Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Як на даний час потрібно боротись з бродячими собаками у Калуші?

відстрілювати на вулиці
виловлювати і усипляти більш гуманним методом
стерилізувати і відпускати на волю
виловлювати і поміщати у спецпритулки
виловлювати, стерилізувати і поміщати у спецпритулки

Автор Тема: Бродячі собаки. Гуманне ставлення до тварин, чи безпека людини?  (Прочитано 289391 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Софія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 133
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2016, 12:45:16

    Звідки: вул. Пушкіна

На вулицях зараз так багато собак.Бігають злі,голодні,і машини їх давлять,і люди знущаються.Боляче дивитись.Ось я  собі і уявила(чи може десь бачила по телевізору) що їздить така собі симпатична машинка по місту і якимось чудесним способом(щоб без стресу,без болю)ловлять собак ,стерилізують,і відпускають.Чи немогли б ми десь роздобути таку машину?Адже є багаті люди,є меценати в любій сфері,а тут...І неправда,що це не допоможе-собак точно поменшало б.І напевне не бог зна як дорого обійшлося би,це ж не клініку утримувати.Що ви про це думаєте,Люся?Це нереально,і я пишу дурниці?Дуже шкода цих нещасних тварин.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Наразі ми над цим якраз зараз працюємо. Але то не так легко як у Вашій уяві... Нажаль. Але така картина буде реальною. Це вже точно.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Wipsa

  • Початківець
  • *
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 28
  • Останні відвідини:
    10 Грудня 2012, 14:24:31

    Звідки: незалежності

А я за відсрілювання собак прямо на вулиці. Ну не може токого бути в цивілізованій країні щоб зграї бігали по місту і лякали людей. Мене вже два рази кусали бродячі собаки і майже кожного дня в Калуші вони кусають людей - так що відстріл це найпростіший і найдешевший спосіб від них позбавитись.
Записаний

Dron

  • Користувач
  • **
  • Карма +11/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 74
  • Останні відвідини:
    19 Січня 2023, 06:23:41

    Звідки: KL

Згідний, що найдешевший і найпростіший спосіб це вистрілювання. Но одночасно це і найгірший і найнесправидливіший спосіб у відношенню до собак. Не такі вони вже і страшні ті собаки, щоб їх боятись, наприклад в мене з ними ніколи не виникало ніяких конфліктів. Проголосував за останній пункт. На превеликий жаль таке на даний час в нашій державі не можливе, хоча в США практикується уже досить давно. На скільки я знаю в Калуші плануєтеся відкриття такого притулку, вважаю що проект є провальним, тому що фінансування буде відбуватись тільки за рахунок благодійних внесків і всяких там акцій, чого на мою думку буде не достатньо. Так що нехай ще побігають до кращих часів  :)
Записаний

Wipsa

  • Початківець
  • *
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 28
  • Останні відвідини:
    10 Грудня 2012, 14:24:31

    Звідки: незалежності

З бродячих тварин є лиш одна користь і то лише для бабок які продають на базарі чебуреки і пиріжки з лівером :dopovid
Записаний

N@Z@R

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 341
  • Останні відвідини:
    14 Травня 2022, 22:15:14

    Звідки: Калуш

На мою думку потрібно бродячих собак виловлювати, стерілізувати та відпускати на волю. А на рахунок притулку, то потрібні гроші для його утримання. А їх нажаль у влади завжди немає. :( :( :( :(
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Як би того не хотілося скептикам, яким заважають на вулицях тварини, в Україні вже давно існує закон, який захищає права тварин. Закон вимагає нас повернутися обличчям до цієї проблеми, тобто стати людьми по відношенню до собак. І справді - силами громадських благодійних організацій і волонтерськиї акцій, звичайно, проблему вирішити неможливо. Але у всьому світі - громадські організації - це рупори суспільства. Вони своєю діяльністю заставляють владу працювати. Не знаю, чи я вам про це казала, але наша міська Рада ще в 2007 році прийняла Програму регуляції чисельності бродячих тварин гуманними методами. Але до цього часу у неї "не доходять руки" почати її здійснювати. Але вона рано чи пізно змушена буде перейти від бездіяльності до справи. Бо це, між іншим, також є однією з умов, які Україна має виконати на шляху до вхоження в Європейський союз. Звичайно, тим тваринкам, які сьогодні бігають по місту краще, щоб це було раніше. У цьому і полягає головне завдання громадських організацій - змусими владу взятися за справу вже сьогодні. Це, як то кажуть і "коню зрозуміло" що сама громадська організація не в силі вирішити проблему тварин у місті. Це має бути комплексна програма, яку зможе реалізувати тільки місцева влада. Бо крім бродячих тварин в місті потрібно буде зробити перепис і вакцинацію і стерилізаціє ВСІХ тварин, що утримуються громадянами. І не тільки в місті, але і в районі. Тільки тоді ця справа матиме видимий ефект. Бо тоді "добрі" газдиньки не будуть привозити щенят в випускати на базарі і т. д.
P.S. Всіх, кого ця тема хвилює - не тільки тих, хто поділяє мою думку, але і тих, хто її не розділяє - раджу перш ніж робити свої дописи - перечитати тему від початку. Тоді ви зможете зробити свої висновки, і, можливо, знайдете відповідь на якісь Ваші запитання. А мені тоді не потрібно буде повторювати, те, що я вже писала щоб відповісти особисто Вам. Мені не важко, просто тема стане надно засміченою, а тому нецікавою. А я б хотіла навпаки. Дякую за розуміння.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Софія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 133
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2016, 12:45:16

