Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 18 днів

Голосування

Як на даний час потрібно боротись з бродячими собаками у Калуші?

відстрілювати на вулиці
виловлювати і усипляти більш гуманним методом
стерилізувати і відпускати на волю
виловлювати і поміщати у спецпритулки
виловлювати, стерилізувати і поміщати у спецпритулки

Автор Тема: Бродячі собаки. Гуманне ставлення до тварин, чи безпека людини?  (Прочитано 290859 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

 Ми працюємо зараз у різних напрямках )))
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

Ми
Ми
  Люся, Ви беззаперечно робите добру справу, але якщо можна уточнити хто МИ? (просто волонтери, чи представники якоїсь ГО, чи ще хтось?)
  Бачу у Вас є логіка,милосердя і бажання працювати, вирішувати проблеми. Я б з Вами зустрівся і спробував би поговорити більш детальніше про стан справ по захисту тварин у нашому місті. Якщо згода, то скиньте у приват Ваші контактні дані. :frend :bouquet:   
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


А на рахунок знищення, то я згідна з ДВаня. Будем всіх стріляти, хто заважає - тоді більше кисню буде і квартири не такі дорогі стануть....
...і населення ЗЕМЛІ повернеться в межі "золотого мільярда". ;)

А ще в мене появилася думка де можна розташувати ящики для збирання коштів для бездомних тварин.Це можна зробити в ЗООМАГАЗИНАХ.Їх в Калуші немало зараз.Звичайно,треба домовлятися з власниками,але може вони б не були проти.Туди заходять люди які мають тварин,а значить люблять їх,не байдужі до даної проблеми.
Ну я люблю свого пса, кота і всіх акваріумних рибок, але і копійки не кину на той ваш примарний метод боротьби з бродячими псами. :P

Люся.я переконана що гуманних,і просто добрих людей більше!
Переконаний, що просто зараз модно бути гуманістом. Але це так - до першого нещасного випадку...
« Останнє редагування: 10 Квітня 2010, 13:06:27 від syddia »
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш

Переконаний, що просто зараз модно бути гуманістом. Але це так - до першого нещасного випадку...
Погоджуюсь.
Скільки бачу бездомних собак чи котів то думки в мене мене про те якої шкоди вони можуть завдати моїй дитині чи мені.  :unknow  От чесно. І  дратують пси які бігають зграями, не хочу бачити їх на вулиці - я їх боюсь.  :(
Певно радше здала б гроші тим хто їх зловить і триматиме окремо.
Я таки егоїст.    :hot
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Нема питань Лалія,звичайно нічого доброго коли пси зграями бігають по місту,але не думаю ,що Ви б хотіли аби Ваша дитина дивилась як гицлі за ноги тягають трупи тих нещасних.Скільки в нашій державі бабла іде на всяку фігну,часто нікому не потрібну,просто якись папік хоче заробити,або блєснуть.А тут ні заробітку ні понтів.Ви анімал дивитесь,?таке враження ніби інша планета. :-(
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш

що Ви б хотіли аби Ваша дитина дивилась як гицлі за ноги тягають трупи тих нещасних
І правда не хотіла б.  :)
Можна відловлювати творинок гуманно, і тримати їх у відповідному місці. На такий притулок грошей мені б шкода не було точно. А от коли люди біля будинків підгодовують собак, і вони народжують песенят в підвалах, то для мене це зло. Вважаю, якась подвійна мораль - собак шкода, а дітей ні.  :(
Та навіть ті, що без песенят кидаються з гавкотом на перехожих, може хто нагодує. А коли їх зграя, то взагалі  :o не знаю, кудою б обійти. Отакий я боягуз.  :-[

Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Я думаю тих грошей які Ви можете дати на притулок,явно не хватить.А людей в яких є така можливість,це мало цікавить,вони не бачать тих собак,може тому,що з їхніх членовозів з тонованими вікнами нічого не видно.Мене взагалі бісить,коли в державі щось стається,то починають відкривати благодійні рахунки,так ніби нема кровопивць олігархів і тільки бідак який живе на мізерну зарплату має проявляти милосердя.Я це пишу не тому,що мені шкода тих пару гривень,а тому що це нічого не вирішує.Пам'ятаєте "дитячу лікарню майбутнього"люди відправляли смс,збирали копійки,і що??? А в Калуші ,пам'ятаєте благодійні бали з збором коштів на "Добродію"для дітей,і що??? То як для людей не можуть назбирати то для собак(і безпеки людей)зможуть??? А є ж у нас громадяни в яких статки оцінюються в кугленькі,доларові мільончики.Але грошей це не принесе,піар не зробить,тому вчіться самі і вчіть дітей як співіснувати з собаками і уникати неприємностей. На жаль
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3241
  • Останні відвідини:
    Вчора в 21:06:47

    Звідки: korotka

.Скільки в нашій державі бабла іде на всяку фігну,часто нікому не потрібну
тих грошей які Ви можете дати на притулок,явно не хватить
А є ж у нас громадяни в яких статки оцінюються в кугленькі,доларові мільончики.
Трохи незгідний з Вами.Чому держава чи люди з маленькими і великими грошима мусять платити за бовванів які беруть тварин як іграшок а потім викидають.На мою думку всі власники собак мають платити податок.І кажному псові під шкіру чіп електронний.Як загубиться,викинуть,вкрадуть можна було рухом знайти.Лиш про любов і гуманне ставлення непотрібно язиком таляпати-любиш пса плати.А то зараз гуманно що звірі бігають голодні,хворі?Держава винна що системи немає.
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

