Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Як на даний час потрібно боротись з бродячими собаками у Калуші?

відстрілювати на вулиці
виловлювати і усипляти більш гуманним методом
стерилізувати і відпускати на волю
виловлювати і поміщати у спецпритулки
виловлювати, стерилізувати і поміщати у спецпритулки

Автор Тема: Бродячі собаки. Гуманне ставлення до тварин, чи безпека людини?  (Прочитано 289371 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Так і чешеться рука перемістити останнє повідомлення Люсі або в Смітник за те, що перейшла на особистості, бо я до бродячих собак не відношусь і нема чого мене тут обговорювати :evil , або в розділ Віра, релігія, філософія, світогляд - зрозуміло за що, але це буде не чесно враховуючи, що я учасник дискусії. :offense

Пропоную всім палким любителям тваринок стати спершу повними вегетаріанцями, бо ж не годиться вбивати безневинних курочок, гусочок, індиків, свинок, кізочок, корівок і т.д. А ще взяти собі на озброєння лозунг "Люди заради тварин!".
Записаний

Tork

  • Користувач
  • **
  • Карма +34/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 58
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2011, 09:50:59

    Звідки: Підгірки

Пропоную людству самознищитись, ібо жорстокіших ніж люди створінь на Землі не інує.
Без переходів на особистості скажу: а хіба ти зможеш заперечити що собаки значно добріші і в сто раз вірніші за людей? Є звичайно і жорстокі породи, бійцівські. Але навіть вони не винні бо це якраз люди собі на  втіху їх вчать вбивати одне одного. Так що іронії тут небагато, людство справді жорстоке.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Так що іронії тут небагато, людство справді жорстоке.
Амінь.
Записаний

Софія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 133
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2016, 12:45:16

    Звідки: вул. Пушкіна

Ну про курочок,гусочок-це вже занадто!Говоримо ж про собак!Вже та дискусія заходить зовсім не туди.Але судячи по тому за який пункт голосує більшість форумців-Люся(і я разом знею) на "вірній дорозі".
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Вже налаштував себе припинити дискусію в цій темі зі своєї сторони, але не втримався. :pardon

Ну про курочок, гусочок-це вже занадто!Говоримо ж про собак!
В якійсь країні, кажуть, і собачок їдять. :)

А ще чув якось від одного бухаріка, що коли не було чим закусити, то вони могли на крайняк і псятину на шашлик пустити. :fool
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш

що собаки значно добріші і в сто раз вірніші за людей? Є звичайно і жорстокі породи, бійцівські.

Є звичайно й люди порядні, вірні, щирі та добрі.  ;) :P

P.S.
Іноді помічаю, люди так люблять тварин, що перестають любити людей.
Це я так, думки в голос. :) 

Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ


В якійсь країні, кажуть, і собачок їдять. :)
[/quote]

То в Кореї їдять собачок, ще й моєї улюбленої породи - чау-чау  :'(
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

Ну про курочок,гусочок-це вже занадто!Говоримо ж про собак!Вже та дискусія заходить зовсім не туди.
ми говоримо про собак, але чомусь тут багато хто їх порівнює з людьми. мені особисто більше імпонує порівняння собаки з курочкою чи гусочкою, ніж гвалтівником(і таке я тут вичитав  :o ).
і відношусь я до собаки, як до інших тварин....
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

 Трохи ми не туди зайшли.  Спробую пояснити без емоцій, бо я насправді не є емоційною. Собак я люблю, як і інших тварин. І я не є фанатом в цій справі. Власне взятися за цю справу мене спонукала не так моя любов до собак, як НЕЛЮБОВ частини суспільства до цих нещасних. Скажу чесно - питання відмови від мяса я перед собою ставила, але відповіла собі, що я не можу наразі цього зробити. Тому намагаюся не заходити і не дивитися, коли мама мені каже "а йди подився, яке гарне уже наше телятко" бо знаю, що воно все одно рано чи пізно стане ковбасою. Але це емоції. А тепер про собак. Як я вже сказала, я їх люблю і тому, відповідно, скільки б їх не було - вони мені не заважають. Я просто знаю, як себе поводити, я знаю, що вони для моїх дітей не більша загроза, ніж, наприклад, автомобілі, і я навчила свою дитину, як треба поводитись з собаками. Але я розумію, що собаки є переносниками інфекцій, можуть нести загрозу малим дітям, є джерелом забруднення і шуму. Тому їх треба прибрати з вулиць. Мені просто не байдуже ЯК це буде зроблено, бо наприклад свиню чи кролика вбивають. але його смерть приносить якусь користь. Так уже не нами заведено, що Господь створив частину створінь мясоїдними. І я думаю, що в цьому є сенс. Але це тема іншої дискусії. Та простий відстріл собак, як на мене - безглуздя. Виходить, що ми вбиваємо просто так, бо їм не пощастило народитися. Ось із цим я не згідна. Інша сторона медалі - світовий досвід, який показав, що простий відстріл не тільки безглузда демонстрація жорстокості, але він і неефективний. Тому я б хотіла нагадати скептикам, тим, що "люблять свого пса але ні копійки не дали б на бродячих" - ми стараємося не для себе, але більше для вас. Мене не дратує гавкання собаки. Мене не дратує, що вони бігають по вулицях. Але я розумію, що це дратує вас. Тому ви навіть більше ніж я зацікавлені в тому, щоб поступово бродячих тварин на вулицях стало менше. У вас же є діти. Невже вам би хотілося, щоб ваша дитина спостерігала на вулицях вбивства тварин? Чи хворих тварин, чи поранених. Я не хочу вам читати моралі і казати, що це може спонукати вашу дитину бути жорстокою чи щось інше, я просто вірю в те, що ви все ж не хотіли б щоб ваша дитина таке спотерігала і все.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Tork

  • Користувач
  • **
  • Карма +34/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 58
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2011, 09:50:59

    Звідки: Підгірки

ми говоримо про собак, але чомусь тут багато хто їх порівнює з людьми. мені особисто більше імпонує порівняння собаки з курочкою чи гусочкою, ніж гвалтівником(і таке я тут вичитав  Шокований ).
Приклад з гвалтівником приводила я, то ви мене маєте на увазі? Напевно мене. Ромашкін, ви ж розумна людина, "цар-природи"  :) Хіба ви не зрозуміли те що зрозуміла би і остання дворняга? Я не порівнювала не людей з тваринами а відношення людей до тварин і гвалтівників. Люди шкодують тих хто гвалтує і вбиває їх дітей і не карає смертю, а собаку чи іншу тварину вбивають не задумуючись. Нема порівняння гвалтівника і собаки, є проблема в тому кого нам більше шкода! Виходить що вбивць шкода більше.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Іноді помічаю, люди так люблять тварин, що перестають любити людей.
Спдіваюся, Ви це пожартували. :) Відповім також жартома, а хіба не заслуговують тварини більше любові, аніж люди?  :)
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш

Іноді помічаю, люди так люблять тварин, що перестають любити людей.
Спдіваюся, Ви це пожартували. :) Відповім також жартома, а хіба не заслуговують тварини більше любові, аніж люди?  :)

Не пожартувала.  :unknow

Не думаю, що тварини заслуговують більше любові. Чому це?  :o

І чому порівнювати людей і тварин?  :o Дивина та й годі.  :=) Одне це порівння вже показує ставлення до роду людського.  ;)
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Думаю, якщо так, то Ви не зовсім зрозуміли про що саме ця дискусія. А про те, про що Ви - то в іншій темі.  :)
Відповідь від: 14 Квітня 2010, 16:28:26
Тим більше, що я ніколи не казала, що люблю тварин більше, ніж людей, (хоча боюся я собак менше, ніж деяких людей), і власне я також пояснила, що захисники тварин - це не просто "пусі-пусі" любителі тварин. Це люди, які виступають проти жорстокості по відношенню до тварин. І не більше. Ви згідні, що люди надто жорстоко іноді ставляться до тварин? Ви згідні, що бродячих тварин треба забрати з вулиць? Ви згідні, що це треба робити все ж гуманними методами, чи Вам все одно ЯК це буде зроблено, можливо навіть на Ваших очах?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш

Думаю, якщо так, то Ви не зовсім зрозуміли про що саме ця дискусія.
Певно не зрозуміла.  :=)

І навіщо перепитувати вкотре одне й те саме  :unknow, думаю пояснила вже свою точку зору.  ;)

Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

Хіба ви не зрозуміли те що зрозуміла би і остання дворняга?
Дякую за порівняння. Вкотре переконуюсь, у Вашій толерантності у відношенні до форумців при відстоюванні власної точки зору. Маю надію, що до собак Ви відноситись краще.  ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


 Я повнюстю погоджуюсь з Люсею,що це проблема швидше тих хто не любить собак ніж тих хто любить.Особисто на мене бродячі собаки ніколи не нападали.Може тому,що я їх ніколи на це не провокував.Я не раз бачив,як люди неадекватно поводять себе.В нашому дворі живе така собі Альфа,вона спить під дверями біля однієї квартири на 6-му поверсі,куди вона їздить ліфтом !!.Спеціально чекає коли хтось з нашого під'їзду сідає в ліфт і вона з ним.Свої вже знають,що їй на 6 і натискають на 6,там вона собі виходить.В дворі всі діти її знають,вона постійно з дітьми і,на хвору вона не виглядає,та і хлопці (малі) що її підгодовують купляють їй таблетки від глистів.До чого я це пишу.?до того наскільки неадекватними бувають люди. Я особисто бачив таку ситуацію,проходив біля нашого будинку якись пан щось збудженно говорив по мобілі,махав руками.Альфі це не сподобалось і вона пару раз гавкнула,тим більше він не своїй території :) .Я кажу йому не звертайте увагу,ви пройдете і вона не буде гавкати.Але вуйко почав кричати,іти до неї взяв цеглу почав кидати.Ясно що собака почала гавкати ще більше.В кінці кінців вона просто втекла,і на мій погляд вона виглядала набагато розумніщою.Люди часто самі провокують різні ситуації.Але хто там буде на пса зважати,тут і на людей ніхто не зважає. :(
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки

Дискусія постійно переходить з площини "що робити" у порівняння собак та людей.
Вроді усі погодились, що собаки на вулиці, то проблема. То для чого Д. Ваня Ви пишете своє повідомлення? Переконуєте нас, що проблеми немає? Залишимо все так, як є?
Мабуть, спеціально для таких випадків, слід додати ще один пункт голосування - "Проблеми немає. Собаки можуть гуляти, як і раніше"...
Із здорових пропозицій, я тут бачив тільки одну - податок на власників домашніх тварин.
Хоча технічно реалізувати ідею ніхто не зможе. Буде, як з нашими дорогами - гроші збирають, а доріг немає.  :fool
Спецпритулки - добра ідея. Хоча знову, ж бюрократія все зведе до нуля. Уявляєте, що то будуть за притулки? Собачки будуть просити укол, після тих "притулків". Я переконаний, що на державному рівні питання в даний момент вирішити нереально.
Якусь роботу можуть  виконувати благодійні організації. Але це питання не вирішить.
Тому я прихильник радикальних методів, на даному етапі. І не через те, що я не люблю тварин. Як писав тут хтось, ви ж не кажете, що не любите птахів, коли на газовій плиті запашний бульйон. Це питання безпеки і виживання.
Я особисто не боюсь за себе і завжди дам раду і знайду спільну мову із собакою. Принаймні дотепер проблем не було. Але у мене є діти, і уже були випадки, що собаки їх лякали. Добре, що все обійшлось і я був біля них. Але настане момент, що мене не буде біля дитини, а дитина не завжди може повестись адекватно.
Хтось ще хоче доказувати, що бездомні собаки, то безпечно? прошу сюди
Ось як врегульовують питання домашніх тварин у Києві http://urportal.at.ua/Zakoni/Poriadokutrimannatvarin.doc
Там і податок беруть за тварин. У нас на форумі є кияни. Чи допогають дані правила?
трохи цитат
Цитувати (вибране)
Перелік порід собак з підвищеною агресивністю, заборонених на ввіз та розведення в м. Києві *
 
_______________
 Примітка: * вказані породи та різновиди собак не визнано
міжнародними кінологічними організаціями, підлягають безумовній
стерилізації, перелік поповнюється з надходженням нових даних.
 
 1. Акбаш
 2. Американський піт-бультер'єр
 3. Вівчарка Дауфмана
 4. Гірська гонча
 5. Грецька вівчарка
 6. Добермани Владека Рошина
 7. Канарський собака (перро де преса канаріо)
 8. Кангал
 9. Кенгуровий собака
 10. Лангедокський пастушачий собака
 11. Леопардова гонча
 12. Румунська вівчарка
 13. Супердог і його помісь з майконгом
Цитувати (вибране)
Тарифи на комунальні послуги за утримання собак і хижих тварин для громадян, підприємств, організацій та установ з урахуванням податку на додану вартість
-----------------------------------------------------------
| Найменування | Кількість | Тариф (грн. на |
|  | голів | місяць) |
|---------------------------------------------------------|
|Для громадян (*)    |
|---------------------------------------------------------|
|Малі породи собак (до | 1 | 2.00 |
|45 см)  |  |  |
|-----------------------+---------------+-----------------|
|Середні породи собак | 1 | 4.00 |
|(до 65 см)  |  |  |
|-----------------------+---------------+-----------------|
|Великі породи собак | 1 | 6.00 |
|(більше 65 см)  |  |  |
|-----------------------+---------------+-----------------|
|Породи собак згідно з | 1 | 8.00 |
|додатками 2 та 3 |  |  |
|-----------------------+---------------+-----------------|
|Хижі тварини | 1 | 10.00 |
|---------------------------------------------------------|
|Для підприємств, організацій, установ (**)  |
|---------------------------------------------------------|
|Собаки  | 1 | 10.00 |
|-----------------------+---------------+-----------------|
|Хижі тварини | 1 | 15.00 |
-----------------------------------------------------------
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Вийшло так, що після поїздки до Німеччини ця тема буде першою у яку я відпишу.