    Звідки: вул. Пушкіна

Цими днями показували як в Тернополі відловлюють собак,стерилізують,і відпускають.А ще коментували,що міська рада дуже навіть охоче виділяє на це гроші.Може й наші одумаються?
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

ПРИНАЙМНІ ЦЕ МАЛО Б БУТИ ОДНИМ ІЗ АТРИБУТІВ СПРАВДІ "ЄВРОПЕЙСЬКОГО МІСТА" ))) ОДУМАЮТЬСЯ :) ЇХ ПРИМУСИТЬ ЗАКОН...
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

  Що ви маєте на увазі під словом одумаються. Наша міська рада вже приймала рішення про створення притулку і у свої рішеннях передбачала кошти на ці цілі з міської казни. Дальше, головний розпорядник у відповідності до прийнятих рішень і саме цікаво ним же підписаних, мав би по мірі поступлень надходжень у бюджет міста забезпечити фінансування. По закіненню бюджетного року на сесіях піднімаються питання, щодо  повноти фінансування по прийнятих рішеннях ради, але шкода  у нас так виписано законодавство, що головний розпорядник коштів громади все має можливість не профінансувати проголосовані програми, якщо йому це буде не вигідно. Мол не вистачило коштів у казні міста. Це, наприклад, стосується і фінансування горезвісного КМТ, місцевих екологічних та інших проектів і т.д. Проглядується така тенденція - ящо не з ініціативи нашого голови, або економічно не вигідно з його особистих міркувань, або не достатній після фінансування, буде очікуваний піар результат  то чомусь все не знаходяться для таких речей коштів.
  Певно  так і з чудовим,гуманним  задумом - притулком для тварин. Щоб зарубати невигідні, обтяжливі для виконання ініціативи, у чиновників все знайдеться достатньо аргументів щоб пустити боком , хоч і добру у задумах справу.
 Так що не коли одумаЮться певно повинно було б звучати, а одумаЄться. Але гадаю нам ще довго на це чекати.
  Знаєте, крутиться  в голові такий собі висновок, що Лодзінськими просто так не стають їх породжують громади своїм мовчазним потуранням,спогляданням. Так, думаю, і в нашому місті - відбудуться сильні громади буде і відповідна відповідальна влада.   :frend
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Legenda

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4
  • Останні відвідини:
    09 Квітня 2010, 08:42:15

    Звідки: Євшана

Цими днями показували як в Тернополі відловлюють собак,стерилізують,і відпускають.А ще коментували,що міська рада дуже навіть охоче виділяє на це гроші.Може й наші одумаються?
Правильно роблять, нехай кусають людей та розносять всілякі хвороби вже стерелізованими, брєд повний. :(
Записаний

Софія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 133
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2016, 12:45:16

    Звідки: вул. Пушкіна

Ага,всіх поїдять і заразять!Після стерилізації собаки менше злі,і заодно можна провірити на наявність хвороби.Це не брєд,а нормальна практика!
Записаний

Legenda

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4
  • Останні відвідини:
    09 Квітня 2010, 08:42:15

    Звідки: Євшана

Ага,всіх поїдять і заразять!Після стерилізації собаки менше злі,і заодно можна провірити на наявність хвороби.Це не брєд,а нормальна практика!
Можете навести приклад цивілізованої країни де таке практикують(цікавлять тільки факти а не базікання).
Преревірили на хворобу, погладили, накормили, за годину собачка залізла у сміття і знову здорова ;) Одним словом "страна нєпуганих ідіотов", як завжди гроші на вітер, менталітет такий.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Після стерилізації собаки менше злі,і заодно можна провірити на наявність хвороби.Це не брєд,а нормальна практика!
Для нас це не практика, а експеримент. Експеримент над ЛЮДЬМИ!!! Людьми, які, виходячи за межі свого помешкання, на кожному кроці підпадають під небезпеку бути покусаними бродячими псами. :evil
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


А я за відсрілювання собак прямо на вулиці. Ну не може токого бути в цивілізованій країні щоб зграї бігали по місту і лякали людей. Мене вже два рази кусали бродячі собаки і майже кожного дня в Калуші вони кусають людей - так що відстріл це найпростіший і найдешевший спосіб від них позбавитись.
На цікаву думку ви мене наштовхнули.Є люди які мене дратують і виводять з себе.То може нафіга мені якось вирішувати ці проблеми,якось співіснувати,може простіще купити ружжішко в Дракона та й повідстрілювати нафіґ??Слухайте,ці пси не виноваті в тому,що вони народилися,і життя їм дав Бог,як і вам.Тому треба шукати способи нормальні,гуманні і цивілізовані,і слава Богу є все таки люди які цим переймаються і хоть щось та пробують робити.І всотий раз напишу ще ,найбільше випадків нападів на людей собаками,це домашні,сторожові,бійцівських порід собаки.
Записаний

Софія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 133
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2016, 12:45:16

    Звідки: вул. Пушкіна

Можете навести приклад цивілізованої країни де таке практикують(цікавлять тільки факти а не базікання).
Італія.

А взагалі фактів вистачає - ЗМІ, інтернет, і т.д. - http://animals.kharkov.ua/node/174
« Останнє редагування: 10 Квітня 2010, 12:41:58 від syddia »
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Дякую. Софія, а то я навіть не знала, що на таке відповісти. Я собі просто уявила як по німецьких чи італійських вулицях їздять гицелі і розкидають отруту яку потім їдять і бродячі і домашні собаки..... оце точно брєд... А на рахунок знищення, то я згідна з ДВаня. Будем всіх стріляти, хто заважає - тоді більше кисню буде і квартири не такі дорогі стануть.... Врешті решт скептикам треба змиритися - ЦИВІЛІЗОВАНЕ ВИРІШЕННЯ ЦЬОГО ПИТАННЯ - ЦЕ НЕОБХІДНА УМОВА ВСТУПУ УКРАЇНИ В ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ. УКРАЇНА ВЖЕ ЗАКОН ПРИЙНЯЛА І ТОМУ ІНШІ МЕТОДИ КОНТРОЛЮ НАД ТВАРИНАМИ - ЦЕ НЕЗАКОННО. От і все.
P.S. А люди також заразними бувають. І, мабуть, ще небезпечніші хвороби розносять, ніж собаки.... Я пішла ружжо купувати.... :dopovid
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Софія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 133
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2016, 12:45:16

    Звідки: вул. Пушкіна

Люся.я переконана що гуманних,і просто добрих людей більше!А ще в мене появилася думка де можна розташувати ящики для збирання коштів для бездомних тварин.Це можна зробити в ЗООМАГАЗИНАХ.Їх в Калуші немало зараз.Звичайно,треба домовлятися з власниками,але може вони б не були проти.Туди заходять люди які мають тварин,а значить люблять їх,не байдужі до даної проблеми.І так хоть по-троху вкидали б люди копійчину.Щось та й назбирувалося б.Чи може це не зовсім добра думка?Вже й не знаю..... :unknow
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Ми робили таке... В двох зоомагазинах місяць стояли наші скриньки якщо не помиляюся то в одному зібрали щось біля 13 грн а віншому здається 27.... Але то не привід опускати руки ....
Відповідь від: 09 Квітня 2010, 18:14:42

Відповідь від: 09 Квітня 2010, 18:17:44
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Софія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 133
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2016, 12:45:16

    Звідки: вул. Пушкіна

Шкода......А може вони(ті скриньки ) стояли не на видному місці,треба було попросити продавщиць щоб тицяли людям пальцем на них.
Записаний