gaar,    +100
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

.На мою думку всі власники собак мають платити податок.
супер ідея  :good
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Ідея то супер,Але є власники крутих породистих псів,а є старенькі пенсіонери ,власники дворняг підібраних на вулиці,які часто останнім куском хліба діляться з своїми собаками,і їм теж податок?
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Взагалі то Ваня, я бачу так, що кожний власник має нести відповідальність за свою собаку. І податок цей має іти якраз на те, щоб міські служби мали можливість утримувати в порядку територію міста. Тобто обладнати майданчики для вигулу, прибирати і ще така стаття як медикаменти і стерилізація. І податок - це одне з основних джерел доходів бюджету. І мають його платити всі. Це просто має бути свого роду внесок так би мовити для тих, хто має в цьому потребу. І розмір податку мав би варіюватися . Дорогий пес - більше платиш, дворняга - значить менше. Але будь-який пес має мати прививки, регулярно проводитись дегельмінтизація і обробка проти бліх, і має бути СТЕРИЛІЗОВАНИЙ. Нестерилізованих тварин мають утримувати тільки спеціалізовані розплідники, які мають платити податки, обробляти і стерилізувати своїх щенят. Це, звісно ідеальна картина, до якої нам ще далеченько. Паралельно з роботою по її реалізації треба також активно вести просвітницьку роботу. Треба послідовно довести до всіх, що собака, це така ж відповідальність як і корова, а не іграшка. І якщо вони вимагають щось від держави (наприклад очистити вулицю від здичавілих зграй собак), то вони мусять розуміти, що дещо в цьому залежить і від них також.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Взагалі то правильно,підтримую,але в мене є ще але.Якщо податок будуть сплачувати,то напевно захочуть бачити якісь результати.А в нас воно знаєте як ,ніхто не знає куди ті податки діваються ;(
Записаний

Wipsa

  • Початківець
  • *
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 28
  • Останні відвідини:
    10 Грудня 2012, 14:24:31

    Звідки: незалежності

Які податки ?  :D Про що ви взагалі говорите :o Такого ніколи не було не буде і бути не може  ;) Правда кодись давно за союзу люди платили податки за курей, свиней, корів, дерава... і т.д. Правда їх цільове призначення було трохи інше але то суті не міняє) Кожна людина має просто в своїй свідомості зрозуміти, що якщо вона має собаку, то за неї відповідає, народилось багато цуценят - роздай добрим людям, ну або на крайняк потопи  :) , але не лишай на вулиці. Так що проблема майже вічна і зникне лиш з з людьми або собаками  ( ну скоріше що з другим варіантом :=) )
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Я це залишу без коментарів...
Відповідь від: 12 Квітня 2010, 15:16:23
Хоча, ні, все ж скажу, що не тільки за союзу, але і тепер поступово запроваджують податок на ВРХ і і свиней. Інакше через трохи не можна буде здати тварину на м"ясо. Бо разом з податком проводять і щеплення. Це для інформації про те чого не було і бути не може... А податки на домашніх улюбленців типу собак платять майже в усіх циілізованих країнах. Не думаю, що треба розжовувати для чого. :)
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Tork

  • Користувач
  • **
  • Карма +34/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 58
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2011, 09:50:59

    Звідки: Підгірки

Підтримую Люсю. Люди часто бувають гірше за собак. Гвалтівників дітей у нас не рострілюють і не вішають і навіть не стерилізують, а садять у "прийомники" де вони доживають віку за наші кошти. А собака яка ще нікого не вкусила і винувата лиш тим що її хазяїн-"цар природи" вигнав на вулицю мусить загинути від кулі гицля?
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Пропоную людству самознищитись, ібо жорстокіших ніж люди створінь на Землі не інує. :)
Записаний

Софія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 133
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2016, 12:45:16

    Звідки: вул. Пушкіна

 "проблема майже вічна і зникне лиш з з людьми або собаками"  Та чомусь така проблема не існує в багатьох державах.Десь вона й не існувала,десь її вирішують.Навіть Росія взялась за це питання,по крайній мірі намагаються вирішувати цивілізовано.А ми не такі самі люди?І в цьому теж повинні бути найвідсталіші?І якщо говорити-ніколи не буде,то й ніколи не буде.
Записаний

Wipsa

  • Початківець
  • *
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 28
  • Останні відвідини:
    10 Грудня 2012, 14:24:31

    Звідки: незалежності

Пропоную людству самознищитись, ібо жорстокіших ніж люди створінь на Землі не інує. :)

+1  :)

Але я хочу бути останнім  :D
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Я, звісно розумію, що суддя це не просто з іронією каже... Тут більше, ніж іронія... Тут справді впевненість, що людина - то справді "цар", а все решта, то або її їжа, або мотлох. А ті, хто намагаються говорити про гуманність, просто балакуни в кращому випадку, "бо так модно", або так само мотлох, мабуть. Тому він і пропонує нам "самознищитись" .
 Як би Господь Бог, коли побачив, що люди не виявилися такими, як Він собі думав, коли їх створював і не мав би надії, що хоч частина з людей і справді щиро добра, а не хоче такою здаватися, бо це данина моді, то невже Ви думаєте, суддя, що він би чекав на Ваш вирок - що "люди всі злі, що гуманність, це просто патякання, що добро в людині - то тільки лицемірство" ? Він міг би знищити свої творіння, як не на початку. то принаймні тоді, коли давав лад Содому і Гоморрі, чи тоді, коли вчинив потоп.
Та втім, вірити в людську доброту, чи не вірити, то є Ваша особиста справа. Але чесно, мені Вас щиро шкода. Невже Вас оточують тільки лицеміри, що Ви про всіх так думаєте?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка