої території, на яку поширюється  юрисдикція цих судів.

- Розпочала роботу «гаряча лінія» на яку громадяни цілодобово можуть дзвонити, і повідомляти про порушення з боку працівників судів, правоохоронних органів, адвокатури.  Номер лінії 8 800 502 78 20.

- за попередньою домовленістю, членами Ради Суддів України в кожній області буде здійснюватися разовий прийом громадян з метою збору рекомендацій з поліпшення судочинства.

- буде підтримуватися регулярне спілкування з місцевими засобами масової інформації, забезпечені виступи суддів на радіо й телебаченні, де буде надана інформація про роботу судів.

- також відслідковуватимуться завдяки громадським організаціям, ЗМІ, суддям справи, де здійснюється спроба тиску на суддів або ж розправа над ними.

Це не вся діяльність у рамках цієї кампанії - багато супутніх моментів, більше дрібних будуть реалізовані в її ході. Це й опитування громадян, це робота з адвокатами, моніторинг діяльності судової адміністрації, Вищої Ради Юстиції тощо.


Оригінал статті тут: http://pravda.in/?mod=index&id=4826

Відповідь від: 22 Вересня 2009, 11:00:32
Сьогодні: 22 Вересня 2009    
Новини      Закон   
Суддів, прокурорів і слідчих за отримання хабара довічно позбавлятимуть волі

Верховна Рада ухвалила в цілому закон №3428 "Про внесення змін до деяких законів України (щодо протидії хабарництву)". За відповідне рішення проголосували 364 депутати з 431 зареєстрованого в залі, - повідомляє РБК-Україна.

Законом, зокрема, за отримання хабара в надзвичайно великому розмірі встановлене покарання:

- у загальному випадку - позбавлення волі на строк до п'ятнадцяти років;

- для осіб, які займають відповідальне або особливо відповідальне становище, крім суддів, прокурорів, слідчих, - позбавлення волі на строк до п'ятнадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна;

- для суддів, прокурорів, слідчих - довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.


При цьому варто зазначити, що прийняті зміни щодо відповідальності за отримання хабара має підписати Президент України.


http://pravda.in/?mod=index&id=7522 - тут оригінал повідомлення
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 19:31:38

    Звідки: korotka
Судова гілка влади
« Прочитано #68 : 22 Вересня 2009, 21:02:32 »

   У нас же працівники апарату суду (дивлячись який суд) заробляють за рік від 10 до 20 тис грн., а відніміть ще податок у 20%. :(
То Бейко старший і малий заробляють,бідні,так мало?-казки,казки,казки,Калуш не Львів,1/5-1/6 Зваричевого доходу-незарплати!в0ни мають.
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Судова гілка влади
« Прочитано #69 : 22 Вересня 2009, 22:45:51 »

 Шановний gaar, ну, по-перше, став якось "делікатніше" розділові знаки аби мож було до кінця зрозуміти хід Твоїх думок. ;)
 По-друге, як не розбираєшся у всіх наведени мною термінах, то не роби голослівних заяв. :!!
 Спершу розставимо всі крапки над "і", а для цього конкратизуємо, бо може не всі знають хто такі Бейки. Бейко М.А. - голова Калуського міськрайонного суду, Бейко А.М. - його син і суддя Рожнятівського районного суду.
 Тепер повернемось до тих моїс слів, що Ти процитував. Десь там є бодай слово "суддя"? Вже не говорю про голову суду. А апарат суду - це іншими словами  працівники суду, які забезпечують функціонування і нормальну роботу суду. Апарат суду очолює керівник апарату, до нього входять начальники відділів, помічники, консультанти, секретарі і вплоть до прибиральниць.
 Так от, секретар у місцевому суді без стажу і з невисоким рангом не знати чи отримує на руки за місяць бодай хоч 1000 грн. Зарплата суддів і справді вимірюється тисячами. Хоча я вважаю, що для остаточного подолання корупції варто її ще підвищити. Але це не на часі, бо дехто в час кризи і на хліб не може заробити. :(
 А тепер вже робіть власні висновки. ;)
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Судова гілка влади
« Прочитано #70 : 22 Вересня 2009, 22:56:08 »

Хоча я вважаю, що для остаточного подолання корупції варто її ще підвищити.
а що? корупція частково вже подолана?  :=)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Судова гілка влади
« Прочитано #71 : 23 Вересня 2009, 00:19:07 »