Знаєте, за місяць перебування на території Німеччини, Франції та Австрії ми не бачили ЖОДНОГО бездомного собаки.
Шкода, що я не побував у притулках і не бачив, як стерилізують тварин, звісно ніхто не здає гроші і не підгодовує собак, та ба навіть диких кабанів чи косуль, хіба що для власного задоволення. Але я був у декількох ситуаціях, які пояснили мені, чому там немає бродячих собак.
Ось наприклад якось із сусідом, який за національністю грузин і живе у селі де ми жили лише третій місяць, ми роздушили пляшку горілки і він ЇДУЧИ до хати (десь метрів з 200) машиною, прощаючись ввімкнув у машині магнітофон на повну. Було 13:30. Не пройшло і 5 хвилин, як довкола хати вже було 3 жіночки. Та що була найближче підійшла і спокійно але дуже впевнено сказала, що розуміє, що він не в курсі, але У НАС заборонено галасувати від 12:00 до 15:00.
Повторювати чи погрожувати не довелося і музики більше не було.

Але то у них так не від учора все прописано у законі і все виконується, а коли не виконується то є на те поліція, а у нас ситуація повністю протилежна.
Тому на мою думку ми просто вимушені використовувати ВСІ вже перелічені і ще поки не згадані засоби для дійсно гуманного усунення проблеми. А воно таки проблема!
І мають рацію одночасно Д-Ваня і Суддя. Дивно звісно але так є.
Ваня правий у тому, що з тваринами потрібно поводитися виключно гуманно.
А Суддя у тому, що які б кращі від людей не були тварини, вони є тваринами і небезпека завжди є.
Метою ж всіх тих заходів, кінцевою їх метою, має бути не  місто повне "щасливих і добрих" дворняг, а місто де собаки мають господарів, котрі просто МУСЯТЬ нести за них відповідальність.

Ну а вже бути гуманними ми з вами МУСИМО, просто тому вважаємо себе людьми і як не крути царями але не жорстокими тиранами, а вінцем творіння.
Відповідь від: 23 Квітня 2010, 23:11:50
І ще трошки про податок.

То трохи для нас смішно і незрозуміло-неймовірно звучить, але у розвинутих країнах дійсно всюди є такий податок і це дуже мудро, що він є. Взагалі там дуже сильно діє грошова мотивація.
Тут говорили про стареньку людину, яка хоче мати вдома улюбленця. Не дурімо самі себе! Якраз старі люди, пенсіонери і люди із скромним достатком є найбільш сумлінними платниками всіх зборів і податків. Але з іншого боку теж правда, що саме запровадження податку сьогодні, не дасть нам відчутного результату вже завтра, але через покоління вже дасть.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

Метою ж всіх тих заходів, кінцевою їх метою, має бути не  місто повне "щасливих і добрих" дворняг, а місто де собаки мають господарів, котрі просто МУСЯТЬ нести за них відповідальність.
 Дуже добре підведена риска. Але для цього потрібно ще тільки приведення тваринок у відповідний стан, який дає їм можливість інтегруватись у людське суспільсьво (помити, привити, підлікувати, виявити відповідний можливий   до співіснування  з людьми психотип тваринки, стерелізувати її, провести евтаназію відповідним тваринкам  , іншими словами зробити відбір і розмістити в добрі люські руки для їх подальшого, щасливого доживання свого віку.) 
 І цим всім займаються у цивілізованому світі ПРИТУЛКИ ДЛЯ ТВАРИН.
 А у нас на останній сесії міської ради, шопотом звітувались, декотрі комунальні служби за кількість ліквідованих собак.
Так що у нас все добре - вся сума, понад 60 000 грн витрачена по цільвому призначенню за що успішно прозвітувались.
 Жах. Дикі люди. Дикі закони. Дике виконання законів. Відповідно і здичавілі тварини.
І шкода усвідомлювати, що ті пару волаючих про дану проблему калуських жіночок-волонтерів, без підтримки громади, дане питання не заведуть у цивілізоване русло.

Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


60 тисяч,хіба це малі гроші ? І на що вони їх витратили?цікаво було би дізнатися.
Записаний