бо може не всі знають хто такі Бейки. Бейко М.А. - голова Калуського міськрайонного суду, Бейко А.М. - його син і суддя Рожнятівського районного суду.
Дякую, що пояснили, бо було зрозуміло,  що це щось із "Мєстного непєрєводімаго діалєкту" але  "Шо канкрєтна" малось на увазі :unknow
Я теж підтримаю syddia, бо думаю, що апарату і справді не солодко :bouquet:, крім того, справи, що вирішувались Зваричем, це тобі не цивільні "справочки", що вирішують у судах загальної юрисдикції, відповідно і суми хабарів, як знаємо були такими, що і Зваричу хватало і прибиральницям можна було б  дачі у Царському селі будувати (якби Зварич ділився)  ;)
До речі, мені здається, що такі зміни до Закону, якраз випадок зі Зваричем і спонукав і зараз, поки ця історія, що називається "будоражить Абщественность" - героями стануть або усі -  Верховна Рада ,що прийняла, Уряд - що подав, а Президент, що підписав... Або ж хтось має залишитись - "падлюкою" - наприклад - Президент, в разі якщо не підпише... І знов буде "Вона працює, а він винен" ;) 
Відповідь від: 22 Вересня 2009, 23:54:35
Ще хочу додати, буквально тиждень назад, була в Апеляціному суді АРК...
Хто суддя, який виніс ухвалу про призначення справи, я не знала, аж до тих пір поки не переступила поріг Суду і лише, коли назвала судового розпорядника, мені сказали хто суддя і в який зал підійти...
Канцелярія таких даних не дає, тобто є у тебе дата, час та кабінет і вперед... Нема чого знайомитись з суддею завчасно ;) і обмусолювати різні питання...
Зрозуміло, що і це можна обійти, але вже важче  ;) трохи більше перепон ;) а з прийняттям Закону який добряче дає
 по пальцях за хабарі (навіть, я б сказала рубає, бо довічне ув'язнення, то не казочки) будуть ще й  виходити через чорний хід, щоб навіть "тінь" не впала, я вже мовчу  про те, що заходити через цей самий вхід будуть набагато менше усі зацікавлені ;)
Записаний

Kwinto

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +77/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 103
  • www.geostart.ru
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2012, 21:47:01

    Звідки: п-iв Ямал. Бованенково.
Судова гілка влади
« Прочитано #72 : 23 Вересня 2009, 01:02:35 »

Нема чого знайомитись з суддею завчасно  і обмусолювати різні питання...
Не хвилюйтесь. Кому треба, той знайде вихiд на суддю.
Наприклад, колядувати до нього прийдуть.
А цей прикол для простих людей. Якими ми з вами є.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Судова гілка влади
« Прочитано #73 : 23 Вересня 2009, 01:19:26 »

Зрозуміло, що і це можна обійти, але вже важче  Підморгую

Відповідь від: 23 Вересня 2009, 01:04:31
Я не наївна  :( просто дуже хочеться жити як в Германії чи Швеції цивілізовано - одним словом :'(
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 19:31:38

    Звідки: korotka
Судова гілка влади
« Прочитано #74 : 23 Вересня 2009, 08:07:38 »

  
  Зарплата судді там десь біля 120-130 тис доларів на рік, але на податок йде 30% 
Незахищай комуністичну систему судів,вона гнила,і корумпована.Щеб наші судді платили РЕАЛЬНІ податки.
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Судова гілка влади
« Прочитано #75 : 23 Вересня 2009, 08:58:31 »

"Корумпованість" не залежить від того, чи система комуністична чи не комуністична, хіба ні?
 То явище, з яким боряться усі системи, бо то людська сутність, а жадібність може перемогти лише страх  ;)

Тому критикувати все що робиться, теж, я вважаю не конструктивно, просто хотілося б щоб нормальні зміни у Закони вносились не під політичними гаслами, а влада розуміла, що має працювати щодня - не лише перед черговими виборами.. Зміни вносити -  для побудови системи, яка ефективно працює, а не на наступний квартал для поповнення бюджету, а наступного кварталу - ці зміни скасовувати( як напрпиклад в податковму законодавстві - бухгалтерії)
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Судова гілка влади
« Прочитано #76 : 23 Вересня 2009, 09:27:42 »

 Зарплата судді там десь біля 120-130 тис доларів на рік, але на податок йде 30%
 Незахищай комуністичну систему судів,вона гнила,і корумпована.
То Ти вважаєш, що в США на даний час панує комуністичний лад? :o :o :o Чи я знову Тебе невірно зрозумів? :unknow

Щеб наші судді платили РЕАЛЬНІ податки.
 Тобто на даний час наші судді платять "нереальні" податки? А "нереальні" то які - занизькі чи заввисокі?
 А шо, гарна ідея - зменшит податковий тиск на суддів. :=)
 А-а-а... :fool Я зрозумів... Мабуть gaar пропонує дати можливість суддям безкарно легалізовувати свої незаконні прибутки і відповідно платити з них високий податок. А шо, тоже варіант... :pardon
Записаний

Kwinto

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +77/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 103
  • www.geostart.ru
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2012, 21:47:01

    Звідки: п-iв Ямал. Бованенково.
Судова гілка влади
« Прочитано #77 : 23 Вересня 2009, 09:42:35 »

Мабуть gaar пропонує дати можливість суддям безкарно легалізовувати свої незаконні прибутки і відповідно платити з них високий податок
Як це зрозумiти? Узаконити беззаконня?
Чи, напевно ви, панне syddia , на одну зарплату живете?
Може всiм, не тiльки суддям, а i держслужбовцям та підприємцям, показати свої незаконні прибутки? А то законних прибуткiв порядних громадян явно не вистачає, щоб поповнити засiки держави.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Судова гілка влади
« Прочитано #78 : 23 Вересня 2009, 10:10:02 »

Як це зрозумiти? Узаконити беззаконня?
Це розуміти так, що незрозуміти, що саме пропонує gaar. Він написав неоднозначно, а я вже для пріколу розтлумачив те все як сам захотів. ;)

Чи, напевно ви, панне syddia , на одну зарплату живете?
 Є сумніви? Пропоную доказати протилежне. :P
 Щоб легше було доказувати, зазначу, що на одну мою зарплату, живу не тільки я, але й моя дружина та син. Тих 600 грн., що зняв вчора з карточки на сина, стане рівно закупити сьогодні в МЕТРО підгузники, пеленки, вологі серветки і ін. дрібязок для дитини.
 Ще пропоную пришити мені як корупційні діяння те, що я кожного дня беру пасажирів на Франківськи і дру зних гроші, щоб хоч часково компенсувати затрати на пальне.
 Чи може все таки брати хабарі і возити бідних "порядних громадян" безкоштовно.
 А... я забув, у нашій державі всі бюджетники (в т.ч. держслужбовці) повинні отримувати бідняцьку зарплату і так же само бідняцько їздити на громадському транспорті. :(

Може всiм, не тiльки суддям, а i держслужбовцям та підприємцям, показати свої незаконні прибутки? А то законних прибуткiв порядних громадян явно не вистачає, щоб поповнити засiки держави.
Так це ж те саме, що і я написав, але іншими словами. :)
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Судова гілка влади
« Прочитано #79 : 23 Вересня 2009, 10:14:18 »

Як це зрозумiти? Узаконити беззаконня?
Kwinto мені здається Ви несправедливі в цьому сенсі бо syddia висказав своє відношення до цієї ідеї значками, що означають її безглуздість
А-а-а... ти що? Я зрозумів... Мабуть gaar пропонує дати можливість суддям безкарно легалізовувати свої незаконні прибутки і відповідно платити з них високий податок.
Чи, напевно ви, панне syddia , на одну зарплату живете?
А чому Ви думаєте, що ні? Судячи з коментарів у інших темах, наприклад, коли syddia шукав собі у складщину подорожніх, щоб трохи допомагали з бензином аби мати можливість їздити на роботу до Франика, коли мріяв про дохід аж у 3000 тисячі гривень... Ви вважаєте, що людина  яка має незаконний дохід може мріяти про такі речі, хоч анавіть без цих йогокоментарів, не можна звинувачити у таких речах лише через те, що він працівник суду, а судді за загальноприйнятою думкою - усі хабарники, що також не завжди правда
Він декілька разів пояснював, що є різниця між апаратом суду і суддею і я як людина, що з цим стикається, хоч іноді, можу це підтвердити..
Такі заяви не приведуть ні до чого - правове суспільство так не побудуєш, ми усі гаразд когось звинувачувати без доказів просто так, але ознака правосвідомого суспільства це повага до закону, а в данному випадку - лише тому, що це емоції і ми Вас гарно знаємо, можна припустити, що Ви нічого особистого до syddia не маєте, просто він попав під гарячу руку, за усю систему.




Відповідь від: 23 Вересня 2009, 10:11:15
Поки писала суддя вже відповів :-[, я гостро реагую на несправедливість, тому попри те що бачила, що є уже нові повідомлення вирішила викласти і навіть попри те що KWINTO є одним з форумців, з яким зазвичай, приємно спілкуватись  :-[
Записаний